Skoči na vsebino

8. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

a je mogoče skrivnost kateri moto klubi niso imeli vstopa??? ker jz tega nisem opazu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče skrivnost kateri moto klubi niso imeli vstopa??? ker jz tega nisem opazu :?

bil je seznam na vhodu, trije klubi :grim

prepričana sem,da niso bili na spisku brez razloga :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ne prideš na zbor kot klub, pa je. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včer do konca, blo tko no še kr............zanima me pa če ma kdo kako fotko od unga superdancerja ka je plesu z gipsom na desni roki, levo od odra.....

a si ga ti tud vidu, matr je biu upulen tip. me je kr mau skrbeu da nau še kej spahnu ne sam polomu hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ga ti tud vidu, matr je biu upulen tip. me je kr mau skrbeu da nau še kej spahnu ne sam polomu hehe

Ja sej enkrat je prov kvalitetno poletu, mu je zdrsnlo na enem plastičnem kozarcu, morm rečt da je bil ta Đon Travolta neki bolšga tm, bi drugič mogu bit v rednem programu pa na odru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo ,,,,,,, :OK: :OK: :OK: slike pa ta dteden en dan,bom dal gor grem spat skor 700 jih je bilo ta vikend sem kr mal skurjen......jesenice-ljubljana-kranj-ljubljana,pa se mal poljubljani-kranj bohinjska bistrica-kranj-portorož-jesenice pa jih je cez 650 lepo se imejte.Se 1x super je bilo,ni mi zal,ceprav sem skurjen :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kva si noben ne upa povedat keri klubi niso mel vstopa?? <_< ...al je to taka tabu tema da noben noče al ne upa govort o tem :grrr :naughty: :naughty:

sam sej sem tud slep,...ene 10x sem se peljal ven pa not pa nisem opazu tega :slap:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en razlog je bil glede nezaželjenih klubov kateri ne vem in me ne zanima, sicer pa je to njihova stvar... če vas pa res zanima in ne morete spat zaradi tega prašite MARJO.....

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bom reku :

" PIR PO 420 ?!?!?!?! "

... a si tudi vi prizadevate za "zvišanje pivske kulture"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitka punce za dobro vlečenje :OK: :worship:

Tole me pa skrbi :hmm: , G. Klimbra upam, da je bil dober razlog za takšnole početje :slap:

post-5241-1153115979_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoznal Sando7, Sebota, Madžarko, ... :OK:

In srečal kup motosvetovk in motosvetovcev. :D

Prišel pozno (ta dan prevozil že več kot 500 km), spil grozno (radenske) in odpeketal v neznano. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil je seznam na vhodu, trije klubi :grim

prepričana sem,da niso bili na spisku brez razloga :grrr

:hmm:

in razlogi so?

Če se mene vpraša debilno

Ker ko se enkrat začnemo delit, se bomo razdelili.

In potem začneš razmišljat; a lahko grem, kolk lahko spijem, se moram lepo in primerno obnašat, da...

In ko začnem tako razmišljat najverjetneje ne bom šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bom res mogu počakat MARJA-na da se spočije in pride mal tipkat spet da mi bo on povedal,...al bo že kdo kej zinu od vas :naughty: :naughty: še zmer me zanima keri klubi niso mel vstopa no??? :doze:

no sj drgač je blo še kr v redu no,...sam moja malenkost je pogrešala kurjenje gum,pokanje.....lan smo vsaj za to poskrbel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bom res mogu počakat MARJA-na da se spočije in pride mal tipkat spet da mi bo on povedal,...al bo že kdo kej zinu od vas :naughty: :naughty: še zmer me zanima keri klubi niso mel vstopa no??? :doze:

no sj drgač je blo še kr v redu no,...sam moja malenkost je pogrešala kurjenje gum,pokanje.....lan smo vsaj za to poskrbel :whistle:

mene ni bilo, lahko ti povem za enega nezaželjenega MC beers slovenija...., ostalih ne poznam :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni bilo, lahko ti povem za enega nezaželjenega MC beers slovenija...., ostalih ne poznam :? .)

WTF? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj drgač je blo še kr v redu no,...sam moja malenkost je pogrešala kurjenje gum,pokanje.....lan smo vsaj za to poskrbel :whistle:

Za kurjenje gum smo po ozvočenju klical, pa ni noben hotu. Torej...........

Bilo je nekaj pokanja ampak ob 4:00 zjutraj, ko so motoristi spali. Ne vem zakaj ne prej ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kurjenje gum smo po ozvočenju klical, pa ni noben hotu. Torej...........

Bilo je nekaj pokanja ampak ob 4:00 zjutraj, ko so motoristi spali. Ne vem zakaj ne prej ??????

pa sej bi,sam ne z mojo slonico no :blush: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLO JE BEDNO

pa zlo mal folka :BUA:

Dragi Bober, daj razsvetli nas in napiš kaj več.

Ja folka z avti ali peš je bilo pa res malo. Saj ga na motozboru niti ne potrebujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) .)

kaj ste pa z Hočkotom naredili, da je bil čisto bogi :friend1:

zopet je zraven mene na mizi zaspal

že v petek

in se mu ni dalo nič naredit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!