Skoči na vsebino

Yamaha enduro 2003?


Djuki

Priporočene objave

Spomladi 2003 si kupujem yamahinega endurota. Verjetno XTja, ker pr TTju nimaš kam prtljage za dat. Pa me zanima,kak naj izvem, ce jih bojo drugo leto sploh še delali? Kupujem si namreč opremo, pa mej... , ker ne vem ce se se bojo sploh proizvajali. Rad bi poslal mail na Yamaho,pa ga ne dobim nikjer. Ma kdo kako idejo al pa podatek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,se bom pozanimal pri Delta Teamu.. Mam pa še eno vprašanje. Sicer mi je yamaha TT ful bolj všeč kot XT, ker je bolj "divja", ampak me zanima kak se obnaša na potovanju. Morje pa to.. Se da sploh kaj prtljage nanjo spravit? Vem,da so XT, KLR, KLE v tem aspektu boljše,pa vseeno.. Mi lahko kdo zaupa kakšno izkušnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tt-ja tiče.Jaz s tem motorjem nimam izkušenj poznam pa nekoga ki je ta motor kupu in ga po enem mescu prodau ker ni bil zadovoljen z njim češ da je za svojo višino dokaj kratek in da za 600ccm slabo potegne.

Pa srečen nakup,karkoli že bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djuki, kontaktiraj Szuki-250 (Suzuki-250 je nik od člana foruma, poišči ga), on je novopečeni lastnik Yamahe TT 600 in ti bo rad odgovoril, je pa zelo zadovoljen z njo. Pa prebrskaj forum, je že kar nekaj napisal o tem motorju.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš, da ima xt ali ttr kaj prtljažnega prostora, nič.XT-jka ima edino en plac ca 0,5 lza orodje (zraven akumulatorja)Edina opcija za plac je kovček- čim večji, snemljiv.Drgač pa sem z XT-jko kr daleč vozu (DU, Madžarska, I...)Aja, ključavnica za čelado pa res je..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za montirat stranske kovcke? Pa tank-bag? Pa še nekaj me tak čist BTW zanima.. Moj bratec si tud kupuje bajk,ampak še to poletje. Visok je 186, težek pa 85. Kupuje pa ZZR 250. Ma kdo kake izkušnje s tem? Opcija pa mu je KLE. Kupuje pa na kredit na 5 let. Se mu ZZR splača? Ne gre mu tolk za brzino,kolk za vsakdanjo uporabnost, pa za 2x na leto na morje. Any advise? Hvala.. Djuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

po mailu dobiš jutri

kar se pa brata tiče se mi zdi da je KLE 1A izbira

poceni registracija

2 cilindra, vodno hlajenje,vzdržljiv motor

sorazmerno visoka končna

udobna enduro vožnja

kar se zzr 250 tiče, mislim da je to motor ki se vrti v nenormalno visoke obrate, v nizkih je pa zelo švoh, visoki obrati pa tak majhen motor hitro zdelajo (16.000)

moje mnenje

Motorji YAMAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

er-5 naked bike 1.141.000

gpz 500 cestni 1.230.000

zzr 250 1.166.000

jaz bi izbral GPZ..

Motorji YAMAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!