Skoči na vsebino

Kje policisti najpogosteje postavljajo zasede


Terminator

Priporočene objave

Je pa faj cesta (ko ni kamionooooov) Lenar-Radgona. Se da kar faj peljati. Radarja še nisem videl (verjetno imel srečo). Drugače pa so baje radi v Benediktu.

V Prekmurju (predvsem okolica Lendave,...) pa je vedno polno radarjev. Še ko po radiju obveščajo vedno naštejejo kar nekaj vasi iz tistih koncev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa faj cesta (ko ni kamionooooov) Lenar-Radgona. Se da kar faj peljati. Radarja še nisem videl (verjetno imel srečo). Drugače pa so baje radi v Benediktu.

uf na tej relaciji jih tudi marsikje najdeš. si mogče imel srečo. stojijo povanadi: takoj za lenartom, na desni strani, ko je odcep za lovski dom; na elblovem klancu; v benediktu; v ihovi na avtobusni postaji; v spodnji ščavnici pri zadrugi in pri križanu; v lomanošah in podgradu na avtobusnih postajah; in v radgoni takoj ko se spustiš po klancu proti cerkvi na eni izmed stranskih cest.

tak da imajo kar dost standardnih mest, pa mogoče sem še kakšno pozabil :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav - stojijo, kjer sem jim zazdi... takoda je najboljše imet oči odprte in v glavi pošlihtano ,da ne priletiš preveč.

Stojimo tam kjer je to določeno z delovnim nalogom. Na njem točno piše ura od...do, lokacija, kilometer kamen, stacijonaža....

Te točke si "izmišljuje" komandir postaje oz. njegov pomočnik. Točke pa se ponavadi določajo na tistih odsekih kjer pogosteje prihaja do prometnih nesreč in so znane tudi kot "črne pike", ali prekoračitev hitrosti.

Ničesar samoiniciativno :nono:

Če bi bilo po mojem, bi raje stal za šankom kot pa na cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj, hotel sem bolj motoristom rečt, da je brezveze, da naredijo sedaj popoln seznam, ker jim to ne bo pomagalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stojimo tam kjer je to določeno z delovnim nalogom. Na njem točno piše ura od...do, lokacija, kilometer kamen, stacijonaža....

Te točke si "izmišljuje" komandir postaje oz. njegov pomočnik. Točke pa se ponavadi določajo na tistih odsekih kjer pogosteje prihaja do prometnih nesreč in so znane tudi kot "črne pike", ali prekoračitev hitrosti.

Ničesar samoiniciativno :nono:

Če bi bilo po mojem, bi raje stal za šankom kot pa na cesti :)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stojimo tam kjer je to določeno z delovnim nalogom. Na njem točno piše ura od...do, lokacija, kilometer kamen, stacijonaža....

Te točke si "izmišljuje" komandir postaje oz. njegov pomočnik. Točke pa se ponavadi določajo na tistih odsekih kjer pogosteje prihaja do prometnih nesreč in so znane tudi kot "črne pike", ali prekoračitev hitrosti.

Ničesar samoiniciativno :nono:

Če bi bilo po mojem, bi raje stal za šankom kot pa na cesti :)

No k si že tuki napisu to objavo. Mene neki zanima. Dostkrat vidim piliciste na pijači, tu ali tam... Kako je s tem. Imate dovoljenje od komandirja da ste lahko tam? Vas on pošlje? Ali je to potem izven delavnika(močno dvomim ker pridejo v uniformah in v policijskem avtu) če nočeš tle odgovorit mi pošlji PM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj, hotel sem bolj motoristom rečt, da je brezveze, da naredijo sedaj popoln seznam, ker jim to ne bo pomagalo :)

Se popolnoma strinjam SymRu....si predstavljaš, da bi se vsi šli Mirana Stanovnika z "roadbookom" na motorju :)

Tako kot si rekel, bolje imeti oči fejst odprte, pa pazit, da ne priletiš preveč :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k si že tuki napisu to objavo. Mene neki zanima. Dostkrat vidim piliciste na pijači, tu ali tam... Kako je s tem. Imate dovoljenje od komandirja da ste lahko tam? Vas on pošlje? Ali je to potem izven delavnika(močno dvomim ker pridejo v uniformah in v policijskem avtu) če nočeš tle odgovorit mi pošlji PM :OK:

V 12 urnem delavniku ti pripada 45 minut za malico oz. počitek. Sedaj pa je od vsakega posameznika odvisno, kaj bo naredil, eni gredo na toplo malico, drugi (gremo :blush: ) v gostilno na kavo, spet tretji nekje sparkirajo avto ob cesti in gledajo v zrak, in četrti(teh je največ) hitijo na postajo se ukvarjat z papirologijo(razdolžit plačilne naloge, risat skice prometnih nesreč, pisat uradne zaznamke.......).

Vse kar si obvezen v tem času, je to, da si dosegljiv na UKW zvezo, če bi slučajno prišlo kaj nujnega vmes in bi rabili tvojo pomoč, potem pač pustiš vseskup in letiš.

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam SymRu....si predstavljaš, da bi se vsi šli Mirana Stanovnika z "roadbookom" na motorju :)

Tako kot si rekel, bolje imeti oči fejst odprte, pa pazit, da ne priletiš preveč :OK:

Lp

No ja no, ni čist brezveze zato, ker so določene lokacije že stoletja iste in vsaj te bi bilo dobro poznati po celi Sloveniji, ker jih vsak v svojem becirku sigurno dobro pozna. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no, ni čist brezveze zato, ker so določene lokacije že stoletja iste in vsaj te bi bilo dobro poznati po celi Sloveniji, ker jih vsak v svojem becirku sigurno dobro pozna. ;)

Potencialnih lokacij je preveč, če bi vse upošteval, lahko ves čas voziš po predpisih (kar seveda ne bi bilo tako slabo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no, ni čist brezveze zato, ker so določene lokacije že stoletja iste in vsaj te bi bilo dobro poznati po celi Sloveniji, ker jih vsak v svojem becirku sigurno dobro pozna. ;)

o joj, ne pretiravat - že tko večinoma folk ne ve, kje mora kam zavit, zdej bo pa še gledu "kje že je blo rečen da se policaji postavijo?" .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro je edino to, da okoli ovinkov radar pa laser ne merita dobro... :naughty:

Torej vse ravnice KRIZA! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro je edino to, da okoli ovinkov radar pa laser ne merita dobro... :naughty:

Torej vse ravnice KRIZA! :whistle:

Ovinki so zakon :grim -ravnica je pa duhomorna :grrr in ni filinga tišat!

Torej če upoštevaš ti dve sekvenci s policijo nimaš težav... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovinki so zakon :grim -ravnica je pa duhomorna :grrr in ni filinga tišat!

Torej če upoštevaš ti dve sekvenci s policijo nimaš težav... :grim

Lepo povedano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovinki so zakon :grim -ravnica je pa duhomorna :grrr in ni filinga tišat!

Torej če upoštevaš ti dve sekvenci s policijo nimaš težav... :grim

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit, da policisti postavljajo zasede ob cestah.... :doze: kot roparji v malo temnejših časih stoletja nazaj... :fredy: malo so včasih romunom podobni, s to razliko, da od romunov vsaj bakren pozlačen prstan dobiš...tu pa samo plačaš :lol:

no sej ste fajn fantje in dekleta če hočete. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 12 urnem delavniku ti pripada 45 minut za malico oz. počitek. Sedaj pa je od vsakega posameznika odvisno, kaj bo naredil, eni gredo na toplo malico, drugi (gremo :blush: ) v gostilno na kavo, spet tretji nekje sparkirajo avto ob cesti in gledajo v zrak, in četrti(teh je največ) hitijo na postajo se ukvarjat z papirologijo(razdolžit plačilne naloge, risat skice prometnih nesreč, pisat uradne zaznamke.......).

Vse kar si obvezen v tem času, je to, da si dosegljiv na UKW zvezo, če bi slučajno prišlo kaj nujnega vmes in bi rabili tvojo pomoč, potem pač pustiš vseskup in letiš.

Lp :)

Potem če so policaji več kot 45min na pijači jih grem lahko zajebavat da bom strica komandirja poklical? :D

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem če so policaji več kot 45min na pijači jih grem lahko zajebavat da bom strica komandirja poklical? :D

Lahko, če žeiš, da ti kdo ušesa navije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem če so policaji več kot 45min na pijači jih grem lahko zajebavat da bom strica komandirja poklical? :D

Lahko probaš .) ....al pa prideš pa :beer2: ......... :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!