Skoči na vsebino

Nujno, KW v prometni [Suzuki GSX-R 600, letnik 1999]


Stric Burek

Priporočene objave

Zanima me sam kolk imate KW v prometni, jaz imam 81KW, kar naj bi blo preveč. Veliko ljudi ima 78KW in zaradi tega očitno ne morem zablokirat. Je možno da mi na Odarju izdajo potrdilo da imam 78KW?

Moderatorji, ne zaklent ker rabim nunjo in čimprej vedet!

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me sam kolk imate KW v prometni, jaz imam 81KW, kar naj bi blo preveč. Veliko ljudi ima 78KW in zaradi tega očitno ne morem zablokirat. Je možno da mi na Odarju izdajo potrdilo da imam 78KW?

Moderatorji, ne zaklent ker rabim nunjo in čimprej vedet!

Meni se je že zgodilo, da sem v homolomo kartončku imel zapisane napačne podatke. Od uvoznika sem moral dobiti potrdilo (dopis z žigom), da so vpisani podatki napačni in pravilne podatke.

Nato so mi na RTI (šlo je za avto) v homolomo kartonček vpisali uradni popravek s pravilnimi podatki.

Je pa seveda možno, da dejansko imaš 81kW, saj ne bi bil edini (na Google hitro najdeš še kakšnega GSX-R 600 z 81kW).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je že zgodilo, da sem v homolomo kartončku imel zapisane napačne podatke. Od uvoznika sem moral dobiti potrdilo (dopis z žigom), da so vpisani podatki napačni in pravilne podatke.

Nato so mi na RTI (šlo je za avto) v homolomo kartonček vpisali uradni popravek s pravilnimi podatki.

Je pa seveda možno, da dejansko imaš 81kW, saj ne bi bil edini (na Google hitro najdeš še kakšnega GSX-R 600 z 81kW).

D.

Hja, sej to je mal problem, najdeš jih pa kr en par tudi na mobile.de recimo ki imajo 78KW ali celo 72KW(tile so verjetno zablokirani...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čisto odvisno za katero tržišče je bil delan.

Uzel bi ninjo, od '98 naprej pa do '01 majo vse ki bo ble prodane pri nas 72 kw v prometni. Tud pol ko bi jo

odblokiral ti pade v predzadnji razred ! Glih zarad tega jest ne bom vzel suzukija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kdo bi si mislu da ima ta letnik 2 verziji? Niti na kraj pameti mi ni pršlo... Sicer pa je ponavadi tko da tista znamka ki ponuja motor z več konji je "boljša" in zato nevem zakaj bi se šparali s konji... Uglavnem, zmenil sem se na Alphatechniku da mi pošljejo nov TÜV certifikat ker je bila tam na mojem napisana narobna številka šasije. Še vedno je pa problem ker imam preveč KW v prometni.

DejaVu, komot kupiš Suzukija in ga zablokiraš na 72KW, imam par vez da bi dubu ceneje iz Nemčije(prjatle mamo gor in je ceneje če blokado naročiš v NEM kot v druge države...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ti bodo že novo poslal jim povej naj napšejo da tut z 81 kW zmanjša na tistih 25 al kok ... sej jim ni problem to napisat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ti bodo že novo poslal jim povej naj napšejo da tut z 81 kW zmanjša na tistih 25 al kok ... sej jim ni problem to napisat ...

Hja SymRu, to bi blo res lepo ja, sam bo bl težka, še za to je gospa po mailu odgovorila da tega ne delajo ampak ker je SLO, pa nevem kaj, pa da so kao fer... Hvala bogu... Sicerbom vseeno probal kej rečt...

Ni problem Sym, ni. Tudi gospodu na LPPju nebi blo težko me spustit čez, čeprav mi ni uradn serviser vgradu... In tiste 3KW... Nevem no... Vsi se bojijo da jih bojo tožili pa nevemkaj...

Hja sej dobrota je sirota... Nočjo se najebat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a do Šterna, ki to uradno montira, ti je pa težko it?

Poglej. Meni so na šalterju rekli da lahko montira kdo drug, ni nujno da je Uraden serviser za Suzuki. Šterna ni noben niti omenu, ker verjetno nimajo napisanega v bazi da je on uradni serviser za Alphatechnik blokade v SLO. Zato sem šel jest montirat k Primecu v LJ, ker sem iz Il.Bistrice mi je blo tle bližje.

Blokado sem naročil iz NEM k prijateljem v NEM, oni so mi jo OSEBNO prinesli v SLO, ker vsako leto pridejo na morje in se pri nas ustavijo. Pršparal sem 20.000sit.

Blokado sem sam naroču, tako da se sedaj sam pogovarjam naprej zaradi novega certifikata. Binco sem že kontaktiral in je reku da ni nikjer našu Gixxerja s 81KW(v uradnih podatkih). Oni mi bojo verjetno blokado še enkrat vgradili, oz. samo preverili strokovno vgradnjo, ker se mi zdi brezveze motor 2× šraufat(jest sam doma dat blokado vn, Štern blokado notr), in mi tako izdali "prav" papir od njih ki so poooblaščeni za Alphatechnik blokade in imajo z njimi podpisano pogodbo. Jest zdej čakam nov TÜV, če bojo napisali 81KW sem zmagal, če ne se bom mogu s Odarjem menit za potrdilo da ima motor 78KW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ham, to se meni zdi neumnost burek, saj vejo da takega motor je kr tezko zablokirat na 25kw, sploh pa ne igra vloge ali so 3 gor al dol ker tak vejo da noben nima blokade noter...

Policaj pa bi ti znal kr dost težit za moje pojme kr je omejitev izpita samo na 25kw oz 0,16kw / kg to pa pomeni da edino to gledajo in če je več bo pizdarija, če ne vsaj sodnik!

Ma pomoje ti pejdi na Odar in tam ti bojo napisali 3 kw manj sej to njim nič ne pomeni ..

Samo lepa beseda pa bo ..

Burek upam da bo kej s tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me sam kolk imate KW v prometni, jaz imam 81KW, kar naj bi blo preveč. Veliko ljudi ima 78KW in zaradi tega očitno ne morem zablokirat. Je možno da mi na Odarju izdajo potrdilo da imam 78KW?

Moderatorji, ne zaklent ker rabim nunjo in čimprej vedet!

eeeeee fnt moj...pa le ni tko lahko kokr se slis ane :grrr ...pred pol leta ste bli pa vsi glasni, se celo da ti na tehnicnem vpisejo predelavo v homologacijo :grim ... Kar se tice serviserjev v sloveniji je vse skp za en... no comment. Mogl bi drzat rezervne dele DO 25let, jih pa ne (kao unavailable)... to govorim zato ker rabm gear indicator za gs450... pa bom ocitno mogu it v avstrijo :devil: .

Drgac pa.. ce naus mu srece v nasi precudoviti sloveniji posl PM pa ti povem kje je v Villachu suzuki servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaa zna bit problem. po mojih izkušnjah ti nobeden. ampak zares nobeden ne bo znižal v kartonu moči za 3kW. Ko sem se jst nekoč menil so bla vseh polna usta; ko je blo pa za narest so se pa vsi skupej usrali.

Pooblaščenga serviserja sem prosu dva mesca da mi je sicer izdal potrdilo o vgrajeni blokadi, sam s tem ni blo nič. uvoznik je trdil da ma motor manj moči kot piše, sam ni hotu dat nobenga papirja. Na koncu se je izkazalo da je edina možnost ta, da motor zapreš in narediš novo homologacijo na LPP-ju, ker jo samo tam delajo. Vse lepo izmerijo, pregledajo tehnično dokumentacijo, poberejo en kup dnarja ter izdajo nov kartonček. (kdo ti bo dokumentacijo naredil? dodatni $$)

Ni blo druge kot počakat na izpit :angry: Če pa tebi uspe kej zrihtat, lepo prosim; sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kdo bi si mislu da ima ta letnik 2 verziji? Niti na kraj pameti mi ni pršlo... Sicer pa je ponavadi tko da tista znamka ki ponuja motor z več konji je "boljša" in zato nevem zakaj bi se šparali s konji... Uglavnem, zmenil sem se na Alphatechniku da mi pošljejo nov TÜV certifikat ker je bila tam na mojem napisana narobna številka šasije. Še vedno je pa problem ker imam preveč KW v prometni.

DejaVu, komot kupiš Suzukija in ga zablokiraš na 72KW, imam par vez da bi dubu ceneje iz Nemčije(prjatle mamo gor in je ceneje če blokado naročiš v NEM kot v druge države...)

Men pa se zdi najlažja varianta da kupim z 72 kw ninjo in skor 100% bojo tiste blokade že stran pobrane,

tko da ma v bistvu 81 kw, registriraš ga pa kot 72. In ne rabiš nobenih komplikacij. Verjamem pa da se

z temi blokadmi zna zelo zakomplicirat.

Anyway, želim ti uspešno registracijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje...prodej suzukija pa napiš da dodaš še blokado pa nej se kdo drug jebe ker drugač bojo sami blemi...pa si kup druzga pa je to to...pa pr drugmu pazi na KW .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje...prodej suzukija pa napiš da dodaš še blokado pa nej se kdo drug jebe ker drugač bojo sami blemi...pa si kup druzga pa je to to...pa pr drugmu pazi na KW .)

Pa spet prodaji en mesc, pa kupuj 1 mesc, pa se spet na novo jebi z blokado 1 mesc pa se grem lohk smučat. Z avtom. No thanks. Dobim nov cerfitikat, držmo vsi skp pesti da bo notr 81kW->25KW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet prodaji en mesc, pa kupuj 1 mesc, pa se spet na novo jebi z blokado 1 mesc pa se grem lohk smučat. Z avtom. No thanks. Dobim nov cerfitikat, držmo vsi skp pesti da bo notr 81kW->25KW

tanajbol da mate motorje s "150"kW zaprte na 25:D in k vs bo policaj ustavu pa vidu z A z omejitvijo veselo pelu na izredni tehnicni pregled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tanajbol da mate motorje s "150"kW zaprte na 25:D in k vs bo policaj ustavu pa vidu z A z omejitvijo veselo pelu na izredni tehnicni pregled :D

Če maš blokado not, se nimaš kej bat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prov zanima kateri ima dejansko 25kw po blokaciji :?

Burek je reku da jo bo meu. Ne samo zarad policajev baje tudi zaradi sebe.

Sam kaj pa k hočš motor spet odblokirat? Morš še enkrat tehničnega na LPP delat?

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek je reku da jo bo meu. Ne samo zarad policajev baje tudi zaradi sebe.

Sam kaj pa k hočš motor spet odblokirat? Morš še enkrat tehničnega na LPP delat?

Ja lahko pustiš vpisano.. voziš se pa brez :whistle:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tanajbol da mate motorje s "150"kW zaprte na 25:D in k vs bo policaj ustavu pa vidu z A z omejitvijo veselo pelu na izredni tehnicni pregled :D

ja in kaj bo na tehničnem naredu....ti bo dal motor na dinamometer :? ...ne! zakaj? ker ga nikjer nimajo!!!

ti bo šel rore šraufat? ne! zakaj? ker to ni njegov motor, ....drgač lahk pa tut jst njemu ženo al pa punco pošraufam

no povej kak bo pogruntu da ni not blokade :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!