Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ofsajd

daj nehaj,saj vidiš,da je skoz zaparkiran pa malčajo :rolleyes::whistle: :krneki:

Samo takrat je cajt za slikat :naughty: ko malcamo

post-2458-1243268237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka,

nimamo cajt pisat vozmo, pa še lepga vremena bo konc :nono:

Najprej sobotne slike iz motozbora pri KAMERADIH, srečalPerota iz Brežic in njegovega kolega iz Primorske, ima dva meseca KLV - ja, zadovoljen ko hudič.

post-13958-1243310998_thumb.jpgpost-13958-1243311041_thumb.jpg

V nedeljo sem pa prevozil ROUTE 69, kaj naj rečem, užival kot p........c.

post-13958-1243311198_thumb.jpg post-13958-1243311225_thumb.jpg

post-13958-1243311298_thumb.jpg post-13958-1243311335_thumb.jpg

post-13958-1243311371_thumb.jpg post-13958-1243311437_thumb.jpg

Pa še video posnetek bom zrihtal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

žal se ne bom mogel udeležiti izleta na Štajersko - Koroškem delu, ker bom "varuška". Ob tem želim vsem, ki boste šli lepo vreme in da vas bojo "mrcine" ubogale.

LP Žrebec

PS: Kaj počnete 7.6.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

žal se ne bom mogel udeležiti izleta na Štajersko - Koroškem delu, ker bom "varuška". Ob tem želim vsem, ki boste šli lepo vreme in da vas bojo "mrcine" ubogale.

LP Žrebec

PS: Kaj počnete 7.6.?

Škoda žrebec :whistle: ,da te ne bo.Boš pa držal pesti za vreme,ker trenutno bolj slabo kaže za čez vikend. :unsure: No, pustimo se presenetiti!Lp.Joma&Co. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda žrebec :whistle: ,da te ne bo.Boš pa držal pesti za vreme,ker trenutno bolj slabo kaže za čez vikend. :unsure: No, pustimo se presenetiti!Lp.Joma&Co. :yea1:

Tudi jaz vam želim lep dan ,da vas bo čim več,ki se boste podili za Jomo :chase: .

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Name in moja sopotnico pa računajte !!

JOMA PIŠI !!!

Vren bo že ...?

A ja - da ne pozabite - še malo pa gremo skupaj v Nemčijo !! Ste pozabili !!!

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, za lepo vreme držim pesti!!!

A kaj ko hudiček noče it počivat, za 7.6. mi je sine pravkar sporočil, da ima tekmo v košarki in nebom mogel nikamor iti - ker kliče očetovska dolžnost. Pa drugič. Sledim pa gdaj bo žegen na alpski cesti Malte, da vas obvestim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, za lepo vreme držim pesti!!!

A kaj ko hudiček noče it počivat, za 7.6. mi je sine pravkar sporočil, da ima tekmo v košarki in nebom mogel nikamor iti - ker kliče očetovska dolžnost. Pa drugič. Sledim pa gdaj bo žegen na alpski cesti Malte, da vas obvestim.

LP

Žrebec :worship:

Ko bo žegen na Malti pa ja pravočasno zarezgetaj po forumu,da se organiziramo!!! :naughty:

Lp.Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vam želim lep dan ,da vas bo čim več,ki se boste podili za Jomo :chase: .

l.p.

:worship: Baracuda :worship:

Kot kaže vreme za v nedeljo bo bolj tak,tak.No, pustimo se presenetiti do jutri, potem dokončno sklenemo bo ali ne bo.Žal mi je, da ne moreš z nami!

L.p. Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Name in moja sopotnico pa računajte !!

JOMA PIŠI !!!

Vren bo že ...?

A ja - da ne pozabite - še malo pa gremo skupaj v Nemčijo !! Ste pozabili !!!

:worship: Renegade :worship:

Itak brez tebe nismo popolni :nono: ,tak da brez skrbi.Vreme?Vreme? :devil:

Komaj čakam furo v Nemčijo!Nismo pozabli ne,ne! :nono:

L.p.Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Baracuda :worship:

Kot kaže vreme za v nedeljo bo bolj tak,tak.No, pustimo se presenetiti do jutri, potem dokončno sklenemo bo ali ne bo.Žal mi je, da ne moreš z nami!

L.p. Joma! :yea1:

Pol pa bol,da ne bo :devil: O:-) ,bova mogoče,če bo prestavleno na kak drug termin tud jaz in moja kopilotka prletela .

Malo heca :cry: ,le naj bo vreme,da boste užival :OK::010:beer2:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship::worship:

POZOR!!! :headbang::headbang::headbang:

Naša vožnja ROMANTIKA TOUR zaradi slabega vremena odpade!!!Ker je za v soboto in tudi v nedeljo napovedano deževno in hladno vreme smo se organozatorji odločili,da našo vožnjo prestavimo v jesenski čas.Škoda bi bilo riniti z glavo skozi zid,saj je lepa tura,gorska in se dvignemo do 1666v/m in bi bilo preveč mrzlo.Seveda bi vsa stvar izgubila čar,pa tudi zaradi varnosti je bolje tako.Brez obžalovanja,še bo dovolj lepih dni ko bomo lahko izpeljali obljubljeno. :winkiss:

Vsem lepe pozdrave od Jome&Jomice,Boruta in Anite!!!!

P.S.Pa še nekaj slikic z Weinebena(pred 2 tednoma)

post-20891-1243523559.jpgpost-20891-1243523566.jpgpost-15-1065047390.jpgpost-20891-1243523578.jpgpost-20891-1243523584.jpg[

attachment=147292:DSC03530.JPG]post-20891-1243523594.jpg

post-20891-1243523573.jpg

post-20891-1243523589.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Name in moja sopotnico pa računajte !!

JOMA PIŠI !!!

Vren bo že ...?

A ja - da ne pozabite - še malo pa gremo skupaj v Nemčijo !! Ste pozabili !!!

Na žalost vas morava z Darjo obvestit, da sva odpovedala izlet v Nemčijo. Letos pač zdravje nagaja in upam, da se zadeva uredi in bom šel lahko zopet na motor. Seveda pa želiva vsem varno vožnjo in veliko lepih trenutkov pri druženju na poti v Nemčijo.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa je bilo na ....Weinebene 6.9.2008 .

LP

:worship: Živjo :worship:

No,vidiš takšno vreme si zaslužimo kot ste ga imeli vi takrat,da bodo lepe fotke.L.p. Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost vas morava z Darjo obvestit, da sva odpovedala izlet v Nemčijo. Letos pač zdravje nagaja in upam, da se zadeva uredi in bom šel lahko zopet na motor. Seveda pa želiva vsem varno vožnjo in veliko lepih trenutkov pri druženju na poti v Nemčijo.

lp igor in darja

Saj je do takrat še celih 12 dni - misliš , da se res ne bo pošlihtalo ???

PS: - če res ne gresta , vaju bi prosil , da javita v D in to papastrom@web.de da bodo drugi lahko prišli do sob !!

Pa čimprjšnje okrevanje !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Živjo vsem :worship:

Pa naj še kdo reče, da imajo vremenarji kaj pojma :headbang: Ne nimajo ga in kljub vsej tehnologiji vreme napovedujejo" tja v tri dni". :whistle: Danes je bilo odlično vreme,res da zjutraj dokaj mrzlo ampak čez dan :winkiss: Mi pa odpovedali naš ROMANTIKA TOUR. :headbang::headbang::headbang::headbang: Tega si hitro ne odpustim.Še dobro, da sva z mojo Jomico dan izkoristila in se šla malo potepat z mopekom do Klopinskega jezera in grede nazaj še skočla na Golico je pa števec pokazal 215km.Ravno dovolj za majhen izlet.Vsem lepe pozdrave in več sreče prihodnjič.Joma :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je do takrat še celih 12 dni - misliš , da se res ne bo pošlihtalo ???

PS: - če res ne gresta , vaju bi prosil , da javita v D in to papastrom@web.de da bodo drugi lahko prišli do sob !!

Pa čimprjšnje okrevanje !!

LP

L.p.Renegade :worship:

Kolikor vem je Igor že vse javil na pravi naslov in storniral rezervacijo.Lp.Joma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.p.Renegade :worship:

Kolikor vem je Igor že vse javil na pravi naslov in storniral rezervacijo.Lp.Joma!

Joma res je, rezervacijo sva že tornirala. Čakala sva celo spomlad ali bo kaj bolje, vendar mi je po vsaki turi slabo, ...

So pa tale konec tedna vremenarji res malce mim pihni. Veliko govora o dežju pa nič od njega. Razen v soboto zvečer ko smo bli na gasilski veselici v Podutiku-Glincah, je padal ko za stavo, pa je bil na srečo šotor na razpolago. In glej ga zlomka tudi tam srečam štromarja - Žrebec z družino.

Lepo se imejte,

Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Živjo vsem :worship:

Pa naj še kdo reče, da imajo vremenarji kaj pojma :headbang: Ne nimajo ga in kljub vsej tehnologiji vreme napovedujejo" tja v tri dni". :whistle: Danes je bilo odlično vreme,res da zjutraj dokaj mrzlo ampak čez dan :winkiss: Mi pa odpovedali naš ROMANTIKA TOUR. :headbang::headbang::headbang::headbang: T :yea1::yea1:

:whistle:sej sm ti rekla, da vam :grim bom zrihtala vreme...... zakaj me pa nisi poslušal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:sej sm ti rekla, da vam :grim bom zrihtala vreme...... zakaj me pa nisi poslušal :slap:

:naughty: Ej,Janetka :winkiss:

Od zdaj naprej ti vse verjamem! :slap: Fajn bodi! :OK: Joma! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joma res je, rezervacijo sva že tornirala. Čakala sva celo spomlad ali bo kaj bolje, vendar mi je po vsaki turi slabo, ...

So pa tale konec tedna vremenarji res malce mim pihni. Veliko govora o dežju pa nič od njega. Razen v soboto zvečer ko smo bli na gasilski veselici v Podutiku-Glincah, je padal ko za stavo, pa je bil na srečo šotor na razpolago. In glej ga zlomka tudi tam srečam štromarja - Žrebec z družino.

Lepo se imejte,

Igor in Darja

:worship: Igor in Darja :worship:

Ja res je, ko ima hudič mlade pol jih ma 100. :devil: Fajn bodita,Igor ne se sekirat,ker pol je itak še samo slabše.Želimo ti skorajšnje izboljšanje zdravja :yes: :yes: :yes: :yes: ,saj vaju že pogrešamo, potem pa brrrrrrrrrrrr... :OK::OK::OK::OK:

Joma&Jomica,Borut&Anita :yea1::yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuu :yea1:

s temle vikendom res nimamo :grrr sreče oz. krompirja

in če ne veste kam bi se dali :hmm:

lahko v soboto 06.06 ob 15 uri pridete v Šenčur kjer imajo praznik krompirjaaaaaaaaaaaaaaa :grim

http://www.dogaja.se/dogodek/krompirjev_pr..._sencurju/25792

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!