Skoči na vsebino

Kje policisti najpogosteje postavljajo zasede


Terminator

Priporočene objave

na ridah :P

pod mostom pred postojno(obe smeri)

v senožečah

pred kozino na desi pri cestarski stavbi

v kozini na križišču

na začetku cerknice pri šoli iz smeri rakek,včasih tudi v centru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokaj pogosta zasede na prometni stari cesti CE - Slov. Bistrica:

ko se iz smeri celja pripeljete v Slovensko bistrico vas prva zaseda lahko čaka na vstopu v Slov. Bistrico na vrhu hriba (spodaj je desni ovinek in gostilna pred vzopnom).

naslednja zaseda čaka nasproti uvoza v Gams bar in meri od rondoja mimo petrol pumpe.

ko prevozite to ste mirni čez slov. bistrico do hriba na koncu bistrice.

na tej cesti pogosto lovijo še pred slov. konjicami pri odcepu za roglo (omejitev 60) in takoj na obeh začetkih slov konjic in seveda v tepanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Ptujem in Ormožem skoraj povsod.

Se zgodi, da se pripelješ preko cele Slovenije in jih ne vidiš, tu pa lahko vidiš potem 2 ali 3 radarje :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bo ta tema komu pomagala? Si bo kdo beležko zapisal in potem vozil po 'roadbooku'? :P

V Lenartu - običajno na obeh pumpah, zgoraj pri Vindišu, pa na vstopi v lenart iz smeri G. RAdgone in na vstopi iz smeri Maribora, pa v Hrastovcu, pa v Močni pri Šikeru, pa potem v Pernici, pa Pesnici in po možnosti še pred vstopom v Maribor.

Pravzaprav - stojijo, kjer sem jim zazdi... takoda je najboljše imet oči odprte in v glavi pošlihtano ,da ne priletiš preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ so zelo pogosto na Dolenjski cesti pri Semenarni.

Stara cesta KP-LJ: na vrh Črnega Kala, med Kozino in Divačo.

Koper: v Žusterni (sploh kak petek zvečer), med Semedelo in Koprom (takoj za mostom).

Vedno pa so tam, kjer so butaste omejitve in kjer sigurno vsi vozijo malo hitreje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah :P

se strinjam, letos sm bil 1X na opevanih ridah, pa še takrat so bli policaji z avtom "pod zbirnim ovinkom", policist motorist pa navrh Rid :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ? najpogosteje se skrivajo za kakimi grmi ali ograjami, ali pa se kar v koruzo skrijejo ! kot da so v ilegali in se špilajo partizanov in nemcev ! :angry:

strah jih je, pa so zato :ninja: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj pogosteje na ridah.. Drugače pa imajo radi še kakšna grmovja sploh tam, kjer je malo prej kakšen znak za omejitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, no - kolikor sem imel s policaji opravka, na Ridah še nikoli ... in tut vidu jih nisem tam prav pogosto ... zgleda, da pridejo samo v času obratovanja Kluba Ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vedno pa so tam, kjer so butaste omejitve in kjer sigurno vsi vozijo malo hitreje...

Jaz pa jih največkrat videvam ravno tam kjer je treba! V naseljih, kjer ga ni kaj srat s previsoko hitrostjo in na kritičnih odsekih. Ne rečem, da se kje kdaj ne gredo tudi inkasante, a v večini jih vidim tam kjer je prav da so! Toliko o lokaciji radarjev. O splošni policijski prisotnosti na cestah imam pa dosti manj ugodno mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikokrat se skrivajo na Brezovici približno 50m od paviljona proti Vrhniki. V grmu, pol te pa lepo namerjo <_<

No mene še niso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikokrat se skrivajo na Brezovici približno 50m od paviljona proti Vrhniki. V grmu, pol te pa lepo namerjo <_<

No mene še niso :D

Cel življenje se tam vozim vsak dan dvakrat pa jih tam še nisem videl :? al sm pa tak hitr mim padu :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikokrat se skrivajo na Brezovici približno 50m od paviljona proti Vrhniki. V grmu, pol te pa lepo namerjo <_<

No mene še niso :D

boš z Z-jem drugač govoru .) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bo ta tema komu pomagala? Si bo kdo beležko zapisal in potem vozil po 'roadbooku'? :P

V Lenartu - običajno na obeh pumpah, zgoraj pri Vindišu, pa na vstopi v lenart iz smeri G. RAdgone in na vstopi iz smeri Maribora, pa v Hrastovcu, pa v Močni pri Šikeru, pa potem v Pernici, pa Pesnici in po možnosti še pred vstopom v Maribor.

Pravzaprav - stojijo, kjer sem jim zazdi... takoda je najboljše imet oči odprte in v glavi pošlihtano ,da ne priletiš preveč.

Po tej cesti se je itaq bzv furat ker druga kot fasat položnico je zlo težko, mislim relacijo Mb -Lenart(Stojijo kjerkoli in kadarkoli)

Pa še cesta je za en k... prometna pa luknjasta.

Pa tud cesta Mb- Ptuj je zeloo neugodna :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel življenje se tam vozim vsak dan dvakrat pa jih tam še nisem videl :? al sm pa tak hitr mim padu :grim :grim

mislu sem predvsem vikende, petek popoldne... al pa sončne sobote, ker tista ravna cesta čez Brezovco, vsak mal po gasu pa te hit dobijo.

Al pa po tvojem sistemu, tok mem letet, da jih ne vidš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej cesti se je itaq bzv furat ker druga kot fasat položnico je zlo težko, mislim relacijo Mb -Lenart(Stojijo kjerkoli in kadarkoli)

Pa še cesta je za en k... prometna pa luknjasta.

ok, bom šel naslednjič čez Duplek ... off road pa to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, bom šel naslednjič čez Duplek ... off road pa to ...

Dupleške ne menjam za ptujsko nikol, za Wurberg si pa tud že mogoče slišal ane??? :OK:

ps, Meni se niti malo ne zdi off road varianta, lahko pa maš srednjo(Rafting)varianto po Dravi :devil: :devil: :D :D

Pomoje je Ptujska bol off road če samo kolesnice pogledaš, da se o luknjah ne menimo, zna pa dupleška bit tudi zelooo nevarna glede radarjev če ne veš kje so naštimani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lahko pa bi tudi napisal slovnicno pravilno, za zacetek... .)

Ok, kje policisti najbolj pogosto postavljajo (pogosten = pogostokrat, pogostoma) zasede, eh - moderna slovenščina - predpasnik je tudi predpizdnik po tanovem... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!