Skoči na vsebino

INDIJANCI 2006


andi1

Priporočene objave

Končno en zbor na morju, da se lahko tudi malo naplavaš v morju, ne samo v pivu. Če bo morje seveda odtajano. Lani je bilo prima, le t.i. Karlovački sindrom me je še nekaj dni držal. :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morje še ni sigurno da bo (odtajano) - ampak po izkušnjah...tudi ko je bilo ok, ga na Indiansih še nisem videla. Pivo je bolj sigurno :beer2:

Tam me bolj motijo kobilice- blek- sploh ko so določene alkoholiščine te tako butasto gledajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej zdej, a kdo gre?

Bil pred dvema letoma, letos ga pa res ne smem izpustit, je blo res :OK: .

Pa do takrat bom pa že pozabil zadnjega v Sisku :blink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevede gremo, lenči-pa šnopc s sabo!! :OK:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevede gremo, lenči-pa šnopc s sabo!! :OK:

Tud jest grem ke, verjetno z Moto klapo 7, če se boma dogovorl, drgač pa sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevede gremo, lenči-pa šnopc s sabo!! :OK:

Super :OK: Zdaj moram pa v lov na kak dobr šnops...ravno prejšnji teden nam je pred očmi izpuhtela zadnja steklenica... :whistle:

Jaz pridem s svojo klapo - zaenkrat izgleda, da bomo horda 15 motorjev :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super :OK: Zdaj moram pa v lov na kak dobr šnops...ravno prejšnji teden nam je pred očmi izpuhtela zadnja steklenica... :whistle:

izpuhtela?? A je tk močan, da kar puhti? :D Pr nas na Gorenskem smo mal bl škrt in ga z vodo zalivamo... :whistle:

Lohk pa taprau gorensk šnopc prnesem, če hočte... Liter vode pa eno lopatko s sabo, d' bo fajn speku O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuhtela?? A je tk močan, da kar puhti? :D Pr nas na Gorenskem smo mal bl škrt in ga z vodo zalivamo... :whistle:

Lohk pa taprau gorensk šnopc prnesem, če hočte... Liter vode pa eno lopatko s sabo, d' bo fajn speku O:-)

Ta po pa res ok - ga bo dovolj za cel zbor :lol1: a ti pomagam? prinesem še jaz eno lopatko... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuhtela?? A je tk močan, da kar puhti? :D Pr nas na Gorenskem smo mal bl škrt in ga z vodo zalivamo... :whistle:

Lohk pa taprau gorensk šnopc prnesem, če hočte... Liter vode pa eno lopatko s sabo, d' bo fajn speku O:-)

A je ašovčič vredu?

Lowrenc a gremo že vpetek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v 5k-kk si pa mislu!! :grim Če bo relativno lepo vreme!!!

Moped mam že rezerviran!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevede gremo, lenči-pa šnopc s sabo!! :OK:

Šnops je že zrihtan :OK: :OK: - samo ga moram dat pod ključ, da ne bo dobil nog... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šnops je že zrihtan :OK: :OK: - samo ga moram dat pod ključ, da ne bo dobil nog... :glare:

Pa fajn zategni pokrov, da nau slučajn ''izpuhteu'' :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me vzameš s sabo? :yea1:

ne te ne vzamem hahaha :OK: k ziher navs mela cajta te pa v Brno vzamem a je prav RTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne paše na morju bolj travarca?? :hmm:

Ne :grrr ,

je prešwoh :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=73443]Sem glih malo moje slikce od Indiansov gledala - 2004 smo končali v nedeljo takole. Uboga lubenica, nič kriva... :cry: Me firbec matra, kaj bo letos :yea1: jz mam za vsak slučaj že rezerviran en salamin, da bo malo plaval v pijači :whistle:

post-11601-1150837218_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!