Skoči na vsebino

8. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

Kar se pira tiče, ni problema, vzameš Union pa malo pene od Laškega, pa so vsi srečni :kva2: . Se že veselim, v Taru na Indijancih sem namreč postavil nov osebni rekord: prvič sem šel scat šele po osmih pirih, Karlovačko mi očitno sede :D, čeprav sem imel naslednji dan t.i. Karlovački sindrom :drunk:.

Se vidimo za šankom :beer2:

See Ya!

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pira tiče, ni problema, vzameš Union pa malo pene od Laškega, pa so vsi srečni :kva2: . Se že veselim, v Taru na Indijancih sem namreč postavil nov osebni rekord: prvič sem šel scat šele po osmih pirih, Karlovačko mi očitno sede :D, čeprav sem imel naslednji dan t.i. Karlovački sindrom :drunk:.

Se vidimo za šankom :beer2:

ejjej :rolleyes: slabe ledvice maš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa eno uprašanje glede vsega tega: KAKO SE SPLOH POZNATE DRUG DAN??? :? :blink:

Na otip & vonj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa eno uprašanje glede vsega tega: KAKO SE SPLOH POZNATE DRUG DAN??? :? :blink:

Tako kot včerajšni ali naslednji dan...

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot včerajšni ali naslednji dan...

[/quote

Aha ja pol je pa cool. :OK: Bom pa še jest pršu dobra hrana pa mrzlo lasko, bejbe, glasba... :) :P kaj pa še hoč bolšga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Happy@Aha ja pol je pa cool. :OK: Bom pa še jest pršu dobra hrana pa mrzlo lasko, bejbe, glasba... :) :P kaj pa še hoč bolšga :)

To so besede desca :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam razkrijem še eno skrivnost (kdor lani ni bil)!

Tudi letos bo v predprostoru bazena whiske bar, kjer bodo stregla pomankljivo oblečena dekleta :eek: (beri zg. brez), seveda pa bo vstop mladoletnim prepovedan (NE BO IZJEM)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam razkrijem še eno skrivnost (kdor lani ni bil)!

Tudi letos bo v predprostoru bazena whiske bar, kjer bodo stregla pomankljivo oblečena dekleta :eek: (beri zg. brez), seveda pa bo vstop mladoletnim prepovedan (NE BO IZJEM)!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :D :grrr :eek: Ja zdej pa sigurno pridem. Bomo pa še whisky pil zravn LAŠKEGA---Beton??? :OK: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :D :grrr :eek: Ja zdej pa sigurno pridem. Bomo pa še whisky pil zravn LAŠKEGA---Beton??? :OK: :blink: :blink:

:slap: jest sm tud lansklet v tist bar zavil,pa sm poj,komej vn najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :D :grrr :eek: Ja zdej pa sigurno pridem. Bomo pa še whisky pil zravn LAŠKEGA---Beton??? :OK: :blink: :blink:

OK, sam če si polnoleten!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam razkrijem še eno skrivnost (kdor lani ni bil)!

Tudi letos bo v predprostoru bazena whiske bar, kjer bodo stregla pomankljivo oblečena dekleta :eek: (beri zg. brez), seveda pa bo vstop mladoletnim prepovedan (NE BO IZJEM)!!

sej, za bejbe pa spet nč :angry:

nkol ne bo enakopravnosti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem v petek zvečer, jo v soboto zjutraj pičim do Bleda ali pa Bohinja :?se malo namočit in zvečer nazaj na zbor. upam , da ne pridem preveč crknjen v nedeljo zjutraj domov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej, za bejbe pa spet nč :angry:

nkol ne bo enakopravnosti :rolleyes:

A stejejo pijani bikerji? Ce bo vroce bo ziher kdo zgoraj brez - ne razumem pa zakaj bi zenske to hotle gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A stejejo pijani bikerji? Ce bo vroce bo ziher kdo zgoraj brez - ne razumem pa zakaj bi zenske to hotle gledat.

mišice, mišice :OK:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem v petek zvečer, jo v soboto zjutraj pičim do Bleda ali pa Bohinja :?se malo namočit in zvečer nazaj na zbor. upam , da ne pridem preveč crknjen v nedeljo zjutraj domov :devil:

blagor teb.jest pridem v petek zvečer po šihtu v soboto zjutrej na nadure popovdne pa spet na majdičev otok,po pa do zjutrej tko kot ponavd.zjutrej pa v piran tigra ubit. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišice, mišice :OK:

:lol1: :lol1:

....in vse tiho je bilo :lol1:

Šle mišice na dopust, kdaj pridejo nazaj pa se ne ve :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!