Skoči na vsebino

Pa tako lepo se je dan začel ...


easyrider

Priporočene objave

ma,mariborcanke in mariborcani! hrckov ni bilo,samo z.o. tujci.in "bolj" je mel MB-grb na tablici,bolj ni vedel kaj bi sam s seboj. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjski Slovenci?

FLAYO

A b se rd krvau useknu :?: :evil: :D :wink:

Vsak dan znova, ko se peljem v sluzbo, relacija Bohinj - LJ, imam res moznost da se krvau useknem, ker mate Gorenjci res zanimive primerke na cestah :D

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan znova, ko se peljem v sluzbo, relacija Bohinj - LJ, imam res moznost da se krvau useknem, ker mate Gorenjci res zanimive primerke na cestah

Men se pa ne zdi tko hudo - pa zdej ne vem, ali sem postal že imun, ali pa spadam med tiste, ki te motijo. 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flayo? Nagradno vprašanje: Iz kje si?

Nagrado dobiš  :?:  :?:

A mam moznost izbire med odgovori? 8)

A, B, C, D...??

Polovicka? :P

FLAYO

P.S.: Ti pa ziher nisi z Gorenjske, ce kar atko nagrade talas :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem slisal po dnevniku :!: :cry: umrl je clan skupine bepop Nejc :cry: -slava mu :!: pelal se je z motorjem ko mu je en avto vzel prednost....pa ne ze speeeeet :( ne vem pa kje se je vse skpaj zgodilo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo dva slovenca sta se umaknila

Bila dva Sloveca... Mujo i Haso... :lol:

Ko si tole pisov, bi mogu že u Ljubečn arafata postavlat... :D (boga Manca).

Mejhn dlje me je čakala, me je bla pa zato tolk bolj vesela! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Vale is back - hvalabogu s samo izpahnjenim komolcem. Hvala vsem za pozdrave (z levo roko je ful zoprno pisat).

Rada bi pa povedala par stvari:

1. Punca me je kar grdo zbila s ceste in takoj po nesreči priznala, da sploh ni pogledala v ogledalo. Najgrše od nje se mi zdi to, da tudi vprašat ni prišla v bolnico kako je z mano...

2. Policaji so bili zelo fer in prijazni in sem bila pozitivno presenečena!

3. V CE bolnici sem čakala 8 ur, da so me "operirali" (repozicija kosti), ne da bi pri tem vprašali če me boli še kaj drugega ali me pregledali, če imam slučajno pretres možganov. Samo dežurni zdravnik je dal jasno vedet, da ne mara motoristov, še posebej pa ne žensk.

4. Za vsa vaša mnenja, predloge in nasvete hvala. Kljub temu pa nekaj - ne zganjat teoretičnih debat kako bi in če bi, če niste zraven, če že ne zaradi drugega - niso v nobeno moralno podporo, kar mislim, da bi si motoristi morali bit. Vsak ravna v dani situaciji tako kot misli, da je prav. Če bi bili vsi tako pametni kot nekateri bi bilo lepo, ker ne bi bilo nobenih nesreč.

5. Mislim, da slovenski vozniki nimajo kaj dosti kulture glede motoristov na cesti in da je stanje porazno kar se izsiljevanja in ostalih stvari tiče. Ko sem bila sedaj en teden v Slovenj Gradcu sem od znancev dobila servirano naslednje - saj ni čudno, vi divjaki, da vas spregledajo, še več nesreč bo ker vas je toliko in ne znate vozit, samo piz.... delate na cesti...

To bi bilo vse ... in upam, da bo takšnih v bodoče (nesreč) čim manj.

POZDRAVČEK VSEM! :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Pa še nekaj - HVALA VSEM mojim prijateljem, ki ste mi pomagali v trenutkih nesreče in po njej - še posebej nekaterim iz mojega kluba Coast Riders. :P :lol: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

4. Za vsa vaša mnenja, predloge in nasvete hvala. Kljub temu pa nekaj - ne zganjat teoretičnih debat kako bi in če bi, če niste zraven, če že ne zaradi drugega - niso v nobeno moralno podporo, kar mislim, da bi si motoristi morali bit. Vsak ravna v dani situaciji tako kot misli, da je prav. Če bi bili vsi tako pametni kot nekateri bi bilo lepo, ker ne bi bilo nobenih nesreč.

no pa je se nekdo napisal kar ze tudi meni dolgo lezi na srcu in sicer "da je po bitki vsak general" :? oz. da se nekateri vedno spuščajo v debate za katere niso kvalificirani ker jih ni bilo zraven in ne poznajo vseh okoliscin. :wink: strinjam se da lahko analiziramo dogodke in poskusamo tako prepreciti, da se to nebi se komu zgodilo ampak sele ko poznamo celotno zgodbo, torej mi skupaj z osebo, ki se ji je to zgodilo. tudi mene moti moraliziranje in "pametnicenje" nekaterih.

se posebaj pa vse prosim da se vzdrzijo komentarjev v stilu "je prehitro pripeljal, moral bi vedeti da se to lahko zgodi, eni vozijo divje, treba je peljati po pameti, itd." taksne komentarje dobivamo tako ali tako vedno od drugih :x .

pa se to: ce bi res kdo bil pameten si motorja sploh nebi kupil ker je nevarna in draga igraca, tako da ne obsojat ljudi ce vcasih malo "znorijo", motor je tudi za to. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar ne bodi preveč huda, če smo teoretizirali na tvoj račun. Forum je za teoretiziranje. Prakso izvajamo na cesti. :)

Nisem huda, ker sem tak tip, da sem zelo težko huda ... je pa lepše če ob nesreči slišiš vzpodbudne besede kot pa kaj bi lahko, če bi, ipd. :shocked!:

Bodite pridni in pozdravček vsem :scatter:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!