Skoči na vsebino

Metelkova : Prešernov trg


Hanzi

Priporočene objave

Kaj si mislite o prestavitvi srecanja motoristov iz prešernovega trga na metelkovo. Vceraj jih je bilo na prešercu cca 100-150 medtem ko jih je bilo na metelkovi kljub nekajkratnemu vabilu na metelkovo samo približno 10.

Srecno vožnjo!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj si mislite o prestavitvi srecanja motoristov iz prešernovega trga na metelkovo. Vceraj jih je bilo na prešercu cca 100-150 medtem ko jih je bilo na metelkovi kljub nekajkratnemu vabilu na metelkovo samo približno 10.

Srecno vožnjo!!!!!!!!

Na metelkovo me ziv bog ne sprav ... mi grejo uni kvazi umetniki in podobna sodrga full na zivce .... zato ni sans! pika!

mejte se!

jado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: zakaj bi se prostovoljno selili na metelkovo; vceraj ni bilo nobenih problemov!? Hodimo pred parlament, po drugi strani pa bezimo se preden nam pokazejo prst!?

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj tolko po metelkovi in njenih prebivalcih pluvate. jaz sem bil tam vcasih pred leti, ko je to bil se pravi squot, tudi igral in prespal sem tam parkrat pa mi nikoli noben ni nic hudega naredil (bil sem pa 16-17 let star tak btw). edino enkrat je bil problem ker sem mel dolge lase in bi moral it ven scat (noter ni blo WC-jev), zunaj pa so nazi-skini komaj cakali da bi kakega "cupavega" dobili. no ampak so mi dali dva sharp-skin varnostnika, ki sta stala ob meni (pravi omari) medtem ko sem v miru opravljal potrebo. naciji pa so na varni razdalji 5 m izivali in mi pojebali vso "cupavo" sorodstvo z par generacij naprej in nazaj.

verjamem da vam na presercu bolj pase in ce je tako se pac se naprej tam dobivate. iz metelkove pa se naucite ene stvari: ANARCHY RULES, FUCK THE SISTEM!!!!

VSI NA PRESERCA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zarja, si bila tam?

Ja, s Perlo sva se celo spoznali. Trudila sem se, da bi te prepoznala po sliki... pa mi ocitno ni uspelo. Naslednjic!

PRESERCA NE DAMO!!!

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kua je z vami folk...

Zarja, javni opomin , ker nisi prišla do ostale skupine (ok, ti je bilo nerodno).

Perla, javni opomin pred izkljucitvijo , ker nisi niti z beseo omenila da si srecala Zarjo, kaj šele da bi jo predstavila še ostalim.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Forumovci, tudi jaz si vas zelim spoznat, ampak razne majce so bolj malo opazne v temi!?

tipicni forumovec (ko ne vozi) nosil usnjeno ali gore tex jakno, pri sebi ali v blizini ima celado, ki je ponavadi integralna saj smo forumovci osvesceni. v celadi ima rokavice, ledvicni pas in vcasih se kako ruto ali podkapo. nekateri pijejo alkohol in kadijo, drugi ne, tretji malo kombinirajo. forumas je nesmejan, a zaradi zaprte celade med zobmi nima music.

mislim da nas zdaj ne bos imel problemov prepoznat!

pervy

aja vecina forumasov vozi motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Pa kua je z vami folk...

Zarja, javni opomin , ker nisi prišla do ostale skupine (ok, ti je bilo nerodno).

Perla, javni opomin pred izkljucitvijo , ker nisi niti z beseo omenila da si srecala Zarjo, kaj šele da bi jo predstavila še ostalim.

@Pa kua je z vami folk...

Ne, ne, tako pa ne bo slo!!

T.i. opomine lahko vzames nazaj! Z Zarjo nisva nic zagresili!!!

1. Kot ze nekoc receno, menim, da vsak pride zraven ko/kadar sam hoce. Vse ob svojem casu.

2. Kdo vam je kriv, ce me ne poslusate!?!

Saj sem povedala, da sem se spoznala z eno motoristko! Vi jo boste pa kdaj drugic.

Ne maram bit kregana press!

BISTVENO: Ceprav nas hoce celo vlakec pregnat, OSTAJAMO NA PREŠERCU!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa poznam jaz zarjo ze en lep cajt,samo se je nekako zgubila v davni zgodovini foruma.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

forumas je nesmejan, a zaradi zaprte celade med zobmi nima music.

pervy

Malo morgen.

Ein... in jaz imava džet celado in poln gobec mušic in ce je treba, jih dol požreva in potem še enkrat poln gobec mušic.

V boj za koloradskega hrošca in karkoli že

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Malo morgen.

Ein... in jaz imava džet celado in poln gobec mušic in ce je treba, jih dol požreva in potem še enkrat poln gobec mušic.

V boj za koloradskega hrošca in karkoli že

Brrrm

ce zapres gobec (citat) se ti koncna hitrost lahko bistveno poveca.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ves kolk casha prispara? vsi ti proteini.....uh.bo mel takoj za nov motor.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Kaksen vlakec?

Vlakec, ki vozi na grad, obraca na Presernovem trgu in pri tem manevrira cez prostor, kjer stojijo motorji ... motorje je treba umaknit, vendar se je v sredo na zalost ob tem nekaj fantov kar odpeljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ce zapres gobec (citat) se ti koncna hitrost lahko bistveno poveca.

Je moja Gilerca tako poskocna in hitra, da bi potem šlo prehitro.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Perla, javni opomin pred izkljucitvijo , ker nisi niti z beseo omenila da si srecala Zarjo, kaj sele da bi jo predstavila se ostalim.

Perla je nedolzna, ker ni mogla vedeti, da gre za isto osebo.

Kaj pa ne nosite vsi tistih lepih majck od motosveta......

Kje pa ste sploh bili in v kaksnem stevilu?

Zarja

Edited by - zarja on 22/06/2001 09:16:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidis,zarja,tako zivljnje tepe zamudnike.bi prej prisla na kaksen FS,bi vedela kdo s(m)o in ne bi bilo problemov.tako pa....

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Perla je nedolzna ...

Ni res, Perla je kriva. Pa jaz tudi, pa Ice, pa Pupa, pa Brrm, pa ...

Obrazložitev:

1. Perla ni dovolj jasno povedala

2. nekateri niso nosili majic motosveta

3. nekateri niso (nismo) bili prisotni

Krivdo je treba deliti (by Pupa)!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!