Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

Od trnovske katedrale greš desno proti letališču. Takisto trnovskem. Ne moreš zgrešit.

ja kaj pa je pol PEPE opisal??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je prej reku da rakova jelša spada pod Policijsko postajo VIČ :slap: :slap: :slap: :winkiss:

Jaz sem reku MALI, ma ti boš men kje je PP Vič, :grrr :grrr :slap: :slap: ojej, ojej, ojej!!!

On je opisal pot po kateri prideš, da vidiš, kako svizec zavije čokolado :lol1: :lol1: :lol1:

Lp :)

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blabla ... ti iščeš le maščevanje za skuter, ki so ti ga drpili ... get over it

ti si pa star 30 let, dobro situiran in si lahko gladko privoščiš gsx-r600? Ej, fantje, ....aja, saj res, ti si še mlajši :P oblečen si pa po zadnji versace modi ...

in daj si že dopovedat - ne zagovarjam izmečkov, zagovarjam pa normalno razmišljanje in brez posploševanja in kr nekega iskanja dežurnih krivcev...

@tomozuki - pokradene dele motorjev dobiš tudi na kakem znanem motorističnem servisu ... svašta se da dobit ... kleni slovenski fantje, ki dobro vedo, od kod je kaj prišlo, kupujejo poceni, ker se jim zdi odveč kupiti legalno ...

ne poznate ... par postov nazaj si hotel it v fužine stare golfe krast.

Deloma maščevanje, deloma bi rad prikazal problematiko in deloma bi rad osrečil kakšnega oškodovanega lastnika. Pri 2-eh mi je že uspelo. Pa tebi? Torej, ne blabat. Glede GSX-Ra in Versaceja. What? :slap:

Nobeden ni omenil dežurnega krivca, poleg tega ne vem, kaj se smatra pod normalno razmišljanje (ker, če na cesto pogledaš, lahko brez razmišljanja opazuješ in ugotoviš, kar smo nekateri že ugotovili) itd.

Smo imeli na skuterskem forumu dva ali več primerkov, ki sta bila v tem poslu (kraje) in seveda prodajanju "rezervnih" delov. Največ jih kupijo točno čefkoti. Zakaj? Iii, ker se poznajo. Satisfied?

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so prav mitološke pošasti ti 'čefurji' ... a je sploh kdo že kšnga od bliz vidu?

Ko se peleš mal iz Lublane vn, povzročajo nesreče v glavnem 'normalni' motoristi ... v ledru in vse, kar si našteu ... z Araikami na kanglah. Zdej te pa un naželiranc v japonkah mot, k se vozaka po mestu in pičke peca in hoče bit frajer pred frendi, glih tko k ti ...

Ja, odvisno. Za tiste, ki smo jih že videli, niso mitološke "pošasti", samo malo bolj zapečeni "prebivalci" Ljubljane. Najraje jih poimenujem "LJ standard", saj nima tablice, čelade in navadno vozi prehitro ter nasploh ne spoštuje CPP, za katere smo nekateri morali narediti izpit. Stopi na cesto in se ozri naokoli. Kaj kmalu več ne bodo samo pojave iz mitologije.

Pazi, ven iz Ljubljane pomeni navadno zunaj naselja, kjer je možnost večih udeležencev v nesreči manjša. Pazi drugič! Povzročajo jih v glavnem (ok, bi se dalo diskutirat) "normalni" motoristi, ki imajo čelado, opremo, izpit in registrsko številko, ki potrjuje, da so lastniki motorja. "Želiranci" nimajo tablice, ne izpita, ne čelade, ne opreme in delajo še večje prekrške kot "normalni" motoristi. Kateri prekrški so to? Neupoštevanje svetlobnih teles, neupoštevanje hitrostnih omejitev, tehnično neizpravna vozila (nekaterim ne svetijo luči), ignoriranje policijskih utripajočih luči, napadi na leteče policiste, napadi na civiliste (če bi bral kaj časopis, bi videl, da se tudi to dogaja) itd.

Tudi v statistiki na račun vzorčenja včasih posplošujejo. Tako, da mi je vseeno, skozi kakšen vidik ti gledaš na to problematiko.

Tole si pa res fajn vn rukno :slap: :slap: :slap: a ti veš kje je rakova jelša, pa kje je VIČ :slap:

ne vem še nism biu. biu sam na policijski v centru O:-)

PP Trnovo ni. Trnovo spada pod PP Vič. 100%

Dej ne neabiji. Če se že spuca tiste brez čelad, dejmo še une, ki konstantno prehitr vozijo po regionalnih cestah, pa če izumimo še sistem domenvanja, kdo se bo naslednji razbil in tako nam naredil stroške (dvig premij itd) ga lahko mogoče že predčasno prijazno prepričamo, naj proda motor in se izogne temu ne-motorističnemu dejanju.

:BUA:

Pizda, vsi bi neka linčanja zganjali in kazali na 'one druge'... Storilci nesreč po nemarnem so tudi v 'vaši' skupini, ampak ti vas verjetno ne zanimajo.

Vedno vsi pa ne bomo po predpisih vozili, je evolucijsko nemogoče.

1. Ti ne nabijaj. Tvoje "velepametne" izjave so največkrat neumesne in sploh ne povejo nič. Drugače se pa hitrosti redno kontrolirajo (radarji, provide, laserske pištole), medtem, ko se ukradena vozila SPLOH NE.

2. Pa kdo tukaj sploh govori o nesrečah? Govora je o ukradenih motorjih. Sej ne, da je to tvoj prvi "off topic" post.

3. Točno! Pozabil si samo na velike in majhne kršitve. Selekcija Jožko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem reku MALI, ma ti boš men kje je PP Vič, :grrr :grrr :slap: :slap: ojej, ojej, ojej!!!

dobr je pa ni :glare: pač men je to en policaj povedu :P tok o njihovi pameti. 50čent brez zamere; so tud kšni pametnejši vmes. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm tud zadnjič vidu 2 "frajerja", eden na cbr-i, drugi pa na nekih mal starejših jajcih, nista bla "želiranca" ampak kr "lublanske riti", oba kratke hlače in brez čelade, uglavnem videl sm ju pri obvoznici na celovški, ko sta šla proti kranju in ko sta šla nazaj in obakrat sta se skor kam prlimala, sej vemo kako je to na semaforju gas, mau naprej pa pripelje priključek iz obvoznice, en je žlajfu drug je tišču gas, tku da sta se hmal me sabo poklala, za nazaj pa je bla podobna, čist predvidljiva štorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil sem dva večera, da sem se prebil skozi vso vašo pisarijo, pa bi rad še jaz nekaj dodal.

Vsa čast Horjulcu in 50centu, oba imata hudičevo prav, čeprav se včasih ne strinjata. HHV pravi, da mora zakon veljati za vse enako - RES JE. 50cent pravi, da z dobro besedo včasih dosežeš več, kot s kaznijo - TUDI RES.

Dokaz: januarja sem napihal 0,79 - stanujem na Fužinah, policaj me je ustavil pred Fužinskim gradom malce čez polnoč. Med postopkom sem mu lepo priznal, da sem bil v barčku, spil nekaj pirov, nisem delal problemov, ko mi je ponudil Dregerja, ko pa mi je razložil posledice rezultata (odvzem in ponovno opravljanje izpita A in B, da ne govorim o višini denarne kazni), sem se strinjal in brez problemov in pritožb hotel podpisati zapisnik. In zdaj pride najlepša stvar: policaj je navdušen nad mojim obnašanjem in mi pravi, da bi bilo njihovo delo neprimerno lepše in lažje, če bi se vsi obnašali tako kot jaz, se obrne h svojemu pomočniku in mu naroči, naj v zapisnik napiše, da sem napihal 0,69 (meja za trajni odvzem je 0,71 ali po starem 1,5). Ko smo se lepo prijateljsko poslovili, mi je povedal, da me je ustavil zato, ker mi ni gorela zadnja leva luč!!! :eek:

In kaj je s tem dosegel? Naslednji dan sem si še enkrat zavrtel film, malce premišljeval in naredil sklep: nikoli, RES NIKOLI VEČ pri meni ne bosta šla skupaj balanca ali volan in alkohol! Tega se držim in, ne boste verjeli, sploh ni težko. Kamorkoli pridem (pikniki, zabave, itd), povsod mirno sprejmejo dejstvo, da pač alkohola ne bom pil, ker moram še voziti, nihče me ne zbada zaradi tega. Res lepo. Če pa imam možnost tam prespati, je pa zgodba seveda popolnoma drugačna.

Kar pa se tiče debate o čefurjih - glede na to, da živim v Fužinah, jih poznam kar precej. Nekateri so res malce, bi rekel, barabice, ni pa nič pretresljivega. Velika večina so čisto OK, lahko se zanesem nanje, če kaj obljubijo, to tudi naredijo. Se pa seveda povsod najdejo izjeme, tudi med nami 'staroselci'. Če je zajeban en, še ne pomeni, da so vsi! In to velja tudi za policaje ali pa predvsem za njih. Če je kontrola dokumentov zajebavanje, potem so me pač veliko prezajebavali! Po eni strani jamrate zaradi ukradenih motorjev, motijo pa vas kontrole in podobne reči! Ene slabe izkušnje nimam z njimi, res pa je, če boš s policajem preveč nesramen ali celo aroganten, ga boš najebal.

Enkrat me je ustavil na vrhu Črnega kala, že iščem dokumente, pa mi pravi, da ni potrebno, da si je hotel le ogledati motor, ker mu je všeč. Dvomim, da me zato lahko ustavi, a sem se le nasmehnil, ugasnil mašino in prižgal cigaret, potem pa sva ene pol ure prav lepo čvekala. A ni to lepo? Mudilo se mi ni nikamor, kajti kot klop se držim načela, da če se mi kam mudi, grem na pot eno uro prej in - glej hudiča - spet se mi nikamor ne mudi.

Toliko za enkrat, že itak sem preveč nakladal, če pa me bo spet kaj zbodlo, se bom pa spet oglasil.

LP vsem skupaj, predvsem pa Horjulcu in 50centu - take rabimo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna modra r1 letnik 2005 po celovški v šentvidu gor pa klasika čefur brez čelade in ostale opreme. Aja pa motor tudi ni imel tablice. Za njim pa še kolegi na skuterju. Vsi so šli čez rdečo luč. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po celovški okoli M-puba en skoz nažiga rumenga Ducatija ala 749, standard nažiganje po zadnem brez opreme + namerno uničevanje, CPP-kaj je že to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdaj mam pa poln kurac teh kretenov zahojenih.....

en tip se že ves čas naganja po celovški z rumeno vtr firestorm.....

ravno prej je mimo kino šiška prehiteval trolo kar skozi rdečo.... po čudežu se ni noben pešec znašel pred njim..... klical taplave in jih vprašal če so res gluhi da ne slišijo in vidijo 1000 ccm dvovaljnika rumene barve, ki se jim naganja takorekoč pred vrati postaje.. odgovor..... patrulje so zunaj...

Včeri pri podvozu pri Orto baru. Policijska patrulja stoji ob cesti.

Za menoj se pripelje omenjena VTR (gor klasika v japankah, rumena VTR ima dva Wingsa in zadnji zic je rjave barve). Ko prepečenec opazi patruljo se zapodi skozi rdečo in na zadnje kolo po Topniški.....

Glede na to kako je obvladal "svojo" VTR-ko lahko sklepam, da se ne bo več dolgo vozil.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je to primerna tema ampak ok. Potrebujem nekaj malega delov za motor, zato sem se spravu na bolho in poklical prvega k sem ga najdu. Človek k se je javil je zvenel mal .. kajpavem.. "kLasično". Ma sej to niti ni tolk važno. V glavnem bistveno je to da sploh ni vedel kaj prodaja. Po minutnem sporazumevanju kaj pravzaprav hočem, sva ugotovila da ima vsaj 5-6 motorjev razstavljenih. Ko ga vprašam za ceno on meni:"kolk pa daš?" jst pa nemu:"jurja". On pa meni (točno tako in nič drugače):"pi*** ti materna, kaj me pa pol moriš?!?!" Da ne bo pomote - realna vrednost dela je bla dejansko okrog tisoč tolarjev. to je blo vse kar sva se zmenla kr nisem mel več lušta do posla. Sam tolko, če komu kej manjka nej si na bolhi nazaj odkupi. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tolko, če komu kej manjka nej si na bolhi nazaj odkupi. <_<

res pošteno :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po celovški okoli M-puba en skoz nažiga rumenga Ducatija ala 749, standard nažiganje po zadnem brez opreme + namerno uničevanje, CPP-kaj je že to?

Namerno uničevanje = nažiganje gasa in kontakt tko da poka iz auspuha. Ma ga je škoda :cry:

In mal prej se je zložu, po tem kr se je slišal je mel kr enih 60+km/h, če je bla pa oprema si bom pa jutr al pa pojutrisnem prebral v časopisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mogoče pa je bil kolega policaj na motorju :hmm:

Ojla

Zanima me kdo je lastnik motorja Yamaha YZF ThunderCat v celjski regiji, Laško, Konjice?

Motor je rdeče bele barve z MB registersko oznako?

Prosim za kakšno informacijo, res je nujno...

Hvala vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hahahaha ste me pa nasmejal ....posebi tist post o PP Trnovo ....same preverjene informacije ....hehehe

No za vse splošno razgledane Slovence in Neslovence:

Policijske postaje v Ljubljani:

BEŽIGRAD

CENTER

MOSTE

ŠIŠKA

MEDVODE

VIČ

le to in nič več ....PP Trnovo - ne obstaja (le policijski okoliš Trnovo, ta pa spada pod PP VIČ)

Rakova jelša spada pod PP VIČ ------ policijski okoliš MURGLE

Kako lahko tako prepričljivo stojite za svojimi stališči, če niste prepričani, da res držijo?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:? o marija,taki pacienti tipo kopalec na cestaku lahko raste samo v LJ.Še tu na Obali - poleti, kopalca na plastiki ne vidiš.Aj aj LJ . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

23.11 - Beckhamov avto našli v Makedoniji!

V Madridu ukraden BMW Davida Beckhama je svojo pot končal na Balkanu, natančneje v Makedoniji.

Avtomobil angleškega nogometnega zvezdnika Davida Beckhama, ki so ga španski tatovi nogometašu ukradli aprila v Madridu, je na makedonsko-albanski meji odkrila makedonska policija.Predstavnik policije je povedal, da gre skoraj zagotovo za ukradeno terensko vozilo BMW Davida Beckhama in da so o najdbi že obvestili Interpol. Beckhamov luksuzni avtomobil je bil sicer eden od petih zaseženih na makedonsko-albanski meji.

Nogometni zvezdnik mora zdaj vložiti zahtevo za vrnitev avtomobila, če pa nogometaš tega ne bo naredil, bodo avto prodali na javni dražbi v Makedoniji. (24 ur)

Dodajmo še to, da je David Beckham, kar kmalu potem, ko so mu ukradli avtomobil, dobil novega, in sicer mu je Audi, ki je tudi glavni sponzor nogometnega kluba Real Madrid, brezplačno podaril novi Audi Q7 za obdobje enega leta, pod pogojem, da se vsak dan z njim vozi na tekmo. Uf, se splača biti slaven ... (MF)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

Zanima me kdo je lastnik motorja Yamaha YZF ThunderCat v celjski regiji, Laško, Konjice?

Motor je rdeče bele barve z MB registersko oznako?

Prosim za kakšno informacijo, res je nujno...

Hvala vsem.

Od oka je tip star med 25 in 30let, registrske nazadnje, ko sem ga videl (na relaciji Podčetrtek - Boč), ni imel, motor je v precej slabem stanju (mislim, da ga je celo prodajal na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)). Ker je kmalu po prečkanju proge iz smeri Podčetrtka zavil v neko dolino na desno, sklepam, da je od tam. Je motor ukraden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo..

Naj nekaj povem... Danes sm videl na Litijski cesti LJ motorista na modri R1, peljal skozi litijsko cesto kot nor.. Bil je brez čelade in opreme(kratke hlače) in seveda motor brez tablice.. Ko je malce upočasnil tam ko se zavije na bencinsko postajo sm videl da je pač bil bosanec( brez zamere) ... Kar me je pa najbolj motilo je pa to , da so se policaji zadej za njemu vozili in ko je on zavijal na bencinski niso šli za njim.. Videli so neregistriran motor,motorist brez ustrezne opreme, (čelada, kratke hlače) in si niso upal ga ustaviti..

Verjetno so ga poznali in je bil verjetno kak hudi cigo al bosanec sej nevm, v glavnem policaji niso ukrepali nič..

Kaj če je bil motor ukraden pa bi ga mogoče lastnik lahko dobil nazaj če bi ukrepali.. Toliko o policajih...

Sam za tiste radarje pa so , ko kdaj pripelješ cca. 10-20 km/h preveč ....

Nisem vedel pod kaj naj dam to temo..

LP..

:(

Mislm,da tistega,ki se voz na motorju brez zaščitne opreme in ogrož ostale udeležence v prometu ga je z nazivanjem motorist sramotno,ker to ni motoristMoja spletna stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!