Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Bo ko bo. Renegade nekaj kuha in bo objavil, ko bo menil, da je užitno. Vse ideje so dobrodošle.

Tema ostaja odprta, da ne bomo smetili v kategoriji Motocikli.

Mogoče gdo ve kolk koštata olni in zračni filter :naughty: za V-Stroma 1000 in ali gdo uporablja olja Motoul 5100 4T 10W40 ester (cena za 2l 20.11eur)

Hvala

l.p. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče gdo ve kolk koštata olni in zračni filter :naughty: za V-Stroma 1000 in ali gdo uporablja olja Motoul 5100 4T 10W40 ester (cena za 2l 20.11eur)

Hvala

l.p. :worship:

Živjo! :worship:

Na servisu" motorjet", kjer servisiram štroma so včasih uporabljali to motorno olje,zdaj pa ne več.Zakaj ne, pa ne vem.Zdaj not dajejo shell silkolene comp 4, 10W-40(cena za 1l = 10,70eur),suzuki oljni filter cena 15.29eur.Te cene so včerajšnje,ker sem imel zukija na rednem servisu,koliko pa stane zračni filter pa ne vem.Lp. Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem bil pri dr. Brumu in moram reči, da Suza da dela kot urca. Delo je, kot vedno, opravil fantastično. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče gdo ve kolk koštata olni in zračni filter :naughty: za V-Stroma 1000 in ali gdo uporablja olja Motoul 5100 4T 10W40 ester (cena za 2l 20.11eur)

Hvala

l.p. :worship:

Še nekaj,če je gdo zainteresiran za tole šipco se naj oglasi :whistle:

post-22424-1240361478_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa ta šipca paše?

Na V-Strom 1000 l.2003 ali prej,l.2004 in mlajši imajo drugačno.Jaz sem si dal povišano ta pa je original

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo prah spihal s štromčka :naughty: evo verjetno komu poznana lokacija tokrat v pomladanski izvedbi.

post-15438-1240766455_thumb.jpg

post-15438-1240766485_thumb.jpg

post-15438-1240766532_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na V-Strom 1000 l.2003 ali prej,l.2004 in mlajši imajo drugačno.Jaz sem si dal povišano ta pa je original

:OK::worship:

Pa je padla ROUTE 69 :worship::worship:

post-22424-1240771333_thumb.jpg

post-22424-1240771385_thumb.jpg

post-22424-1240771426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je padla ROUTE 69 :worship::worship:

Jaz pa Route 66 :)

No, po zahodni Istri dol, pa po vzhodni gor. Route 66 je cesta od Labina do Rijeke, tik ob morju.

Naredil 500 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še report od naja z TIGROM,midva sva se odločila da pospremiva našega člana(OFSAJDA) in hrvaškega štromarja (BENIYA) na pot v Albanijo.Ker sem dobil informacijo da gre zraven tudi od Ofsajda žena ,sva se s Francelnom na hitro odločila da jih pospremiva edini problem da sta se Beny in Ofsajd zmenila zbor v Reki ob 7.oo h zjutraj to je pomenilo da je bil štart iz Mojstrane ob 4.30h zjutraj,vendar da spoznam od Igora ženo ki ji je ime Barbara je bil to še najmanši problem .

A si predstavlate izraz obraza od Ofsajda ko je prišel v Reko ob 7.20 in na bencinski črpalki zagleda dva poznana štroma,a ja pozabil sem povedat da za to srečanje ni vedel ,dogovor je bil z Benijem da mu narediva za začetek potovanja šok terapijo in je uspela.

Pospremila sva jih do Karlobaga kjer so se naše poti razšle midva proti Gračacu ,Žuti lokvi ,Josipdolu, Delnicam, Kočevju in domov,oni proti Črni Gori.

Skupaj se je nabralo 730 km vendar se je splačalo

evo še malo slik

post-2458-1240774467_thumb.jpg

post-2458-1240774492_thumb.jpg

post-2458-1240774514_thumb.jpg

post-2458-1240774543_thumb.jpg

post-2458-1240774576_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo prah spihal s štromčka :naughty: evo verjetno komu poznana lokacija tokrat v pomladanski izvedbi.

@Bobiboss : so kej zaflikal cesto od 03.11.2007 do zdej ?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bobiboss : so kej zaflikal cesto od 03.11.2007 do zdej ?? :naughty:

o so so je lepa kt rožca in gladka k dojenčkova ritka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še report od naja z TIGROM,midva sva se odločila da pospremiva našega člana(OFSAJDA) in hrvaškega štromarja (BENIYA) na pot v Albanijo.Ker sem dobil informacijo da gre zraven tudi od Ofsajda žena ,sva se s Francelnom na hitro odločila da jih pospremiva edini problem da sta se Beny in Ofsajd zmenila zbor v Reki ob 7.oo h zjutraj to je pomenilo da je bil štart iz Mojstrane ob 4.30h zjutraj,vendar da spoznam od Igora ženo ki ji je ime Barbara je bil to še najmanši problem .

A si predstavlate izraz obraza od Ofsajda ko je prišel v Reko ob 7.20 in na bencinski črpalki zagleda dva poznana štroma,a ja pozabil sem povedat da za to srečanje ni vedel ,dogovor je bil z Benijem da mu narediva za začetek potovanja šok terapijo in je uspela.

Pospremila sva jih do Karlobaga kjer so se naše poti razšle midva proti Gračacu ,Žuti lokvi ,Josipdolu, Delnicam, Kočevju in domov,oni proti Črni Gori.

Skupaj se je nabralo 730 km vendar se je splačalo

evo še malo slik

Evo svježe slike sa puta i poruke od Beenya:

Skadarsko jezero - sunce, puni volje, pozdrav od cro-slo ekipe

post-17458-1240912325_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo svježe slike sa puta i poruke od Beenya:

Skadarsko jezero - sunce, puni volje, pozdrav od cro-slo ekipe

So spremenili plan popotovanja ,ker je bilo v Albaniji slabo vreme so jo mahnili proti Durmitorju in naprej proti Sarajevu. Slika pa je nasatala ob Skadarskem jezeru v mestu Vlpazar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odselj imamo Boga med V-stromarji :worship:

Ofsajd, poglej kaj si izjavil 3. junija lani :evilgrin:

CITAT(glažar @ 3 Jun 2008 @ 12:56)

Nas ne zanima kaj ti počneš žvečer in v sobici ali v hotelu ,bi bilo pa lepo da saj vidimo boljšo polovico jo tako proklet skrivaš,kaj pravte klapa

Ofsajd' date=3 Jun 2008 @ 19:26' post='1382955]

Prijatelj, če jo spraviš na motor te častim :worship: kot božanstvo.....

pa da vidmo kaj bo zdaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odselj imamo Boga med V-stromarji :worship:

Ofsajd, poglej kaj si izjavil 3. junija lani :evilgrin:

CITAT(glažar @ 3 Jun 2008 @ 12:56)

Nas ne zanima kaj ti počneš žvečer in v sobici ali v hotelu ,bi bilo pa lepo da saj vidimo boljšo polovico jo tako proklet skrivaš,kaj pravte klapa

pa da vidmo kaj bo zdaj :lol1:

Sam jest jo nisem spravil na motor :naughty: sem jo pa prvi videl da se vozi na motorju :whistle: ,in moram potrditi da se pelje odlično :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jest jo nisem spravil na motor :naughty: sem jo pa prvi videl da se vozi na motorju :whistle: ,in moram potrditi da se pelje odlično :worship:

Baje sta ovinke trenirala na Mariji reki ( Prebold - Trbovlje ) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje sta ovinke trenirala na Mariji reki ( Prebold - Trbovlje ) :worship:

Z Ofsajdom sva jih trenirala še marsi kje drugje :naughty: vendar vedno sama :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Ofsajdom sva jih trenirala še marsi kje drugje :naughty: vendar vedno sama :whistle:

Jest sm bla pa prepričana, :slap: da vi vse to že znate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se zahvalim Tigru in Glažarju za res prijetno presenečenje. Fanta HVALA vama, resnično kapo dol :worship::worship: . V zgodnjih jutranjih urah sta odrinila od doma zato, da bi bila pravočasno na dogovorjenem mestu. Lahko rečem samo, da sem ostal :eek: brez besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bla pa prepričana, :slap: da vi vse to že znate :D

Janetka res je da mi to že vse znamo ampak vaja dela mojstra. :naughty: Tudi treniranje z boki je dobro ni pa važno kje treniraš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka res je da mi to že vse znamo ampak vaja dela mojstra. :naughty: Tudi treniranje z boki je dobro ni pa važno kje treniraš :whistle:

http://strom.selfip.net/suzuki/video/bug.wmv

Tudi mojstrom se zgodi, ob neupoštevanju pravil, ...................

Igor, kdaj je jutri zbor - budnica v Hrastniku ( ob 06.00 ), verjetno pridem če bo tale dež nehal padat in če bo kres potekal normalno :beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!