Skoči na vsebino

8. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

...

Pod to se pa podpišem in potrdim stavek za SVASTIKO:NOBEN TE NI POGREŠU :grrr :grrr

Jaz sem pogrešal Sarah.

Ko boš na moto sceni toliko časa, kot smo nekateri med nami, boš mogoče pogruntala zakaj se gre. Ne bom ti razlagal zakaj nekateri klubi niso bili zaželjeni. Škoda mojega časa.

Da draga moja Sara - h, tudi črnke in židje so ljudje in fraisingi smo že zdavnaj prerasli aparthaid.

Pa ne oglašaj se več, kajti najprej stvari pošlihtaj v svoji glavi. Sicer pa vsak ima svoje mnenje in ko boš ti organizirala moto zbor ti prisegam da se vsi počešemo na prečo in damo gor brčice.

Eni pač imajo napise Prepovedan vstop psom, drugi Židom, tretji določenim klubom.

Mene to ne moti. Kot sem že napisal, meni je bil zbor OK, enako družba, komur pa ni bilo všeč, pa si naj zorganizira svoj zbor in določi svoja pravila.

Motila me je edino preglasna glasba. Ta me pa tako na vsakem zboru. Sem pač zajeban človek in hodim na zbore zaradi družbe in čvekanja in ne ruženja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj berem komentarje o zboru, vidim da nisem mnič zamudila, gotovo je bilo bedno ko lani. Ma te frajsingi rahlo misljo kaj so, pa niti ornk zbora in žurke niso sposobni narest. In da pol še slišim da eni klubi niso zaželjeni...sramota frajsingi ej. In valda nemorte nikjer brez svojih bednih črnk, ki jih vlečete povsod in smo jih vsi že siti.

lep pozdrav.

SARAH

Oh Sara, jest sm pa mislu, da se ti bo u prihodnost na bolš obrnil.....ja če ne gre pač ne gre. Sej boš zrastla pol bo pa mogoče bolš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene ni blo na srečanju, sem pač imo mel prijetnejše opravke. :grim

Ste pa dovolj stari da je vsak zase odgovorn kako se ima, tako da če vam ni bilo dobr ste si čisto sami krivi. Imaš se pač ravno toliko dobro kolikor si znaš naredit. Pričakovati od drugih da bodo odgovorni za to da se boš ti fajn mel je na stopnji nekaj-mesečnega otroka.

Mogoče se vidimo naslednje leto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi. Na slikici v profilu prav fletno zgleda. :grim

Na to pa lohka dam eno izjavo ki sem jo prebrala na neki brisači:

Prekrasno čelo ........DA

Za njem skrita ideja ....DA

Todi kaj pomaga prekrasno čelo....

Če za njim ni možganov....!!!!! :kva2:

Da še mal sprovuciram!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa dovolj stari da je vsak zase odgovorn kako se ima, tako da če vam ni bilo dobr ste si čisto sami krivi. Imaš se pač ravno toliko dobro kolikor si znaš naredit. Pričakovati od drugih da bodo odgovorni za to da se boš ti fajn mel je na stopnji nekaj-mesečnega otroka.

Mogoče se vidimo naslednje leto. :OK:

:yes: :yes: :yes: :yes:

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa mal preveč pogledo v glažek in sm zgubo na srečanju telefon,parfum,zobno ščetko in pasto pa deodorant za pod pazduho:)Prosim če je kdo našo kaj od tega še posebej telefon če se mi javi ker ga pogrešam.Lep pozdrav iz koroške

Žal pri pospravljanju nismo našli nič od tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi. Na slikici v profilu prav fletno zgleda. :grim

Samo joskov pa nima ravno nekih... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010 no swa že dwa....še kdo??? :P

V čredi je moč (da izobči nevprimerne), kajne? Mladost ludost...

1.Pisala bom kukr bom hotla..ne mislm spreminjat mojga izražanja z nobenga :grrr , wsak se lahk mal potrud da prebere pa da sprocestira kwa kej pomen...tko da.... :grrr :grrr

2.''otrok''sm še itaq :grim ...sm še wsa mlečna okol ust :grim (swoj podpis poglej do taprwe wejice...mlada sm ampak trapasta pa :grrr)

Na srečo imamo moderatorje, da take izpade urejajo v naše kolektivno dobro.

Adijo :devil:

Najlažje je pa kritizirat, ane :fight1: ! Bi prov tebe rada videla kako bi ti speljala zadevo! :lol1:

Sarah nima časa za to, ker se trenutno ukvarja z supermoto tomos dirkami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čredi je moč (da izobči nevprimerne), kajne? Mladost ludost...

Na srečo imamo moderatorje, da take izpade urejajo v naše kolektivno dobro.

Adijo :devil:

izpade :lol1: :lol1: :lol1: res jih mam...morm rečt.....zgleda da :grrr ....sploh pa nobenmu nočm nč hudga......

lp :ninja: mina

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citirano iz reklame na MS ( http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2759 )

...Prost vstop za motoriste in prosto kampiranje v senci dreves ob reki Savi.

Za pešce vstopnina 1.000,00 SIT s konzumacijo (DVD ali tangice in borovničke). Po 22:00 uri mladoletni nezaželjeni.....

Mina_15, upam da si upoštevala in šla spančkat po deseti uri, kajti od takrat dalje nisi bila zaželjena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hoče minuse, jih najde....

Prav fajn je bilo, a ne, Hellenca? .)

Midve sva se mele res fajn, totalen odklop :OK: :OK: :OK:

Sva ga žurale do jutranjih ur..... (bi pisala na dolgo in široko pa mam gužvo v službi)

Za fotke pa premišljujem, če bi jih objavla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva ga žurale do jutranjih ur..... (bi pisala na dolgo in široko pa mam gužvo v službi)

Pa piši magari samo na široko ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midve sva se mele res fajn, totalen odklop :OK: :OK: :OK:

Sva ga žurale do jutranjih ur..... (bi pisala na dolgo in široko pa mam gužvo v službi)

Za fotke pa premišljujem, če bi jih objavla :hmm:

Ne fotk, neeee.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTKE, FOTKE, FOTKE :010 :010

Sej bi jih dala pa se bojim, da bova mele pol še več "oboževalcev" :) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem lep pozdrav

po 10h dneh garanja, zdej je že boljš sem se odločil,da še jst mal napišem in odgovorim,kot vodja prireditve.

vsem bi se zahvalu za vaš obisk našega zbora :OK:

moram rečt,da ste bili vsi the best.

rad bi tudi malo rasvetlil nekatere zadeve,ki ste jih napisali na forum.

@zekko & ostali:

glede napisa nezaželjenih na zboru. nekateri ste verjetno zelo malo časa na moto sceni in zato ne morete vedeti,kaj in kako se vsepovsod dogaja :hmm: doma in pa v tujini.

predolgo je za razlagat npr.: če ste kdaj slišali za daytono ? se ve,da je tam obisk prepovedan za vse klube (no colors). nezaželjen pa še ne pomeni prepovedi.

nekateri pač to sporočajo klubom po mailu; nekateri pa pač drugače. ponavadi se organizator odloči zaradi tega,ker lahko pričakuje težave in s tem zavaruje vse tiste, ki so zaželjeni.

ZEKKO tudi v žireh imajo nekatere za nezaželene,če slučajno neveš, pa ti to ne zamerim.

tudi na vratih smo delali selekcijo.samo na bolj eleganten način.zavračali smo pijane in pa tiste,ki jih zanima samo alkohol in delat probleme (švede itd.)

mi delamo veliko na tem,da naše zbore obiskujejo predvsem motoristi in njihovi prijatelji,ter ljubitelji motorjev in nam podobni.

MOTO ZBOR NOČEMO SKOMERCIALIZIRATI :BUA: zato je tudi res, da imamo manjši izkupiček,čeprav zbora ne delamo zaradi denarja ampak zaradi žura itd. :yea1: če bo pa slučajno kaj preveč ostal bomo pa tudi nekaj podarili tistim, ki nujno rabijo kakšen denar, najraje za socialno ogrožene otroke - nebi bilo ne prvič ne zadnjič.

ker se pa plačuje pijača z vrednostnimi boni - včasih se je težko izmisliti pravo ceno.mislim,da pivo ni bilo drago kajti sam sem videl,da ga je še veliko ostalo po kozarcih :) nekatere pijače so pa ble poceni.plus tega pa še na vhodu dobiš aperitivček;na vožnji eno do dve pijači;zjutraj pa brezplačno kavo in juho itd. pa se nekako to pogliha,če mi daste prav? :rolleyes:

@svastika

zate pa vemo kdo si in od kod in kaj imaš v glavi. ZAPOMNI SE PA SAMO TO,DA SMO VSI LJUDJE (na žalost tudi ti) :angry:

in zganjat ksenofobijo pri tvojih letih ni najbolj ugodno. ne ocenjevat zbora po tem ,kar je napisano na forumu.mi ocenjujemo,da je bilo na zboru vsaj 1500 zadovoljnih LJUDI. na forumu pa nas je bolj malo.

vglavnem pripravljeni smo sprejemati tudi (konstruktivne) kritike in pohvale ter vaše pripombe. želeli bi tudi,da vi poveste,kaj si še želite na zborih.ali,če je kaj bilo premalo itd.mi se pa bomo naslednje leto potrudili.včasih tudi nam zmanjka idej. :hmm: težko je sebe videti v taki veliki organizaciji.oziroma hotel sem poveda,da je vedno težje kaj organizirati.saj veste papirna vojna:zakoni,stroški itd.

to za sedaj če pa kdo želi še kakšen konretni odgovor pa mi pišite na privat. :beer2:

drago :beer2:

pozdrav od freisingov :grupni: :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

President :OK:

Lepo da si nevednezem razlozil par kljucnih stvar. Na zalost se jih pa to ne bo prijelo ker imajo glavo za podrkavanje folka in ne za razmisljat in razumet.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drago :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: ........... :004

Citirano iz reklame na MS ( http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2759 )

Mina_15, upam da si upoštevala in šla spančkat po deseti uri, kajti od takrat dalje nisi bila zaželjena :P

Na mojo srečo oz. tvojo žalost...sem imela cel večer ob sebi starejšo ( že zdavnaj polnoletno) osebo :grim ...tako da....sem bila w dobrih rokah..... Drago pa je namigniu zakaj smo mladoletni bili nezaželjeni....(ker nikoli neveš kaj ,kako in zakaj se kaj dogaja) :grim :grim

lp mina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

president :OK: :worship: :worship:

evo kr ste hotl vedet ste zvedli glede nezaželjenih,dragem piru(spoloh ni bil tako drag,usaj meni ne..),itd,itd

pa PROSIM dejte NEHAT že enkrat z tem...... :angry2: :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ženska....kak lahk rečš da je ''blo bedno kot lani'' če pa te letos ni blo tm pa nweš ,ne morš drugim wse wrjet a je blo bedn al ne :slap:,welik je blo še drugih k tuki ni prjawlenih pa so se prow fajn imel...pomojem nobenmu ni blo nwm kok hudga ..če pa mu je že blo...pa je najbrž poskrbeu zase pa šou domov al pa če ga je motila cena piva jebiga bi pač piu savo :grim ....tko da ti lahk jest potrdim da je blo prow ql....zarad parih izjaw ne pol KRITIZIRAT frajzingow pa wseh drugih da niso sposobni nardit taprawga žura,pa da misljo kaj so in podobno: ...k so prow :OK: :OK: :004 ..........so se pač lih te k***** najdl k samo kritizirajo,da pa bi kdo kej lepga napisu to pa :grrr .....tko da to lahk pomojem potrdi welik folka k je blo tm...BLO JE PROW FINO :grim

freisingi so ste potrudl kukr se je dal...sam če folk ni za žur...al pa pride pogledat če bo tko kt lansko leto..pol pa nwm...črnk pa :grrr wlečejo temweč jih lepo prpeljejo :grim ...sita pa si jih mogoče ti...welik jih je pa užiwal...k tega se ne wid kr wsak dan w wsakmu nočnemu baru

lp mina ;)

draga moja, 15 let ane? nebom ti govorila da nimaš nič v glavi pri teh letih, vendar sem kar nekaj zborov že dala skozi in res mi ne nabijat s takimi stvarmi ker poznam situacijo. U bistvu bi me res veselilo če bi mi upala kej tacga povedat v obraz ko bi me vidla.verjetno ne, ker te nebi dolg gledala. lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem lep pozdrav

po 10h dneh garanja, zdej je že boljš sem se odločil,da še jst mal napišem in odgovorim,kot vodja prireditve.

vsem bi se zahvalu za vaš obisk našega zbora :OK:

moram rečt,da ste bili vsi the best.

rad bi tudi malo rasvetlil nekatere zadeve,ki ste jih napisali na forum.

@zekko & ostali:

glede napisa nezaželjenih na zboru. nekateri ste verjetno zelo malo časa na moto sceni in zato ne morete vedeti,kaj in kako se vsepovsod dogaja :hmm: doma in pa v tujini.

predolgo je za razlagat npr.: če ste kdaj slišali za daytono ? se ve,da je tam obisk prepovedan za vse klube (no colors). nezaželjen pa še ne pomeni prepovedi.

nekateri pač to sporočajo klubom po mailu; nekateri pa pač drugače. ponavadi se organizator odloči zaradi tega,ker lahko pričakuje težave in s tem zavaruje vse tiste, ki so zaželjeni.

ZEKKO tudi v žireh imajo nekatere za nezaželene,če slučajno neveš, pa ti to ne zamerim.

tudi na vratih smo delali selekcijo.samo na bolj eleganten način.zavračali smo pijane in pa tiste,ki jih zanima samo alkohol in delat probleme (švede itd.)

mi delamo veliko na tem,da naše zbore obiskujejo predvsem motoristi in njihovi prijatelji,ter ljubitelji motorjev in nam podobni.

MOTO ZBOR NOČEMO SKOMERCIALIZIRATI :BUA: zato je tudi res, da imamo manjši izkupiček,čeprav zbora ne delamo zaradi denarja ampak zaradi žura itd. :yea1: če bo pa slučajno kaj preveč ostal bomo pa tudi nekaj podarili tistim, ki nujno rabijo kakšen denar, najraje za socialno ogrožene otroke - nebi bilo ne prvič ne zadnjič.

ker se pa plačuje pijača z vrednostnimi boni - včasih se je težko izmisliti pravo ceno.mislim,da pivo ni bilo drago kajti sam sem videl,da ga je še veliko ostalo po kozarcih :) nekatere pijače so pa ble poceni.plus tega pa še na vhodu dobiš aperitivček;na vožnji eno do dve pijači;zjutraj pa brezplačno kavo in juho itd. pa se nekako to pogliha,če mi daste prav? :rolleyes:

@svastika

zate pa vemo kdo si in od kod in kaj imaš v glavi. ZAPOMNI SE PA SAMO TO,DA SMO VSI LJUDJE (na žalost tudi ti) :angry:

in zganjat ksenofobijo pri tvojih letih ni najbolj ugodno. ne ocenjevat zbora po tem ,kar je napisano na forumu.mi ocenjujemo,da je bilo na zboru vsaj 1500 zadovoljnih LJUDI. na forumu pa nas je bolj malo.

vglavnem pripravljeni smo sprejemati tudi (konstruktivne) kritike in pohvale ter vaše pripombe. želeli bi tudi,da vi poveste,kaj si še želite na zborih.ali,če je kaj bilo premalo itd.mi se pa bomo naslednje leto potrudili.včasih tudi nam zmanjka idej. :hmm: težko je sebe videti v taki veliki organizaciji.oziroma hotel sem poveda,da je vedno težje kaj organizirati.saj veste papirna vojna:zakoni,stroški itd.

to za sedaj če pa kdo želi še kakšen konretni odgovor pa mi pišite na privat. :beer2:

drago :beer2:

pozdrav od freisingov :grupni: :love1:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: no coment B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svastika

zate pa vemo kdo si in od kod in kaj imaš v glavi. ZAPOMNI SE PA SAMO TO,DA SMO VSI LJUDJE (na žalost tudi ti) :angry:

in zganjat ksenofobijo pri tvojih letih ni najbolj ugodno. ne ocenjevat zbora po tem ,kar je napisano na forumu.mi ocenjujemo,da je bilo na zboru vsaj 1500 zadovoljnih LJUDI. na forumu pa nas je bolj malo.

drago :beer2:

pozdrav od freisingov :grupni: :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!