Skoči na vsebino

Koliko je motociklov


integrale

Priporočene objave

Ahoj!

A kdo slučajno ve podatke, koliko se letno pri nas in po svetu proda raznovrstnih dvokolesnikov - cestakov, turerjev, enduro, skuterjev...? A je to število v porastu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nekje sem videl, da jih je bilo pri nas leta 2002 prodanih okoli 1000. Potem pa sem videl to novico: "Za leto 2010 napoveduje Honda skupni obseg količinske prodaje po vsem svetu prek 4,5 milijona vozil, 18 milijonov ali več motornih koles in več kot 7 milijonov energetskih agregatov." :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

A kdo slučajno ve podatke, koliko se letno pri nas in po svetu proda raznovrstnih dvokolesnikov - cestakov, turerjev, enduro, skuterjev...? A je to število v porastu?

kolk se na novo registrira so podatki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani mi je na tehničnem pregledu razlagal,da se pri nas vsako leto registrira za 100% več motorjev zato jim vedno zmanjka registerskih tablic jaz bi kar verjel saj pred parimi leti sem v mestu vse motoriste osebno poznal danes pa skoraj nobenega več ,mogoče od deset enega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani mi je na tehničnem pregledu razlagal,da se pri nas vsako leto registrira za 100% več motorjev zato jim vedno zmanjka registerskih tablic jaz bi kar verjel saj pred parimi leti sem v mestu vse motoriste osebno poznal danes pa skoraj nobenega več ,mogoče od deset enega. :OK:

Saj bi verjel. Sami taki kolegi so šli delati izpit, da sam nisem mogel verjeti - pa to pri 40, 50... mladi pa tako ali tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato je tudi nesreč in tragedij vedno več

in zato se na panoramskih vožnjah na motozborih/žegnanjih nabere po 700 in več motorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!