Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

A je datum že določen?

i+d

Evo :naughty: :naughty:

Rad bi opozoril vse Štromarje na TURNIR V BILJARDU ki bi bil predvidoma 14.11.2009

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kot nov član strani motosvet, brskam po strani in vidim da se V-štromarji nekaj družijo in kontaktirajo. Odlično, ali me sprejmete v družbo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kot nov član strani motosvet, brskam po strani in vidim da se V-štromarji nekaj družijo in kontaktirajo. Odlično, ali me sprejmete v družbo ?

Seveda, dobrodošel...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kot nov član strani motosvet, brskam po strani in vidim da se V-štromarji nekaj družijo in kontaktirajo. Odlično, ali me sprejmete v družbo ?

Itaq. Pogoja za članstvo sta - dobra volja in KL/V-Strom. Drugi pogoj ni obvezen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kot nov član strani motosvet, brskam po strani in vidim da se V-štromarji nekaj družijo in kontaktirajo. Odlično, ali me sprejmete v družbo ?

:worship::worship: z veseljem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, dobra volja in V-strom so prisotni.

Ta na sliki ni moj, ampak se ga nebi branil.

post-25818-125606144004_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa med tistimi, ki so dobre volje, pa še nimajo V-Stroma. Tudi jaz izrekam dobrodošlico!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem izvedel, da sem 14.11. prost. Tako, da če lahko pridem, se vidimo na bilijardu (o katerem sicer nimam pojma).

Lep večer še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede si opazil višino sedeža za ta motor....

OJ

ja sem probal , višina me ne moti saj max višino doseže samo če ga daš na OFF road.

sem se vozil, ni panike, lahek kot moped.

nisem mel problema z višino.

SE GA SRČAMO NA CESTI .)

BYBY :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRO VSEM novim in starim

seceda Barakuda pijača pade, to mi jasno kot beli dan :slap:

SREČNO

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kot nov član strani motosvet, brskam po strani in vidim da se V-štromarji nekaj družijo in kontaktirajo. Odlično, ali me sprejmete v družbo ?

:worship: DOBRODOŠEL :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ

ja sem probal , višina me ne moti saj max višino doseže samo če ga daš na OFF road.

sem se vozil, ni panike, lahek kot moped.

nisem mel problema z višino.

SE GA SRČAMO NA CESTI .)

YBY :yea1:

Potem vama pa želim obilo užitkov in varnih kilometrov. Pa ne pozab prpelat pokazat mrcino. Zanj velja tako kot za Strome.......rdeči je najlepši. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem izvedel, da sem 14.11. prost. Tako, da če lahko pridem, se vidimo na bilijardu (o katerem sicer nimam pojma).

Lep večer še naprej.

Naj te to ne moti, nisi edini, ki nima pojma o biljardu. Ker se igra v dvojicah je nekaj možnosti, da dobiš dobrega partnerja in potem je krepko laže.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ

ja sem probal , višina me ne moti saj max višino doseže samo če ga daš na OFF road.

sem se vozil, ni panike, lahek kot moped.

nisem mel problema z višino.

SE GA SRČAMO NA CESTI .)

BYBY :yea1:

Matjaz, Brigita,

lepo je videti dva, ki se jima je želja izpolnila. Varne kilometre želiva z Darjo. In ali je že kaka ideja za konec tedna?

lp i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaz, Brigita,

lepo je videti dva, ki se jima je želja izpolnila. Varne kilometre želiva z Darjo. In ali je že kaka ideja za konec tedna?

lp i+d

¸

Čiščenje in priprava Štromčka za zimo :lol1::lol1::lol1:

če bodo primerne temperature :? ,če ne :zzz: :beer1: kavč,tv :friend2::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaz, Brigita,

lepo je videti dva, ki se jima je želja izpolnila. Varne kilometre želiva z Darjo. In ali je že kaka ideja za konec tedna?

lp i+d

OJLA,

hvala prijatelji za lepe želje. :worship: Vesel sem, da sva vas spoznala in sploh ni važn kakšen motor vozimo, važno je, da se družimo in da smo prijatelji. Mislim, da se skoraj vsi s tem strinjamo! NOVINCI, nisem vas mel še prilike spoznat, a bo za to še dovolj priložnosti. DOBRODOŠLI :yea1:.

KONEC tedna, pa je napoved prav spomladanska. V soboto grem po motor in prespim na notranjski skupaj s prijateljem IVO-tom. V nedeljo, pa furica na primorsko, ali pa kraško regijo.

Kdor bi se rad pridružil je dobrodošel, PIJAČA je itak na moj račun :?

Predlagam kavico v postojni na OMV ob 10 uri, potem pa dalje. Vabljeni!

info na 041 770 808

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ...........jo :yea1:

Po prvih podatkih se lahko zgodi, da pridem na "štapić" party, žrebička ma sicer dopoldne "biznis" :wacko:, ampak po prejšnih izkušnjah ne bova pozna :beer2:

LP

PS: Renegade torej na seznam za-enkrat še +2 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ...........jo :yea1:

Po prvih podatkih se lahko zgodi, da pridem na "štapić" party, žrebička ma sicer dopoldne "biznis" :wacko:, ampak po prejšnih izkušnjah ne bova pozna :beer2:

LP

PS: Renegade torej na seznam za-enkrat še +2 :010

A se moramo prijavit? Sem mislu, da je za stalne goste prijava avtomatska. Hecam se. Renegade prosim prijavi še mene in Darjo.

Srečno vsem,

lp i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Evo majstori - štromarji ... tukaj spodaj sem naredil seznam udeležence turnirja v biljardu - Sedaj naprošam vsakega posameznika , ki se bo udeležil turnirja da se vpiše na seznam - in jo potem ponovno prilepi nazaj v post - da bomo vsaj videli koliko nas sploh bo.

Še ena malenkost - na žalost vam sporočam , da se Biljardnica Martinela zapira z 1.12.2009 - tako da vas vabim , da se še zadnjič udeležite tega turnirja v čim večjem številu !!

Pa srečno !!

no pa še seznam prisotnih :

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

LP:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Evo majstori - štromarji ... tukaj spodaj sem naredil seznam udeležence turnirja v biljardu - Sedaj naprošam vsakega posameznika , ki se bo udeležil turnirja da se vpiše na seznam - in jo potem ponovno prilepi nazaj v post - da bomo vsaj videli koliko nas sploh bo.

Še ena malenkost - na žalost vam sporočam , da se Biljardnica Martinela zapira z 1.12.2009 - tako da vas vabim , da se še zadnjič udeležite tega turnirja v čim večjem številu !!

Pa srečno !!

no pa še seznam prisotnih :

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

LP:yea1:

:kva2: pa JAZ tudi mene in mojo :K si spustu :grim

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Angolac

Che & Iva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!