Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

ojla pozdravljeni,

mislim da ima bobiboss prav, zakaj bi komplicirali zaradi enega motorja in prestavljali ruto. Vi ki ste na spisku se dobite na OMW pumpi kot ste planirali, ne ozirajte se name. Poznam pot in vem kje je zbor tako, da če bom slučajno šel ( še ne vem ), se vam bom pridružil.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  Ja "kva" je pa zdej to !!!! :ninja:

 

U vrstu postroj se ............. bogamu ............ :fight2: !!! 

 

Draga druščina, vsi ste lepo vabljeni, da se v toplo-sončno-jutro podate s svojimi jeklenimi konjički na pot v vodstvu VAŠEGA žrebca. Obljubljam, da se bomo imeli lepo in prijetno, pa čeprav nam jo zna vreme malo zakomplicirati, ampak tak je žegen na jezu že nekaj let nazaj. OPS: za lansko leto ne VEM! Kot ste prebrali nekaj postov nazaj, jaz bom šel natočit gorivo, "MORAM", Miha tebe pa prosim, da sporočiš svojo odločitev in bomo "kaffe time" uskladili. Voda nam ne teče v grlo, bistvo se je družiti in imeti "FAJN" !!!!! :blush:  :drunk:  :kava:  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  Ja "kva" je pa zdej to !!!! :ninja:

 

U vrstu postroj se ............. bogamu ............ :fight2: !!! 

 

Draga druščina, vsi ste lepo vabljeni, da se v toplo-sončno-jutro podate s svojimi jeklenimi konjički na pot v vodstvu VAŠEGA žrebca. Obljubljam, da se bomo imeli lepo in prijetno, pa čeprav nam jo zna vreme malo zakomplicirati, ampak tak je žegen na jezu že nekaj let nazaj. OPS: za lansko leto ne VEM! Kot ste prebrali nekaj postov nazaj, jaz bom šel natočit gorivo, "MORAM", Miha tebe pa prosim, da sporočiš svojo odločitev in bomo "kaffe time" uskladili. Voda nam ne teče v grlo, bistvo se je družiti in imeti "FAJN" !!!!! :blush:  :drunk:  :kava:  :naughty:

je tako,jaz pridem z družbo na OMV Radovljica kot rečeno, bo še kakšen motorček več, tudi vsaj en štromček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegn in Osterajh, nedelja 07.07 ob 07:47 na OMV Radovljica

 

1. Žrebec V-Strom 1000 moder

2. Ofi V-Strom 1000 srebrn

3. Bobiboss H CBR XX črna (prej V-Strom 1000 moder) 

4. Janetka V-Strom 650 mat črn

5. Miha (Mr. Vileda) BMW 1200 nebeško moder

6. idelta V-Strom 650 najlepši črn

 

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla pozdravljeni,

mislim da ima bobiboss prav, zakaj bi komplicirali zaradi enega motorja in prestavljali ruto. Vi ki ste na spisku se dobite na OMW pumpi kot ste planirali, ne ozirajte se name. Poznam pot in vem kje je zbor tako, da če bom slučajno šel ( še ne vem ), se vam bom pridružil.

:OK:

 

Še ne veš ???

ma nemoj !! :fight2: 

in kdo se bo za mano vozu ??? :surrender: 

Mihi lej   :004   ....Žrebetino bo lider,  jest sm po difoltu druga u koloni, Ofi dam glavo stran bo hotu bit zadn ...

in enostavno morš jit z nami.... mi je vseen kaj oblečeš al leder al ta novo textil jakno

 

a hočeš tehten razlog ( za javnost) zakaj te rabmo : ti kadiš cigarete in edin tako bomo vedl kdaj je konc pauze, k ga boš pržgal in ugasnu :grim 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Idelta: upam, da ti je Bobi pojasnu, da more bit motor za na žegen dezinficiran, šajni, itd   :naughty:  

@ Tiger &  Glaži: želim vam srečno pot, krasen in brezskrben dopust  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegn in Osterajh, nedelja 07.07 ob 07:47 na OMV Radovljica

 

1. Žrebec V-Strom 1000 moder

2. Ofi V-Strom 1000 srebrn

3. Bobiboss H CBR XX črna (prej V-Strom 1000 moder) 

4. Janetka V-Strom 650 najlepši mat črn

5. Miha (Mr. Vileda) BMW 1200 nebeško moder

6. idelta V-Strom 650 najlepši črn

7. Sebastijan V-Strom 650 rdeč

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW....8.DESIM  Kawasaki gtr 1400

            9.jny007..yamaha  fz6

            10.irena mg...honda cb 600 f

 

 

 

l.p.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ste me preprical, jaz grem tut!

 

Sam po tolkih lokacijah in cajtih ne vem kje se dobimo :P. Offi pober me v Zalogu zjutri, ti lahko se fork brace namontirava :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Idelta: upam, da ti je Bobi pojasnu, da more bit motor za na žegen dezinficiran, šajni, itd   :naughty:  

@ Tiger &  Glaži: želim vam srečno pot, krasen in brezskrben dopust  

 

Bobi, kdaj ti lahko pripeljem mojga, da zglancas? Drugace se bo shajnal pod umazanijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo še za info........ majo novo ploščad, ki je tlakovana z steklom, fulll cool, punce pod kiklo vam lahko gledamo s tal, samo ena pomankljivost je , s tal pa do kikle je 190m!!!

 

Link za ogled slik: http://www.nationalpark-hohetauern.at/de/Sehenswertes/View/563

 

Hudobca, moja malenkost toči gorivo na AC A2, bencinski servis OMV pri kraju Radovljica, smer Avstrija, okoli 07.45 ure, ko se bo zbrala tudi večina naše povorke.

 

PS: Družba draga, razmislite še o povratku, gremo po plačljivi cesti Nockalmstrasse ali naokoli čez Katschberg na Turracherhohe pa proti Celovcu?

 

Vratia se naš .............. žrebec!!!   :ninja:  (ali samo za kratko vreme).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo še za info........ majo novo ploščad, ki je tlakovana z steklom, fulll cool, punce pod kiklo vam lahko gledamo s tal, samo ena pomankljivost je , s tal pa do kikle je 190m!!!

 

Link za ogled slik: http://www.nationalpark-hohetauern.at/de/Sehenswertes/View/563

 

Hudobca, moja malenkost toči gorivo na AC A2, bencinski servis OMV pri kraju Radovljica, smer Avstrija, okoli 07.45 ure, ko se bo zbrala tudi večina naše povorke.

 

PS: Družba draga, razmislite še o povratku, gremo po plačljivi cesti Nockalmstrasse ali naokoli čez Katschberg na Turracherhohe pa proti Celovcu?

 

Vratia se naš .............. žrebec!!!   :ninja:  (ali samo za kratko vreme).

 

Malta in Nockalm sta lustna kombinacija za enodnevno furco. Ce recesija ni prehuda jaz glasujem za to varjanto.

 

Slika iz ploscadi lani:

318104_4103250661508_1526212934_n.jpg

Popravljeno . Popravil Hudoba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to una lepa cesta z rožcam ob strani, s kovinskimi rešetkami na tleh, krave majo pa prednost na cesti :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to una lepa cesta z rožcam ob strani, s kovinskimi rešetkami na tleh, krave majo pa prednost na cesti :smoke: 

ne to je una ko nas je pral kr neki cajta.je pa lepa cesta ja ko je sonček :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to una lepa cesta z rožcam ob strani, s kovinskimi rešetkami na tleh, krave majo pa prednost na cesti :smoke: 

 

JESSSSSSS, pa pazi še kravjeki so gor ............ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JESSSSSSS, pa pazi še kravjeki so gor ............ :BUA:

Lepo se imejte , pa da ne bo kdo na kravjeku padu...... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kesl poln, dva xxl sendviča v hladilniku, upam, da jih pozabim vzet zjutri, še kakšno plastenko vzamem na OMV pa sem redi to gou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud doma. usivi kilometer pred domom se je spet dez ulil.

danasna nedela je bla pa res zmohtna. hvala za druzbo, se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!