Skoči na vsebino

8. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

Tako je. In komur ni všeč takšen zbor, naj sam organizira boljšega. In če bo res, bomo pač tja hodili.

Mislim, da to ni delitev na bele in črne ampak na zabave željne in na zgagarje. Nihče nima rad, da mu par pametnjakovičev pokvari zbor.

Kako bi se šele potem eni drli kako zanič je bil zbor, če že zaradi malenkosti ženejo takšen halo.

lej nihče noče razumet kaj sem želel povedat :grrr po tvojem prepričanju da se lahko zbor sfiži zarad tega in tega ta pa ta ni dobrodošel na zboru :eek:

ne vem koliko let šteješ :hmm: ampak naj ti povedo starejši da se v starih časih( pa tudi sedaj) nobena veselica ni končala brez polomljenih kosti in ograj :nono:

pa se še vedno prirejajo in to v večjem številu kot nekoč

pizdarijo moraš pa vzeti v zakup če se nekaj greš :grim ( bog daj da čimmanj)

kr veselo naprej men je vseeno a se mate fajn al pa pobijete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sanda7 se je pa borila, da je bila na vseh slikah? :photo: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mina jest se čist strinjam s tabo :OK: Vidim da si ti tud opazla da živiš v prelepi deželi kjer so dobri ljudje doma .) SAMO veliko jih ne ve kaj je to POZITIVNO uživanje življena.

Veš, teli naši slovenčki bi mogl jit mal po svetu pol bi pa vidl da so tud oni lohka Happy ker se nimajo za kej pritoževat. NAJLAŽJE JE PA KRITIZIRAT .)

hehe..ja wsaj edn..hehe :D ...ja itaq sploh nočejo widt nč pozitiwnega..... :grim weseli pa naj bodo ker žiwijo w sloweniji...pa da je tok welik moto zborow in podobnih srečanj...k w katerih držawah sploh ne wedo kaj je to..... :D

lp mina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sanda7 se je pa borila, da je bila na vseh slikah? :photo: :lol1:

se bori za medijsko popularnost in PREPOZNAVNOST:OK: :OK: :OK:

(ride so šle u franže) :lol1:

matr bomo presenečen k nastopi na izboru miss (bogvekakšne) GERŽINA Z.že šnoflja po Rakeku:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh joj, nehejte že !

jest sm bla tm....

najprej z motorjem, zvečer pa z avtom..

mela sem se fenomenalno, nimam pripomb...samo pohvale :OK:

tud družba s katero sem bla je bla zadovolna....

v nedeljo dopoldne smo kofetkali 3 ure in "obujali spomine"

komaj čakam drugo leto... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je k je tko bliz,...še k sem šu spat sem muzko loh poslušal iz domače postle :lol1: :lol1: :lol1:

no ja pa velik znanih sem srečal k jih neki časa nisem vidu že :)

pa par novih spoznal,...

@MARJA: thnx k niste zaprl dostop na jez :grim :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bla tud zadovoljna, sm mela fajno furo do Kranja, pa na kapiji so me fajni dečki z borovničkami sprejel :OK: , tak da sem si ohladila jeziček pa mal prvezala dušo, pa na njih učke spočila :eek:

Plac je bil lep, pr piru pa če je dobra družba se ne gleda na ceno, pa tud dečki s Tirola so bli prave face, pa sem z njimi obnovila še malo jezične spretnosti..... :slap: mal smo šprehal, da ne bo kdo kej pokvarjenga mislu. Žal sem morala potem kmalu oddit.

Finiš...... vse pohvale organizatorju, za fajn plac pa fajn zbor :OK:

(S) Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...k w katerih držawah sploh ne wedo kaj je to..... :D

lp mina .)

jebote kojeg li sranja u Ruandi ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabavali so nas in vas ZZ TOP

teli trije so bili pa genialni ... boljš kot original ... :) B)

Marja, kako je ime tem ZZ-Topom in AC/DC-jem, ki so igral pri vas ?

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem koliko let šteješ :hmm: ampak naj ti povedo starejši

:lol1: :lol1: :lol1: Starejše?!?!?! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC/DC-jem, ki so igral pri vas ?

če se ne motm naj bi bli uni fantiči z okolice kozine - AC/DC cover band?

:huh:

upam, d nism usekala mim

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

matr bomo presenečen k nastopi na izboru miss (bogvekakšne) GERŽINA Z.že šnoflja po Rakeku:P :P :P

:hmm: Miss Beee?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motm naj bi bli uni fantiči z okolice kozine - AC/DC cover band?

:huh:

upam, d nism usekala mim

:whistle: :whistle:

Jap, mal pa si usekala mimo!

Točnega imena ne vem, vem pa da niso iz kozine ampak iz hrvaške-so pa res dobr špilal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, mal pa si usekala mimo!

Točnega imena ne vem, vem pa da niso iz kozine ampak iz hrvaške-so pa res dobr špilal :OK:

ja ben kej čmo...

je tžku seldit s kej j kdu in kam kjr paše

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao mene kaj klamfate :lol1:

PRASC JE BIL ODLIČEN,za to sem mu pa tud enga francoskega dala :grim ,sam sm zajebala k sam na eno glavo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si jih gledal kako to počnejo :eek:

ne nisem jih vidu pri dejanju samem :headbang: ampak po storjeni škodi :slap: ,so bli pa sigurn oni. vem pa zato ker so enga mulca pretepel nekaj metrov stran od mene (me zbudil :angry: :glare: ) pol so jo pa pogumno pobrisal....kaj sem hotu sam proti njim :fredy: kamp je bil popolnoma prazen(use je spal), nezavarovan, šank pa je bil nekaj 100m visje.jebi ga žal mi je -še vedno ko se na to spomnem-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi čakam nasledni MEDNARODNI MOTO ZBOR U ŽIREH 2007

tm ni napisov ker klub lohk pride na moto zbor

Evo zdaj berem komentarje o zboru, vidim da nisem mnič zamudila, gotovo je bilo bedno ko lani. Ma te frajsingi rahlo misljo kaj so, pa niti ornk zbora in žurke niso sposobni narest. In da pol še slišim da eni klubi niso zaželjeni...sramota frajsingi ej. In valda nemorte nikjer brez svojih bednih črnk, ki jih vlečete povsod in smo jih vsi že siti.

lep pozdrav.

SARAH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak lohk skritiziraš dogodek na katerem te ni blo? A lahk mal argumentiraš mal tele tvoje kritike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj berem komentarje o zboru, vidim da nisem mnič zamudila, gotovo je bilo bedno ko lani. Ma te frajsingi rahlo misljo kaj so, pa niti ornk zbora in žurke niso sposobni narest. In da pol še slišim da eni klubi niso zaželjeni...sramota frajsingi ej. In valda nemorte nikjer brez svojih bednih črnk, ki jih vlečete povsod in smo jih vsi že siti.

lep pozdrav.

SARAH

a se to sploh splača komentirat a????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! :BUA: :angry2: :slap: :fight2: :headbang: :wallbash: [attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991][attachmentid=75991]

ups mal me je zaneslo.... :blush:

post-10693-1153238473.gif

post-10693-1153238488.gif

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdaj berem komentarje o zboru, vidim da nisem mnič zamudila, gotovo je bilo bedno ko lani. Ma te frajsingi rahlo misljo kaj so, pa niti ornk zbora in žurke niso sposobni narest. In da pol še slišim da eni klubi niso zaželjeni...sramota frajsingi ej. In valda nemorte nikjer brez svojih bednih črnk, ki jih vlečete povsod in smo jih vsi že siti.

lep pozdrav.

SARAH

:slap: ženska....kak lahk rečš da je ''blo bedno kot lani'' če pa te letos ni blo tm pa nweš ,ne morš drugim wse wrjet a je blo bedn al ne :slap:,welik je blo še drugih k tuki ni prjawlenih pa so se prow fajn imel...pomojem nobenmu ni blo nwm kok hudga ..če pa mu je že blo...pa je najbrž poskrbeu zase pa šou domov al pa če ga je motila cena piva jebiga bi pač piu savo :grim ....tko da ti lahk jest potrdim da je blo prow ql....zarad parih izjaw ne pol KRITIZIRAT frajzingow pa wseh drugih da niso sposobni nardit taprawga žura,pa da misljo kaj so in podobno: ...k so prow :OK: :OK: :004 ..........so se pač lih te k***** najdl k samo kritizirajo,da pa bi kdo kej lepga napisu to pa :grrr .....tko da to lahk pomojem potrdi welik folka k je blo tm...BLO JE PROW FINO :grim

freisingi so ste potrudl kukr se je dal...sam če folk ni za žur...al pa pride pogledat če bo tko kt lansko leto..pol pa nwm...črnk pa :grrr wlečejo temweč jih lepo prpeljejo :grim ...sita pa si jih mogoče ti...welik jih je pa užiwal...k tega se ne wid kr wsak dan w wsakmu nočnemu baru

lp mina ;)

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak lohk skritiziraš dogodek na katerem te ni blo? A lahk mal argumentiraš mal tele tvoje kritike?

:grim :grim :grim :grim :grim ............s tem se tut strinjam.....podomače powedan....ne komentirej....bod tih pa bo najbolš :xx: :xx: .........welik je pa tut dezinformacij al kako se reče...uglawnem welik tut en pride ne resničnga tko da.....

prej pa sm pozabl še napisat:::NOBEN TE NI POGREŠU :grrr :grrr ....tko da je blo bolš da te ni blo..pa da ne bi bla še ena kritika w minusu...če bi se mela kao ''bedn''...... :wacko:

sm pa na stani freisingow...tko da držim z njimi.... :grim :grim :grim

3x hura za freisinge!!!! :hooray: :hooray: :hooray: ........... :photo:

lp mina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!