Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

Najebemo ga pa vsi mi pošteni in fejst motoristi.

...

Kdo je pošten in kdo fejst, te flance lahko sadimo po bifejih in doma na kavču.

Na cesti pa velja le kdo se kolikor toliko drži CPP in kdo ne ogroža drugih. Pa ne mi sedaj, da se da kršiti CPP, peljati 327km/h čez golovški tunel in obenem ne ogrožati drugih. To so pravljice za imbote!

Ko se bodo vsi vpleteni v problematiko to zavedali in opravili svoj del dolžnosti, ne bo treba nikogar več farbati s takimi in drugačnimi motoristi, čefurji, nami in njimi in podobnimi bučkami!

V CPP pa jasno piše, da mora vozilo biti registrirano, zavarovano in voznik opremljen po predpisih in po njih tudi voziti. Za male kršitve so male kazni in tudi samo opozorila, za velike pa pač večje, a ne vedno dovolj velike! Samo to je važno, tu je bistvo in le neizvajanje svojega dela obveznosti producira večino sranja na cestah!

... Tud na dolenjskem koncu si želimo več takih policistov ki bi delalo na vzgoji v cestnem prometu in ne na polnjenju mesečnega proračuna, ...

Policisti, tudi in kot opažam predvsem "letečmani" dokaj delujejo preventivno. Prirejajo prikaze varne vožnje po večih krajih Slovenije. Tudi privatno se marsikdo od njih trudi in v svojem krogu izvaja nekakšne "Tečaje" varne vožnje za lokalne skupnosti. Ni, da bi jih kritiziral kot posameznike.

Očitno pa nekaj ne klapa v organizaciji policije! Ker ne razporejajo pravilno ljudi in ker marsikdo od njih ni motiviran k tistemu "protect & serve", kar bi moralo biti osnovno vodilo policistov! To, da je sploh kdo od njih zmožen namenoma pogledati stran ob tako očitnih stvareh o katerih debatiramo, je tej trditvi zadosten dokaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pošten in kdo fejst, te flance lahko sadimo po bifejih in doma na kavču.

Najebemo ga pa vsi mi pošteni in fejst motoristi - Veš HHV jaz nisem avtor tega sranja !

Še vedno mislim, da si niso vsi prebrali 50 cent-ovo izjavo podrobno kje je problem !? Predvsem v sodstvu oziroma sodnikih za prometne prekrške ! Velika večina pozna ono vprašanje ; zakaj ima kovač klešče ? Jaz vidim sodnike,da držijo klešče v rokah, mar ne ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda DGM imaš prav o teh kleščah! A te zarjavele klešče ne smejo biti izgovor, da kladivo ne zabije žeblja! Niti ne za to, da kladivo samo izbira kateri žebelj bo zabilo, katerega pa ne. Bi pa pričakoval, da bo malo po kleščah udarilo, da se razmigajo in začno puliti žeblje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda DGM imaš prav o teh kleščah! A te zarjavele klešče ne smejo biti izgovor, da kladivo ne zabije žeblja! Niti ne za to, da kladivo samo izbira kateri žebelj bo zabilo, katerega pa ne. Bi pa pričakoval, da bo malo po kleščah udarilo, da se razmigajo in začno puliti žeblje!

Ja ni kaj, vsak ima gledano iz svojega stališča prav in strinjam se z večino tvojih izjav v tej temi, pa vendar res misliš, da lahko en policist naredi red na cesti ? Žal si ne predstavljam ali pa tudi to, kako bi se jaz ali ti počutila v policistovi koži,cenim njegovo hrabrost, da je javno (vsaj na forumu) spregovoril kaj se dogaja v praksi !

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa vendar res misliš, da lahko en policist naredi red na cesti ?

...

:hmm: Ali sem kdaj kaj takega bleknil? :? Napisal sem, da ne klapa njihova organiziranost. Kot posameznike pa sem "šimfal", ko se obrnejo stran ob očividni kršitvi. Mora ukrepati in se pri delu ne obremenjevati s tem, kaj bo z zadevo, ko bo on svojo dolžnost opravil.

...,cenim njegovo hrabrost, da je javno (vsaj na forumu) spregovoril kaj se dogaja v praksi !

:yea1:

Že res, a vendar imam mnenje kot sem ga napisal.

Vedno bolj opažam pri znancih - ljudeh iz vojske in policije, da se obnašajo nekako cehovsko in hierarhično tudi izven službe! Tisti, katere si pri sebi razvrstijo na nižjo stopničko so dežurni da najebejo, oni višji pa ostajajo nedotakljivi. Ob vsem tem pa še cehovska solidarnost in ležernost naredita svoje! Ni mi všeč, ne! Ti ljudje bi morali biti vedno profesionalni, dosledni, nepodkupljivi in nepristranski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni, ki sem malo tupi, glupi, pa vseeno nekaj ni jasno. Greš npr. v Ljubljano, parkiraš avto na nedovoljenem mestu (ne odobravam, da so avtomobili na pločniku ali na kolesarskih stezah), nakar pride v najboljšem mestni redar in ti natakne lisice, ki ti jih pač odklene, ko plačaš kazen. V slabšem primeru, pa ti avto enostavno odpelejo oz. "odvzamejo" na nek način, spet dokler ne odslužiš (plačaš) svoje kazni.

Če pa se voziš brez izpita, z neregistriranim motorjem, stalno pijan za volanom itd. itd., pa je odvzem vozila nemogoč, ker ta ni naredil svoje, pa uni štekajo, pa zakon ne štima...vsi pa so vpleteni v tej verigi kot pravi HHV. Vem, da imajo policaji probleme (imam kolege, ki so policaji), vendar je to njihova stvar oz. Ministrstva za notranje zadeve, ki nam stalno soli pamet, kaj smemo pa kaj ne smemo, pa kakšno bomo dobili kazen, ne znajo pa umiriti POZNANIH prekrškarjev z 200 in več prijavami, ki ogrožajo sebe in pa predvsem druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da imajo policaji probleme (imam kolege, ki so policaji), vendar je to njihova stvar oz. Ministrstva za notranje zadeve, ki nam stalno soli pamet, kaj smemo pa kaj ne smemo, pa kakšno bomo dobili kazen, ne znajo pa umiriti POZNANIH prekrškarjev z 200 in več prijavami, ki ogrožajo sebe in pa predvsem druge.

Strinjam se tudi s tabo, pa vendar policisti nimajo kaj dosti razen pisat predloge sodniku za prekrške(200 ali več) in kaj se nato zgodi, ta isti sodnik, ki tako jamra kaki revček je zaradi majhne plače spusti takega prekrškarja na prostost, ker mu nima kaj vzet!!! Halo, kako mu nima kaj vzet!? Kaj pa prostost, 10 tisoč sit na dan al pa v delovni zapor pa naj odsluži !! Jebemti je pr nas usrana država do vrha !! In še nekaj to ni samo stvar policije ampak je to predvsem naša skupna stvar, ker nas ogrožajo taki modeli sodniški ne pa policisti, ki razen listkov z denarnimi kaznimi in predlogi za sodnike ne morejo nič ! Nekaj je treba korenito spremenit, definitivno priškrtnit krila tistim, ki živijo na naš račun, mislim tudi za policiste !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da bi blo treba v naši Banana republiki uvest zakone kot jih imajo v Italiji. Če nimaš čelade, ti država zaseže motor in plačat moraš kazen. Če pa kazni ne plačaš, pa motor po 2h mescih prodajo na dražbi. To je verjetno najboljši način, kako pozerje brez čelad prisiliti v to, da bodo nosili čelade.

Lahko bi isti sistem uvedli tudi za neregistrerane motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da bi blo treba v naši Banana republiki uvest zakone kot jih imajo v Italiji. Če nimaš čelade, ti država zaseže motor in plačat moraš kazen. Če pa kazni ne plačaš, pa motor po 2h mescih prodajo na dražbi. To je verjetno najboljši način, kako pozerje brez čelad prisiliti v to, da bodo nosili čelade.

Lahko bi isti sistem uvedli tudi za neregistrerane motorje.

:OK: :OK: :worship: :worship: Odlična ideja !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da bi blo treba v naši Banana republiki uvest zakone kot jih imajo v Italiji. Če nimaš čelade, ti država zaseže motor in plačat moraš kazen. Če pa kazni ne plačaš, pa motor po 2h mescih prodajo na dražbi. To je verjetno najboljši način, kako pozerje brez čelad prisiliti v to, da bodo nosili čelade.

Lahko bi isti sistem uvedli tudi za neregistrerane motorje.

in za une z akrapoviči brez mohologazije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da bi blo treba v naši Banana republiki uvest zakone kot jih imajo v Italiji. Če nimaš čelade, ti država zaseže motor in plačat moraš kazen. Če pa kazni ne plačaš, pa motor po 2h mescih prodajo na dražbi. To je verjetno najboljši način, kako pozerje brez čelad prisiliti v to, da bodo nosili čelade.

Lahko bi isti sistem uvedli tudi za neregistrerane motorje.

Samo potem se bo to razvleklo še na nehomologirane izpuhe, umazane luči, strgane škornje, ... - potem pa to ne bo več tako 'fajn'....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo potem se bo to razvleklo še na nehomologirane izpuhe, umazane luči, strgane škornje, ... - potem pa to ne bo več tako 'fajn'....

D.

nehomologerane izpuhe nej pa dol uzamejo, se bomo pa brez fural :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa posamezniki v policiji mislite in veste, kje in zakaj se zadeve zataknejo, je vaša moralna dolžnost javnost o tem opozoriti.

Treba je vedeti, da je obveščanje javnosti v naši državni upravi strogo regulirano. Takšan izjava, v medijih, podpisana z imenom in priimkom lahko človeka stane delovnega mesta, če ni bila odobrena s strani ustrezne inštance.

Vedno bolj opažam pri znancih - ljudeh iz vojske in policije, da se obnašajo nekako cehovsko in hierarhično tudi izven službe! Tisti, katere si pri sebi razvrstijo na nižjo stopničko so dežurni da najebejo, oni višji pa ostajajo nedotakljivi. Ob vsem tem pa še cehovska solidarnost in ležernost naredita svoje! Ni mi všeč, ne! Ti ljudje bi morali biti vedno profesionalni, dosledni, nepodkupljivi in nepristranski!

Ne vem, kje smo vojaki lahko v vzvišenem ali podrejenem odnosu s civilisti. Načeloma nimamo nobenih pristojnosti in stikov s civilnim svetom. Je pa res nasplošno to kar trdiš. Vsi smo del državne uprave in če je državna uprava takšna kot je, smo tudi mi takšni.

Moje mnenje je, da bi blo treba v naši Banana republiki uvest zakone kot jih imajo v Italiji. Če nimaš čelade, ti država zaseže motor in plačat moraš kazen. Če pa kazni ne plačaš, pa motor po 2h mescih prodajo na dražbi. To je verjetno najboljši način, kako pozerje brez čelad prisiliti v to, da bodo nosili čelade.

Lahko bi isti sistem uvedli tudi za neregistrerane motorje.

Če se jaz dobro spomnim, tisti italijanski zakon predvideva odvzem enoslednega vozila za vse hujše prekrške in ne predvideva plačila kazni. Kazen je odvzem dvokolesnika, pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za une z akrapoviči brez mohologazije?

Osebno imam rajši glasnejši motor, ker me tako vsaj z ušesi zaznajo, če me že z očmi ne morejo, sploh pa so homologirani auspuhi samo svinjsko pobiranje našega denarja, iz preverjenih logov v ADAC-u vem, da v faterland merijo samo decibele pri registraciji in upam, da EU zakonodaja pride čimprej k nam ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res si imel dober dan da "rosiju" nisi napisal položnice saj bi si jo zaslužil vsaj za ene 30k, je blo pa opozorilo ubijalsko in to dobesedno :OK: . Tud na dolenjskem koncu si želimo več takih policistov ki bi delalo na vzgoji v cestnem prometu in ne na polnjenju mesečnega proračuna, čeprav sam velikih problemov z njimi še nisem imel. Enkrat plačal kazen ker pripeljal prehitro pa še to z avtomobilom enkrat pa dobil opozorilo pa ne zaradi prehitre vožnje. Me pa zanima zakaj ne dobim več "potrdila" o neuspešnem pihanju kot sem ga včasih?

Občanu napišem polno kazen al pa ničesar. Se je zgodilo, da sem občanu napisal plačilni nalog za mobitel, varnostni pas in luči pa sem "sregledal", ker se mi je občan zasmilil...........

Epilog...........po pritožbi občana z zgražanjem zakaj mu nisem napisal kazen še za pas in luči............sem fasal "disciplinsko"....hvala lepa......nikoli več :nono: polovičnih stvari.

Izdajo potrdila o opravljanju o preizkusu alkoholiziranosti se je z novim ZVCP ukinilo, če preizkušanec ne "napiha".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo 50cent da si nas malo razsvetlil in nam razširul obzorje... Ampak to še zmer ni to!

Ne mormo pustit da se par čefurjev vozi po LJ brez čelade, brez registracije, prehitro, s kakim izsiljevanjem prednosti, vožnji z odprtimi rori, jada jada, ker pol ko grem jaz kam pa slišiš, lejga norca, pa kaki so tile motoristi pa to pa ono, čeprav po mestu ne grem več kot 60km/h. Najebemo ga pa vsi mi pošteni in fejst motoristi.

S to problematiko je treba it naprej. Odstavit nesposobnega sodnika, ki ni dal nobenmu kazni... Jest bom tudi motor prepisu na brata, delam ne ker se študent, joj joj, nimam dnarja. Pa se bom okol 200km/h vozu brez kazni al kaj?

Tle je treba neki ukrent. Če ti ne moreš, če jest ne morem treba se neki zmislt. Pa zapizdit nekomu "tm gor" alpa dat na Trenja alpa Tednik al kaj so že te oddaje...

Vem vem in še enkrat vem :( .....ampak problematika se kaže res samo v LJ. V MB boš prav težko srečal skuterista ali pa motorista brez tablice, brez čelade....al pa da bi objestno divjal po centru mesta......sicer so ampak jih lahko preštejem na prste ene roke. Res imamo lepo porihtano v MB :)

"Pošteni in fejst motoristi"......si mogoče mislil motoriste z registriranim motorjem in uporabo motoristične opreme :blush: ?.....sem že v prvem postu napisal, da nas navadni občani(ki niso motoristi) mečejo v isti koš :angry2: )

"Par čefurjev :? ".......prej bi rekel par sto "č*******" :cry:

Če se me motim je že bila ena taka oddaja o "neučinkovitosti policije"........tresla se je gora :kva2: in dajale nevemkakšne obljube...........pa potem...............po dveh tednih se nobeden več tega ni spomnil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da si tipični policaj, katerih nam ravno ni treba! Pod prvi dokaz te trditve je tvoja izjava, da so vsi, kateri kritizirajo delo policije, torej tudi tebe, zafrustrirani!

Samo pravim, da če ne veš kako deluje služba, ker pač očitno nisi nikoli opravljal tega poklica, pač nemoreš :nono: trditi, da se nič ne dela in.

Tako kot jaz ne udriham po zdravnikih, taksistih, smetarjih, računalničarjih, pekih, dimnikarjih......itd, ker se mi niti sanja ne kako se opravlja takšno delo, kakšne pogoje dela imajo, ali so šikanirani s strani šefa sodelavcev.....ali doživljajo osebne stiske na delovnem mestu..itd...itd. Verjamem, da vsak opravlja svoje delo po najboljših močeh in je predan službi.

Kaj pa se tiče konkretno kritiziranja policije pa so že raziskave in ankete pokazale, da je največ kritike iz ust občanov, kateri so bili mandatno kaznovani ker so pač storili prekršek in ga je policist oglobil, pa čeprav ta isti občan dobro ve, da je storil prekršek in še vseeno misli, da se mu je zgodila krivica :wacko: ker je prav njega oglobil ostalih 10 ki so se pravkar peljali mimo pa ne.

Pod drugo spuščanje motoristov, kateri tako ekstremno presežejo največje dovoljene hitrosti, je kljub tvoji od Fritza opisani diskretcijski pravici enako nadaljnemu omogočanju ogrožanja ostalih udeležencev v prometu. Tudi vseh tistih, kateri smo ti kupili od motorja, kombinezona in službene pištole, še česa drugega in ti plačujemo vsakdanji kruhek. ,

Mislim, da ni....še vedno mislim, da dobro opozorilo, ki je na mestu in zadane bistvo v motoristu je več kot pa 10 položnic.

Mislim, da si ga kar sam plačujem(kruhek :blush: ), vse ostalo pa itak ni moje ampak od tete pehte(SLOVENIJE :blush: )

Kljub tvojemu prilizovanju motoristom, kateri po tvojem prepričanju to so. In kljub tvojim selektivnim ukrepom proti motoristom, kateri to po tvojem izgleda niso.

Prilizovanju :?

Malo morgen :lol1:

Mislim, da smo imeli debato o selekcioniranju določenih osebkov, ki grobo kršijo CPP in najedajo ugled vsem nam ostalim........pa tudi tebi .)

I ja ti prenapeti mladeniči, ki delajo takšne pizdarije po LJ za mene NISO motoristi, pa selektivnost gor ali dol...................ampak z njimi dol :BUA:

Poštena enakopravna obravnava vseh udeležencev v prometu, striktno sankcioniranje kršitev, redno in kvalitetno delo prometne policije na cestah bi dalo boljše rezultate.

In potem je svizec zavil čokolado.

Pa ti res ričakuješ, da bom tebe enako obravnaval, kot mulota brez izpita, brez čelade, brez vozniške :?

Če se res slučajno srečama, me boš na kolenih prosil naj ti napišem poližnico :? ker ti je nebom hotel in te bom hotel samo oppzoriti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem vem in še enkrat vem :( .....ampak problematika se kaže res samo v LJ. V MB boš prav težko srečal skuterista ali pa motorista brez tablice, brez čelade....al pa da bi objestno divjal po centru mesta......sicer so ampak jih lahko preštejem na prste ene roke. Res imamo lepo porihtano v MB :)

včeraj se vozil 30 min po LJ in videl 2 taka primerka; 1 se mi je še smejal u glavo, ker sem pripeljal počasi in imel čelado! drgač pa skuterist je pa itak vsak ta drug brez čelade. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler v konicah v mestnih križiščih ni enega policaja, dokler običajni vozniki trikrat premislijo preden se odpravijo na ceste v petkovih večerih in čez vikend večere in noči, ker so na cestah norije, prometne policije pa skoraj ni videti, je naša kritika opravičena, tvoja pa le ubogi izgovor!

Dokler bomo na cesti vsi tako agresivni kot smo, dokler bomo eden drugemu izsiljevali prednost, dokler bo v LJ in okolici tudi do 100 in več prometnih nesreč na dan zaradi nepoznavanja CPP in vseh drugih dejavnikov, dokler bo nešteto kaznivih dejanj, pretepov, kršitev JRM, dokler se naša balkanska mentaliteta nebo spremenila in bo v LJ še vedno premalo policistov(vsaj 40% malusa), bo tudi policija zelo redek pojav na točkah z radarjem v roki.... :(

Prihajajo pa še slabši časi.....zaradi prevzema schengenske meje bodo veliko policistov iz notranjosti premaknili na mejo saj evropski standardi zahtevajo svoje, tako da bo še slabše kot je :slap:

No, PolEvra, pod prvo!

Koliko Evrov pa pod vse ostalo :blush:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni, ki sem malo tupi, glupi, pa vseeno nekaj ni jasno. Greš npr. v Ljubljano, parkiraš avto na nedovoljenem mestu (ne odobravam, da so avtomobili na pločniku ali na kolesarskih stezah), nakar pride v najboljšem mestni redar in ti natakne lisice, ki ti jih pač odklene, ko plačaš kazen. V slabšem primeru, pa ti avto enostavno odpelejo oz. "odvzamejo" na nek način, spet dokler ne odslužiš (plačaš) svoje kazni.

Če pa se voziš brez izpita, z neregistriranim motorjem, stalno pijan za volanom itd. itd., pa je odvzem vozila nemogoč, ker ta ni naredil svoje, pa uni štekajo, pa zakon ne štima...vsi pa so vpleteni v tej verigi kot pravi HHV. Vem, da imajo policaji probleme (imam kolege, ki so policaji), vendar je to njihova stvar oz. Ministrstva za notranje zadeve, ki nam stalno soli pamet, kaj smemo pa kaj ne smemo, pa kakšno bomo dobili kazen, ne znajo pa umiriti POZNANIH prekrškarjev z 200 in več prijavami, ki ogrožajo sebe in pa predvsem druge.

MARE65......nisi ti tup i glup, le država oz. poslanci, ki sprejemajo zakone so pravi "strokovnjaki" kaj se tiče sestave zakonov..........ne pomnim,da bi ob pripravi novega zakona gdaj povabili na debato sektor prometne policije ali pa jih vprašali za nasvet :hmm: ..............mogoče se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... iz preverjenih logov v ADAC-u vem, da v faterland merijo samo decibele pri registraciji in upam, da EU zakonodaja pride čimprej k nam ! :yea1:

se nisi naletela na mobilnotehnicno kontrolo v D ali AUT, kenede ? :grrr

ti ne privoscim.

....da ne bi sla slucajno pes domov. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto k sm napisal pošteni in fejst motoristi sem predvsem mislu tiste ki se vozimo z registriranimi motorji, opremo(vsaj čelado) in kateri ne vozmo 100+km/h z odprtimi rori v obratih in nevem kaj še vse. Vsi vozmo nekoliko hitreje in kdaj prehitevamo v škarje, sam kar je preveč je pa preveč, ali ne? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nisi naletela na mobilnotehnicno kontrolo v D ali AUT, kenede ? :grrr

ti ne privoscim.

....da ne bi sla slucajno pes domov. :doze:

Tam kjer sem jaz gledal je tehnična kontrola pri ADAC-u merila samo glasnost in pline, obakrat sem zelo natančno opazoval, tehnična kontrola pa me je že ustavila in res je njih se moraš bat, ampak auspuha sploh niso gledali čeprav je očitno neoriginalen in zadušen po pravilih oziroma se ga sliši še bistveno manj kot pri večini, kazen sem pa plačal, ker žmigavci niso homologirani in nisem imel rezervnih žarnic :) 25 ojrov :D pa se nič ne jezim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARE65......nisi ti tup i glup, le država oz. poslanci, ki sprejemajo zakone so pravi "strokovnjaki" kaj se tiče sestave zakonov..........ne pomnim,da bi ob pripravi novega zakona gdaj povabili na debato sektor prometne policije ali pa jih vprašali za nasvet :hmm: ..............mogoče se motim

hmnja, vsaj za to pa vem, da se zakoni, kadar se pišejo, dajo tudi v javno obravnavo... je pa res, da je to treba nekako zvedet, kdaj se da kaj strokovno ali laično pokomentirat in izpostavit :( Tako da, načeloma, bi lahko tudi ti ali jaz konstruktivno sodelovala - vprašanje pa, koliko tega bi bilo upoštevano.

Tisto k sm napisal pošteni in fejst motoristi sem predvsem mislu tiste ki se vozimo z registriranimi motorji, opremo(vsaj čelado) in kateri ne vozmo 100+km/h z odprtimi rori v obratih in nevem kaj še vse. Vsi vozmo nekoliko hitreje in kdaj prehitevamo v škarje, sam kar je preveč je pa preveč, ali ne? :huh:

lej, dejstvo je, da dokler sam ne upoštevaš predpisov, lahko samo molčiš... tko to gre v demokratičnem svetu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!