Skoči na vsebino

INDIJANCI 2006


andi1

Priporočene objave

:eek: kva pa kobilce...ej kva jih je blo,eno sem se neki cajt vozu nazaj proti Ljubljani na blanci ,sam drgac je pa blo ok sam mal pozn sem prsu dol okol 20h,kdo pa je kriv da sem bil pozn naj pa kar sam pove....! :kva2: [attachmentid=74442][attachmentid=74443][attachmentid=74444]

[attachmentid=74446][attachmentid=74447][attachmentid=74448]

post-6886-1151956965_thumb.jpg

post-6886-1151957039_thumb.jpg

post-6886-1151957226_thumb.jpg

post-6886-1151957395_thumb.jpg

post-6886-1151957533_thumb.jpg

post-6886-1151957685_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, jaz sem pa tebe uočila glih, ko si šla domov... nama z dragim je neki motor nagajal - ni hotel vžgat, potem pa sem slišala, da te ena pupa kliče, ampak, preden sem porajtala, da si to ti, si že šla... vidla pa sem te glih pri kopalnici.

Hellenca, tebe pa mislim da sem videla za moment, potem pa je blo bolj temno... od šnopca :grim

uf, drugič postavim 5 metrov visok florescentni šotor - pa se tam dobimo :naughty:

ampak šnopc pa smo vseeno dokrajčili :whistle:

pri kakšni kopalnici :hmm: a to v nedeljo dopoldne,nč jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri kakšni kopalnici :hmm: a to v nedeljo dopoldne,nč jasno

tam, ko so bli WC-ji in tuši - tam zraven sem bla, ko si šla mimo z motorjem. v nedeljo malo pred 11 uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: kva pa kobilce...ej kva jih je blo,eno sem se neki cajt vozu nazaj proti Ljubljani na blanci

Moji dve sopotnici sta preživeli pa drugače:

Prvo je vrglo dol takoj na ovinku, ko sem pripeljal na glavno cesto, druga je pa prišla z mano do Fiese. Na poti proti Postojni je pa spet prilezla izpod armature in se peljala z mano do Kranja. Šele ko sem jo z roko dal dol iz motorja je po moje začela mal pizdit. Kaj morš - pleh pičke :D

Drugač pa moram rečt, da me je mal zbegal, ker so mel dva odra. No v glavnem dobra fešta do jutranjih ur.

Popravljeno . Popravil Šarc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno en zbor na morju, da se lahko tudi malo naplavaš v morju, ne samo v pivu. Če bo morje seveda odtajano. Lani je bilo prima, le t.i. Karlovački sindrom me je še nekaj dni držal. :drunk:

zastavo si pa zadev.svaka čast na tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!