Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Prjatu nč mene zraven mešat, vidiš da sta "tadva" k v mehiški limonadi. :boobies: Še dober da ni noben slep, če bi meli novo epizodo Esmeralde. :grim

OFI BI PAZIL KER SE LAHKO ZGODI DA TI KAJ PRILETI OD

:naughty: ESMERALDE :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ULLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAA :lol1:

še mau pa bo :fight1::bum:

par dni te ni pa cela štala na forumu :evilgrin: :grim

glavno,da zdržite do maja tam bo pa runda za zmago :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pustni torek je za nami :P

dan sem preživela kot indijanka, skupaj z dekleti iz službe

želodček sem nafilala s krofi :010

v vazo vtaknila sveže rožice...zdej si grem pa zribat bojne barve, hauk :evilgrin:

post-9535-0-10786800-1299608617_thumb.jpg

post-9535-0-26438100-1299608718_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pustni torek je za nami :P

dan sem preživela kot indijanka, skupaj z dekleti iz službe

želodček sem nafilala s krofi :010

v vazo vtaknila sveže rožice...zdej si grem pa zribat bojne barve, hauk :evilgrin:

Indijanka v arhivu :boobies: pa sama :naughty: bi bil kauboj s pištolo :lol1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAJA RENEGADICA!!!:worship:

V soboto 5.3.2011 si upihnila novo svečko na svoji torti :010 ,zato ti z Jomico želiva ,da se ti izpolnijo vse želje skrite in odkrite :winkiss: ,da ostaneš takšna prisrčna in edina in kot sopotnica z svojim Bojanom na štromeku doživita veeelikooo srečnih in varnih km in lepih doživetij.

Joma&Jomica :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res lepe indijanke!:winkiss: Naslednjič bom definitivno indijanski poglavar potem boste pa pod mano :pos:He,he,he!:yea2: Hovk ; govoril sem!

Bay,Bay Joma!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja :notworthy: tud od naju vse najnaj...pa čeprav kak dan kasneje.... :winkiss:

Obenem pa še vsem štromarkam tapravim in unim po duši, vsem sopotnicam in na splošno vsem bajkercam

čestitke ob dnevu žena....

Re da zamujam...sam je tuk enih stvari...sonček zuni :naughty: ....motor prpravt :whistle: ...pust je bil :beer1: , pa še kej bi

se lahk našel, tko da dame brez zamere....

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Scarabeo 500 :worship:

Vse najboljše !! - pa čimveč dobrih kilometrov !!!

Upam da se kaj vidimo tudi ne ...če ne prej na našem Vstrom meatingu

!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Scarabeo 500 :worship:

Vse najboljše !! - pa čimveč dobrih kilometrov !!!

Upam da se kaj vidimo tudi ne ...če ne prej na našem Vstrom meatingu

!!!

Hvala Renegade.

Lepo presenečenje za moj dan, pa še mučeniki so zraven.

Da je bil dan popoln sem izvedel letošnjo prvo furo.

Se bom dal videti, haha. Vsem štromarjem lep pozdrav in obilo varnih kilometrov.

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Scarabeo 500 :worship:

Vse najboljše !! - pa čimveč dobrih kilometrov !!!

Upam da se kaj vidimo tudi ne ...če ne prej na našem Vstrom meatingu

!!!

Enako tudi z moje strani! :beer1:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala še enkrat. Kolkr prebiram s krofi menda ne bom falil? :D :D :D

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* Maji in mučeniku Scarabeu 650 :naughty: želim vse najboljše za minuli praznik

* sporočam, da so v mojem kraju čudežni beli tovornjački pometli ceste, danes jih bo spral še dežek

* pokorno javljam , da sem v soboto srečala Žrebca (&family), je v odličnem stanju, glede na to, da je ves čas v službi

* Glažar me zdej nima časa zajebavat, ker v Planici v dolgih gatah premetava sneg za naše leteče orle

* Bobi, me veseli, da si šel na hladno, na sneg, kmal nam bo hudičevo vroče

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Konbach kok še, js se že tresem :cry: ... dej mal hitrej štej.... :grupni:

Ti bom jest odgovoru

do registracije 6 dni

do montiranja tablic 7 dni

do poiskušnje ali vse dala na motorju 8 dni

kratka vožnja in ugrevanja gum 9 in 10 dan

11 dan psihična priprava

na 12 dan ker takrat bodo padali kilommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmetri :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofi - Prjatu

ravn zdej sem pršu iz Planice, moker kot miš, prezebel, usran od blata do kolen - saj veš da moram GlaSarju prpravit teren, da bo poj 3 dni šminkaru in haklov mladinke. Drgač pa 7 krat spat do registracije - 4 krat spat do konc tedna - poj pa če bo lep vikend gremo na Vidikovac ( upam da se bo GlaSar upomogel iz Planice).

en lep prezebel pozdrav iz Mojstrane :kva2::yea1::010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofi - Prjatu

ravn zdej sem pršu iz Planice, moker kot miš, prezebel, usran od blata do kolen - saj veš da moram GlaSarju prpravit teren, da bo poj 3 dni šminkaru in haklov mladinke. Drgač pa 7 krat spat do registracije - 4 krat spat do konc tedna - poj pa če bo lep vikend gremo na Vidikovac ( upam da se bo GlaSar upomogel iz Planice).

en lep prezebel pozdrav iz Mojstrane :kva2::yea1::010

Ti sam nekaj flancaš ,

Lohk ti pravš da delaš sam po mojih informacijah vem da daješ sam komando :naughty: BIGzigi :naughty: pa vlač tiste klopi mize aparate kot opica ,še dobro da ima pri vas plačan FITNES. Pa da bi vsaj vedel kam naj jih postav ,enkrat levo pa drugič desno pa spet levo dejte se že odločt in reveža mel pršparajte se žačne tudi za njega motoristična sezona.

Kar se pa mladink tiče pa sam tih bot pol pa boš spet hotu da ti kakšno pokažem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam nekaj flancaš ,

Lohk ti pravš da delaš sam po mojih informacijah vem da daješ sam komando :naughty: BIGzigi :naughty: pa vlač tiste klopi mize aparate kot opica ,še dobro da ima pri vas plačan FITNES. Pa da bi vsaj vedel kam naj jih postav ,enkrat levo pa drugič desno pa spet levo dejte se že odločt in reveža mel pršparajte se žačne tudi za njega motoristična sezona.

Kar se pa mladink tiče pa sam tih bot pol pa boš spet hotu da ti kakšno pokažem :whistle:

No no to so dezinformacije, morm povedat da je koncbah eden od (če ne edini) šefov k tud za delo poprime (drugi imajo zgleda kaj takega v žepih da morajo paziti da jim ne pade ven).

Smo pa polni zagona da se končno konča tale zima in odpremo novo sezono..

Samo upam da ne bo kakšnega hladnejšega dneva da se spet pripelje mimo hiše stric v oranžnem kamionu s polnim kasonom soli in peska.. Naj spere tale dež še zadnje sledi zime!

@koncbah: midva že veva kako gre to pri vas, sem pa slišal da je glažar že cel teden v postopku priprave na planico tako kot midva in je s.p. postavil na stranski tir.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koncbah: midva že veva kako gre to pri vas, sem pa slišal da je glažar že cel teden v postopku priprave na planico tako kot midva in je s.p. postavil na stranski tir.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom jest odgovoru

do registracije 6 dni

do montiranja tablic 7 dni

do poiskušnje ali vse dala na motorju 8 dni

kratka vožnja in ugrevanja gum 9 in 10 dan

11 dan psihična priprava

na 12 dan ker takrat bodo padali kilommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmetri :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

o bog pomagi :slap: , sej boš cel doktorat naredu, preden se boš na motor usedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do poiskušnje ali vse dala na motorju 8 dni

Prjatu dokler si mel Suzukija si vedu da vse dela :hmm: Me mora kaj skrbeti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu dokler si mel Suzukija si vedu da vse dela :hmm: Me mora kaj skrbeti :naughty:

Ta preiskušnja se ne nanaša samo na motor ,ampat tudi moram videti ali bova vsklajena kot sva bila z stromom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!