Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

Škoda da je ta tema postala postala prostor medsebojnega obtoževanja. Motoristi z neregistriranimi motorji brez čelade in ustrezne zaščitne opreme ne spadajo na cesto!!! Potem ko se pa razbijejo gre pa denar za zdravljenja iz naših žepov ker pa zavarovalnice nič ne briga kdo bo kril troške enostavno dvignejo premije in udarijo po žepu tudi nas ki se večino časa vozimo po predpisih. Enkrat bo treba stopit skupaj pa take nekako spravit z motorjev in narediti red na cestah. Če ne gre zlepa bo šlo pa zgrda. Sicer pa če greš živet kam drugam se moraš prilagodit družbi ki te obdaja ne pa da teroriziraš vse ostale s svojim obnašanjem. Pa ne zdaj govorit da nismo dobri do tujcev da smo diskriminatorni in ne vem kaj še vse. Letos je na naših cestah umrlo že okoli 25 motoristov pa se sezona še zdaleč ni končala. Pa na celovško (menda se tam vozijo pravi "mačoti" po zadnjem čez rdečo z 100+ km/h) postavit table na katerih bi bile slike iz pdf ki je priložen temi o osveščanju motoristov prav tako na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš da znaš :OK:

Tko mi je povedu, valda bom njemu verjel ki BTW tm tudi živi kot pa nekomu ki mi reče da se mu zdi...

pol pa hitr sošolca pod roko pa na najbližjo policijo, da bost arešila ene par ukradenih motorjev :blush:

Škoda da je ta tema postala postala prostor medsebojnega obtoževanja. Motoristi z neregistriranimi motorji brez čelade in ustrezne zaščitne opreme ne spadajo na cesto!!! Potem ko se pa razbijejo gre pa denar za zdravljenja iz naših žepov ker pa zavarovalnice nič ne briga kdo bo kril troške enostavno dvignejo premije in udarijo po žepu tudi nas ki se večino časa vozimo po predpisih. Enkrat bo treba stopit skupaj pa take nekako spravit z motorjev in narediti red na cestah. Če ne gre zlepa bo šlo pa zgrda.

Dej ne neabiji. Če se že spuca tiste brez čelad, dejmo še une, ki konstantno prehitr vozijo po regionalnih cestah, pa če izumimo še sistem domenvanja, kdo se bo naslednji razbil in tako nam naredil stroške (dvig premij itd) ga lahko mogoče že predčasno prijazno prepričamo, naj proda motor in se izogne temu ne-motorističnemu dejanju.

:BUA:

Pizda, vsi bi neka linčanja zganjali in kazali na 'one druge'... Storilci nesreč po nemarnem so tudi v 'vaši' skupini, ampak ti vas verjetno ne zanimajo.

Vedno vsi pa ne bomo po predpisih vozili, je evolucijsko nemogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj vas razveselim z eno zgodbico od včeraj.

Ura 14:30. Se peljem po Masarykovi. Stojimo na rdeči v križišču z Njegoševo. Vroče in gneča za popizdit. Med avti se prebijam do semaforja. Za mano pa RRRRN, RRN, RRRRRRRRRRRRRRN en "prepečenec" na skuterju. Ko vidi, da mimo mene ne bo prišel, se tipo obrne in se rine med avti nazaj in nato desno in gasa po nasprotnem pasu v rdečo.

Če sekundo mi je postalo jasno zakaj se mu tako mudi. Mel je spremstvo. Belega F 650 z znanim modrim napisom.... Ker sem je ravno prižgala zelena, se zapeljem za njima in ju opazujem. Prepečenec leti dol v podvoz pri Ortobaru. Več gleda nazaj kot naprej. Želatinasto frizuro oz. čelado mu zaradi gledanja nazaj obrne :lol1: :lol1: :lol1: .

Pridemo do novega semaforja. Spet rdeča. Prepečenec spet gasa in diagonalno čez križišče med bloke v Savsko naselje. Ampak mal se je zajebu. Verjetno je mislil, da ga sledi krava R 1150 RT.

Zgodba se je končala na nekem parkirišču pred blokom v Savsekm naselju.

Verjetno je prepečenec dobil vožjo brez čelade, dve prevoženi rdeči, bežanje. Za skuter ne vem kolk je bil legalen.

Svaka čast letečemu :worship: :worship: :worship: :worship:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, ti pogledas vcasih v ogledalo, se primes za nos in razmisljas kaj delas ?

se mi je zdelo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je prepečenec dobil vožjo brez čelade, dve prevoženi rdeči, bežanje. Za skuter ne vem kolk je bil legalen.

Svaka čast letečemu :worship: :worship: :worship: :worship:

Tadej

Vidim, da nekateri fantje pa le niso izgubili volje :OK:

Tako se dela, pa še eno na gobec zaradi bežanja :yes: (seveda če občani ne gledajo :blush: )....hecam se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj vas razveselim z eno zgodbico od včeraj.

... Svaka čast letečemu :worship: :worship: :worship: :worship:

Lepo slišat, da si vzamejo čas. Upam, da bodo tudi tiste sumljive po centru, Celovški in drugod nekako ustavili in prečekirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nekateri fantje pa le niso izgubili volje :OK:

Tako se dela, pa še eno na gobec zaradi bežanja :yes: (seveda če občani ne gledajo :blush: )....hecam se :P

nč ˝hecam se˝, tko bi blo edino prav, da bi naslednjič mal pomislu preden gre kaj takega ponovit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K0ci, a predlagaš "eno na gobec" tudi za 'odrasle motoriste', ki skušajo pobegnit policijski patrulji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda , tistim ki hočejo pobegnit niti nebi reku odrasli (beri: pičke) kar tudi so, če si ne upajo potem ustavit in plačat (se zmeniti z milicajem, soočiti s svojo napako) za tisto kar so storili

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(beri: pičke) kar tudi so, če si ne upajo potem ustavit in plačat (se zmeniti z milicajem, soočiti s svojo napako) za tisto kar so storili

in ti nisi pička...ko te bodo policaji na radar dobili, ne boš hitel pritožb pisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čaki :grrr tukaj govorimo ob bežanju

mogoče sem res mal prej čudno napisu, samo bežat pa lih ni treba a ne :?

izogibanjem se kazni oz. pisanjem pritožb pa ni nič narobe, če veš da res nisi kriv oz. je bil postopek izpeljan napačno

pa preden greš dirkat na cesto pomisli kakšne so lahko posledice (v najboljšem primeru nič, potem je tu prazna denarnica, naprej so poškodbe, potem pa tisto najbolj tragično ...... )

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala obema...in vsem drugim že vnaprej :lol1:

drgač pa ...moj mito ma 11kw, ampak ne v mašini...samo na papirju :devil:

no...od danes naprej se pa tudi jaz legalno furam po cestah :P

ah, pustmo to.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o si se pa res potrudu, hvala :OK:

sam da povem, nisem jst še nikol bežu pred policaji

sploh pa sem zdaj en mesec starejši kot sem bil takrat, ko sem napisal tista dva posta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od trnovske katedrale greš desno proti letališču. Takisto trnovskem. Ne moreš zgrešit.

Kdo je prej reku da rakova jelša spada pod Policijsko postajo VIČ :slap: :slap: :slap: :winkiss:

....Zgodba se je končala na nekem parkirišču pred blokom v Savskem naselju .....

evo kot sem prej omenjal... :BUA:

drgač pa bravo za letečkota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole si pa res fajn vn rukno :slap: :slap: :slap: a ti veš kje je rakova jelša, pa kje je VIČ :slap:

Oprosti majster ampak rakova jelša je še vedno pod pristojnostjo PP Vič! :slap:

Od trnovske katedrale greš desno proti letališču. Takisto trnovskem. Ne moreš zgrešit.

Ne moreš zgrešit česa :? ??................Gostilne? :slap:

Me boste peljali pokazat to slavno PP Trnovo, ker očitno v svoji 3 letni karieri v LJ je nisem uspel najti :slap:

Če pa mi jo najdete, pa :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti majster ampak rakova jelša je še vedno pod pristojnostjo PP Vič! :slap:

zgleda da po tanovem ni več pod VIČ temveč pod TRNOVO :hmm: ker jst sm to zvedu 2 mesca nazaj..... so jo pa zgleda šele zdej nardil- :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans tudi pred pošto v centru 2 ninđe brez čelad na plavmu cestaku in normalno brez tablic-seveda sta prevozila rdečo luč za njima pa policaj na bmw-ju,če jih je ujel se jima ne piš edobro vsaj z finančne strani.Sicer je bila pa danes prava racija med motoristi,toliko policajev na motorjih pa že dolgo ne.Stvari se zgleda postavljajo na svoje mesto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans tudi pred pošto v centru 2 ninđe brez čelad na plavmu cestaku in normalno brez tablic-seveda sta prevozila rdečo luč za njima pa policaj na bmw-ju,če jih je ujel se jima ne piš edobro vsaj z finančne strani.Sicer je bila pa danes prava racija med motoristi,toliko policajev na motorjih pa že dolgo ne.Stvari se zgleda postavljajo na svoje mesto. :OK:

skrajni čas, da polovijo te barabe in za vedno ........... :ninja: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans tudi pred pošto v centru 2 ninđe brez čelad na plavmu cestaku in normalno brez tablic-seveda sta prevozila rdečo luč za njima pa policaj na bmw-ju,če jih je ujel se jima ne piš edobro vsaj z finančne strani.Sicer je bila pa danes prava racija med motoristi,toliko policajev na motorjih pa že dolgo ne.Stvari se zgleda postavljajo na svoje mesto. :OK:

Da, tako so policisti napovedali kake tri mesece nazaj. Da bodo malo naredili red v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da po tanovem ni več pod VIČ temveč pod TRNOVO :hmm: ker jst sm to zvedu 2 mesca nazaj..... so jo pa zgleda šele zdej nardil- :)

Jaz sem pa 2 minute nazaj poklical sodelavca, ki dela na PP Vič in ga malo potipal glede PP Trnovo, pa je mislil, da se delam norca iz njega :lol1:

Kaka PP Trnovo....če bi bilo to res, potem bi imeli na PP Vič že 2 meseca fešto :drunk:

Da, tako so policisti napovedali kake tri mesece nazaj. Da bodo malo naredili red v Ljubljani.

Se vidi, da je naš šef(generalni) Jože Romšek, strasten motorist :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skrajni čas, da polovijo te barabe in za vedno ........... :ninja: :krneki:

to sigurno 50cent printa objave iz te teme pa jih lima na oglasno tablo, da jih nadrejeni berejo in se zmigajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!