Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

no pa smo se mal vidl pa mal počvekal pa se mal pelal še slikce pa bo pika na i.kakor se tudi reče kratko a sladko.tisti k ste kihal čajček pa to pa bo. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da je bilo tudi vam všeč.

Glažar, še enkrat vse naj, upam da bo vrček kaj prav prišel. Mogoče ni najlepši, je pa funkcionalen, pa še za dober namen gre... Pa še enkrat čestitke tudi od mene.

Pa upam, da niste preveč zmrzovali čez tiste ovinke.

Lepo se imejte, pa še enkrat hvala za vse lepe želje in prelepo preživet čas v vaši družbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Trojanah se je zbralo 9 Štromov, od tega trije mali in šest velikih, trije štromarji pa so prišli z avtom.

@Horny: Hvala za povabilo na krof

ostalim pa hvala za prijetno druženje :wub:

post-9535-125580681913_thumb.jpg post-9535-125580685185_thumb.jpg

post-9535-125580688787_thumb.jpg post-9535-125580691553_thumb.jpg

post-9535-125580692935_thumb.jpg post-9535-125580694332_thumb.jpg

post-9535-12558069727_thumb.jpg post-9535-125580705036_thumb.jpg

post-9535-125580712358_thumb.jpg post-9535-125580714233_thumb.jpg

post-9535-125580716265_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da je bilo tudi vam všeč.

Glažar, še enkrat vse naj, upam da bo vrček kaj prav prišel. Mogoče ni najlepši, je pa funkcionalen, pa še za dober namen gre... Pa še enkrat čestitke tudi od mene.

Pa upam, da niste preveč zmrzovali čez tiste ovinke.

Lepo se imejte, pa še enkrat hvala za vse lepe želje in prelepo preživet čas v vaši družbi.

Horn3t vrček je enkraten še enkrat hvala :worship: .Tudi tebi vse čestitke za ROJSTNI DAN ,seda poznam še nekoga ki isti dan paznuje .Že sedaj pa si vabljen na biljarb v Miklavž,kjer bo tradicjonalno srečanje ,datum še ni dokončen končno pa boš vse zvedel tukaj,tudi glede prevoza saj sem jaz najbol oddaljen .

Moram pa se zahvaljiti tudi moji dragi prijateljici JANETKI ki mi je priredila veliko presenečenje :worship: ,verjetno mi je to vrnila za tisti štrudel v LAVABUSI.Namreč podarila mi je majico na kateri sta moji ljubici :naughty: .Ko jo pokažem Žemljici, mi reče saj to je novi Štromček jast :nono: pa ne to je stari Štromček :nono::slap: na koncu sva imela oba prav,spredaj na majici je nova ljubica ,zadaj pa stara ljubezen :slap::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@horn3t: tudi z moje strani HVALA za krofek in prozoran, no kasneje zeleni čajček (zunanji kot mize ve za kaj se gre) :whistle:

@all prostoni: še eno potrdilo z moje strani da so Stromarji "by default" dobra družba....

Dan je bil zelo lep, krofi odlični, cesta nas je pripeljala varno domov in, all in all,.... :worship:

Till next time....

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj-naj Horni tudi iz moje strani in hvala za pogostitev :worship: Jaz sem pa glih zadn cajt uletu domu pa še ni blo vse OK :evilgrin: pa se je kasnej poravnalo. :yea1:

Sem se pa odloču :grim ,da bo za letos dost motorja in se ga bom lotil pucat pol pa Brumu in na čakanje do pomladi :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan po srečanju na Trojanah še vedno premlevam vse občutke, gledam slike in se spominjam naših pogovorov. Kar je na začetku skoraj kazalo na katastrofo (ker je neki neznanec pač odpovedal rezervacijo - vsaj tako so trdili, jaz pa :headbang: ), je na koncu izpadlo fantastično. Boljše družbe za praznovanje česarkoli (v tem primeru državnega praznika Štromarske sekcije, za kar sem pozabil čestitati vsem posebej, kar popravljam sedaj in seveda Glažarjevega in mojega rojstnega dne), si skoraj ne morem zamišljati :worship: . Izvedel sem marsikaj, nasmejal sem se kaki ideji in dovtipu, si ogledal zborček V-Stromov, opreme na njih ter si mislil: "vsaka čast tem ljudem, ki jih žene skupna ljubezen do istega tipa motorja in do medsebojnega druženja, da gredo od doma in se odzovejo vabilu do tistega dne popolnega neznanca, še bolj pa tem, ki so v teh mrzlih dneh vsi premrli pripeljali na vrh Atransa z V-Stromi".

Res me veseli, da ste se odzvali vabilu v takem številu in z menoj ter podobno mislečimi delili del sobotnega dopoldneva, ki se je počasi prevešalo v popoldne, ter naredili še skupno vožnjo, verjetno da eno zadnjih v tej sezoni (izjeme izvzete :whistle: ).

Glede na to, kar sem videl včeraj, vem da to srečanje ni bilo zadnje, da bomo še marsikako besedo rekli, kako neumnost naredili :krneki: ter se seveda preganjali okrog z nam vsem ljubimi Štromi, zato tistim, ki ste včerja bili na Trojanah, ki ste morali predčasno oditi ali pa zaradi obveznosti niste uspeli priti, kličem: "Se vidimo prihodnjič, verjetno najprej na bilijardu, spomladi pa sigurno tudi na dveh kolesih".

Hvala vsem še enkrat za vse in želim vam lep dan!

Sebastjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Dan po srečanju na Trojanah še vedno premlevam vse občutke, gledam slike in se spominjam naših pogovorov. Kar je na začetku skoraj kazalo na katastrofo (ker je neki neznanec pač odpovedal rezervacijo - vsaj tako so trdili, jaz pa :headbang: ), je na koncu izpadlo fantastično. Boljše družbe za praznovanje česarkoli (v tem primeru državnega praznika Štromarske sekcije, za kar sem pozabil čestitati vsem posebej, kar popravljam sedaj in seveda Glažarjevega in mojega rojstnega dne), si skoraj ne morem zamišljati :worship: . Izvedel sem marsikaj, nasmejal sem se kaki ideji in dovtipu, si ogledal zborček V-Stromov, opreme na njih ter si mislil: "vsaka čast tem ljudem, ki jih žene skupna ljubezen do istega tipa motorja in do medsebojnega druženja, da gredo od doma in se odzovejo vabilu do tistega dne popolnega neznanca, še bolj pa tem, ki so v teh mrzlih dneh vsi premrli pripeljali na vrh Atransa z V-Stromi".

Res me veseli, da ste se odzvali vabilu v takem številu in z menoj ter podobno mislečimi delili del sobotnega dopoldneva, ki se je počasi prevešalo v popoldne, ter naredili še skupno vožnjo, verjetno da eno zadnjih v tej sezoni (izjeme izvzete :whistle: ).

Glede na to, kar sem videl včeraj, vem da to srečanje ni bilo zadnje, da bomo še marsikako besedo rekli, kako neumnost naredili :krneki: ter se seveda preganjali okrog z nam vsem ljubimi Štromi, zato tistim, ki ste včerja bili na Trojanah, ki ste morali predčasno oditi ali pa zaradi obveznosti niste uspeli priti, kličem: "Se vidimo prihodnjič, verjetno najprej na bilijardu, spomladi pa sigurno tudi na dveh kolesih".

Hvala vsem še enkrat za vse in želim vam lep dan!

Sebastjan

:worship:

zima :cry: hitro mine :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema zime za eskime...

Če ne bo snega, na biljard obvezno s Štromom!

A.

Ampak saj 10-15 stopinj C sonček :evilgrin: ,je blo včirej dost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horn3t hvala za pogostitev na trojanah .Družba kaj naj rečem hvala na čestitkah in za prijetno preživet dan,bilo je lepo.

Kaj ti ostane v življenju družina ki je z teboj v dobrem in slabem i prijatelji .In kot gre tista pesem od :worship: Šifrerja za prijatelje si je treba čas uzet :worship:

glažar ne seri!

uzem si cajt za p'rjatle pa kdaj v svoj klub prid' pogledat!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horn3t,

tudi z najine strani se zahvaljujeva za povabilo, krofe in pijačo.

Dady,

zate pa naslov knjige moto tur o kateri sva govorila: Moto avto VODIČ 3 (motosi). Knjiga je dokaj nova - izdana 2008. Poglej na www.motosi.org.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Lep pozdrav vsem Štromarjem - najprej pa bi rad čestital obema slavljencema za rojstni dan !!

Rad bi opozoril vse Štromarje na TURNIR V BILJARDU ki bi bil predvidoma 14.11.2009

z pričetkom ob 17 uri - vse , ki bi se radi udeležili turnirja pa naprošam , da se meni predhodno prijavite , da bomo videli kako organizirat prehrano ....

upam pa , da se boste udeležili tega turnirja v čim večjem številu !trance_25_naughty.gif

Lokacija turnirja je že klasična - Bilardnica "MARTINELA" v Miklavžu na Dravskem polju - Ptujska cesta 17 : več podrobnosti o sami biljardnici najdete na :

http://www.biljardnica-martinela.si/

Pa kar pohitite z prijavami ........

LP trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glažar ne seri!

uzem si cajt za p'rjatle pa kdaj v svoj klub prid' pogledat!

Da bom sam tam sedel pa čakal kdaj kdo pride :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glažar ne seri!

uzem si cajt za p'rjatle pa kdaj v svoj klub prid' pogledat!

:headbang::SS

kar je bulš je bulš :evilgrin:

če je druženje neobvezno si zapomnite,da je bolj obiskano ko bilo kater obvezen žur ali motozbor :krneki:

drugače pa :topic:

Glažar............:OK:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je druženje neobvezno si zapomnite,da je bolj obiskano ko bilo kater obvezen žur ali motozbor :krneki:

Čiovo je pravi primer :worship::worship: gdor gre,gre in to je to.Na koncu pa ---:010:beer2::friend2::grupni::music1::yea1::004 :hooray:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

vidim, da uživate v krofih!! :P Tud jst bi, sam sva bla u gužvi.

Pa še motorčka nimava še :( , sam danes nama je posijalo sonceeeee :D , zaarala sva motorča BMWštromčka.

Sej bomo še prjatli kaneda!!??

Pa še slikca:post-18326-125597598975_thumb.jpg

Za vikend bo mogoče že doma, potem pa testna vožnja na morje.

NA BILJARD PRIDEVA SKORAJ SIGURNO 99%

SEJ LAHKO JANETKA???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

vidim, da uživate v krofih!! :P Tud jst bi, sam sva bla u gužvi.

Pa še motorčka nimava še :( , sam danes nama je posijalo sonceeeee :D , zaarala sva motorča BMWštromčka.

Sej bomo še prjatli kaneda!!??

Pa še slikca:post-18326-125597598975_thumb.jpg

Za vikend bo mogoče že doma, potem pa testna vožnja na morje.

NA BILJARD PRIDEVA SKORAJ SIGURNO 99%

SEJ LAHKO JANETKA???

Seveda morata priti sem ti dolžan za pir :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še slikca:post-18326-125597598975_thumb.jpg

NA BILJARD PRIDEVA SKORAJ SIGURNO 99%

SEJ LAHKO JANETKA???

Zakaj pa sprašujeta ?? Seveda sta oba dobrodošla !!!

Slika pa je Cooooollllllllll diši tudi marsikateremu Štromarju ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čiovo je pravi primer :worship::worship: gdor gre,gre in to je to.Na koncu pa ---:010:beer2::friend2::grupni::music1::yea1::004 :hooray:

Ampak to Čiovo...prideš čez Trogir, za mostom levo, 25km rajda in nikjer Čiova...pa gdje vam je to Čiovo!? :slap::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

Pa še slikca:post-18326-125597598975_thumb.jpg

Za vikend bo mogoče že doma, potem pa testna vožnja na morje.

NA BILJARD PRIDEVA SKORAJ SIGURNO 99%

SEJ LAHKO JANETKA???

Bravo :worship: tudi iz moje strani

Sam cena :evilgrin: ni to za mene :glare: :nono: povprečneža.Drugač je pa dobra cena glede na konkurenco in prevožene Km-Sam za kanistre za golaž bo treba kakšnga stotaka še odštet :lol1:

Naj vama služi saj tako kot Štrom.

:yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!