Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:worship: Janetka :worship:

Kaj naj rečem ...super .... me je kar začeko malo zvijat ob takšnih izčrpnih poročilih !!

BRAVO :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr dan evo sedaj pa še moja dolžnost glede majic.

Moram sporočit da so se zaključila naročila glede majic in moram sporočit zaradi malega števila naročil majice podražale za 50 centov IN SEDAJ ZNAŠAJO 9.50 EURA .

MAJICE ČRNA Z TISKOM ZNESE SEDAJ 9.50 .

JANETKA IMA OD VSAKEGA KI JE NAROČIL MAJICO , NAROČILO KOLKO MAJIC IN KAKŠNO VELIKOST SI JE NAROČIL .

SEDAJ PA PROSIM DA VSI KI STE NAROČII MAJICE ŽAČNETE NAKAZOVATI DENAR NA ŽIRO RAČUN KI JE ODPRT ZA NAŠE NAMENE .

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158

MAJICE SO ŽE V IZDELAVI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja, najdražja JANETKA, :surrender:

pošteno si me nasmejala v tvoji trilogiji. :) Ampak, bolj, ko sem se bližal koncu potopisa, večji je bil moj cmok v grlu. Orosile so se mi oči, :cry: telo je začelo drgetati.

Počasi sem spoznaval, v kakšne muke sem te spravljal in zares mi je hudo. Enkrat sem se že prebičal! Iskreno se opravičujem, upam da mi boš kdaj odpustila. Nadaljna moja usoda, pa je sedaj v tvojih rokah.

Vseeno, pa bi prosil, če bi moje balinčke, preden mi jih odtujiš, še enkrat na kratko lahko videl, se jih dotaknil. Prosim lepo. :unsure:

DRGAČ PA BANDA, MEL SMO SE SUUUUUPEEEER!! :yea2::010:yea2:

AJA, A SE ŠEK PELEMO????

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr dan evo sedaj pa še moja dolžnost glede majic.

Moram sporočit da so se zaključila naročila glede majic in moram sporočit zaradi malega števila naročil majice podražale za 50 centov IN SEDAJ ZNAŠAJO 9.50 EURA .

MAJICE ČRNA Z TISKOM ZNESE SEDAJ 9.50 .

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158

MAJICE SO ŽE V IZDELAVI

Preveri račun... baje si zadel na lotu in dobil 19€ nakazanih kr direkt na račun.... aha, ja.... pogoj je da ih daš v dobrodelne namene, za izdelavo majc.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri račun... baje si zadel na lotu in dobil 19€ nakazanih kr direkt na račun.... aha, ja.... pogoj je da ih daš v dobrodelne namene, za izdelavo majc.... :whistle:

preverjeno :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr dan evo sedaj pa še moja dolžnost glede majic.

Moram sporočit da so se zaključila naročila glede majic in moram sporočit zaradi malega števila naročil majice podražale za 50 centov IN SEDAJ ZNAŠAJO 9.50 EURA .

MAJICE ČRNA Z TISKOM ZNESE SEDAJ 9.50 .

JANETKA IMA OD VSAKEGA KI JE NAROČIL MAJICO , NAROČILO KOLKO MAJIC IN KAKŠNO VELIKOST SI JE NAROČIL .

SEDAJ PA PROSIM DA VSI KI STE NAROČII MAJICE ŽAČNETE NAKAZOVATI DENAR NA ŽIRO RAČUN KI JE ODPRT ZA NAŠE NAMENE .

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158

MAJICE SO ŽE V IZDELAVI

Oprostite z malo zamude in ker ste me opozorili da sem pozabil napisat prejemnik je

POTOKAR JOŽE

VELIKI BREG 30

4281 MOJSTRANA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, predstavljam vam mojega osebnega trenerja varne vožnje:

vse to bom vadila doma, sam mora Djume najprej dvorišče razširt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slab inštruktor :nono: je več na tleh kot pa se vozi pa še takrat na meji .

je pa motor res vzdržljiv :yea2: :yea2: se ve BMW :010 :010 :yea2: :yea2: :010 :010

Ja ta je za okol sveta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slab inštruktor :nono: je več na tleh kot pa se vozi pa še takrat na meji .

je pa motor res vzdržljiv :yea2: :yea2: se ve BMW :010 :010 :yea2: :yea2: :010 :010

Glaži od kdaj se pa ti takole nebrzdano ogrevaš za švaba :hmm:

da te ni sram :topic:

in z inštruktorjem ni prou nič narobe, men se zdi pravi cukrček :rolleyes:

pa vozi se tud o.k., itaq je na poligonu ne na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa motor res vzdržljiv :yea2: :yea2: se ve BMW :010 :010 :yea2: :yea2: :010 :010

Ooooooooo, Janetka, se nisem mislil da boš ti dala gor tale video,

ko se pa glih o BMW - jih govori na v strom strani, bom še jaz eno sliko dal gor.

Ofsajd, jaz ga počasi opremljam za okoli sveta ( auspuh - unikat, kufri, tank torba,...... )

post-13958-022079100 1285672719_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne akrobacije sem tut sam izvajal kak teden dni nazaj ko smo se vračali iz Dalamacije :lol1: pa končal tut tako kot on, na tleh :yea2:

trenirat morš na švabu, ker ga ni škoda po tleh metat :lol1: ,

ko pa obvladaš, presedlaš na Zukija :wub:

morm Matjaža prosit, da mi svojga švaba s kufri vred posodi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooooo, Janetka, se nisem mislil da boš ti dala gor tale video,

ko se pa glih o BMW - jih govori na v strom strani, bom še jaz eno sliko dal gor.

Ofsajd, jaz ga počasi opremljam za okoli sveta ( auspuh - unikat, kufri, tank torba,...... )

post-13958-022079100 1285672719_thumb.jpg

ne moreš iz kože, kaj ne.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne akrobacije sem tut sam izvajal kak teden dni nazaj ko smo se vračali iz Dalamacije :lol1: pa končal tut tako kot on, na tleh :yea2:

Kaj pa je bilo? Ti si očitno OK, kaj pa moped?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUU :eek::eek::eek:

SEJ NE MOREM VERJET, GREM JST ŠE MAL NAZAJ POLEŽAT :unsure: POMOJEM SEM NEKEJ NAROBE KLIKNIL, AL PA ŠE SPIM.

JANETKA PA TALE VIDEO, :xx: A O:-) OH NEEEE, SANJAM, SAMO OKOL SE MORAM OBRNT! :blush:

GREM ŠE MAL :zzz:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenirat morš na švabu, ker ga ni škoda po tleh metat :lol1: ,

ko pa obvladaš, presedlaš na Zukija :wub:

morm Matjaža prosit, da mi svojga švaba s kufri vred posodi :grim

SEJ SEM VEDU, DA NI TO VSE. PREVEČ SI BLA PRIJAZNA V MAKARSKI, HMM :hmm:

NAJPREJ BALINČKE, SEDAJ PA BI ŠE MOPED!!!??? :nono:

TALE JANETKA ME BO ČIST OSKUBLA!!! :surrender:

A GA LAHK JUTR ŠE NA SERVIS PELEM?

ZDELE GREM NA NOTRANSKO, JUTRI PA V ŠEMPETER PRI GORICI, DA MI GA SPEDENAJO ZA ZIMSKO SPANJE.

ČE JE KDO DOL NAJ MI PRIDE DELAT DRUŽBO, K BOM 4 URE ČAKAL.

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne akrobacije sem tut sam izvajal kak teden dni nazaj ko smo se vračali iz Dalamacije :lol1: pa končal tut tako kot on, na tleh :yea2:

EJ OFY,

SAM TI SI TO IZVEDEL Z VELIKO VEČ ELEGANCE IN UMETNIŠKI VTIS JE BIL ZA ČISTO DESETKO :worship:

TAKO DA SO SE MI KAR KOLENA ZATRESLA :yes:

VAŽN DA SE JE DOBR IZŠLO :OK:

LEP POZDRAV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je bilo? Ti si očitno OK, kaj pa moped?

Nič posebnega, svinjsko spolzka sredinska črta se mi je pod kolesa vrgla. Moped :wub: je hrabro vse prenesel nič hudega mu ni :grrr malo lepotnih popravkov, pa bo. Kakšna praska tu pa tam mu pa tko pripada :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!