Skoči na vsebino

avtomobilist se je spravu name


drjack_dj

Priporočene objave

V Evropi se avtomobilisti kulturno umaknejo skrajno desno, da gre lahko motorist ob njemu nemoteno naprej, če je pa še odstavni se pa brez problema umakneš in mu pustiš tisti meter ceste. Pri nas to počasi prihaja, je pa še vendno nekaj takih posebnežev, kateri mislijo, da so sami na cesti in so njej gospodarji.

Lep dan vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Evropi se avtomobilisti kulturno umaknejo skrajno desno, da gre lahko motorist ob njemu nemoteno naprej, če je pa še odstavni se pa brez problema umakneš in mu pustiš tisti meter ceste. Pri nas to počasi prihaja, je pa še vendno nekaj takih posebnežev, kateri mislijo, da so sami na cesti in so njej gospodarji.

Lep dan vsem!

He he se mi je že zgodil da se mi je avtomobilist kulturno umaknil, potem pa (nenamerno) zapeljal na bankino mi v čelado našopal kup kamenja nato pa panično zavil proti sredini :grim, saj je mel dober namen ampak vseeno imam raje da voznik vozi lepo normalno in ga prehitim ko je pač varno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Moje mnenje je, da tista nabijanja in grožnje z razno raznimi pripomočki v avtomobilih kažejo jasno na pomanjkanje jajc pri dotičnih ljudeh, ki imajo praznino med ušesi sorazmerno pogojeno z praznino med nogami - večja kot je zgoraj, večja je spodaj !! Sam pa ne kupujem jajc v trgovini, ker jih imamo pri nas doma na pretek ! :grim

:OK: :worship:

Grožnje? :eek: Ja kje si pa ti v mojih postih zasledil grožnje? Človek je vprašal kaj je to peacemaker in jaz sem mu pripopal sliko revolverja s tem imenom. Kje ti tu vidiš grožnjo mi res ni jasno.

Me res zanima pri kom je opazit praznino na določenih delih telesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem dragi Don Kihoti a res vidite poanto v pizdrajenjem po cesti?

:OK:

Grožnje? :eek: Ja kje si pa ti v mojih postih zasledil grožnje? Človek je vprašal kaj je to peacemaker in jaz sem mu pripopal sliko revolverja s tem imenom. Kje ti tu vidiš grožnjo mi res ni jasno.

Me res zanima pri kom je opazit praznino na določenih delih telesa.

V tvojih postih res ni bilo groženj in tudi nisem direktno tebe obtožil, v postih drugih je pa direktno nakazana grožnja, toda še zmeraj sem mnenja, da manjka v tej temi nekaterim jajc, večkrat je tako bilo potem ko pride do akcije pa mnogi počepnejo ali stisnejo rep med noge in gas! Prosim na cesto take reči ne spadajo in bahanje z pripomočki naravnost kaže na praznino zgoraj in spodaj, ah pa saj je brez veze, ne grem se več ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srebrni Opel kombi Vivaro PO registracija. Včeraj na relaciji Krk - Rupa!

Sicer sem bil z avtom, toda prehiteval je po sistemu "sej bojo bremzal, k bom moral nazaj notr".

Če tole slučajno bereš po ne vem kakšnem slučaju vedi, da sem vso pot razmišljal do mejnega prehoda, če te počakam. Definitivno pa ti zagotavljam, da se naslednjič ne bom umaknil!

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

V tvojih postih res ni bilo groženj in tudi nisem direktno tebe obtožil, v postih drugih je pa direktno nakazana grožnja, toda še zmeraj sem mnenja, da manjka v tej temi nekaterim jajc, večkrat je tako bilo potem ko pride do akcije pa mnogi počepnejo ali stisnejo rep med noge in gas! Prosim na cesto take reči ne spadajo in bahanje z pripomočki naravnost kaže na praznino zgoraj in spodaj, ah pa saj je brez veze, ne grem se več ! :yea1:

No pol pa citiraj naslednjič te Mad Maxe in ne mene, ker potem mislim, da letijo tvoje obtožbe name.

Kar se pripomočkov za na motor tiče, pa je najbolje uporabit komplet bojno (motoristično) opremo in en apaurin (velja za nestrpneže).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...peljem se skozi Miklavž v smeri Maribora, z avtomobilom...

...lepo lagano - ko mi nasproti pripelje motorist (s sopotnikom) na mestu, kjer je na sredini otok... ...PO MOJI STRANI!!!

:BUA: :BUA: :BUA: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Evropi se avtomobilisti kulturno umaknejo skrajno desno, da gre lahko motorist ob njemu nemoteno naprej, če je pa še odstavni se pa brez problema umakneš in mu pustiš tisti meter ceste. Pri nas to počasi prihaja, je pa še vendno nekaj takih posebnežev, kateri mislijo, da so sami na cesti in so njej gospodarji.

Lep dan vsem!

to pa ne bo čist držal, so še slabši kot slo., npr avstrijci, mislim da so oni najslabši, ta se ti pa res ne bo odmaknu, najbol fer se mi zdijo nemci potem pa italiani, drugač pa maš v vsaki dražavi posebneže ki ne marajo motoristov ŽAL je tako :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da nekateri ne dojemajo, da ni motor zveličavno prevozno sredstvo..... Odgovornost je včasih večja, kot užitek v vožnji! Kdor tega ne more prenašat naj proda motor in kupi Q7!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V Evropi se avtomobilisti kulturno umaknejo skrajno desno, da gre lahko motorist ob njemu nemoteno naprej, če je pa še odstavni se pa brez problema umakneš in mu pustiš tisti meter ceste. Pri nas to počasi prihaja, je pa še vendno nekaj takih posebnežev, kateri mislijo, da so sami na cesti in so njej gospodarji.

Lep dan vsem!

drži! tudi tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pelem z avtom iz medvod proti ljublani....in na tisti ravnini gužva proti medvodam, en motorist pa proti medvodam prehiteva kolono, js ga vidm mal upočasnim se umaknem na desno.....in potem pred mano zavije nazaj na svoj pas.....dva čefurčka za mano, k sm vidu u špeglu zavije direkt v motor...zgrešu za pol metra in nazaj na svoj pas....me je kr mal pogrel k sm to vidu sm mu hotu zabremzat d bi se mi u rt zaletu poj bi ga pa še nalomu..... poj sta se pa še režala...... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije motoristi smo se v začetku septembra peljali skozi Tuheljsko dolino. Dohiteli smo dva avtomobila. Ko je prvi motor prehiteval, se ni zgodilo nič nenavadnega, ko pa je drugi motorist prehiteval zadnji avto, je le-ta zavil v levo čez črto na sredini ceste. Bil je manj kot pol metra do motorista. Isto je naredil tudi pri tretjem. Upam, da so mu vse kure pocrkale ...

:devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da se avtomobilisti v tujini drugač obnašajo do motoristov.

Za Grčijo sem slišal vse najslabše o njih, pa v treh tednih po njihovih cestah nisem imel nobenih težav. Nasprotno, vsi se umikajo (skoraj do bankine), pozdravljajo, ti vse povejo, če kaj vprašaš... Res pa je, da nisem bil v Atenah in Solunu, kjer je baje res norišnica. Tud z Italijani imam čisto dobre izkušnje.

Pri nas se ti pa res zgodi marsikaj, ampak je res bolje, da se ne prepucavaš z njimi :wacko: . Raje se umaknem s ceste, da gre daleč naprej, pa je.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Grčijo sem slišal vse najslabše o njih, pa v treh tednih po njihovih cestah nisem imel nobenih težav. Nasprotno, vsi se umikajo (skoraj do bankine), pozdravljajo, ti vse povejo, če kaj vprašaš... Res pa je, da v Atenah in Solunu, kjer je baje res norišnica.

Sem biw lani v Atenah in Solunu............itak da je norišnca ampak ni blo nobenih problemov, sam ne smeš mencat po cesti ker pol ratajo živčni :kva2:

Popravljeno . Popravil nowfak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pelem z avtom iz medvod proti ljublani....in na tisti ravnini gužva proti medvodam, en motorist pa proti medvodam prehiteva kolono, js ga vidm mal upočasnim se umaknem na desno.....in potem pred mano zavije nazaj na svoj pas.....dva čefurčka za mano, k sm vidu u špeglu zavije direkt v motor...zgrešu za pol metra in nazaj na svoj pas....me je kr mal pogrel k sm to vidu sm mu hotu zabremzat d bi se mi u rt zaletu poj bi ga pa še nalomu..... poj sta se pa še režala...... :angry:

ce bi se samo en policaj v civilu okrog vozu, bi blo vsak dan 100 takih voznikov brez izpita za zmeraj

pa se kksn anger managment tecaj ali kaj podobnega

in potem bi si vsi lepo mahal med sabo, odstopal prednost, in..in... :zzz:

aaAAAaaahh, kaj morem ze v sluzbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!