Skoči na vsebino

MK BAROKER VARAŽDIN


greenninja

Priporočene objave

NAJAVA: 6. MOTO SUSRET VARAŽDIN - ŠPICA 2006.

Ove godine, u trajanju od 30. lipnja do 2. srpnja, na području kupališta Drava (Špica), održat će se šesti po redu, tradicionalan moto susret MK Baroker. Kao i svake godine, za dobru zabavu pobrinut će se neki od atraktivnih rock bendova, striptizete, bazeni, uobičajeno dobre i jeftine ugostiteljske usluge, neizostavna utraka ubranja u više klasa, te mnogo ostalog popratnog sadržaja.

SUBOTA:

17:00 UTRKA UBRZANJA - VŽ Aerodrom

MENE ZANIMA PREDVSEM, ČE JE KDO ZAINTERESIRAN ZA TOLE (POSPEŠEVANJE)

Drugače pa podroben potek dogajanja na : http://www.baroker.hr/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,zanimivo.Bo treba it pogledat. :D Pogoji za sodelovanje?A je kaj posebej določeno ali samo prinesi peneze pa gasa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,zanimivo.Bo treba it pogledat. :D Pogoji za sodelovanje?A je kaj posebej določeno ali samo prinesi peneze pa gasa :OK:

govorila s predsednikom pravkar. bogate nagrade. vozi se v dveh klasah. 600 in open.

prijavnina za klaso 600 je cca 100 Kn, za veliko klaso je prijavnina cca 150 Kn. Prijave na licu mesta.

Mimogrede- za klaso open je prva nagrada 1111€ - ker vem da vas denarne nagrade najbol zanimajo. Drugače pa.. Čelada, jakna, spray-i,... Vglavnem- kar en kup koristnega.

Srebrna ninja bo vozila. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,pospeševanje preživeli :hmm: .Smo imeli edino žensko predstavnico in to SLOVENKO.Bravo greenninja :OK: :OK: :OK:

Eto,fotke :D

post-743-1151910210_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,pospeševanje preživeli :hmm: .Smo imeli edino žensko predstavnico in to SLOVENKO.Bravo greenninja :OK: :OK: :OK:

Se nismo zmenili, da se o tem da sem bila tam ne bo govorilo? <_< :BUA: :P

Drugače pa je v pospeševanju tekmovalo čez 60 udeležencev v dveh klasah.

Po nesrečnem padcu na sreču brez hujših posledic enega od udeležencev se je dogajanje nadaljevalo. V razredu 600 je zmagala ninja 636- zelena. Podatke o zmagovalcu OPEN klase objavim naknadno.

Povzetek: organizacija super, vzdušje odlično, grdi pogledi- bili, kritika tistemu, ki je naročil veter in sklep: do drugega leta nasvidenje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nismo zmenili, da se o tem da sem bila tam ne bo govorilo? <_< :BUA: :P

A skromni smo :? :? :? :D No,saj vsega nismo napiasli :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam ti T., ja sam navijao za tebe i pljeskao kada sam vidio da si pobjedila motoristu :OK:

Među ženskim dijelom publike izazvala si buru oduševljenja svojom pobjedom :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam ti T., ja sam navijao za tebe i pljeskao kada sam vidio da si pobjedila motoristu :OK:

Među ženskim dijelom publike izazvala si buru oduševljenja svojom pobjedom :yea1:

Bo drugo leto bolje. :OK: Drugače pa- hvala. ;)

Imaš mogoče podatke o zmagovalcu klase OPEN? Kolikor mi je znano je zmagovalni motor bil Suzuki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke greenninja.

Mater doma sem 20km iz Vraždina pa mi že 3 leto ni uspelo oditi na srečnaje. Slišim pa da je eno boljših srečanj, mene pa nikoli ni tam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo drugo leto bolje. :OK: Drugače pa- hvala. ;)

Imaš mogoče podatke o zmagovalcu klase OPEN? Kolikor mi je znano je zmagovalni motor bil Suzuki..

Da, pobijedio je ovaj na Suzukiju, ali sam mu zaboravio ime :blink:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ovoj stranici imate kraći filmić (MOV00007.MPG).. I sad zamislite u ovoj bližoj stazi, vozi djevojka - greenninja :OK:

Ali ni to nije sve - ona na opće iznenađenje uvjerljivo pobjeđuje predstavnika muškog roda :D

Link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prije utrke ubrzanja, za zagrijavanje bilo je malo akrobatske vožnje. Evo nekoliko slika:

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem, ja zmagovalec open klase je imel spredaj na vsaki strani petkilski gviht. inovativno in učinkovito kot kaže. :OK: Drugače pa moram omeniti da je bil res edini, ki se je pred vsako vožnjo razgibal. Iskreno povedano se mi je zdelo malo hecno, ko sem vidla kako se je resno pripravljal na vožnje. Ampak se pa je le on na koncu smejal bogatejši za 1111€. Mi pa smo se smejali pred vožnjami potem pa na koncu držali resno.. Drugo leto nova taktika. :P :yes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA, pobjednik danas već razmišlja kako potrošiti taj novac koji je relativno lako upio osvojiti. Bosanci bi rekli: prvo po'so onda zahebancija :slap:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ovoj stranici imate kraći filmić (MOV00007.MPG).. I sad zamislite u ovoj bližoj stazi, vozi djevojka - greenninja :OK:

Ali ni to nije sve - ona na opće iznenađenje uvjerljivo pobjeđuje predstavnika muškog roda :D

Link

Izgleda, da sam glup pa ne vidim filma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool :OK:

Lahko bi ustanovili klup glupih motoristov :D

Hahahaha, ja se opravičujem... niste glupi, stvarno ga nema ako niste registrirani :OK:

Izgleda da na forumu Motori.hr samo registrirani članovi mogu vidjeti neke stvari. Sad kad sam se odlogirao, niti ja više ne vidim taj filmić! Htio sam ga stavit kao atachment ovdje, ali prevelik je.. Ako ga stavim na Filesharing, prekida se i zastajkuje slika i tako gubi se smisao utrke. Imate li još neku ideju kako da stavim taj film?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!