Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

1. Sem prebral skoraj vse, razen nekaterih bluzenj. Če bi se en tak zaletel vame in nebi imel zavarovanja ali whatever..bi mu rekel naj plača na licu mesta, če nebi, bi padla zaplemba motorja. Vse to bi se dogajalo brez policije, ki bi mi pri tem samo mešala štrene

2. Očitno me ne razumeš, ker jaz, Sarajeva prav gotovo nočem v LJUBLJANI. In ti, ki se maš za strašnega "avtohtonega slovenca" mi ne govori kaj in kako, ker sva na istem, samo da očitno nimam takih predsodkou do drugih kot ti in še nekateri tukaj. Če nisi razumel, naj ti pojasnim: Tudi jaz (zate ne vem) sem čisti Slovenec in živim že od samega začetka v Ljubljani in ne kot nekateri, ki hodite sem na izobraževanje oz. iskat zaposlitev, pri tem pa želite rešiti celo Ljubljano, ker je pač tam pri vas bilo drugače kot tukaj

3. Tudi z oziranjem za "takimi" ne bodo najdl, ker so pač nesposobni. Druge stvari: Milionske kraje denarja, kraja luksuznih avtomobilo (iz policijskih garaž ) itd. Vse te stvari so pred tem vašim preganjanjem, neregistriranih/ukradenih motorjev.

Žal, si ne moreš sposoditi tega odstavka in veš zakaj ne ? Ker sem jaz že od nekdaj v Ljubljani, ti in tebi podobni pa ste prišli pred nekaj leti sem, smetit in ka0 reševat Ljubljano

1. Težko dvomim o tvojem posredovanju v primeru te točke. Kako bi se odpeljal z dvema motorjema in kako bi prepričal povzročitelja, da ti izroči motor? In kako naj pričakuješ, da bi vsi odreagirali tako, kot bi recimo ti? Kaj bo ena stara mamica proti enemu 20 let staremu "izbrisancu"? Daj no. Popolnoma balkanske metode :BUA:

2. OK, bom spregledal tvoj zunanji videz, ampak družiš se s takšnimi, katerih mentaliteta ne ustreza eni EU državi in posledično so to prenesli tudi nate. Glede na to, da na teh "sumljivih" motorjih vidim same prepečence, težko dvomim o njihovem slovenskem poreklu. Verjetno tudi tebi ne bi bilo prav, da bi drugi lovci hodili v tvoj gozd zajce lovit. Okupirajo blokovska naselja, si naredijo svoj mali ghetto, nihče jim nič ne more in živijo na račun davkoplačevalcev. Hvala lepa, takšnih ne rabim (in ne maram). Nič nimam proti tistim priseljencem, ki so tukaj našli zaposlitev, ne pa tudi proti tistim, ki so samo navade svojega "zahojenega" mesta prenesli sem. Sem rojen Ljubljančan, vendar imam stalno prebivališče v Mariboru. Kot si pravilno ugotovil, tukaj študiram (sej bi v Mariboru, pa ni toliko izbire) in hkrati probam poslikati čimveč sumljivih skuterjev (saj jih lahko kdo od pravih lastnikov prepozna). Druge stvari so res tiste, ki si jih navedel, ampak takšni ljudje niso nam vsem na očeh in smo zato nemočni. Poleg tega nekoga bolj boli, če mu vkradeš motor za 300.000sit, ki si jih je težko prislužil, kot pa enega bogataša za njegovega Bentleya. Tukaj gledam predvsem iz emocionalnega vidika, saj tudi jaz kraje mojega Runnerja še nisem prebolel.

3. Ne mislim rešiti Ljubljane, ampak želim samo razrešiti kakšnega "izbrisanca" ukradenega skuterja.

Smetit (izvor iz srbohrvaške besede "smeta") si mislil reči kot motit, ponagajat? :fredy:

REs ne vem, od kod vam ideja, da pa bosančki/čefurji/zapečeni nimajo kdaj tudi svojih motorjev? lahko, da nima čelade in registriranga, ampak da je pa kar vsak ukraden, je pa tudi za lase privlečena teorija, ki temelji na ... (dopolnite sami).

Sej nihče ne trdi tega. So pa lahko ti neregistrirani motorji/skuterji s "izbrisanimi" vozniki eventuelno ukradena vozila.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Težko dvomim o tvojem posredovanju v primeru te točke. Kako bi se odpeljal z dvema motorjema in kako bi prepričal povzročitelja, da ti izroči motor? In kako naj pričakuješ, da bi vsi odreagirali tako, kot bi recimo ti? Kaj bo ena stara mamica proti enemu 20 let staremu "izbrisancu"? Daj no. Popolnoma balkanske metode :BUA:

2. OK, bom spregledal tvoj zunanji videz, ampak družiš se s takšnimi, katerih mentaliteta ne ustreza eni EU državi in posledično so to prenesli tudi nate. Glede na to, da na teh "sumljivih" motorjih vidim same prepečence, težko dvomim o njihovem slovenskem poreklu. Verjetno tudi tebi ne bi bilo prav, da bi drugi lovci hodili v tvoj gozd zajce lovit. Okupirajo blokovska naselja, si naredijo svoj mali ghetto, nihče jim nič ne more in živijo na račun davkoplačevalcev. Hvala lepa, takšnih ne rabim (in ne maram). Nič nimam proti tistim priseljencem, ki so tukaj našli zaposlitev, ne pa tudi proti tistim, ki so samo navade svojega "zahojenega" mesta prenesli sem. Sem rojen Ljubljančan, vendar imam stalno prebivališče v Mariboru. Kot si pravilno ugotovil, tukaj študiram (sej bi v Mariboru, pa ni toliko izbire) in hkrati probam poslikati čimveč sumljivih skuterjev (saj jih lahko kdo od pravih lastnikov prepozna). Druge stvari so res tiste, ki si jih navedel, ampak takšni ljudje niso nam vsem na očeh in smo zato nemočni. Poleg tega nekoga bolj boli, če mu vkradeš motor za 300.000sit, ki si jih je težko prislužil, kot pa enega bogataša za njegovega Bentleya. Tukaj gledam predvsem iz emocionalnega vidika, saj tudi jaz kraje mojega Runnerja še nisem prebolel.

3. Ne mislim rešiti Ljubljane, ampak želim samo razrešiti kakšnega "izbrisanca" ukradenega skuterja.

Smetit (izvor iz srbohrvaške besede "smeta") si mislil reči kot motit, ponagajat? :fredy:

Sej nihče ne trdi tega. So pa lahko ti neregistrirani motorji/skuterji s "izbrisanimi" vozniki eventuelno ukradena vozila.

1. Točno tako bi naredu, poklical bi pa očeta ali pa prijatelje, da odpeljejo njegov motor.

2. Se nekako strinjam

3. haha Tomozuki :doze: mislil sem na smet, smeti, smetenje, itd. - nikakršne zveze s Srbo-hrvaškim jezikom. ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nazaj, vidim tema je še zmeraj ojoj ojoj, ne grem se več ! Lepo se vozite ! Na ridah je pa vroče, fejst vroče !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se gremo "oko za oko" načelo....dajmo it v fužine in jim par golfov pokrademo.... :D :P

potem pa menjamo...kot v vojnah ujetnike... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, odjemalci ukradenih delov so pa drugi čefurji, a ne ... japajade.

ehh.... glavno, da imate dežurnega krivca.

Ja kdo pa? Tisti, ki imajo denar si gredo po nove, tisti, ki ga pa nimajo jih pa sploh nimajo ali jih dobijo. Glede na to, kakšne zgodbe sem jaz slišal iz druge roke, je bolje, da si tiho :krneki: Vprašaj malo po skuterskem forumu, kak so ljudje za 5000sit prišli do celega bloka motorja z zadnjim kolesom gratis (ker se "prodajalcu" ni dalo kolesa odmontirat). Aja, včasih se prodajajo celo na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in salamonovem oglasniku (ne moreš verjet).

Žou o skuterjih ki so ukradeni v Slo. nimaš pojma, za ostalo ne bom govoru pa se delu neki pamtnga k se na OSTALO ne spoznam.

Skuterji ukradeni v Sloveniji ne zapustijo države, that`s final. :closedeyes:

hahahahhaha ja itak policija ve use ;) po tvoji logiki bi jih pol use dobil...jur3 pa itak da ve sej se je s tem ukvarju ;) :P.....joke

V vsaki šali je nekaj resnice :hmm:

Ja Tomozuki jst se ubistvu sploh ne kregam..sam hotu sm ti povedat pac, da to k jih ti slikas pa dajs gor je mau cudn. Sam ok ocitno ni pomagal :trance_33_sleep: Evo zigacar je sam potrdiu to kar sm ze u prejsnih postiih napisu (pa so blo zbrisani - ne vem zakaj..) brez celade in brez reg. se ne furajo sam Čefurji, Čapci in ostala "navlaka" (po vase) z juga ampak usi k majo to moznost. Use se pa zacel ko sm prebrau da naj bi ble une dve zeleni Runnerci iz italije ukradeni l0l!! Aja pa se glede tega posojanja... pac ni mu ga se nikol razbou nuben..Ja skuterja nima ker so CEZ 100.000sit on bi pa dal za plastike oz. popravilo 50.000sit. Kar je usekakor ugodneje,pa fora je tud u tem kokr si reku...so rezervni deli na zalogi :P :yes:

Aja pa skor bi puzabu ;) u LJ 100% nis vidu svojga skuterja..ker prvo kar se nardi se pobere plastike dol, prefarba, dobre dele se nasraufa na svoj skuter ostalo pa stran zabriss al pa prodas po delih kokr se da <_< Samo v vednost. :yes:

Evo tvoje rezervne dele Symko :doze: Glede zadnjega odstavka se je Poba malo zmotil glede mojega skuterja. Kaj pa naredijo običajno z njimi bo pa verjetno držalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Točno tako bi naredu, poklical bi pa očeta ali pa prijatelje, da odpeljejo njegov motor.

Nadebudni čéfur bi te prijavil, da si mu spizdu bicikl in boš najebal kot ps. Seveda bi ga potem tebi policaji uplenli in ga vrnili njemu da bi se lahko še naprej po zadnji vozu čez LJ 200km/h

SymRu, nevem zakaj kr nekako zagovarjaš te izmečke... Vsi vemo da največ ukradenih motorjev je ukradenih od tistih tam v Fuđinah. Močno močno dvomim da ima en fant star 23let, BREZ ZOB in v raztrganih kratkih hlačah od fotra in beli poflikani majci denar za Ducatija 996. Ja, tak je bil gor na Dučeju... Poleg tega obut v japanke...

Neki je treba nardit da se njih IN motorje zapleni in al vrne lastnikom, ali če so slučajno njihovi proda naprej na kaki dražbi al kukr to delajo... njih pa v delovni zapor da gradijo ceste(da se bomo mi lepše peljali) na soncu.

In na živce mi grejo taki ki ne upoštevajo CPP v mestih. Drugo je potem izven naselja kjer mislim da kr vsi radi nažgemo mal več kot tistih 90km/h. Ampak v mestu je pa to vse drgač. Več prometa, hiše, bloki(zarad hrupa), več ljudi ob cesti in na zebrah, avtomobilisti niso tolk zbrani zarad neznosne vročine in čakanja na semaforjih in po opravkih. Izven naselja je mal drugač....

Jest po naselju ne grem več kot 60km/h. pazim na vsako stransko ulico in na vsakega pešča in nončko ki mi bo mogoče skočila pod kolo....

To kar pa oni delajo je pa skrajno sebično... Kar pa dela sodstvo oz. tisti ta nesposobni policaji pa še bolj.

en je napisu da so miljonske kraje na prvem mestu, torej pred njihovo nepravilno vožnjo. Torej to pomeni da nej se policija in sodstvo ukvarja LE s miljonskimi krajami? NE, to pomeni da se morjo glede vsega še bolj potrudit... kar pa se očitno ne mislijo kukr je povedal 50čent...

In mislim da tisti ki vozjo po ridah in okol(seveda kokrtolk ne totalno na nož) in teh mestnih dirkačev ne mormo enačit. Tam ogrožaš 5 avtov ki jih srečaš ko se zapelješ čez ride, tle pa 200 stoječih avtov ki se nimajo kam umaknit če vidijo en tak projektil, ki jih naenkrat model prehiti po zadnji z 200km/h ali pa sam 100km/h. Preveč je preveč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, naredmo Ms police force!

država naj nam da Husquarne Te 510, mi pa kar v prostem času, brez plačila, lovimo take norce po Lj....

:)

ja pa cobra frače.... al pa ciglomet... :kva2:

sicer pa tem kurcem želim da neletijo na grupo hellsov... pa naj jih prehitevajo po zadnjem... če majao muda seveda...

vsi ti čobani lepo vabljeni na naslednji zbor... reicimo firestartersov... bodošlipešdomovalpazrešilcempress se vidimo na kolpi... :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sledim pogovoru in v večini se strinjam z vami. samo nekaj me pa mot: zakaj vsi pišete (mislite) da je v fužinah največja koncentracija barab in posledično tudi ukradenih motorjev??? :hmm: :?

to drgač sploh ni res :grrr . Maš recimo rakovo jelšo, savsko naselje, tomačevo..... kjer je veeelllikkko več dela z barabami in tam je več ukradenih motorjev (tudi avtomobilov) kot v fužinah.

drgač sam tko mal informativo.... največ dela ima policijska postaja center (ok največ kriminala je v centru), nato ji sledi policijska postaja trnovo (rakova jelša spada pod tole)...itd. (vem iz policijskih virov)

LP

P.s. Fužine niso več takšen kriminalen "geto" kot so nekoč bile ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj vsi pišete (mislite) da je v fužinah največja koncentracija barab in posledično tudi ukradenih motorjev??? :hmm: :?

predsodek pač, ker drugega krajevno-kriminalno-narodnostno zaznamovanega kraja ne poznajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predsodek pač, ker drugega krajevno-kriminalno-narodnostno zaznamovanega kraja ne poznajo....

Sej se mi je zdel... ker to v glavnem pišejo tisti ki sploh ne živijo v LJubljani :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nihče ne trdi tega. So pa lahko ti neregistrirani motorji/skuterji s "izbrisanimi" vozniki eventuelno ukradena vozila.

blabla ... ti iščeš le maščevanje za skuter, ki so ti ga drpili ... get over it

SymRu, nevem zakaj kr nekako zagovarjaš te izmečke... Vsi vemo da največ ukradenih motorjev je ukradenih od tistih tam v Fuđinah. Močno močno dvomim da ima en fant star 23let, BREZ ZOB in v raztrganih kratkih hlačah od fotra in beli poflikani majci denar za Ducatija 996. Ja, tak je bil gor na Dučeju... Poleg tega obut v japanke...

ti si pa star 30 let, dobro situiran in si lahko gladko privoščiš gsx-r600? Ej, fantje, ....aja, saj res, ti si še mlajši :P oblečen si pa po zadnji versace modi ...

in daj si že dopovedat - ne zagovarjam izmečkov, zagovarjam pa normalno razmišljanje in brez posploševanja in kr nekega iskanja dežurnih krivcev...

@tomozuki - pokradene dele motorjev dobiš tudi na kakem znanem motorističnem servisu ... svašta se da dobit ... kleni slovenski fantje, ki dobro vedo, od kod je kaj prišlo, kupujejo poceni, ker se jim zdi odveč kupiti legalno ...

predsodek pač, ker drugega krajevno-kriminalno-narodnostno zaznamovanega kraja ne poznajo....

ne poznate ... par postov nazaj si hotel it v fužine stare golfe krast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznate ... par postov nazaj si hotel it v fužine stare golfe krast.

moja namere je bila resna in vredna resnega razmisleka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa star 30 let, dobro situiran in si lahko gladko privoščiš gsx-r600? Ej, fantje, ....aja, saj res, ti si še mlajši :P oblečen si pa po zadnji versace modi ...

Ejga, tole zdej si pa krneki nabil.

Imam komplet leder kombinezon, ki edini paše(ne po modi, ampak uporabnosti) na cestaka, vozim se spoštljivo do vseh udeležencev v prometu...

A res ne opaziš razlike med 18letnikom ki ima nekaj malega v glavi in 40letnikom ki nima prav nič

Hočm sam reč da leta niso bog ve kako pomembna vsaj pri tem, bolj je pomembno kaj je v glavi...

In ne zdej neki da si lahko privoščim GSX-R600, poglej mal ko mamice pa tatike mulcem kupijo nove motorje za Rojstni dan, pa za prav dobr uspeh v šoli... Sej zarad mene magar MV Augusto.... Ampak tega spet ne morš primerjat....

Reku sm sam da se mi zdi tak prepečenc na takem motorju, nag skor zelo sumljiv kar se tiče da je motor njegov....

kaj misliš s tistimi dežurnimi krivci? Mislim da so dežurni krivci dejanski povzročitelji naših predsodkov, to so po zadnji se vozeči vozniki motorjev, ogrožanje sebe in drugih, tudi tebe SymRu, pa če je čefur ali prav slovenc... Tisti ki pa IZGLEDAJO čefurji in IZGLEDAJO(več dejavnikov, recimo registracija...) taki kukr da motor ni njihov pa pač še bolj podžigajo tako razmišljanje od nas drugih motoristov ki nismo taki, oz. se vsaj ne uvrščamo med take...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so prav mitološke pošasti ti 'čefurji' ... a je sploh kdo že kšnga od bliz vidu?

Ko se peleš mal iz Lublane vn, povzročajo nesreče v glavnem 'normalni' motoristi ... v ledru in vse, kar si našteu ... z Araikami na kanglah. Zdej te pa un naželiranc v japonkah mot, k se vozaka po mestu in pičke peca in hoče bit frajer pred frendi, glih tko k ti ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so prav mitološke pošasti ti 'čefurji' ... a je sploh kdo že kšnga od bliz vidu?

Sošolc moj je čisti čefur, ampak je kolkrtolk kul. Vsaj po njegovih besedah sodeč. Pravi da ful ne mara teh čefurjev, tko je reku prou ja, ki se okol pretepajo in kradejo stvari. Posebno je pizdil čez te ki imajo motorje in se vozjo kukr smo že debatirali. Reku je da je dost teh motorjev ukradenih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale forum bi biu lahko za zgled kakim hajderjem al judom al nacijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ok, pol pa dobr, če je sošolc reku

No vidš da znaš :OK:

Tko mi je povedu, valda bom njemu verjel ki BTW tm tudi živi kot pa nekomu ki mi reče da se mu zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nato ji sledi policijska postaja trnovo (rakova jelša spada pod tole)...itd. (vem iz policijskih virov)

Rakova jelša spada pod policijsko postajo Vič !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakova jelša spada pod policijsko postajo Vič !

Tole si pa res fajn vn rukno :slap: :slap: :slap: a ti veš kje je rakova jelša, pa kje je VIČ :slap:

Policijska postaja Trnovo? Kje pa je to :?

ne vem še nism biu. biu sam na policijski v centru O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole si pa res fajn vn rukno :slap: :slap: :slap: a ti veš kje je rakova jelša, pa kje je VIČ :slap:

ne vem še nism biu. biu sam na policijski v centru O:-)

Sem mislil, da veš iz policijskih virov :whistle: :devil:

Brez zamere :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte si vzet kepo vazelina in se pejte v kakšen park v živo žgat..... :grim :grim :grim :grim

no zdaj pa le navalite po meni :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!