Skoči na vsebino

Motoristi(ukradeni,neregistrirani) LJ


Matt_23

Priporočene objave

Postani cigan, pa boš lahko koristi vse te ugodnosti.

:lol1: :lol1:

Pizdarija, 50čent, a ne morš ti tm ene revolucije narest? Tko prvo med policaji, pol pa naredte stavko 1 mesc in morda bojo tisti "tm gor" ta nesposobni sodniki kej nardili pol.... Ker tole je že višek, kazen, zapor, odvzem vozniškega, pa še kej bi mu naložu...

Dons vidu unga tipa na modri R6(letnik 99 se mi zdi), brez tablce, brez zobov, zapečen, s sopotnikom...

Zakonsko smo omejeni in nesmemo stavkat.....mislim, da dobimo dodatek pri plači za omejitev do stavke.......cca 1400sit bruto..... :lol1:

a dej ne pametnjari ... si spet fouš travo kadiu...

:lol1:

ok zdaj mam pa poln kurac teh kretenov zahojenih.....

en tip se že ves čas naganja po celovški z rumeno vtr firestorm.....

ravno prej je mimo kino šiška prehiteval trolo kar skozi rdečo....

Nabavi si zračno puško in ga spari v to naželirano glavo polno "briliantine".......preizkušeno.....smešno kot hudič :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včeraj se je menda zgodila nesreča, ko je drseče motorno kolo zbilo mamo z vozičkom, ki je še včeraj bila v kritičnem stanju.... vzrok.... prevelika hitrost.... pa verjetno ne na avtoceti ampak v naselju.....

ja bilo je v naselju, vozila sta vsaj 150 km/h ( bral v cajtngu) :eek: peška ima obe nogi polomljeni (drgač je bla to sestra od une k je mela voziček, ta z vozičkom se pa je po čudežu umaknila, tako da ni motor "nagazil" niti vozička niti nje), sopotnik je mrtev, voznik pa ima "le" pretres možganov, srečnež, saj je obležal 150m :eek: stran od kraja nesreče.

fantje me čist boli kurac za take izmečke, sam da pa nedolžni naj***jo je pa žalostno :( (beri peška, ne sopotnik)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 fritz: ne vem če sem dobro razumel komu je namenjen tvoj post- hotel sem ti samo reč, da ne jemlji stvari iz konteksta.

to o čemer pišeš pa ti v prvem odstavku pa ravno taki modeli delajo. (bi se reklo, da jemljejo pravico v svoje roke in mogoče je ravno to razlika med "njimi in nami" :? ).

pa da ne bo zgledalo, da te nadiram. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, naredmo Ms police force!

država naj nam da Husquarne Te 510, mi pa kar v prostem času, brez plačila, lovimo take norce po Lj....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi dajo Huso 510 in plačajo bencin z največjim veseljem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi dajo Huso 510 in plačajo bencin z največjim veseljem :naughty:

tud če sam motor dajo .... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bilo je v naselju, vozila sta vsaj 150 km/h ( bral v cajtngu) :eek: peška ima obe nogi polomljeni (drgač je bla to sestra od une k je mela voziček, ta z vozičkom se pa je po čudežu umaknila, tako da ni motor "nagazil" niti vozička niti nje), sopotnik je mrtev, voznik pa ima "le" pretres možganov, srečnež, saj je obležal 150m :eek: stran od kraja nesreče.

fantje me čist boli kurac za take izmečke, sam da pa nedolžni naj***jo je pa žalostno :( (beri peška, ne sopotnik)

2 fritz: ne vem če sem dobro razumel komu je namenjen tvoj post- hotel sem ti samo reč, da ne jemlji stvari iz konteksta.

to o čemer pišeš pa ti v prvem odstavku pa ravno taki modeli delajo. (bi se reklo, da jemljejo pravico v svoje roke in mogoče je ravno to razlika med "njimi in nami" :? ).

pa da ne bo zgledalo, da te nadiram. :grrr

O življenju, izmečkih in nedolžnih...

Čeprav ne poznam vseh okoliščin nesreče v Šmarci, bi lahko domneval, da je voznik imel lasten SS motor in bil oblečen vozilu in načinu rabe primerno. V naselju je pretiraval s hitrostjo in precenil svoje sposobnosti obvladovanja svojega motorja pri takšni hitrosti in v takšnih okoliščinah. Vsi vemo kakšen je rezultat.

Zdaj pa malo poglejta kaj se vse piše v tem forumu in kolikokrat se kdo postavlja s hitrostjo, kolenčkanjem po javnih cestah (Stric Burek že ve o čem govorim) ipd.

Se mi zdi, da bo treba prvo počistiti med nami in se šele potem spravljati na kakšno takšno skupino, kot jo tukaj omenjate. Saj vem, da vas skrbi za motor. Tudi mene je skrbelo, ko sem ga imel, celo poletje, parkiranega pred blokom, v Ljubljani. Ne pa tukaj nakladat, da vas skrbi za imidž motoristov, ker tiho (nobeden se kaj veliko ne pritožuje) ali glasno podpirate cestne treninge ala Kačje ride, Marija reka in podobne. Zakaj pa mislite, da policisti visijo na ridah? Zaradi lepega? Tam imate lep imidž in potencialno tragedijo vsak sončen dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O življenju, izmečkih in nedolžnih...

Zdaj pa malo poglejta kaj se vse piše v tem forumu in kolikokrat se kdo postavlja s hitrostjo, kolenčkanjem po javnih cestah (Stric Burek že ve o čem govorim) ipd.

Se mi zdi, da bo treba prvo počistiti med nami in se šele potem spravljati na kakšno takšno skupino, kot jo tukaj omenjate. Saj vem, da vas skrbi za motor. Tudi mene je skrbelo, ko sem ga imel, celo poletje, parkiranega pred blokom, v Ljubljani. Ne pa tukaj nakladat, da vas skrbi za imidž motoristov, ker tiho (nobeden se kaj veliko ne pritožuje) ali glasno podpirate cestne treninge ala Kačje ride, Marija reka in podobne. Zakaj pa mislite, da policisti visijo na ridah? Zaradi lepega? Tam imate lep imidž in potencialno tragedijo vsak sončen dan.

:hmm: :hmm: Misliš, da se lahko primerjaja nas ,ki se vozimo po ridah in Mariji reki in te zblojence brez opreme in neregistriranimi motorji v mestu ? Predvsem posledice iz mesta so tragične za nedolžne ! Kakšen imidž pa misliš, da lovijo policisti na ridah in tragedijo ? Mene lovijo in rubijo za 15 tisoč sit zaradi 10 do 20 preveč na števcu ? Njih, ki jih lahko v mestu potolčejo naenkrat cel kup in jim nimajo kaj vzet ali pa jim dajo stek kazni mešaš z menoj, ki več kot stebrička ograje ne morem odnesti ! :? Prosim, ne pravim,da je prav kar počnemo pa vendar ogrožam samo svojo glavo ! Kar se tiče tvoje vožnje sem pa tudi seznanjen, da se ne bi posipal s pepelom slučajno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi, me veseli, da obstaja vsaj en človek, ki zna vedmo tako pasti z motorjem, da nikoli ne bo niti slučajno ogrozil koga drugega :OK: :OK: :OK: :OK:

Pa še gratis nasvet: krši zakone povsod in vedno, pa se bodo tudi tebi kazni stekle in boš blazno "poceni" skozi prišel - tako boš na tolar dobil največ za svoj denar in tudi frustracije in jeze ne boš rabil pucati na račun "onih drugih"!

PS2: tole zgoraj je bil seveda sarkastičen vic... Ker je ta tema že spet čist preveč smešna.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Verjetno nisi prebral, kar je napisal 50cent in nekateri ostali člani foruma. Če se en tak zaleti vate, ga lahko samo iztožiš in če nič nima, si :010 . In še pokrpajo ga na račun davkoplačevalcev, ker mu ne morejo nič vzet.

2. Glede prvega odstavka te popolnoma razumem. Vi bi tukaj najraje imeli tukaj eno malo Sarajevo, dejstvo je samo, da ga večina (avtohtonih) Slovencev noče.

3. Kako naj po tvoje najdejo ukraden motor, če se za sumljivimi sploh uzirali ne bi? Katere so "druge" stvari?

Si lahko izposodim tisti zadnji odstavek? :rolleyes: Dobro je napisan, zato ga preberi še enkrat. [ quote ]

1. Sem prebral skoraj vse, razen nekaterih bluzenj. Če bi se en tak zaletel vame in nebi imel zavarovanja ali whatever..bi mu rekel naj plača na licu mesta, če nebi, bi padla zaplemba motorja. Vse to bi se dogajalo brez policije, ki bi mi pri tem samo mešala štrene ;)

2. Očitno me ne razumeš, ker jaz, Sarajeva prav gotovo nočem v LJUBLJANI. In ti, ki se maš za strašnega "avtohtonega slovenca" :lol1: mi ne govori kaj in kako, ker sva na istem, samo da očitno nimam takih predsodkou do drugih kot ti in še nekateri tukaj. Če nisi razumel, naj ti pojasnim: Tudi jaz (zate ne vem) sem čisti Slovenec in živim že od samega začetka v Ljubljani in ne kot nekateri, ki hodite sem na izobraževanje oz. iskat zaposlitev, pri tem pa želite rešiti celo Ljubljano, ker je pač tam pri vas bilo drugače kot tukaj :trance_33_sleep:

3. Tudi z oziranjem za "takimi" ne bodo najdl, ker so pač nesposobni. Druge stvari: Milionske kraje denarja, kraja luksuznih avtomobilo (iz policijskih garaž :lol1: ) itd. Vse te stvari so pred tem vašim preganjanjem, neregistriranih/ukradenih motorjev.

Žal, si ne moreš sposoditi tega odstavka in veš zakaj ne ? Ker sem jaz že od nekdaj v Ljubljani, ti in tebi podobni pa ste prišli pred nekaj leti sem, smetit in ka0 reševat Ljubljano ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz

Deloma se strnjam s tabo, na ridah se res najdejo izjeme, ki vozijo brezglavo(nasprotni pas, škarje, ipd..) in je samo vprašanje časa kdaj se bo zgodila pizdarija. Ampak na srečo, so ti ljudje v manjšini. Veliko nas je, ki smo na ridah redni gostje, ki tudi učasih odpeljemo 2x gor in dol, pa ne prakticiramo niti podpiramo take brezglave vožnje na polno.

Vseeno pa mislim, da je vožnja osebkov, o katerih se v tej temi pogovarjamo druga pesem. Nekako se mi zdi, da nekdo, ki se po lj vozi po zadnjem kolesu, pri hitrostih 100+ ob največji gneči (tako na cesti kot ob njej) malce bolj nevaren sebi in okolici kot povprečen obiskovalec rid.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi, me veseli, da obstaja vsaj en človek, ki zna vedmo tako pasti z motorjem, da nikoli ne bo niti slučajno ogrozil koga drugega :OK: :OK: :OK: :OK:

Pa še gratis nasvet: krši zakone povsod in vedno, pa se bodo tudi tebi kazni stekle in boš blazno "poceni" skozi prišel - tako boš na tolar dobil največ za svoj denar in tudi frustracije in jeze ne boš rabil pucati na račun "onih drugih"!

PS2: tole zgoraj je bil seveda sarkastičen vic... Ker je ta tema že spet čist preveč smešna.

SymRu tega, da padem tako kot si ti napisal ne gre mešat z primeri kot jih je Fritz navedel - nesmisel, pa verjetno tudi ti veš, da je to vse skupaj apsurd kar se dogaja in zato je brez veze nabijat v prazno in se strinjam, da je tema smešna in off topic pa vendar nočem ,da me kdo predalčka brez premisleka ! Zdaj pa bom res nehal, grem na ride !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki se po lj vozi po zadnjem kolesu, pri hitrostih 100+ ob največji gneči (tako na cesti kot ob njej) malce bolj nevaren sebi in okolici kot povprečen obiskovalec rid.. .)

Hja, ko bi ti vedel, koga od "častnih in spoštovanih forumašev" z lahkoto prepoznam v tem opisu... ampak, očitno se nisi dosti vozil po Ljubljani ....... .. . . . . .... .

skratka - vedno so izjeme, posploševanja pa načeloma niso najboljše orodje pri tem...

Mimogrede - zadnjič je nek kolega dobil policijsko kazen, ker so v neki reviji videli, da na javni cesti počne nekaj nezakonitega... hecno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - zadnjič je nek kolega dobil policijsko kazen, ker so v neki reviji videli, da na javni cesti počne nekaj nezakonitega... hecno.

Ali to lahko malo bolj razložiš, ker mi ni jasno kako je to mogoče ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidl so fotko njega, kako počne nekaj nekje, kar se sicer klasificira kot prekršek... in je dubu kazn, seveda, ker so ga identificirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Sem prebral skoraj vse, razen nekaterih bluzenj. Če bi se en tak zaletel vame in nebi imel zavarovanja ali whatever..bi mu rekel naj plača na licu mesta, če nebi, bi padla zaplemba motorja. Vse to bi se dogajalo brez policije, ki bi mi pri tem samo mešala štrene trance_44_wink5.gif

Rad bi te videl ja.. Na internetu je vsak đek pa močan. Rad bi videl, kako bi mu ti "zaplenil" motor sred mesta, ko bi te en tak zbil in bi itak policija že sama od sebe bila tam v 5 min, če ne policija pa vsaj truma obiskovalcev in potencialnih prič, katere bi samo koristile idiotu brez registracije, ki je te zbil, ko bi te šel tožit zaradi napada..

2. Očitno me ne razumeš, ker jaz, Sarajeva prav gotovo nočem v LJUBLJANI. In ti, ki se maš za strašnega "avtohtonega slovenca" trance_21_laughing1.gif mi ne govori kaj in kako, ker sva na istem, samo da očitno nimam takih predsodkou do drugih kot ti in še nekateri tukaj. Če nisi razumel, naj ti pojasnim: Tudi jaz (zate ne vem) sem čisti Slovenec in živim že od samega začetka v Ljubljani in ne kot nekateri, ki hodite sem na izobraževanje oz. iskat zaposlitev, pri tem pa želite rešiti celo Ljubljano, ker je pač tam pri vas bilo drugače kot tukaj trance_33_sleep.gif

Mi je prav žal, ampak nekaj je treba uklenit glede tega. Nedotakljivost zapečenih na neregistriranih (velikokrat ukradenih) motorjih je prešla že vse meje <_<

3. Tudi z oziranjem za "takimi" ne bodo najdl, ker so pač nesposobni. Druge stvari: Milionske kraje denarja, kraja luksuznih avtomobilo (iz policijskih garaž trance_21_laughing1.gif ) itd. Vse te stvari so pred tem vašim preganjanjem, neregistriranih/ukradenih motorjev.

Mogoče imajo te stvari res prednost pred preganjanjem "takih", ampak če se bo policija ozirala za njimi je vsaj možnost, da se kak motor vrne in najde, če bo pa popolnoma obupala, pa niti možnosti ne bo več .)

Hja, ko bi ti vedel, koga od "častnih in spoštovanih forumašev" z lahkoto prepoznam v tem opisu... ampak, očitno se nisi dosti vozil po Ljubljani ....... .. . . . . .... .

skratka - vedno so izjeme, posploševanja pa načeloma niso najboljše orodje pri tem...

Mimogrede - zadnjič je nek kolega dobil policijsko kazen, ker so v neki reviji videli, da na javni cesti počne nekaj nezakonitega... hecno.

Se mi kar dozdeva koga imaš v mislih, ampak kolikor jaz vem, z njegove strani še nismo brali pritoževanja na forumu nad osebami ki to počnejo. Zaveda se, da tudi sam ni brezmadežen in se ne dela lepega pred drugimi.

Fritzov post je pa letel na tiste, ki se kao pritožujejo, sami pa delajo enako, če sem prav razumel :)

Drugače pa nikakor ne podpiram divjanja po mestu, pa četudi s strani uglednega člana foruma.. Verjamem pa, da je po izkušnjah in po temu, da ve kaj počne, veliko pred omenjenimi "zapečenimi", ki to počnejo z urkadenimi/sposojenimi sportaki. Kar pa seveda še vedno ne opraviči dejanja .)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REs ne vem, od kod vam ideja, da pa bosančki/čefurji/zapečeni nimajo kdaj tudi svojih motorjev? lahko, da nima čelade in registriranga, ampak da je pa kar vsak ukraden, je pa tudi za lase privlečena teorija, ki temelji na ... (dopolnite sami).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REs ne vem, od kod vam ideja, da pa bosančki/čefurji/zapečeni nimajo kdaj tudi svojih motorjev? lahko, da nima čelade in registriranga, ampak da je pa kar vsak ukraden, je pa tudi za lase privlečena teorija, ki temelji na ... (dopolnite sami).

.. statistikah in vsakodnevnih opažanjih? Si mislil na to? Ni vsak ukraden ker si jih nekateri sposodijo nekaj je tudi registriranih pa tablico ravno zato dol poberejo da jih ne identificirajo ampak tisti imajo še vedno čelado na glavi in oblečeno popolno bojno opremo. Je nekdo prej napisal da je nekdo dobil kazen ker so ga identificirali v reviji?! Halo! Zakaj potem take osebke ne identificirajo na licu mesta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni noben rekel, da imajo usi ukradene motorje.. Normalno da nimajo. Je pa res, da je med vozniki ukradenih motorjev največ takih, ki ustrezajo "splošnemu" profilu teh ljudi .) Lahko je eden izmed 10 neregistriranih motorjev ukraden, pa je vseeno preveč in je vsekakor treba naredit vse, da se ga vrne lastniku, torej poostrit nadzor nad osebki, ki se vozijo brez registracije. Pa naj bo voznik zapečen ali nezapečen, nima veze .)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, odjemalci ukradenih delov so pa drugi čefurji, a ne ... japajade.

ehh.... glavno, da imate dežurnega krivca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: Misliš, da se lahko primerjaja nas ,ki se vozimo po ridah in Mariji reki in te zblojence brez opreme in neregistriranimi motorji v mestu ? Predvsem posledice iz mesta so tragične za nedolžne ! Kakšen imidž pa misliš, da lovijo policisti na ridah in tragedijo ? Mene lovijo in rubijo za 15 tisoč sit zaradi 10 do 20 preveč na števcu ? Njih, ki jih lahko v mestu potolčejo naenkrat cel kup in jim nimajo kaj vzet ali pa jim dajo stek kazni mešaš z menoj, ki več kot stebrička ograje ne morem odnesti ! :? Prosim, ne pravim,da je prav kar počnemo pa vendar ogrožam samo svojo glavo ! Kar se tiče tvoje vožnje sem pa tudi seznanjen, da se ne bi posipal s pepelom slučajno !

Jep, vsakega, ki se gre divjanja ali športnega motorizma po javni cesti je možno primerjati. Zaradi tega, ker javna cesta ni dirkališče, kjer so okoliščine dogajanja precej bolj predvidljive, je pogosto samo vprašanje kdaj bo kdo doživel nesrečo. Od omenjenih ljubljanskih osebkov je, po mojem vedenju, eden povzročil nesrečo in utrpel poškodbe, za posledicami katerih je preminil v bolnišnici. Kaj pa ostalih 20 motoristov, ki so v tem letu pustili življenje na cestah?

Sam pač menim, da je do vseh takšnih osebkov (postavljačev, lokalnih Rosijev in mestnih divjakov) treba biti netoleranten in jim to gre zmeraj povedati in vedno znova ponavljati. Če me nekdo ima za motorista (sam se imam za uporabnika enoslednega vozila) in me enači z njimi se bom nadvse potrudil, da bi mu dopovedal, da jaz z njimi nimam nič razen podobnega vozila.

Če misliš da zunaj naselja z motorjem ne moreš škodovati drugemu si precejšnji optimist. Pešci, biciklisti, motoristi in podobni udeleženci v prometu, ki so slabo zaščiteni, se gibljejo po cestah tudi zunaj naselja.

Glede lastne vožnje - nikoli nisem napisal, da se vedno vozim po predpisih. Če me policija dobi v prekršku in mi napišejo plačilni nalog, potem kazen plačam in se ne obremenjujem s tem, da je ljubljanski divjak ni plačal. V naselju se držim omejitev z minimalnimi odstopanji. Predvsem pa vozim odgovorno do sebe in do drugih. Če sem kdaj kršil to pravilo, sem bil zmeraj na robu nesreče. Starejši kot sem in več ur vožnje kot imam, manj je teh dogodkov. Predvsem pa lastnih neumnosti ne reklimiram na motosvetu kot kul početje. Če imaš kakšno neposredno obtožbo pa kar na plano z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede lastne vožnje - nikoli nisem napisal, da se vedno vozim po predpisih. Če me policija dobi v prekršku in mi napišejo plačilni nalog, potem kazen plačam in se ne obremenjujem s tem, da je ljubljanski divjak ni plačal. V naselju se držim omejitev z minimalnimi odstopanji. Predvsem pa vozim odgovorno do sebe in do drugih. Če sem kdaj kršil to pravilo, sem bil zmeraj na robu nesreče. Starejši kot sem in več ur vožnje kot imam, manj je teh dogodkov. Predvsem pa lastnih neumnosti ne reklimiram na motosvetu kot kul početje. Če imaš kakšno neposredno obtožbo pa kar na plano z njo.

S tem kar citiram od tebe se strinjam, ker se ravno tako obnašam vse bolj in bolj, sezone nazaj pa tudi ne, prosim zato ne me mešat nekam, ker s takšnimi kot so ti tiči o katerih se je ta tema odprla, oziroma posploševanjem kar vprek ne moreš veliko večino motosvetovcev družit z njimi ! O reklamiranju neumnosti na motosvetu pa ne bi, ker se jih lahko najde povsod na forumu ! O obtožbah je pa tudi brez veze, ker lahko pobrskaš malo po spominu, ampak ne bom, ker ne bova rešila s tem prav nič ! Vsakdo, ki se vozi že več let z motorjem je prav gotovo kdaj s svojo vožnjo ogrožal druge, tudi jaz, trudim pa se, oziroma se držim vseh pravil čimbolj V NASELJIH IN NE POČNEM TAKIH PIZDARIJ o katerih se pogovarjamo, nikjer kjer so naselja :grrr :grrr :grrr ! Izven naselij se pa kot verjetno veliko nas peljem tudi hitreje ! Zdaj grem pa zares na ride :grim :grim :grim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, vsakega, ki se gre divjanja ali športnega motorizma po javni cesti je možno primerjati. Zaradi tega, ker javna cesta ni dirkališče, kjer so okoliščine dogajanja precej bolj predvidljive, je pogosto samo vprašanje kdaj bo kdo doživel nesrečo. Od omenjenih ljubljanskih osebkov je, po mojem vedenju, eden povzročil nesrečo in utrpel poškodbe, za posledicami katerih je preminil v bolnišnici. Kaj pa ostalih 20 motoristov, ki so v tem letu pustili življenje na cestah?

Sam pač menim, da je do vseh takšnih osebkov (postavljačev, lokalnih Rosijev in mestnih divjakov) treba biti netoleranten in jim to gre zmeraj povedati in vedno znova ponavljati. Če me nekdo ima za motorista (sam se imam za uporabnika enoslednega vozila) in me enači z njimi se bom nadvse potrudil, da bi mu dopovedal, da jaz z njimi nimam nič razen podobnega vozila.

Če misliš da zunaj naselja z motorjem ne moreš škodovati drugemu si precejšnji optimist. Pešci, biciklisti, motoristi in podobni udeleženci v prometu, ki so slabo zaščiteni, se gibljejo po cestah tudi zunaj naselja.

Glede lastne vožnje - nikoli nisem napisal, da se vedno vozim po predpisih. Če me policija dobi v prekršku in mi napišejo plačilni nalog, potem kazen plačam in se ne obremenjujem s tem, da je ljubljanski divjak ni plačal. V naselju se držim omejitev z minimalnimi odstopanji. Predvsem pa vozim odgovorno do sebe in do drugih. Če sem kdaj kršil to pravilo, sem bil zmeraj na robu nesreče. Starejši kot sem in več ur vožnje kot imam, manj je teh dogodkov. Predvsem pa lastnih neumnosti ne reklimiram na motosvetu kot kul početje. Če imaš kakšno neposredno obtožbo pa kar na plano z njo.

Fritz, respect. Mislim, da gre točno za to. Sam sem imel včasih slabo vest, ker se oglasim v lokalu ob ovinku, kjer nadebudni Rossiji izvajajo svoje "p...rije". Imel sem pač občutek, da vsi (ki se tam občasno ustavimo na kakšni kavi, čveku ali zgolj zato da se vidimo), vzpodbujamo to norenje in dokazovanje (po sistemu" Si me vido, kak sem se pelo?). Ma sem se sprijaznil, da pač enim ni pomoči, da bodo noreli polni adrenalina po lokalni cesti, pa če jim narediš 100 Grobnikov in Panonia ringov. Enostavno jim mora švic teči po riti.......Pa če mi pijemo kavo, se pogovarjmo o babah in motorjih in nas drek briga, če ga oni brusi na koleno 180 km/h. Vedno se bo na takšnih mestih našel nekdo, ki bo vse skupaj vzpodbujal in nekdo, ki se bo pustil na......dit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kašno uro slišim policijsko sireno. policaj (v avtu) je lovil dva ................. na neregistriranem skuterju, brez čelade. približujejo se križišču, tip na skuterju brez premisleka skozi rdečo...... kasneje je zavil v neko ulico v stari ljubljani kamor policaj z avtom ni mogel... kako se je stvar končala mi ni znano.

ob tem dogodku sem pomislil, da je še slabše, če policija lovi take izmečke, ker potem, ko jih ne ujame, si ti izmečki upravičeno mislijo, da so neulovljivi. edina rešitev se mi zdi,............ mah, škoda besed.

pa paste nase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!