Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

midva bova pomarančni sok pa 2 slamci a prou? :naughty:

Ja :grim , pa kej dobrga za pod zob namesto pirčka :naughty:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: SEBA :notworthy:

Ja tudi z naše štajerske ti želimo vse naj naj ! Kaj več pa bomo rekli JUTRI !!!!!!!!!

VSI - ki ste se prijavili ....da ne boste slučajno manjkali !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, bo treba tud kaj bowlat, ne pa sam uživat v pijači in jedači ;)

Ma bowlat to je tako usput saj nimamo konkurence :lol1::lol1:

Bi pa kakšna boula pasala zraven

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatel SEBA JEBa vsa naj od rojstnem dnevu

Ob temu da si preskočil tri desetletja in te je komisija včeraj vzela pod drobnogled je ugotovila da si pri tem preskoku dobil tudi tri :whistle: SIVE LASKE :lol1: ampak ti povem da ti paše k IMIĐU :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatel SEBA JEBa vsa naj od rojstnem dnevu

Ob temu da si preskočil tri desetletja in te je komisija včeraj vzela pod drobnogled je ugotovila da si pri tem preskoku dobil tudi tri :whistle: SIVE LASKE :lol1: ampak ti povem da ti paše k IMIĐU :lol1:

ha, ha, ha..... :surrender:

Vsem ostalim pa HVALA na lepim besedam.... se vidimo v kratkem! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-13958-0-48747900-1298188673_thumb.jpg

Na kratko, hvala organizatorju, vsem BMW - V STROM udeležencem za prijetno preživet večer.

Zaradi uspeha na turnirju in številnim danim intervjujem trance_43_wavetowel2.gif, ( me še čakajo da dam za največje svetovne časopisne in tv postaje), samo ena skupinska, ostalo pa naša tiskovna predstavnica v naslednjih dneh.

Ob uspehu je bila vidno ganjena, navdušena, tako da ji preeees pisanje za danes oprostimo grim.gif, jutri pa bo že mogoče .....................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsej prijateljski družbi navdušencev V- STROM -KLV-BMW iz SLO in Hrvaške za prijeten in nepozaben večer,kakor velika hvala organizatorju RENEGADU za odlično organizacijo.:worship: Še poseben pozdrav mojim sotekmovalkam Bojani in Ivi in sotekmovalcu Mihu.:yea2::OK:

Tebi Seba pa za nazaj vse najtaboljše za prekrasno okroglo obletnico in ostani še naprej naš enkraten SEBA-JEBA!:winkiss::worship: Vsem želiva lepo nedeljo!Joma&Jomica!:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen večer v družbi :worship: ,ki ji ni para :naughty: ,Bojan organizacija kot vedno :worship::OK:

Glažar ti je prijalo kar je bilo v vrečki-upam :yes:

Sedaj pa čakajmo na lepe dni,da zagrmijo rori saj se ve kateri :naughty: :yea2:

post-22424-0-72313600-1298194861_thumb.jpg

post-22424-0-97209000-1298194932_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj te BMWje zraven rinete :whistle:

BMW :baa: : :fight1:

:worship: Na sliki se vidi gdo je zakon :yes:

post-22424-0-39096800-1298195299_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow helow

Mater ste dobra "banda" po slikah vidim ste na bmwlingu užival....

Evo ena primerjava poletne in zimske moto-trase ...... še mal pa se bomo spet prtoževal nad ritobolom :whistle:

post-25163-0-14927100-1298196334_thumb.jpg

post-25163-0-00841300-1298196366_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil deanr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar ti je prijalo kar je bilo v vrečki-upam :yes:

Probal še enkrat HVALA :naughty: pomaga :naughty: :whistle:

Se vidi da je STRUP v malih flaškah :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva se pridružujeva mnenjem ostalih - bil je en lep družabni večer, hvala lepa organizatorju Renegadu in vsem ostalim, sedaj pa upam, da se čim prej vidimo ne več v civilu ampak kje na kakšni furi ( še približno 40X spat poj pa gaasssa).

lp vsem - Miha˛in Nevenka :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj, srećna sn, da sn bla na totem štajerskem :D

Renegade, ka si ti ja nor,

toti bowling si zrihtal f nulo :OK:

še bom prišla, če bo spet tak fredi ku fčeri :010

vsem hvala za nori večer :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z moje strani gre zahvala Renegadeu za ves čas in energijo, ki jo je vložil v pripravo in izvedbo dogodka.

Bilo je fajn in lepo vas je bilo videti, še posebej gosta iz daljnih vzhodnih dežel, ki je, četudi ves premražen, prišel k nam smile.gif

Ker vidim, da je BMW-ejašem z nami všeč (in to ne samo bivšim štromarjem) predlagam prirejen znak, da bo volk sit in koza breja:

KLW-Strom tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super fotke :notworthy:

Drugače pa vsem skupaj hvala za res lepo srečanje, Renegadu za super

organizacijo, Seba...ćeprav malo pozno pa vseeno vse najnaj :OK:

Zdej pa samo še odštevamo do prve fure...baje še 40 nočitev :naughty:

upam da bo prej....

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi Seba pa za nazaj vse najtaboljše za prekrasno okroglo obletnico in ostani še naprej naš enkraten SEBA-JEBA!:winkiss::worship: Vsem želiva lepo nedeljo!Joma&Jomica!:yea1: :yea1:

:worship: :notworthy: :worship:

Hvala vsem udelezencem za odlicen post 30th druzenju :boobies:

Upam da se v kratkem vidimo na kaksni suhi, ovinkasti in topli cesti....

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi jest še malo dodala no,

Zimska srečanja potekajo že od jeseni 2006 in lepo je, da se takole dobivamo, pa če si mamo kej povedat al pa ne, saj se vedno najde kakšna debata. Na ta bowling sem šla z namenom, da se verbalno in s kroglo spravim na BMWejaše , pa sem bila omehčana že v Tepanjah s krofom, ki ga je plačala BMWejaška denarnica. Ob prihodu v bowling center, se je v meni v momentu razlezlo čisto drugačno počutje, kot sem ga zavestno naklepala. Povsod veseli obrazi, močni stiski rok, objemi in tople besede. Je to napadalna taktika ali iskrenost ? BMWejaši so krožili med V-stromarji , jest pa kot sokol za njimi, da mi kaj ne uide. BMW-Robertu70 sem namenila ledeni pogled, odločena, da ga cel večer ignoriram, a iz moje moke ni bilo kruha. Ko sem zagledala njegov velik, bogat, konkreten fotoaparat sem ga hotela držat v rokah. Ija kaj pa zdej ??? Stopila sem k Robertu in ga slinasto vprašala za dovoljenje. Dobila sem dovoljenje in fotoaprat, Robi pa z moje strani en velik plus.

V našo družbo so vstopili tudi Cisco & Marjana, ter Yamahaš Goran. Srečanje je z družinskim obiskom popestril tudi 5-er. Je namreč eden prvih, ki je prešaltal na BMW, že kar nekaj let nazaj, prvotno pa je vozil malega črnega stroma. Seba je zaokrožil svojo 30-letnico z dvema gajbicama krofov, IB nas je šokiral z brado, Robert70 pa se je končno v živo prikazal na srečanju. Aky, od tebe sem skrivoma pričakovala, da boš prišel z motorjem, saj veljaš za »neustrašnega«.

No tako veselo vzdušje je bilo, dokler Renegade ni začel oblikovat skupin, jaz pa brusit prste in taktiko ter se koncentrirat. Postavila sem se na stezo št.1, kjer je bilo napisano moje, pričakovala, da bo v isti skupini moj profi Djume ,a sledil je šok. V mojo skupino so porinli 2 BMWjaša, GlaSarja in Roberta, Yamahaša Gorana, ki se ga poznala komaj 2 urici in IBja iz Nemčije. Sej nisem vedla, a nej pizdim al nej jokam?? 4rje konkretni dedci in uboga Janetka. No ja, ampak zadnja v svoji skupini pa le nism bla, hehe, vsaj nekej. GlaSar je metal in podiral odlično, Robert je bil tako dobr, da bi se kmal steza vnela , jest sem pa med igro mal okol skakala , slikala in si ogledovala rezultate ostalih.

Po 2 urni igri smo se okrepčali z zelo okusnimi picami , nato pa je sledila podelitev diplom za osvojena mesta. Renegade je zmagovalce razdelil na moško in žensko ligo.

Od skupno 30 igralcev so diplome dobili sledeči: :010

Moška liga:

1. Robert70 - (vozi malega sivega stroma, žena pa BMW)

2. Fritz - veliki modri strom (ex BMWejaš)

3. Igor Br - veliki cviček strom

Ženska liga:

1. Darja - sopotnica na velikem cviček stromu

2. Bojana - vozi BMW

3. Jomica – sopotnica na velikem sivem stromu

Po podelitvi diplom je sledilo gasilsko slikanje. V prihodnje moramo tako slikanje premaknit na zgodnejšo uro, da nam kdo ne pobegne domov, poleg tega pa smo zgodaj zvečer precej bolj » sveži«.

Za konec še enkrat hvala Renegadu za trud, BorisuT in Robertu pa za fotografsko podporo, Jomici in Janetki za pecivo, natakarjem pa za gratis nasmeške, se kaj pozabila ? pa vi dodajte! :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!