Skoči na vsebino

avtomobilist se je spravu name


drjack_dj

Priporočene objave

Na cesti srečaš veliko pokvarjenih voznikov, zlasti objestne mularije - meni se je zgodilo pred leti, ko sem šel na morje in sem pred zadnjim tunelom iz dolenske nevede morda malo izsilil avtomobilista, (ljubljanska registrska - v njem dva mulca na kratko postrižena). Ko smo prišli ven iz tunela me je pričel rinit proti zaščitni ograji - to je večkrat ponovil, jaz sem se ga spretno rešil - vendar mi ni bilo vseeno, ker je bila z menoj še žena - menim, takšni bedaki še obstajajo in jih tudi nihče ne kaznuje, če primera ne rešiš sam, kot to naredijo motoristi v drugih evropskih državah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je v resnici žalostno.

Sam nisem veliko na cesti, vendar vsakodnevno srečujem nestrpne voznike. Niso samo mladi tisti, ki se obnašajo neprimerno. Vidim veliko srednje starih atov kako trobi hupa in vije roke samo zato, ker je nekdo nekomu odstopil prednost! Ne govorim na pamet. Sam sem to doživel že večkrat. Kljub temu da imamo na tablicah grb EU je vozniška kultura velike večine še vedno čisto balkanska. Saj mogoče me to ne preseneča, velik odstotek ljudi, ki živijo pri nas ima tako ali tako balkanske korenine. S tem ne mislim nič slabega vendar ... povejmo pošteno ... se pozna ... žal.

Včasih si prav želim da bi imela policija malo več pristojnosti in bi ukrepala tudi ob takih trenutkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lep pozdrav vsem skupaj. Sicer sem nov na tem forumu, ampak sem se vseeno odločil podati tudi svoje mnenje.

Ravno danes me je ponovno (ne boste verjeli) razkuril motorist. Tokrat se je zgodilo, da mi je on žugal, čeprav menim, da ni imel in nima prav... ne more biti. Bilo pa je takole..

Vožnja v koloni s hitrostjo cca. 50-70 km/h na delu ceste proti Jesenicam, kjer se vedno pojavljajo kolone (od konca avtoceste). Vsi normalno vozimo z večjim ali manjšim upoštevanjem varnostne razdalje, nakar glej ga zlomka, se mi z leve strani približuje motorist. Na tem delu ceste je blag ovinek v levo, zarisana pa je polna črta. Tudi iz druge smeri je bil dokaj gost promet, zaradi česar soudeleženec ni mogel prehiteti. Držal sem se svojega pasu in vozil normalno naprej, kjer se čez čas pojavi na desni strani avtobusna postaja, ki je bila takrat prazna. Seveda jo je vrli sovoznik uporabil za prehitevanje po desni, kar pa me je razkurilo, da sem mu potrobil (bila sta dva motorista in mislim, da je drugi motorist za prehitevanje kolone uporabil odstavni in kasneje še pospeševalni pas). Vrnil je z žuganjem, mahanjem s pestjo, turiranjem motorja in željo po tekmovanju pri speljevanju (po mojem ne fer). Pred mano je bil (ne daleč od mene) avtomobil in mislim, da je šlo dokaj na tesno, da se je postavil nazaj na vozni pas, ker je tam, če se ne motim, dokaj visok robnik in bi eventuelno pretirano cikcakanje in delanje osmic lahko končalo v mojem blatniku. Sicer je res, da sem že pred leti delal test iz CPP, ampak se mi zdi, da določila o enakopravnosti v cestnem prometu niso spreminjali in se, vsaj tako so učili, kolone ne prehiteva, sploh pa naj bi bili vsi udeleženci enakovredni. Verjamem pa, da je, ko si na motorju, težko pred seboj gledati kolono in čakati, ko imaš možnost iti mimo, ker je motor manjši od avtomobila.

Ne samo z vidika fairplaya na cesti - in nisem eden tistih, ki ima manjvrednostni kompleks, če ga prehiti motorist, pač gre mimo, če to naredi po moško v redu, če pa ne, pa mislim, da gre za postavljača, ki ne vidi nikogar drugega razen sebe.

Naj ob tej priliki navedem še moje razmišljanje... motoristi imajo glede na položaj na motorju boljši pregled po cestišču (možno, da se motim, ker se nisem še nikoli peljal z motorjem, ampak mislim, da bo držalo, saj v primerjavi z voznikom avtomobila sedijo višje) in v večini primerov lahko hitreje pospešijo od avtomobila. Dovolj razlogov, da ne prehitevajo v škarjice, čez polhne črte in nepregledne ovinke in (kot se mi je že zgodilo) silijo v avto, ko vidijo, da ne morejo zvoziti ovinka pri prehitevanu. Brez kakršnihkoli manjvrednostnih kompleksov lahko rečem (mislim, da je nekdo v tej temi že navedel, da prehiteva bolj po sredini levega pasu), da me fer prehitevanje ne moti in sem že dostikrat pohvalil koga, ki je tako prehitel. Verjemite imel sem priložnost videti marsikaj na cesti, saj letno naredim cca. 30-35.000 km in ne samo po slovenskih cestah. Ne morem pa razumeti zakaj bi motorist poleg tega, da se z velikim veseljem skoraj vsede v prtljažnik avtomobila (ne vsi) in ne glede na vse zgoraj navedeno še čez (po možnosti) polno črto prehiteva čimbolj ob avtomobilu po možnosti brez čelade... seveda lep obraz je treba pokazat. Ne vem .. mogoče pričakuje, da se bodo vsi avtomobilisti umikali na svojo desno, še najraje na odstavni pas, da gre lahko nemoteno mimo, ampak če velja določilo o enakosti v cestnem prometu, potem prosim... prehitevaj kot se zagre, kar velja tako za traktoriste, avtomobiliste, bicikliste, motoriste, tovornjakarje, avtobusarje,....

Rad se vozim in v vožnji uživam, verjamem, da je vožnja z motorjem užitek, ali pa je vsaj lahko, če si jo takšno narediš in ne dirkaš in ne tekmuješ z vsem kar leze in gre. Mislim, da dokler bi se vsi držali CPP, bi bilo vse ok. Tudi tisti, ki te izsilijo nimajo prav, ampak se dogaja, tako kot prehitevanje po levi, po desni, čimbolj ob avtomobilu in čimbolj "na nož". Žuganje, brcanje v ogledala, pljuvanje, boksanje voznikov ipd. pa vsekakor, če ne drugega, ne sodi med bonton, pa ne glede na to ali je made in EU, slo ali kjerkoli že pač.

Jaz sicer nisem prevelik ljubitelj motorjev, nimam pa niti manjvrednostnih ali kakršnihkoli kompleksov, če me kateri prehiti, dokler to naredi kot se zagre. Vsi pa smo v istem "zosu", ker noben ne bo gledal nikogar drugega. Vsak bo gledal le nase. Mislim, da se je najbolje praznoglavcem, kot sem ga imel priložnost danes srečati, izogniti.

Pa srečno vožnjo in čim manj nevšečnosti na cestah vsem.

p.s. za dolžino teksta se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fairplay... enkrat se usedi na motor, ti bo vse bolj jasno glede vsega...

maus

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fairplay... enkrat se usedi na motor, ti bo vse bolj jasno glede vsega...

maus

:krneki:

Kaj pa si hotel s tem povedat ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo z vidika fairplaya na cesti - in nisem eden tistih, ki ima manjvrednostni kompleks, če ga prehiti motorist, pač gre mimo, če to naredi po moško v redu, če pa ne, pa mislim, da gre za postavljača, ki ne vidi nikogar drugega razen sebe.

Jaz sicer nisem prevelik ljubitelj motorjev, nimam pa niti manjvrednostnih ali kakršnihkoli kompleksov, če me kateri prehiti, dokler to naredi kot se zagre. Vsi pa smo v istem "zosu", ker noben ne bo gledal nikogar drugega. Vsak bo gledal le nase. Mislim, da se je najbolje praznoglavcem, kot sem ga imel priložnost danes srečati, izogniti.

Pa srečno vožnjo in čim manj nevšečnosti na cestah vsem.

Žal imaš prav, ni v redu , če se je tako zgodilo! Pa vendar ali si pomislli kdaj ali si pustil mogoče, malo več prostora, da bi šel motorist lažje mimo tebe, iz fairplay-a po moško? Prosim ne razumi me napak, če se je tako zgodilo imaš prav, vseeno pa ne moreš enačiti vse motoriste s temi bedaki! Srečo sta imela, ker če bi še ti bil tako razkurjen bi se verjetno zgodila tragedija, še naprej razmišljaj o takih primerih in boš videl, da nič ne izgubiš s strpnostjo in uvidevnostjo! Ogrožanje nekaterih motoristov ali voznikov avtomobilov meji kar na poskus umora in z namernim izzivanjem umirajo ljudje v nesrečeh TUDI PRI NAS, žal poznam podoben primer!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa si hotel s tem povedat ??

lp

No ja... bolj bi pričakoval vprašanje od farplaya, ki ni motorist kot pa od tebe, ki predvidevam, da si motorist. Je pa Dadi v svojem zgornjem postu povedal bistvo. Nestrpnost je ravno v tem, ker tisti ki niso nikoli vozili motorja ne bodo vedeli, kako je stati v kombinezonu s čelado na vročem soncu. Tudi ko sem z avtom in se pelem 5 km/h ne bom kolesarju zapru poti na desno strani, ker če čakam jaz, naj čaka tudi on. :BUA: Govorim za ceste kjer ni pločnika in kolesarske steze.

Upam, da sedaj veš kaj sem hotel povedat... lahko se pa razpišem in se ponavljam, da je v redu če ga moško prehitiš (kako naj ga motoristka prehiti moško :blink: ) :kva2: :kva2: :kva2:

lp

maus

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v katerem zakonu piše, da imamo motoristi absolutno prednost, ker nam je vroče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v katerem zakonu piše, da imamo motoristi absolutno prednost, ker nam je vroče?

A je kdo govoril o absolutni prednosti :blink: govorili smo o strpnosti in nestrpnosti .)

Pa še vsem ostalim... nisem oporekal fairplayu, da nima prav...samo napisal sem, da naj se vsede na motor in bo videl tudi drugo plat. Obe plati poznam že več kot 25 let pa upam, da jih bom vsaj še enkrat toliko.

:whistle:

maus

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no, o čem se že pogovarjamo ? Aja o jajcih seveda, mnogo kje jih primankuje( :? :hmm: :blink: ) :grim !

Lp :ninja:

Če čutiš pomanjkanje jajc, pojdi v trgovino s prehrambenimi izdelki. Tam jih baje imajo toliko, da jih celo prodajajo.

Glede rinjenja motoristov pa: Ga ne odobravam in če sem sam ga tudi ne prakticiram. Če pa sem v avtu, pa se trudim, da čim manj oviram motoriste pri prehitevanju in rinjenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se, v stoječi koloni (v mestu in izven mesta) premikam naprej, če se le lahko. Ne pričakujem pa od nikogar, da se bo umaknil takoj, ko me bo zagledal. Večina se umakne, nekateri se ne. Žuganje in neka agresivnost sta enakovredna tistim zgodbam o avtomobilistih, ki zanalašč ovirajo ali ogrožajo motoriste. Včasih nam je pač bolj vroče, včasih se nadihamo izpušnih plinov in še marsikaj drugega bi se našlo... in kaj zdaj, a se je treba po trepalnicah metat?

Ne vem, kakšno je to prehitevanje po moško? Prehitevanje naj bo predvsem varno in s takšno razdaljo do avtomobila, da te njegovo nenadno premikanje/pospeševanje/zaviranje ne ogroža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima kako se obnesejo slovenceljni motoristi in avtisti v trstu (predvsem uni nad črnim kalom, mi tle smo mičkeno že vajeni..) s svojo pregovorno strpnostjo.. :devil: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tržaška anarhičnost nima tiste latentne nestrpnosti, tako specifične za Slovenijo. Neapelj je Trst na deseto potenco in kar je najbolj zanimivo - nihče se preveč ne sekira in obremenjuje nad dogajanjem v prometu. Vsak pazi predvsem nase in od drugega ne pričakuje NIČ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrpnost je ravno v tem, ker tisti ki niso nikoli vozili motorja ne bodo vedeli, kako je stati v kombinezonu s čelado na vročem soncu.

Če pa ti je na soncu vroče ali pa zato ker si na dežju moker ali pa ker piha veter po tebi,pusti motor in pojdi raje igrat šah ali pa lovit ribe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih nam je pač bolj vroče, včasih se nadihamo izpušnih plinov in še marsikaj drugega bi se našlo... in kaj zdaj, a se je treba po trepalnicah metat?

Ne vem, kakšno je to prehitevanje po moško? Prehitevanje naj bo predvsem varno in s takšno razdaljo do avtomobila, da te njegovo nenadno premikanje/pospeševanje/zaviranje ne ogroža.

Res je ni treba se metat po trepalnicah, vedno poskušam imet neko varnostno razdaljo, če pa je kakšen postavljen, da ne morem mimo pa počakam in se ne jezim! Jebiga tako je, jeza povzroča težave na vse strani najbolj pa nam na dveh kolesih!! Po Italiji pa vse veliko bolj dinamično poteka in teh težav nimajo kot pri nas, ko skozi križišče pride 5 vozil namesto 15 pri zeleni luči, včasih imam občutek, da nekateri kar spijo za volanom in si mislijo, da s tako počasno vožnjo vozijo varno, ZAJEBI NIKDAR IN NIKOLI, posledice takega jajcanja so razne živčnosti in prehitevanja, ki jih ne bi bilo treba! Pa saj ni treba, da vozimo več kot je dovoljeno, samo malo bolj dinamično je treba menjat pasove ali pa speljevat in manj gledat na AC kaj delajo po gradbiščih, pa bo manj počasnih kolon kot imamo pri nas primer pri tunelih proti Grosuplju ! :grim

Če čutiš pomanjkanje jajc, pojdi v trgovino s prehrambenimi izdelki. Tam jih baje imajo toliko, da jih celo prodajajo.

Moje mnenje je, da tista nabijanja in grožnje z razno raznimi pripomočki v avtomobilih kažejo jasno na pomanjkanje jajc pri dotičnih ljudeh, ki imajo praznino med ušesi sorazmerno pogojeno z praznino med nogami - večja kot je zgoraj, večja je spodaj !! Sam pa ne kupujem jajc v trgovini, ker jih imamo pri nas doma na pretek ! :grim

Nestrpnost je ravno v tem, ker tisti ki niso nikoli vozili motorja ne bodo vedeli, kako je stati v kombinezonu s čelado na vročem soncu.

Če pa ti je na soncu vroče ali pa zato ker si na dežju moker ali pa ker piha veter po tebi,pusti motor in pojdi raje igrat šah ali pa lovit ribe.

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrpnost je ravno v tem, ker tisti ki niso nikoli vozili motorja ne bodo vedeli, kako je stati v kombinezonu s čelado na vročem soncu.

Eh, to je pa res brezvezen izgovor...

Tisti, ki ne vozijo mopedov, nikoli ne bodo vedeli, da je prehitevanje z le-tem dosti enostavnejše početje, kot s katerimkoli avtomobilom.

Gre preprosto zato, da tam, kjer je prehitevanje za avtomobile nemogoče in/ali zelo nevarno, je z mopedom to še čisto enostavno in tudi 'varno' (v kolikor živčneži v avtih ne počnejo namernih neumnosti). Mopedi pač pospešijo dovolj dobro, da traja prehitevanje povprečno sekundo ali dve - toliko naprej pa se praktično vedno vidi...

Tudi pri vključevanju nazaj v kolono potrebujejo toliko manj prostora, da ga lahko najdemo praktično povsod - kljub temu, da večina avtomobilistov še ni slišala za varnostno razdaljo.

Zaradi prej omenjenih živčnežev je avtomobile bolje prehitevati 'na polno' (se pravi z maks. možnim pospeškom), kar pa pri nekaterih (ali morda kar večini) avtomobilistov (ki nas redko uspeljo opaziti v ogledalu, pa čeprav za njimi voziš že nekaj minut), pusti vtis, da smo neverjetni divjaki in da se po cestah vozimo 300+.

D.

PS: Mi pa je kar grozljivo videti, kako nekateri med nami ob prometnih konicah (tipično med Vrhniko in LJ) brezkompromisno vozijo kar po sredini ceste in 'prisilijo' vse ostale, da se jim odmikajo levo-desno... Tega se pa jaz ne bi šel nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem se znašla sredi Pariške avtoceste v prometnem zamašku (kar niti ni tako nemogoče), pa so vsi stali na svoji strani. Tisti na levem pasu so stali zelo levo, tisti na desnem pasu pa zelo desno. V avtu sva bili dve "balkanki" (malo za hec malo za res) in sva stali na desnem pasu na sredini oz. celo bolj na levi strani. Je pripeljal motorist, potrobil in poblendal, sva se mu umaknili skrajno desno in motorist se je odpeljal naprej. nato sva ugotovili, da vsi motoristi vozijo po sredini z neko "normalno" hitrostjo in seveda ne ovirajo nikogar, avtomobilisti pa tudi niso njih ovirali.

Gre za kulturo!

Če veš, da je nekdo hitrejši in gre lahko mimo tebe, če mu le par cm odstopiš, zakaj tega ne bi naredil? Nikakor ne odobravam vožnje po sredini medtem ko se dve koloni premikata vsaka v svojo smer. Ne zdi se mi pa nič narobe, če se le malo bolj desno postaviš ko vidiš za sabo motorista.

Seveda pa večina motoristov tudi dela napako. Pripizdi za tabo, še preden ga uspeš zaregistrirati že odpizdi mimo tebe pomožnosti še z odprtimi rori, da te kap zadane, ko ga imaš vzporedno. In tak bo težko kdaj kakega mimo spustil, ko bo dobil avtomatičen odpor do motoristov.

spet lahko rečem: gre za kulturo!

Ki je pa nažalost v naši Sloveniji kronično primanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Mi pa je kar grozljivo videti, kako nekateri med nami ob prometnih konicah (tipično med Vrhniko in LJ) brezkompromisno vozijo kar po sredini ceste in 'prisilijo' vse ostale, da se jim odmikajo levo-desno... Tega se pa jaz ne bi šel nikoli.

Taki so verjetno vzrok vsega posploševanja in javnega mnenja, da smo vsi taki! Res so neprekosljivi bebci in takih stvari tudi jaz nikdar ne prakticiram !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi prej omenjenih živčnežev je avtomobile bolje prehitevati 'na polno' (se pravi z maks. možnim pospeškom), kar pa pri nekaterih (ali morda kar večini) avtomobilistov (ki nas redko uspeljo opaziti v ogledalu, pa čeprav za njimi voziš že nekaj minut), pusti vtis, da smo neverjetni divjaki in da se po cestah vozimo 300+.

Tukaj se kar strinjam. Saj je bistvo prehitevanja, da si čimprej mimo in ven iz nevarne cone. Meni se še ni zgodilo, da bo ne bi bil opažen v največ minuti vožnje za avtomobilom (mogoče dvojni žaromet kaj pripomore k temu ali pa svetlomodra jakna z belim napisom čez prsi :devil: ). Tisti, ki se po takšnem prehitevanju obremenjuje z motoristi, si je popolnoma sam kriv (škoda živcev).

Če te pa prehiti izstrelek, ki je zalet jemal par sto metrov ali tak katerega izpuhi donijo kot Zeusova jeza (kar seveda slišiš šele, ko je vštric s tabo) je pa razumljivo da komu to povzroči slabo voljo. Meni jo tudi, kadar se prevažam s konzervo in me takšni strašijo. Normalna frekvena pogledov v ogledala ne upošteva low flying objects in ne pričakuješ da boš na cesti srečal vozila, ki zvenijo kot mitraljez. Ali pač... :hmm:

Nestrpnost je ravno v tem, ker tisti ki niso nikoli vozili motorja ne bodo vedeli, kako je stati v kombinezonu s čelado na vročem soncu.

To ni nestrpnost. Temu se reče nevednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrpnost je ravno v tem, ker tisti ki niso nikoli vozili motorja ne bodo vedeli, kako je stati v kombinezonu s čelado na vročem soncu

mah, maus, sej si sami to izberemo ... kombinezone pa to ... ne mormo pol javkat in drugih izsiljevat, ker je nam vroče ...

Tržaška anarhičnost nima tiste latentne nestrpnosti, tako specifične za Slovenijo. Neapelj je Trst na deseto potenco in kar je najbolj zanimivo - nihče se preveč ne sekira in obremenjuje nad dogajanjem v prometu. Vsak pazi predvsem nase in od drugega ne pričakuje NIČ.

za razliko od večine slovencev, ki od drugih pričakujejo vse, da bi ja sami lahko lepo komot neumnosti počeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, maus, sej si sami to izberemo ... kombinezone pa to ... ne mormo pol javkat in drugih izsiljevat, ker je nam vroče ...

Se popomoma strinjam.. od zdj naprej... lepa frizura, kratke hlače, mikica in papuće :kva2: :kva2: :kva2:

:krneki:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popomoma strinjam.. od zdj naprej... lepa frizura, kratke hlače, mikica in papuće :kva2: :kva2: :kva2:

:krneki:

maus

kamot... bo tebe bolelo, ne nas :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se mi je prvič zgodilo da je avtomobilist nalašč zavil proti meni :angry:

Prehiteval sem v Medvodah mimo spodnjega Petrola, ko nanadoma proti meni iz nasprotne smeri zavije nek mulc s Škodo favorit karavan. (vem da ni pravilno tako prehitevanje, ampak če se počasi pelješ mimo kolone pa tud ne vem koga moti).

Še vedno imam v glavi tisto njegovo faco in je ne bom pozabil, ker sem videl na obrazu njegov namen.

Na srečo pa se je vse lepo končalo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa iz ''foušije'', mislim. Si je mulc v sebi rekel, motorja ne morem imeti, zakaj bi drugi uživali- dajmo ga sklatit... Pa v policijskem poročilu bi spet pisalo :''Motorist je prehiteval kolono in pri tem trčil v osebno vozilu, ki je pripeljalo nasproti po svojem voznem pasu...'' Jah, pazimo nase, drugi ne bodo na nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa iz ''foušije'', mislim. Si je mulc v sebi rekel, motorja ne morem imeti, zakaj bi drugi uživali- dajmo ga sklatit... Pa v policijskem poročilu bi spet pisalo :''Motorist je prehiteval kolono in pri tem trčil v osebno vozilu, ki je pripeljalo nasproti po svojem voznem pasu...'' Jah, pazimo nase, drugi ne bodo na nas.

Pomojem se mal preveč ukvarjate s tem kaj si drugi mislijo in se malo premalo zavedate da je vsak kdaj pa kdaj izsiljen in zarat tega ni treba noret pizdit, kazat prstov, grozit ampak predvidevat. Vsak nej dobr počisti pred svojim pragom in nej premisli kolkrat je sam koga izsilili.

Pa ni vsak avtomobilist ljubosumen na motoriste, zato ker sam motorja ne more met, verjemte da ga majo lohk če ga hočjo, samo se jim malo rečeno jebe za motorje. Pa če te kdo kdaj spregleda, nenamerno izsili ne pomeni da te načrtno hoče ubiti, pač je zajebal mal, tko kot je že vsak tuki gor že kdaj. Ko jim kažete prste itd.. pa itaq samo provocirate in slovenca na cesti itaq ni težko izzvat.... pol je pa drek.

V glavnem men ni jasno kako se vam sploh ljubi čas zgubljat z mahanjem, ustavljanjem "bedakov", grožnjami itd.., ne vem ane vas ne štekam, men je glupo, ker s tem samo zgubim dragocenih 5 min ki bi jih lohka preživel na kavici, na motorju, v postli..... v glavnem dragi Don Kihoti a res vidite poanto v pizdrajenjem po cesti?

(ok tole je mal napovezano pa čudno napisano, samo sm še precej zalepljen, bom zvečer mal editov, če se mi bo dalo....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!