Skoči na vsebino

8. MEDNARODNI MOTO ZBOR V KRANJU


MARJA

Priporočene objave

Tri leta zapored sem bila prisotna na vaših zborih, nobeno leto ni bilo nič posebnega in glede na komentarje in spomine na prejšnja leta sem sklepala da je bil očitno ta zbor letos spet podoben prejšnjim, torej brezvezen.

S tem sva končala pogovor.

Spoštovana mladinka,

pa saj noben zbor ni nič 2posebnega". Motoristična druženja pač. Če pričakuješ spektakel, pojdi v cirkus.

Želim veliko uspeha na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga moja, 15 let ane? nebom ti govorila da nimaš nič v glavi pri teh letih, vendar sem kar nekaj zborov že dala skozi in res mi ne nabijat s takimi stvarmi ker poznam situacijo. U bistvu bi me res veselilo če bi mi upala kej tacga povedat v obraz ko bi me vidla.verjetno ne, ker te nebi dolg gledala. lep pozdrav.

...in to se oglaša ona, ki na zbore hodi v novem kombinizionu in škornih, seveda brez motorja, za njo pa vse škripa, da gre vsem na jetra :grim

...in to se oglaša ona, ki so jo s foruma pod imenom Divja Zver :friend1: zaradi podobnih izjav že vrgli dol

...in to se oglaša ona, ki je v svojem kraju sprovocirala s podobnimi izjavami motoristko, da jo je le ta nato pre...... :worship: :worship: :worship:

...in to se oglaša ona, ki se sedaj hvali naokrog, da si bo z denarjem od odškodnine kupila KTM-a :SS :SS :SS :SS -naj ti crkne prvi dan :grim :grim

...glede tvoje familije je pa že pregrdo za na forum :oops:

...tok k ti poznaš situacijo, s tvojo pametjo :lol1: , jo je Mina poznala par let nazaj :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem dost brezveznga kreganja, ane?

Žaljenje ni potrebno, isto pa neke vaške čenče........ tko da mal dvignte ravn debate......

Aja mr. prezident lepo napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga moja, 15 let ane? nebom ti govorila da nimaš nič v glavi pri teh letih, vendar sem kar nekaj zborov že dala skozi in res mi ne nabijat s takimi stvarmi ker poznam situacijo. U bistvu bi me res veselilo če bi mi upala kej tacga povedat v obraz ko bi me vidla.verjetno ne, ker te nebi dolg gledala. lep pozdrav.

Draga moja, 18 let šele. Ja dolgo, mogoče predolgo si na motosceni. Tud jaz te ne bi gledal. Mislim da pa vem zakaj te ni bilo. Napisal sem ti že pred zborom, da vsakega ki dela probleme vržemo ven. Mogoče bi pa blo za dva motorja. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem dost brezveznga kreganja, ane?

Žaljenje ni potrebno, isto pa neke vaške čenče........ tko da mal dvignte ravn debate......

Aja mr. prezident lepo napisano

Raven debate s to in o tej smotki nikakor ne more biti višje :nono: . Žal :( !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja, 18 let šele. Ja dolgo, mogoče predolgo si na motosceni. Tud jaz te ne bi gledal. Mislim da pa vem zakaj te ni bilo. Napisal sem ti že pred zborom, da vsakega ki dela probleme vržemo ven. Mogoče bi pa blo za dva motorja. :lol1: :lol1:

Bila sem na morju, zato me ni bilo. Nekaj mi tole deluje kao če bi prišla da bi me vrgli ven?

Joj valda bi vam klicala policijo.

...in to se oglaša ona, ki na zbore hodi v novem kombinizionu in škornih, seveda brez motorja, za njo pa vse škripa, da gre vsem na jetra :grim

...in to se oglaša ona, ki so jo s foruma pod imenom Divja Zver :friend1: zaradi podobnih izjav že vrgli dol

...in to se oglaša ona, ki je v svojem kraju sprovocirala s podobnimi izjavami motoristko, da jo je le ta nato pre...... :worship: :worship: :worship:

...in to se oglaša ona, ki se sedaj hvali naokrog, da si bo z denarjem od odškodnine kupila KTM-a :SS :SS :SS :SS -naj ti crkne prvi dan :grim :grim

...glede tvoje familije je pa že pregrdo za na forum :oops:

...tok k ti poznaš situacijo, s tvojo pametjo :lol1: , jo je Mina poznala par let nazaj :grim :grim

IN to pravi on, HORVAT DAMJAN, sušnikova ulica 5, Šenčur:

da mi takele PM pošilja, pa še poznam ga ne.

JEBEM TI MATER, Včeraj, 06:02 PM

TI, KI SO TE ŽE ENKRAT SKINILI Z FORUMA, NEKI TI POVEM:ŽIVELI ČEFURJI, TI PA CRKNI!!!

Lp FREISING

Jebem ti mater-2 del, Včeraj, 06:21 PM

Aja pa še to:

Poleg KTM-a pa, ko se srečamo pridejo tud batine

Torej, če dobim še en tak PM te bom prijavila policiji da mi groziš, se sploh ne bom več obremenjevala s takimi, bo uredila policija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sem na morju, zato me ni bilo. Nekaj mi tole deluje kao če bi prišla da bi me vrgli ven?

Joj valda bi vam klicala policijo.

IN to pravi on, HORVAT DAMJAN, sušnikova ulica 5, Šenčur:

da mi takele PM pošilja, pa še poznam ga ne.

JEBEM TI MATER, Včeraj, 06:02 PM

TI, KI SO TE ŽE ENKRAT SKINILI Z FORUMA, NEKI TI POVEM:ŽIVELI ČEFURJI, TI PA CRKNI!!!

Lp FREISING

Jebem ti mater-2 del, Včeraj, 06:21 PM

Aja pa še to:

Poleg KTM-a pa, ko se srečamo pridejo tud batine

Torej, če dobim še en tak PM te bom prijavila policiji da mi groziš, se sploh ne bom več obremenjevala s takimi, bo uredila policija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to:

Poleg KTM-a pa, ko se srečamo pridejo tud batine

Torej, če dobim še en tak PM te bom prijavila policiji da mi groziš, se sploh ne bom več obremenjevala s takimi, bo uredila policija.

A to pa niso grožnje???????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sem na morju, zato me ni bilo. Nekaj mi tole deluje kao če bi prišla da bi me vrgli ven?

Joj valda bi vam klicala policijo.

IN to pravi on, HORVAT DAMJAN, sušnikova ulica 5, Šenčur:

da mi takele PM pošilja, pa še poznam ga ne.

JEBEM TI MATER, Včeraj, 06:02 PM

TI, KI SO TE ŽE ENKRAT SKINILI Z FORUMA, NEKI TI POVEM:ŽIVELI ČEFURJI, TI PA CRKNI!!!

Lp FREISING

Jebem ti mater-2 del, Včeraj, 06:21 PM

Aja pa še to:

Poleg KTM-a pa, ko se srečamo pridejo tud batine

Torej, če dobim še en tak PM te bom prijavila policiji da mi groziš, se sploh ne bom več obremenjevala s takimi, bo uredila policija.

Ja si pa res lepo priredila in obrnila moje besede :lol1: :lol1: :lol1:

Drugač me pa kar prijavi draga Sarah Sušnik iz Besnice, mogoče bo pa za še enga KTM-a :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli triker :worship: :worship: :yea1: :devil:

a se vam ne zdi da je ta stvar šla PREDALEČ A!!!!!!!!!!!!!!!!!

absolutno predaleč.sory k se umešavam v tole debato,ampak je že kr mal mem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor koli že predlagam da smo dostojanstveni drug do drugega :grim :)

življenje je prekratko da bi se kregali za brezvezne stvari :OK: :OK: :OK:

gremo raje na :beer2: :friend2: :friend2: :friend2: :friend2: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte že enkrat mal' ploščo obrn't no!!!!!!!!!!!

Ampak enih pa tud slučajno ne razumem, ljudje božji. A imate motorje in "ljubite" motorizem zato, da se imate boljše, ali slabše"???!!!

Samo to me zanima?!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sej niste resni :grrr :grrr ...o kakšnih stvareh se kregate :slap:

kokr vem bi mogu tak dogodek vsem ostat v spominu kot dan ko so spili pivo skupaj z najbolšimi kolegi,...spoznali nove osebe,...preživeli lepe trenutke,...in se zahvalt Freisingom za enega redkih motozborov, ki so še ostali na Gorenjskem,...pa četud ni najboljši v SLO,...je pa :grim :OK:

...kar se kurjenja gum tiče,bomo drug let spet poskrbel za to :devil: :grim

lp kađiva B)

teb samo pohvalo na tole pisanje.vesel bodmo,da je na gorenjskem vsaj en moto zbor(dva raubrriter,ki pa je tud vsak let bol)sicer jih je pa vsak vikend nekaj,pa naj se vsak odloč kam bo šu. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte že enkrat mal' ploščo obrn't no!!!!!!!!!!!

Ampak enih pa tud slučajno ne razumem, ljudje božji. A imate motorje in "ljubite" motorizem zato, da se imate boljše, ali slabše"???!!!

Samo to me zanima?!

hja se je za prašat ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađiva!

Tole si pa t'ko pameten povedal, da se poštempljam, zgoraj, spodaj in od strani na ubeh plateh.

Pa s kom se vse ljudje obremenjujete???!!!

Nazadnje je pa še tale Mina pametna izpadla (čeprav je 'zgleda blond).

Bodite veseli, da sploh je kakšen zbor, pa naj bo kakršenkoli že je, čeprav se jih sam niti ne udeležujem, se mi zdi fajn, da žur deluje! Jaz sem se jih že v komunizmu naveličal.

Pustite mladim motoristično zabavo!!! Pazite pa le, da se spet ne zjebe!

A se sploh zavedate kaj je to Svoboda?! Pol pa vi nekaj o klubih in clubih in kdo je večji frajer itd.. Ja, piščančki nebogljeni!

To je ravno tako, kot tista dva, ki sta se kregala, kdo bo bolj pameten izpadel.

Eden je trdil, da je v "Clubu", drugi je pa rekel, da je iz "Cure" pršou (pardon iz "F"ure... A oba sta b'la Slovenca!

Že Prešeren je pred dvesto leti pogruntal, da je čist' vseeno, al' ješ KAŠO, al' pa KASHO.

Pomemben je OKUS!!!

Pa dajte že enkrat na zbore hodit ZARADI ZABAVE, ne pa pizdarij, lepo Vas prosim!!!

Morda se kdo ne strinja z mano, a bo s časom, tudi to "Nepomembnost" doumel!

Želim Vam lepo, motoristično (bikersko) PRIHODNOST! :yes: :yes: :yes:

kje vkomunizmu si se ti naveličov moto zborov,k smo pa vsi komaj čakal GROBNIK.DRUZGA PA TKO NI BLO V JUGI.brez zmere vsaj jest se ne spomnim,pa sem bil ene petkrat na reki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sem na morju, zato me ni bilo. Nekaj mi tole deluje kao če bi prišla da bi me vrgli ven?

Joj valda bi vam klicala policijo.

Vedano bolj te bodo metali ven, vsepovsod (seveda kjer te že ne), če na brzino ne poštimaš podsterešja.

Kako ne dojameš, da si povsod le Ti glavni problem.

Ma Triker velik prav!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš na moto sceni toliko časa, kot smo nekateri med nami, boš mogoče pogruntala zakaj se gre. Ne bom ti razlagal zakaj nekateri klubi niso bili zaželjeni. Škoda mojega časa.

Da draga moja Sara - h, tudi črnke in židje so ljudje in fraisingi smo že zdavnaj prerasli aparthaid.

Pa ne oglašaj se več, kajti najprej stvari pošlihtaj v svoji glavi. Sicer pa vsak ima svoje mnenje in ko boš ti organizirala moto zbor ti prisegam da se vsi počešemo na prečo in damo gor brčice.

sej glih kle tud mene zaboli,ko se zadeva kritizira.to je velik organizaciski zalogaj in bi,če bi imel to možnost povabil kakšnega kritika,da naslednje leto proba sodelvat pa bo vidu bit celo noč trezen in zbran,pa še pravilno odreagirat v dani situaciji.le tk naprej LOKA :alien1:

Žal pri pospravljanju nismo našli nič od tega.

a ste našl od dragotovega trajka kluče,jest sm mal gledu,pa so oči štrajkale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sem na morju, zato me ni bilo. Nekaj mi tole deluje kao če bi prišla da bi me vrgli ven?

Joj valda bi vam klicala policijo.

Vedano bolj te bodo metali ven, vsepovsod (seveda kjer te že ne), če na brzino ne poštimaš podsterešja.

Kako ne dojameš, da si povsod le Ti glavni problem.

Ma Triker velik prav!!

Lp

Kaj se osebno poznava da boš ti meni govoril da sem glavni problem? zaklučte s temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midve sva se mele res fajn, totalen odklop :OK: :OK: :OK:

Sva ga žurale do jutranjih ur..... (bi pisala na dolgo in široko pa mam gužvo v službi)

Za fotke pa premišljujem, če bi jih objavla :hmm:

no helenca pa veva en za druzga.27 letnik.HAha :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje vkomunizmu si se ti naveličov moto zborov,k smo pa vsi komaj čakal GROBNIK.DRUZGA PA TKO NI BLO V JUGI.brez zmere vsaj jest se ne spomnim,pa sem bil ene petkrat na reki.

A veš zakaj se jih ne spomniš?...

Zato, ker si častitljiv letnik 1967.

Torej, 15 let mlajši od mene. Ampak, to je dobro!!!

Pa ne se jezit! :nono: :grrr :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če dobim še en tak PM te bom prijavila policiji da mi groziš, se sploh ne bom več obremenjevala s takimi, bo uredila policija.

Ej, se še spomniš tvojih groženj v stilu "vas bom(o) pobil(a)" ali nekaj podobnega v debatah na forumu? misliš, da policisti v primeru, če se kdo od "nas" počuti ogroženga, še lahko izsledijo, kdo je tisto pisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!