Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

Zdravo..

Naj nekaj povem... Danes sm videl na Litijski cesti LJ motorista na modri R1, peljal skozi litijsko cesto kot nor.. Bil je brez čelade in opreme(kratke hlače) in seveda motor brez tablice.. Ko je malce upočasnil tam ko se zavije na bencinsko postajo sm videl da je pač bil bosanec( brez zamere) ... Kar me je pa najbolj motilo je pa to , da so se policaji zadej za njemu vozili in ko je on zavijal na bencinski niso šli za njim.. Videli so neregistriran motor,motorist brez ustrezne opreme, (čelada, kratke hlače) in si niso upal ga ustaviti..

Verjetno so ga poznali in je bil verjetno kak hudi cigo al bosanec sej nevm, v glavnem policaji niso ukrepali nič..

Kaj če je bil motor ukraden pa bi ga mogoče lastnik lahko dobil nazaj če bi ukrepali.. Toliko o policajih...

Sam za tiste radarje pa so , ko kdaj pripelješ cca. 10-20 km/h preveč ....

Nisem vedel pod kaj naj dam to temo..

LP..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih primerov je na tone; sej ne da si ne upajo, ne ljubi se jim .)

A kazni se jim pa ljubi pisat poštenim motoristom, k na nedelski vožnji izven naselja namesto 90 prpele 110??? Jest samo pravm.... čim dl stran od te bande :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kazni se jim pa ljubi pisat poštenim motoristom, k na nedelski vožnji izven naselja namesto 90 prpele 110??? Jest samo pravm.... čim dl stran od te bande :SS :SS

Valda, ker ve da bo pošten motorist ustavil, in mu bo lahko v miru napisal kazen; medtem ko pa tak južnjak, brez čelade, brez tablce, brez izpita, ne bo kar tako ustavil in njim se ne da podit za njimi :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, ker ve da bo pošten motorist ustavil, in mu bo lahko v miru napisal kazen; medtem ko pa tak južnjak, brez čelade, brez tablce, brez izpita, ne bo kar tako ustavil in njim se ne da podit za njimi :zzz:

kaj pa bi ratalo, ce bi se vsi zaceli tako vozit

Matt: moral bi si registrsko napisat, da bi se vedlo keri P. so bili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa bi ratalo, ce bi se vsi zaceli tako vozit

Matt: moral bi si registrsko napisat, da bi se vedlo keri P. so bili

OK napisal ti je da je bil motor neregistriran

Kaj pa bi ratalo, če bi se vsi začeli tako vozit......

BALKAN, sej se samo balkanci tko furajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK napisal ti je da je bil motor neregistriran

Kaj pa bi ratalo, če bi se vsi začeli tako vozit......

BALKAN, sej se samo balkanci tko furajo

ze ze, sam kaj bitakrat ta nas zakon naredil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze ze, sam kaj bitakrat ta nas zakon naredil ?

NČ tko kot se zdej nč ne zgodi se tud pol ne bi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, kaj pa če je tako kot en itu na forumu pač bil registriran ampak tablice raje ne vozi zraven, da mu je ne bi kdo prebral? ;)

pismo, spet ste pametni.

no, kolikor vem, bo te dni enkrat na RTV SLO ali na PopTV ena huda oddaja o (ne)učinkovitosti Policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NČ tko kot se zdej nč ne zgodi se tud pol ne bi!

sam potem vec ne bi bil balkan, pa ne kaos, ampak ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so ga poznali in je bil verjetno kak hudi cigo al bosanec sej nevm, v glavnem policaji niso ukrepali nič..

Ne policaji odreagirajo, če si v polni bojni opremi za na motor in če imaš en kiks na sebi, npr.voziš 10 km preveč ali ne vklopiš smerokaza, itd.....

Takrat imajo ful dobro intuicijo, radar se jim vklopi!

Ko gre pa kkšn tak mimo, ga sploh ne vidijo, so kr skozi njega pogledal, se mi zdi, da si ga videl samo ti!

:eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mimogrede, tega korenjaka na R1 se da dokaj redno videvati na relaciji Štepanjsko naselje(torej Litijska cesta) pa tja do križišča Roške in Poljanske. Je pa res obvezno brez namanjšega koščka opreme, navadno modre kratke hlače(da je v stilu), kratka majica, gas na polno, včasih se sili na zadnjega in mu ne rata, rdeče in rumene jasno razume kot zelene. Toliko na kratko.....aja, a je to, da je temnejše polti potrebno povdarjat :devil: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj nekdo posname policijo, ki vozi za takimi osebki in nič ne naredi, pošlje video na rtv-slo ali pop-tv ali cnn pa naj tam poskusijo kaj rešit...tega tukaj ne bomo rešli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..

Naj nekaj povem... Danes sm videl na Litijski cesti LJ motorista na modri R1, peljal skozi litijsko cesto kot nor.. Bil je brez čelade in opreme(kratke hlače) in seveda motor brez tablice.. Ko je malce upočasnil tam ko se zavije na bencinsko postajo sm videl da je pač bil bosanec( brez zamere) ... Kar me je pa najbolj motilo je pa to , da so se policaji zadej za njemu vozili in ko je on zavijal na bencinski niso šli za njim.. Videli so neregistriran motor,motorist brez ustrezne opreme, (čelada, kratke hlače) in si niso upal ga ustaviti..

Verjetno so ga poznali in je bil verjetno kak hudi cigo al bosanec sej nevm, v glavnem policaji niso ukrepali nič..

Kaj če je bil motor ukraden pa bi ga mogoče lastnik lahko dobil nazaj če bi ukrepali.. Toliko o policajih...

Sam za tiste radarje pa so , ko kdaj pripelješ cca. 10-20 km/h preveč ....

Nisem vedel pod kaj naj dam to temo..

LP..

Ja fak čisto možno, ja. Še vedno trdim, da bi pravi žendar takoj odreagiral, ampak za neukrepanje majo sigurno en kup neopravičenih razlogov. Lahko:

- je bil v policajskem avtu en policijski inšpektorček, ki v življenju še ni napisal položnice in je tudi nima;

- je bil pol. avto iz popolnoma druge enote ali iz čisto drugega sektorja dela;

- je bilo konec službe;

- je bil policist poslan na drugo interventno zadevo;

- je policist poznal motorista in ga po sistemu vrana vrani ne izkljuje oči, ni videl;

- je policist vedel, da ga je brezveze ustavljat, ker bo itak bežal; on za njim...motoristu se bo mogoče kaj naredilo...kdo bo potem kriv? Po ugotovitvah oseb iz prve alineje...policist, ki ga je ganjal;

- bla, bla, bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da kupimo pet policajskih ali miličniških uniform in začnemo "delati" v turnusih (hecam se)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da kupimo pet policajskih ali miličniških uniform in začnemo "delati"

jaz jo že imam, sam je še una tastara Jugo izvedba :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... se mi je enako zgodilo na celovški, mulac na neregistrirani ninji in brez čelade je skoraj snel mene in še enega motorista, ko je zapeljal med nama :wacko: potem pa mimo policaja in skozi križišče v rumeno...

ustavil sem se zraven policista in ga vprašal, če bodo kaj ukrepali pa mi je s prijaznim nasmeškom zabrusil, naj se brigam zase in naj pazim kako jaz vozim :yea1:

toliko o varuhih reda :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kazni se jim pa ljubi pisat poštenim motoristom, k na nedelski vožnji izven naselja namesto 90 prpele 110??? Jest samo pravm.... čim dl stran od te bande :SS :SS

pa še kako se strinjam s tabo............. :worship: ...ni vredno da še kaj komentiram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... se mi je enako zgodilo na celovški, mulac na neregistrirani ninji in brez čelade je skoraj snel mene in še enega motorista, ko je zapeljal med nama :wacko: potem pa mimo policaja in skozi križišče v rumeno...

ustavil sem se zraven policista in ga vprašal, če bodo kaj ukrepali pa mi je s prijaznim nasmeškom zabrusil, naj se brigam zase in naj pazim kako jaz vozim :yea1:

toliko o varuhih reda :wub:

ja kdaj mi gredo prou na zivce :tebe te drkajo za 10km/h prekoračeno hitrost take pa pustijo ko da ni nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja taki k.....i imajo že tako velik kazni in ostalih pizdarij, tko da jih pomoje policaji kar pri miru pustijo in si beležijo ko se pa dost nabere pa gremo z njim na Povšetovo na naše stroške. Njemu še tam delovna doba teče in plačano dobi če malo dela. :BUA:

Je še pa lahk tudi da si ga sploh ne upajo ustavt, ker se bojijo za sebe. (to naj bi bla država v EU :P - BALKAN)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAh, sej dejstvo je da se bo človek razil brez pomoči policajev. Majmun :)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAh, sej dejstvo je da se bo človek razil brez pomoči policajev. Majmun :)

lp, FReAK.

Me prov nč ne mot če se tak razbije; ( 1 mesec nazaj se je v savskem naselju (lj) en tak bl črn brez čelade, po tazadni v avto zabov(obležal za zmeraj.....ful tragedija....ogromn folka je šlo svečke pržigat.... pa bi ta frajer prej mislu)) sam na qurc mi pa gre ker polcaji orubijo poštene motoriste za 10km/h prehitre vožnje, medtem ko pa teh sploh ne vidjo :BUA: pa še kaj če je motor ukraden in se tip zabije?? Kaj bo dobil lastnik?? Razfuk od motorja??? drgač pa te polcaji niso nč bolš kot te majmuni na neregistriranih oz. ukradenih motorjih :ninja: prekleta banda balkanska :angry:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!