Skoči na vsebino

avtomobilist se je spravu name


drjack_dj

Priporočene objave

tud men se je že dogajal, da so me avtomobilisti provociral, se dirkal z mano itd. itd., sedaj pa ko vidim bedaka kaj ima v mislih, se mu enostavno odmaknem mu nakažem da me prehiti, potem pa se začne provociranje z moje strani, ni hujšega če takemu šoferju delaš isto kot on tebi, se je zgodil na planini letos enkrat maja, se je zapodu za mano z nekim golfom pa sem ga pustil naprej, ko pa sem se mu jaz nalepil na zadnji odbijač pa je skoraj izgubil živce in zletu iz ovinka, pravijo da pametni odneha, tokrat in vedno sem bil to jaz motorist že malo v letih, da ne boste mislil, da to vedno počnem

lep pozdrav in mirne živce janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem prav mirne narave, ampak vse bolj se prepričujem in si dopovedujem, da agresija res ni

način s katerim bi reševali take in drugačne "nepravice" in izzivanja, etc... Prav vsakič se je izkazalo

namreč da bi z enostavnim manevrom, ko se avtomobilistu umakneš in ga spustiš naprej, naj vozi po svoje

storil ravno obratno od tega kar je pričakoval in s tem dosegel mnogo bolj pozitiven učinek, v smislu varnosti.

Nočem izpasti nekdo, ki hoče soliti komorkoli pamet, ampak dejansko takim ljudem, ki hočejo na cesti izživeti

svoje fantazije ali ne vem kaj, ne morem pomagati, lahko pa pomagam sam sebi, kar se tiče varnosti in tega

da se ne spravim ob živce po nepotrebnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena stvar; poskušam se izogibat vožnjam mimo kolon do semaforja, ravno zaradi takih ljudi, ki jim gre

to v nos;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se je zapodu za mano z nekim golfom pa sem ga pustil naprej, ko pa sem se mu jaz nalepil na zadnji odbijač pa je skoraj izgubil živce in zletu iz ovinka, pravijo da pametni odneha...

Vožnja tik nekom je še skoraj bolj nevarna, ker lahko tak bedak tudi nenadoma zavre in potem si še sam kriv, če imaš srečo seveda in preživiš.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa vedno zabavajo "frajerji" pred semforjem, ki hočejo dregat. Še posebej če ima kakšno djevojko na sovoznikovem sedežu. Se je treba izprsit.

Potem se mi prav smili žvižgajoča turbina, ko s 1/4 gasa vštric vozim. Pa noben noče odzravit, ker so preveč zaposleni z gledanjem v obratomer, da ne bi sučajno zamudili prestave :)

Pri provociranju z vožnjo za ritjo pa vedno upoštevam varnostno razdaljo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti slovensko delovanje v tem forumu je zlo aktivno.....

oziroma promoviranje juga. :BUA: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti slovensko delovanje v tem forumu je zlo aktivno.....

oziroma promoviranje juga. :BUA: :whistle:

tukaj mislim na kleno delovanje moderatorjev, ki vsako protijužno mnenje veselo brišejo....

Pa naj še kdo reče da to ni promoviranje juga...

Še čudno da je ta post več kot 10 minut aktiven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpade ob pomanjkanju kulture soudeležnecev dozivljajo tisti, ki jim je v zivljenju sicer očitno preveč dolgčas in rabijo nekaj za popestritev...in tisti, ki na cesti očitno še niso veliko doživeli....

sicer bi imeli odprte oci, sli naprej in pustili bedake za seboj....figurativno that is...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene parkrat globoko vdihni in izdihni in se pomiri, potem pa se naslova teme drži. :glare:

ne vem zakaj imam vedno in povsod samo s teboj probleme glede preljubh jugovičev.... Kot sem enkrat že omenil, ali si ali ga pa imaš....

druge ni.

Sem globoko vdihnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bratranec pa je imel ravno obratno izkušnjo.

Na koncu celovške je peljal z avtom počasi v koloni, nakar za njim pride SS motor z dvema brez čelade in se mu skoraj zaleti od zadaj, zato mu je bratranec potrobil.

Nato se je motorist takoj zacel zaganjati proti avtu in pri gostilni Jelen ga je prehitel in na sredi ceste ustavil motor. Prišel je do avta in začel po južno jeb** vse povrst, kaj ma on njemu za trobit.

Nato ga je celo udaril in ko je to vidu se voznik za njima je se on potrobil. In potem ko je bratranca koncno pustil pri miru je sel se do tistga voznika in mu spustu en mocn sus v sipo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bratranec pa je imel ravno obratno izkušnjo.

Na koncu celovške je peljal z avtom počasi v koloni, nakar za njim pride SS motor z dvema brez čelade in se mu skoraj zaleti od zadaj, zato mu je bratranec potrobil.

Nato se je motorist takoj zacel zaganjati proti avtu in pri gostilni Jelen ga je prehitel in na sredi ceste ustavil motor. Prišel je do avta in začel po južno jeb** vse povrst, kaj ma on njemu za trobit.

Nato ga je celo udaril in ko je to vidu se voznik za njima je se on potrobil. In potem ko je bratranca koncno pustil pri miru je sel se do tistga voznika in mu spustu en mocn sus v sipo.

Zaradi takih imam jaz peacemakerja kar v avtu. Dost mam čapcev. :krneki:

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi takih imam jaz peacemakerja kar v avtu. Dost mam čapcev. :krneki:

Kaj si mislil s tem peacemakerjem?? "spodbujevalec" na štrom ali kakšno drugo pripravo ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislil s tem peacemakerjem?? "spodbujevalec" na štrom ali kakšno drugo pripravo ??

lp

Peacemakerja! :whistle: :fight1: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja tik nekom je še skoraj bolj nevarna, ker lahko tak bedak tudi nenadoma zavre in potem si še sam kriv, če imaš srečo seveda in preživiš.

se vidi da samo bedaki in konji vozijo na zadnjih odbijačih :grim

J***h :zzz: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim za take trote sabo aspirin - (60 cm dolg pajsar)Sam naj tolče po avtu ga bi tako obseval okrog pese............. :fight1: :oops:

Popravljeno . Popravil marx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim za take trote sabo aspirin - (60 cm dolg pajsar)Sam naj tolče po avtu ga bi tako obseval okrog pese............. :fight1: :oops:

:grim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes:

Peljem po Kopru na dvopasovnici na prehitevalnem pasu. Iz obvoznice pripelje Italijan na svoj pas. Pelje po njem in tik pred križiščem zavije direkt pred mene in nato naprej na pas za zavijanje v levo. Ker že itaq pazim na Italijane, ki vozijo totalno debilno, sem pravočasno zavirala, pri tem sem mu še potrobila, tip je pa čisto ven padel ... starec z ženo ... žena mi je žugala skozi okno in pizdila, da jo je po moje potem na urgenco peljal, ker ji je že žila na čelu ven stopila ... najrajši bi jo z nogo v gobec, tako besna sem bila ... ampak sem globoko vdihnila in odpeljala počasi dalje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko je že govora o peacemakerjih :D

evo ga moj: dolg okoli 70cm

štromarji boste vedl ka je to :OK: , in kako pade :devil:

[attachmentid=74572]

[attachmentid=74571]

ja pride prav :P

post-9362-1152047246_thumb.jpg

post-9362-1152047261_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

sicer bi imeli odprte oci, sli naprej in pustili bedake za seboj....figurativno that is...

Jim bo sčasoma prišlo.

Kaj si mislil s tem peacemakerjem?? "spodbujevalec" na štrom ali kakšno drugo pripravo ??

lp

Peacemaker:

Colt 1873 Single Action Army / Peacemaker revolver (USA)

post-5440-1152048639_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol da kar začnemo z akcijo "Pištola v vsak dom!" Pa se bomo lahko pol strelal med sabo, ko Američani. Bo Airsoft dobu hudo konkurenco :D

Vsak vikend bi lahko priredili razne team deathmache, sever proti jugovičem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA žalost smo Slovenci taki, da agresijo, ki se nam nakopiči, sproščamo na cesti. Tako ali drugače. Če bi to agresijo združili v delovanju proti oblasti, ki nam vsak dan bolj zateguje vratove, bi bila SLovenija veliko lepša dežela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi kdo teži na cesti, se prepustim čustvom, da se pol doma ne grizem kaj ves bi mu lahko rekel, pa mu nisem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bratranec pa je imel ravno obratno izkušnjo.

Na koncu celovške je peljal z avtom počasi v koloni, nakar za njim pride SS motor z dvema brez čelade in se mu skoraj zaleti od zadaj, zato mu je bratranec potrobil.

Nato se je motorist takoj zacel zaganjati proti avtu in pri gostilni Jelen ga je prehitel in na sredi ceste ustavil motor. Prišel je do avta in začel po južno jeb** vse povrst, kaj ma on njemu za trobit.

Nato ga je celo udaril in ko je to vidu se voznik za njima je se on potrobil. In potem ko je bratranca koncno pustil pri miru je sel se do tistga voznika in mu spustu en mocn sus v sipo.

Samo tele LJ klasike (SS motor, gor dva izbrisana v "popolni" motoristični opremi) ne smeš enačiti z motoristi :nono: :nono: :nono: :nono:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!