Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

in, se zdej k si to napisu kaj boljš počutiš al te frustracija še bl razjeda od znotraj?

Saj veš, da načeloma od takih objav ni haska... in tut to je floskula,da te policaji kul za tistih bogih 10 kmh šrafajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je še živ ? :cry:

Modra R1

Še, vidu pred pol ure kako z čelado (polkileželejenaglavi) nori po štepanjcu.

Hja za vsako rit raste palca.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena Ninja s standardno opremo voznika in zadajsedeče fukare, (vse v snežno belem) brez tablice in očitno tudi brez poznavanja CPP, a z obilo arogance do ostalih udeležencev, je blizu v prvem postu omenjene lokacije mimo nas zguzila v nedeljo popoldan.

Vsi takrat prisotni, dedki, babice, strici in ljubljene mamice, jima prisrčno želimo enkratno in radostno z zvezdicami posejano razfukanje v kakšni betonski ograji v ljubečem krogu oboževalcev. Ostalim udeležencem v prometu pa še dolgo in varno sožitje na cesti in topel spomin na naša junaka.

Sem žleht in ogaben? Hvala, sem! So fucking what!?

O neukrepanju policije pri takih modelih, je pa škoda besed! :angry2:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči, tudi ti? :cry:

Tudi jaz, imperator moj!

Nekoč, daleč nekje, me boš razumel in mi odpustil. .) Spoznal boš, da sem pri tem dejanju pravzaprav mislil le nate. :whistle: .)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz, imperator moj!

Nekoč, daleč nekje, me boš razumel in mi odpustil. .) Spoznal boš, da sem pri tem dejanju pravzaprav mislil le nate. :whistle: .)

:lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi ste cist prfukn**ni tuki gor kako lahko pisete, da jim privoscite da se razbijejo in da naj se jim kaj slabega zgodi. Un na savski ki je umru je imel registriran motor in nov je bil za povrhu, pa se kriv ni bil tako da ne morete tko grdo govorit!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Policija pa itak hvala bogu večino ljudi na SS motorjih itak ne ustavlja, sej če bi začel bežat bi policaj spravil v nevarnost sebe in njega pa po možnosti še koga drugega, čisto nedolžnega.

Pa jokate da se vozijo brez opreme, kot da vi pa tud do trgovine 200m oblečete vso komplet bojno opremo, kot da greste v Ameriko z motorjem :BUA: :BUA:

Sej niso vsi motorji brez registerskih ukradeni. Tko da to da hočete da se jim kaj slabega zgodi ker so brez opreme in čelade je fulllllllllllllllllllllllll neumno in nevoščljivo.

čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi ste cist prfukn**ni tuki gor kako lahko pisete, da jim privoscite da se razbijejo in da naj se jim kaj slabega zgodi. Un na savski ki je umru je imel registriran motor in nov je bil za povrhu, pa se kriv ni bil tako da ne morete tko grdo govorit!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Policija pa itak hvala bogu večino ljudi na SS motorjih itak ne ustavlja, sej če bi začel bežat bi policaj spravil v nevarnost sebe in njega pa po možnosti še koga drugega, čisto nedolžnega.

Pa jokate da se vozijo brez opreme, kot da vi pa tud do trgovine 200m oblečete vso komplet bojno opremo, kot da greste v Ameriko z motorjem :BUA: :BUA:

Sej niso vsi motorji brez registerskih ukradeni. Tko da to da hočete da se jim kaj slabega zgodi ker so brez opreme in čelade je fulllllllllllllllllllllllll neumno in nevoščljivo.

čaw

Če grem do trgovine 200m ne grem z motorjem, ki je slučajno SS, ima slučajno odprte rore in tistih celih 200m ne prevozim po zadnji. Plus tega imam ponavadi :D registriran motor, vsaj še usnjeno "bojno" jakno in rokavice, ki so tudi bojne.

Jest grem v trgovino peš :OK:

Now eat me :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz, imperator moj!

Nekoč, daleč nekje, me boš razumel in mi odpustil. .) Spoznal boš, da sem pri tem dejanju pravzaprav mislil le nate. :whistle: .)

Horči, moj kisli smehec je bil prav tako provokacijo. Znam te Puško ;)

Če grem do trgovine 200m ne grem z motorjem, ki je slučajno SS, ima slučajno odprte rore in tistih celih 200m ne prevozim po zadnji. Plus tega imam ponavadi :D registriran motor, vsaj še usnjeno "bojno" jakno in rokavice, ki so tudi bojne.

Jest grem v trgovino peš :OK:

Now eat me :devil:

in? a zdaj se pa nihče ne sme brez čelade, v kratkih rokavih in brez rokavic vozit po mestu, al kaj? Ker pač ti tega ne počneš?

a joaooo ,djeco ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi ste cist prfukn**ni tuki gor kako lahko pisete, da jim privoscite da se razbijejo in da naj se jim kaj slabega zgodi. Un na savski ki je umru je imel registriran motor in nov je bil za povrhu, pa se kriv ni bil tako da ne morete tko grdo govorit!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Predvidevam, da se nanaša tole na moj post.

No sedaj pa lepo počaaaaasi beri še enkrat inkriminirani stavek:

Vsi takrat prisotni, dedki, babice, strici in ljubljene mamice, jima prisrčno želimo enkratno in radostno z zvezdicami posejano razfukanje v kakšni betonski ograji v ljubečem krogu oboževalcev. Ostalim udeležencem v prometu pa še dolgo in varno sožitje na cesti in topel spomin na naša junaka.

Čudežna besedica jima označuje točno določeni osebi s točno določenim dejanjem, sicer površno opisanem, ki je izzvalo točno določeno opisano mojo osebno željo. Mojo skromno osebico pa sem malo po pesniški svobodi razširil na sorodstvo, kar skesano in skromno priznam.

No, je tole šlo? Greva lahko naprej? Reciva da.

Z "unim na savski" vse moje pisanje nima prav nobene veze. Tudi z ostalimi v naslovu opisanimi ne. Je pa moje pisanje v tej temi, ker pač govori o motoristih z neregistriranimi motorji. Ki pa s svojim nespoštovanjem CPP ogrožajo mojo denarnico, če ne celo zdravje ali življenje. Namreč odsotnost registrske tablice pogojuje običajno odsotnost obveznega zavarovanja. Arogantno in agresivno ravnanje na cesti pa kar kliče k nesreči, materialni in telesni škodi. Ki mi jo potem nihče ne bo povrnil.

Če povlečeva zaključek, je jasno da so moje odrekanje, varčevanje in skrb za družino ogrožena s strani nekoga, ki se mu za vse te reči sladko jebe. In kako naj ta problem rešim, to nevarnost eliminiram?

S tem, da mu požegnam njegovo izsiljevanje, arogantnost, nasilnost?

Se ne strinjam, mu pač verbalno jebem mamo in izustim ali iztipkam to, kar si imel priliko brati.

Če pa sem ti stopil na rep, izvoli, pridruži se mu!

...Policija pa itak hvala bogu večino ljudi na SS motorjih itak ne ustavlja, sej če bi začel bežat bi policaj spravil v nevarnost sebe in njega pa po možnosti še koga drugega, čisto nedolžnega.

In tile briljantni osebki to pač lepo izkoriščajo. Ponavljam svojo čestitko in pozdrav!

...Pa jokate da se vozijo brez opreme, kot da vi pa tud do trgovine 200m oblečete vso komplet bojno opremo, kot da greste v Ameriko z motorjem :BUA: :BUA: ...

O posledicah nesreč in iz čigave denarnice gre zdravljenje takih trdobučnežev, smo že na dolgo in široko debatirali. Stvari so jasne, tople vode ne boš odkril. Lahko le ponovim, da vsakemu, ki se odpove zdravljenju na račun drugih, z veseljem podpišem soglasje za vožnjo brez čelade.

Solidarnost, katero se zaenkrat gremo, zahteva tudi osebno odgovornost. Rabiš tečaj tudi o tem?

...Sej niso vsi motorji brez registerskih ukradeni. Tko da to da hočete da se jim kaj slabega zgodi ker so brez opreme in čelade je fulllllllllllllllllllllllll neumno in nevoščljivo.

...

Obstaja pa dokajšen sum, da so. Pametna reakcija razsodne osebe, katera izhaja iz inkriminiranega območja bi bila, da preden tu joka da on ni tak, da zadeve uredi tako kot je navada posod drugje in navsezadnje predpisujejo zakoni. Se pa seveda taki osebki lahko gredo geto. Sam ne mi potem tu jokat, da so diskriminirani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in? a zdaj se pa nihče ne sme brez čelade, v kratkih rokavih in brez rokavic vozit po mestu, al kaj? Ker pač ti tega ne počneš?

a joaooo ,djeco ...

Enpar postavk si pa mimgrede zgrešil, ane Saymon? :) Recimo telele:

... ima slučajno odprte rore in tistih celih 200m ne prevozim po zadnji. Plus tega imam ponavadi registriran motor, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči, moj kisli smehec je bil prav tako provokacijo. Znam te Puško ;)

.)

in? a zdaj se pa nihče ne sme brez čelade, v kratkih rokavih in brez rokavic vozit po mestu, al kaj?

Je tako! Ne sme. Brez čelade!

Ker pač ti tega ne počneš? ...

Ker smo se tako zmenili in v zakon zapisali. Jebat ga, za vse velja enako. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ista lokacija, dva brezčeladneža v trenirkampodobnih oblačilih na zeleno-modri ninji. Začuda sta se ustavila pri stop znaku, nisem videl če je bila prisotna tablica, tudi za točen model vem... 6 al pa 9... na te novotarije se ne spoznam več ;)

Očitno tiste sveče namenjene preminulemu brezčeladnežu v štepanjcu ne pomagajo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo se tako zmenili in v zakon zapisali.

No, nismo se ravno zmenili. Ukazali so nam! Zmenili smo se samo za tiste stvari, o katerih smo odlocali na referendumih. Pravzaprav nas vsak dan samo obvescajo, kaj so se novega zmenili o nasih obveznostih.

Drugace pa za voznjo brez celade in registracije ni opravicila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Je tako! Ne sme. Brez čelade!

Ker smo se tako zmenili in v zakon zapisali. Jebat ga, za vse velja enako. :P

Ampak kazen za to ni smrtna (razen, če se sam raztrešči), pač pa tistih nekaj tolarjev, če prav vem... No, plus zgražanje na Motosvetu seveda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi ste cist prfukn**ni tuki gor kako lahko pisete, da jim privoscite da se razbijejo in da naj se jim kaj slabega zgodi. Un na savski ki je umru je imel registriran motor in nov je bil za povrhu, pa se kriv ni bil tako da ne morete tko grdo govorit!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Policija pa itak hvala bogu večino ljudi na SS motorjih itak ne ustavlja, sej če bi začel bežat bi policaj spravil v nevarnost sebe in njega pa po možnosti še koga drugega, čisto nedolžnega.

Pa jokate da se vozijo brez opreme, kot da vi pa tud do trgovine 200m oblečete vso komplet bojno opremo, kot da greste v Ameriko z motorjem :BUA: :BUA:

Sej niso vsi motorji brez registerskih ukradeni. Tko da to da hočete da se jim kaj slabega zgodi ker so brez opreme in čelade je fulllllllllllllllllllllllll neumno in nevoščljivo.

čaw

Ok, se strinjam da ni nobenmu lepo privoščit, da se mu kaj zgodi, ampak..

Osebki, o katerih se v tej temi govori, sami s svojim početjem in obnašanjem dosegajo to, da grejo normalnim ljudem čedalje bolj na kurac in se jim čedalje bolj jebe zanje. In kakor je to grdo slišat, tako pač je, krivi so si pa sami. Nikoli ne bom jokal za enim zapečenim, ki je spizdil motor, ga žgal po zadni, ogrožal vse ostale in se nato zalimal v avto in ob tem povzročil še ne vem kolk škode.. Sam si je kriv :angry2: Pa ne govorim to za motorista na savski, ampak na splošno..

Kar se pa policajev tiče, lahko rečem pa samo to, da naj jih bo sram, da dopuščajo tako početje v njihovi prisotnosti. Policaj, ki vidi nekaj takega in ne ukrepa je navaden pussy!

Kljub vsemu napisanemu, pa ne želim nobenemu nič slabega.. Samo če se že bo zgodilo, se pa ne bom preveč sekiral..

LP, DeX

No, nismo se ravno zmenili. Ukazali so nam! Zmenili smo se samo za tiste stvari, o katerih smo odlocali na referendumih. Pravzaprav nas vsak dan samo obvescajo, kaj so se novega zmenili o nasih obveznostih.

Drugace pa za voznjo brez celade in registracije ni opravicila.

Obstaja nekaj, kar se imenuje demokracija. Državljani jo izvajamo neposredno z zakonsko iniciativo in referendumom in posredno z volitvami, kjer izvolimo predstavniško telo, ki nato opravlja zakonodajno fuknkcijo namesto nas, ker drugače pač ne gre. Tako da na nek način smo se zmenili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo še 1x!

Vidim, da ste se nekateri kar lepo razpisali.. Moj post ni bil namejen temu , da se med seboj kregamo in

govorimo ,da jim privoščimo da se naj razbijejo ... Bistvo mojega posta

se je nanašalo na policaje... ..

Pravim ,da on je zavijal na bencinsko tankat (prej pa norel gor pa dol po cesti) policaji so vse to videli

in niso peljal za njim.. Vedeli so kdo je in se niso upal... Sam žal mi je tega da nisem tega posnel in

bi lahko kako to drugače objavil..

Symru:

in? a zdaj se pa nihče ne sme brez čelade, v kratkih rokavih in brez rokavic vozit po mestu, al kaj? Ker pač ti tega ne počneš?

a joaooo ,djeco ...

To kar si pa napisal pa sploh nebi komentiral raje.. Ker se sliši tk butasto da je škoda besed..

Če veš kaj je cestak , verjetno tega nebi napisal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja nekaj, kar se imenuje demokracija. Državljani jo izvajamo neposredno z zakonsko iniciativo in referendumom in posredno z volitvami, kjer izvolimo predstavniško telo, ki nato opravlja zakonodajno fuknkcijo namesto nas, ker drugače pač ne gre. Tako da na nek način smo se zmenili :)

Slisi se lepo. Ampak demokracija je zelo abstrakten pojem. Vsak vladar, tudi najvecji tiran, je vedno imel polna usta demokracije. Moje mnenje je, da danes ne zivimo v demokraticnem sistemu. Na referendumih, kjer se edino lahko izrazi ljudska volja, se odloca se samo o tako rekoc banalnih zadevah ( odpiralni cas trgovin...), o pomembnih pa odloca kar vlada sama (ker vedo, da bi ljudska volja odlocila drugace). Saj vodenje drzave zanesljivo ni enostavno, ljudske volje pa vseeno nebi smeli tako ignorirati.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buzdovan, bejž v politko! Tu je to offtopics.

Namen začetnega posta je bula neaktivnost uniformirane policije ob evidentni kršitvi CPP.

In ta neaktivnost ni opazna le pri zgoraj opisanem primeru, ampak vedno pogosteje vsepovsod. Policija postaja aparat za izvajanje akcij, ker takrat pač po befelu morajo delati in popis tistega, kar po končanem sranju ostane. Preventivne prisotnosti in samoiniciativnega delovanja ni več zaznati. Kot rečeno pogledajo stran da ni potrebno delati. Koliko je pri vsem tem še korupcije, soudeležbe in podobnega bomo pa bolj težko izvedeli. Dejstvo pa je, da se s takim ravnanjem odtujujejo ljudem in prihajajo vedno bolj na slab glas. Jaz jih sicer ko jih potrebujem enostavno prisilim k ukrepanju in se ne dam zlahka odgnati, a večina ljudi tega ne zna. Tako se zgodi marsikaj, kar se ob pravočasnem ukrepanju ne bi. Tudi brezčeladniki bi izginili, če bi na vsakemu policaju mimo katerega pelje moral plačati kazen. In marsikateri motor in skuter bi se našlo pri tem!

In še enkrat za tiste, kateri menijo, da brezčeladnik ogroža le lastno zdravje. Enostavno ni res! Dokler imamo še kolikor toliko socialno zdravstvo, dokler koga na urgenci popedenajo tudi brez njegovega zavarovanja, gre zdravljenje brezčeladnih razfukancev tudi iz mojega žepa. In potem zmanjka za kaj drugega. Pediatrično kliniko in operacijske mize npr.! Tako da, brezčeladniki, fuck off!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buzdovan, bejž v politko! Tu je to offtopics.

In še enkrat za tiste, kateri menijo, da brezčeladnik ogroža le lastno zdravje. Enostavno ni res! Dokler imamo še kolikor toliko socialno zdravstvo, dokler koga na urgenci popedenajo tudi brez njegovega zavarovanja, gre zdravljenje brezčeladnih razfukancev tudi iz mojega žepa. In potem zmanjka za kaj drugega. Pediatrično kliniko in operacijske mize npr.! Tako da, brezčeladniki, fuck off!

Res je to izven teme, povezano pa je kljub vsemu z njo, saj si omenil placevanje zdravljenja brezceladnikov. In na koncu si omenil operacijske mize. Ze samo tu je slo iz nasih zepov v zepe pescice brezsrcnih lopovov denarja za 10 let zdravljenja "brezceladnih razfukancev". Se veselis novih davkov na nepremicnine, avtomobile, motorje, ki se nam obetajo v prihodnjem letu? Ali sva ti in jaz sodelovala pri tem, saj pravis "smo se zmenili"? Od tega denarja ne bo sla niti drobtinica za zdravljenje motoristov ali bog ne daj za zascitne ograje. Skoraj vse bo slo za bajne place vladni usluzbencev, usluzbencev raznih skladov, uradov, potovanja... Te stvari me mnogo, mnogo bolj motijo in skrbijo od pescice tipov, ki se pac na ta nacin, da se frajarisejo z sportakom brez celade po svojem naselju. Tega pocetja sicer ne odobravam in se sam ne usedem na motor brez celotne opreme, tak gnev do tega pocetja, kot so ga nekateri pokazali tu, je pa mocno pretiran.

Glede neukrepanja policistov (ce je to res), je po druga zgodba.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res buzdovan, a vse to počno vrli oblastniki z žegnom od volitev! Če se posamezniki, manjšina, pa četudi bi bila v tem trenutku "večja od polovice", s tem ne strinjamo, imamo možnost ukrepanja po demokratičnih načelih. Preko politike! In zato pravim, da je to na tem mestu klobasanje basolutno :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ervina, moraš brati od začetka.....

potem ti bo še manj jasno .)

no ja, kljub temu so najbrž mišljeni ukradeni motorji z "čudnimi" motoristi

Zdravo..

Naj nekaj povem... Danes sm videl na Litijski cesti LJ motorista na modri R1, peljal skozi litijsko cesto kot nor.. Bil je brez čelade in opreme(kratke hlače) in seveda motor brez tablice.. Ko je malce upočasnil tam ko se zavije na bencinsko postajo sm videl da je pač bil bosanec( brez zamere) ... Kar me je pa najbolj motilo je pa to , da so se policaji zadej za njemu vozili in ko je on zavijal na bencinski niso šli za njim.. Videli so neregistriran motor,motorist brez ustrezne opreme, (čelada, kratke hlače) in si niso upal ga ustaviti..

Verjetno so ga poznali in je bil verjetno kak hudi cigo al bosanec sej nevm, v glavnem policaji niso ukrepali nič..

Kaj če je bil motor ukraden pa bi ga mogoče lastnik lahko dobil nazaj če bi ukrepali.. Toliko o policajih...

Sam za tiste radarje pa so , ko kdaj pripelješ cca. 10-20 km/h preveč ....

Nisem vedel pod kaj naj dam to temo..

LP..

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slisi se lepo. Ampak demokracija je zelo abstrakten pojem. Vsak vladar, tudi najvecji tiran, je vedno imel polna usta demokracije. Moje mnenje je, da danes ne zivimo v demokraticnem sistemu. Na referendumih, kjer se edino lahko izrazi ljudska volja, se odloca se samo o tako rekoc banalnih zadevah ( odpiralni cas trgovin...), o pomembnih pa odloca kar vlada sama (ker vedo, da bi ljudska volja odlocila drugace). Saj vodenje drzave zanesljivo ni enostavno, ljudske volje pa vseeno nebi smeli tako ignorirati.

Lep pozdrav

A volitve pa niso izvajanje demokracije? Sami smo izvolili stranke in posledično ljudi, ki imajo oblast.. Najbolj razširjena oblika demokracije je ravno posredna demokracija - katera je razširjana po celem svetu, ker se je skozi zgodovino večkrat izkazalo da ljudstvo neposredno pač ne more vodit države. Pa pustimo to, dovolj nabijanja izven teme..

Sem pa danes videl dva jacksona na ninjah brez tablic v klasični opravi.. Po gasu, še mal po zadnji(ni najbolj ratalo), vijuganje med avti z dvakratno dovoljeno hitrostjo.. Da bi jaz take zganjal, bi me že zaprli, njim pa nič! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!