Skoči na vsebino

Pa tako lepo se je dan začel ...


easyrider

Priporočene objave

shit!

v soboto ali nedeljo je pri poljcanah motorist prehiteval traktor, ki je takrat zavil na njivo. scenarij znan: trk, padec, bolnica (na sreco nic hujsega).

torej POZOR TRAKTORISTI SO SPET NA CESTI IN Z NJIMI TUDI ZEMLJA NA VSEH OVINKIH :evil: !!!!!!!!

No men se je nekaj podobnega ze nekajkrat zgodilo.

Fora je v tem, da traktorist da žmogovec, sam na prikolici mu pa ne dela, kako pa naprej, pa itak veste. No pol ti un trktorist kril z rokami, kao glej ga norca ...

Še enkrat da se mi to zgodi, pa bo nekdo dubu po pi..i. (upam da ne jz :wink: )

Sam shit k so dostikrat na traktorju zraven tudi otroci, pol pa ne morš kvart morale...

Kmet je kmet, pa drugač nimam nč proti njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše želje za Sabinino hitro okrevanje... :(  :cry:

Hvala;Desmo...danes greva z Vijolco k njej na obisk in ji povem..

Se od mene ji pozdrave prenesi - mogoce se me bo celo spomnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že spet usekal... Motorist v tovornjak. Mrtev.

Radio popoldne povedal, da 70 ali 80 let star mopedist zapeljal iz neprednostne na prednostno cesto tik pred tovornjaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazimo nase, kaj naj rečem drugega. zjutraj se se pelal v službo, pa mi je eden v škarje prehiteval, pač ni pričakoval motorista pri 4 stopinjah na cesti. ma sem pač obstal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bil ponovno slab dan za motoriste ...

Nekaj kilometrov iz Celja se je okoli četrte ure popoldan zgodila prometna nesreča, v kateri je bila kot motoristka udeležena moja prijateljica in motosvetovka Vale. S Saxom in Milošem iz Kopra so dohiteli dva avtomobila, ki sta vozila za traktorjem. Avto pred njimi se je takoj umaknil na desno - tako, da so lahko počasi peljali mimo. Naslednji avto je bil sprva tudi skrajno desno, ko pa je bila Vale kot druga motoristka vzporedno z njim, je voznica avta nenadoma začela lesti vanjo in jo je najprej samo oplazila, potem pa z vso silo zavila v levo in jo dobesedno zbila s ceste. Vale se je umikala in je zapeljala na travnik - padcu pa se ni dalo izogniti in na srečo jo je odnesla "samo" z izpahnjenim komolcem - glede na to, da sta se motor in ona kotalila po travniku in so očividci samo čakali, kje se bo vse skupaj ustavilo. Voznica avtomobila je komaj pred dvema mesecema naredila vozniški izpit, pa je že pozabila uporabljati smerokaze in vzvratna ogledala - da o mrtvem kotu niti ne govorimo. Prehitevati se je lotila kar čez polno črto ...

Vale je sedaj še v celjski bolnišnici - kjer bo še kak dan, dva - in se kar dobro drži, le desno roko ima v mavcu in precej potolčeno koleno. Je polna optimizma in že dela načrte za naprej.

Zahvaljuje se vsem, ki so ji pomagali - Saxu, Jollyju, Dariju in Milošu, če naj naštejem samo nekatere - malo po nesrečnem dogodku pa se je ustavil tudi Hočko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bil ponovno slab dan za motoriste ...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pa je že pozabila uporabljati smerokaze in vzvratna ogledala - da o mrtvem kotu niti ne govorimo.

:shock: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :shock:

Prehitevati se je lotila kar čez polno črto ....

Pazite nase!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj meli nesrečo povzrocitelj nesrece neki zelo friški pubec (se glih pelal v vojsko) no v glavnem mi prehitevamo ko smo v štric z njim potegne ven in so spegli ze leteli po luftu nas zrino na bankino (hvala bogu je bla siroka bankina) Kaj v avtosolah vec ne ucijo poglejat tu pa tam v spegl :!: :!: :evil: no hvala bogu samo zvita plocevina :? Vale cimprejsno okrevanje :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biba, pošlji mi na PM podrobnejše podatke o Valejini nastanitvi v celjski bolnišnici. Kljub gneči popoldne bom poskusil opraviti vljudnostni obisk.

Pa tudi njeno ime in priimek, da bom vedel, koga iskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam veselo novico: Vale danes popoldan odhaja v domačo nego k mami Zinki. Vsem se zahvaljuje za pozdrave in lepe želje - Vragica, Brrrm in ostali: ob prvi priliki gremo na napitek; če ne prej, se gotovo vidimo v Brdih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam veselo novico: Vale danes popoldan odhaja v domačo nego k mami Zinki. Vsem se zahvaljuje za pozdrave in lepe želje - Vragica, Brrrm in ostali: ob prvi priliki gremo na napitek; če ne prej, se gotovo vidimo v Brdih!

Lepo podavi, upam da bo čimprej spet pr seb. Pa upam da bojo sploh brda... kdo kej ve spljoh?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam veselo novico: Vale danes popoldan odhaja v domačo nego k mami Zinki. Vsem se zahvaljuje za pozdrave in lepe želje - Vragica, Brrrm in ostali: ob prvi priliki gremo na napitek; če ne prej, se gotovo vidimo v Brdih!

:) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit in šit in šit. :x ......ma kje so se teli tipi/ženske učil vozt, ma da te mine vse ko bereš kej takega?! :?

Ma si ne predstavljam kdo jim dovoli vozt in kako so dobili izpit....je čist res da ima že vsak k.... izpit in potem je na cestah prava zbrka :shock:

Da se še ni naučila uporabljat špegle..... 8) pa to ni svet vidu, k..... zaj....

pol pa pravjo da so motoristi tisti, ki so po cestah divjaki :roll: in da smo mi norci.... :? k tole prebereš in srečaš takega voznika....ma sej ne vem kaj bi mu/ji naredu :?:

Upam na veliko, veliko, veliko, moje sreče :wink: in sreče vseh motoristov, da srečajo čim manj...pardon, NIČ takih budal na cesti :x .

p.s. sej sem se res razpizdu ampak ko prebereš kej takega te pa mine vse :x

Hitro okrevanje in še veliko srečnih km na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Voznica avtomobila je komaj pred dvema mesecema naredila vozniški izpit, pa je že pozabila uporabljati smerokaze in vzvratna ogledala - da o mrtvem kotu niti ne govorimo. Prehitevati se je lotila kar čez polno črto ...

... vesel sem, da gre Vale danes domov in da ni bilo še kaj hujšega .... opozoril bi pa na nekaj drugega ... res je, da je voznica avtomobila izrinila Vale s ceste, samo kaj pa je Vale delala tam? ... verjetno bomo morali tudi motoristi začeti razmišljati in voziti samozaščitno ...

... pa ne tega mojega posta jemati kot kritiko ... treba je pač gledati na stvari z večih zornih kotov in ta žal kaže, da je k nesrečnemu dogodku malo pripomogla tudi Vale ...

... vseeno, pozdravite jo in ji v mojem imenu zaželite čimhitrejše okrevanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Voznica avtomobila je komaj pred dvema mesecema naredila vozniški izpit, pa je že pozabila uporabljati smerokaze in vzvratna ogledala - da o mrtvem kotu niti ne govorimo. Prehitevati se je lotila kar čez polno črto ...

... vesel sem, da gre Vale danes domov in da ni bilo še kaj hujšega .... opozoril bi pa na nekaj drugega ... res je, da je voznica avtomobila izrinila Vale s ceste, samo kaj pa je Vale delala tam? ... verjetno bomo morali tudi motoristi začeti razmišljati in voziti samozaščitno ...

... pa ne tega mojega posta jemati kot kritiko ... treba je pač gledati na stvari z večih zornih kotov in ta žal kaže, da je k nesrečnemu dogodku malo pripomogla tudi Vale ...

... vseeno, pozdravite jo in ji v mojem imenu zaželite čimhitrejše okrevanje ...

Tako je Easy, jest se popolnoma strinjam s tabo! Biba je napisala in podčrtala, da je voznica avtomobila prehitevala v polno črto! Kaj pa Vale? Zanjo pa ni bilo polne črte, ali kaj? Mislim, do kdaj se bomo še delali revčke, obenem pa sami kršili CPP-je in tulili okoli, kako smo ogroženi in podrejeni. Pa ne prosim po meni, da ščitim une u plehnatih kištah ipd., mislim, da če se že gremo osveto in prosveto, da naj bo informacija objektivna.

Seveda sem vesel za Vale, da se poškodba dobro celi, in, upam, da jo res spoznamo čimpreje, če ne prej, pa v Brdih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se voznik pred mano umakne na skrajno desno stran ceste, navadno peljem mimo - tudi če je polna črta. Seveda pri tem ne pričakujem, da bo potem zavil vame ... Vale ni prevozila polne črte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!