Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Tako bo prav.

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bo prav.

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Luc & Majda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Kot vidim , vas biljard nič več ne zanima ??? Janetka Đume Frenk Tiger................ in še bi lahko našteval ....

Saj vem .... vozite se vsi po vrsti ...kot naprimer mi !!

Saj nebi bilo nič posebnega ...samo ....Dady je testiral novo opremo ....jaz sem testiral nove nastavitve motorja ...Jadralec pa je testiral ....Fotoaparat !!

Vsi za enega ...eden za vse ....

Pa lep večer ....................................Matjaž ti par hitro pripopaj slike gor ...test novega BMW-ja trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

post-297-12564932594_thumb.jpg

post-297-12564932816_thumb.jpg

post-297-125649332114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo spravili pod streho še eno pozno jesensko turo.

Dobili smo se na kavici v Postojni in nadaljevali v Piran. Tam pa sonček, preko 20 stopinj, nič vetra, skratka super. Da dan ne bi prehitro minil smo se vračali preko Divače na Mašun pa slabih 20 km makadama do gradu Snežnik in v megleno popoldne. Sledilo je pozno kosilo, "dostava" Brigite domov v Lož in smer Ljubljana, oziroma gorenjska naveza Matjaž, Ivo 1, Ivo2 in Mojca v Kranj, Bled, ...

Z Darjo sva branila štromarsko čast. Borba je bila izjemno težka, saj sta bila v zasedbi še dva bemflna in en varadero. Prilagam par fotk. Še dobro, da je imel Matjaž čelado na glavi, drgač bi si krepko prehladu grlo, saj se mu stalno smeje do ušes ...

Lepo je biti v družbi zadovoljnih in veselih ljudi. Vsem skupaj hvala za družbo in se vidimo na biljardu.

Igor + Darja

post-12758-125650276451_thumb.jpg

post-12758-125650278407_thumb.jpg

post-12758-125650280051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo spravili pod streho še eno pozno jesensko turo.

Dobili smo se na kavici v Postojni in nadaljevali v Piran. Tam pa sonček, preko 20 stopinj, nič vetra, skratka super. Da dan ne bi prehitro minil smo se vračali preko Divače na Mašun pa slabih 20 km makadama do gradu Snežnik in v megleno popoldne. Sledilo je pozno kosilo, "dostava" Brigite domov v Lož in smer Ljubljana, oziroma gorenjska naveza Matjaž, Ivo 1, Ivo2 in Mojca v Kranj, Bled, ...

Z Darjo sva branila štromarsko čast. Borba je bila izjemno težka, saj sta bila v zasedbi še dva bemflna in en varadero. Prilagam par fotk. Še dobro, da je imel Matjaž čelado na glavi, drgač bi si krepko prehladu grlo, saj se mu stalno smeje do ušes ...

Lepo je biti v družbi zadovoljnih in veselih ljudi. Vsem skupaj hvala za družbo in se vidimo na biljardu.

Igor + Darja

Je pa res važen se kr z kovčki vozi,to pa zato da lahko kam čalado postav. :slap:.Za nasmeh, pa tud čelada ne pomaga se mu vidjo mušice v zobeh.

Matjaž kot sem reku veliko varnih km ,pa Brigito pozdrav,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res važen se kr z kovčki vozi,to pa zato da lahko kam čalado postav. slap.gif.Za nasmeh, pa tud čelada ne pomaga se mu vidjo mušice v zobeh.

Matjaž kot sem reku veliko varnih km ,pa Brigito pozdrav,

Glažar, na črkah vidim, da so se ti roke tresle!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

vidim, da uživate v krofih!! :P Tud jst bi, sam sva bla u gužvi.

Pa še motorčka nimava še :( , sam danes nama je posijalo sonceeeee :D , zaarala sva motorča BMWštromčka.

Sej bomo še prjatli kaneda!!??

Pa še slikca:post-18326-125597598975_thumb.jpg

Za vikend bo mogoče že doma, potem pa testna vožnja na morje.

NA BILJARD PRIDEVA SKORAJ SIGURNO 99%

SEJ LAHKO JANETKA???

dobrodošla v klub štromovcev po duši z bemflo pod ritjo

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

hvala vsem za dobre želje, res sem vesel kot otrok :rolleyes: . Seveda pa ostajam-ostajava ŠTROMARJA po duši!!

TAKE KLAPE NI DALEČ NAOKOLI :worship:

V veliko zadovoljstvo mi je ta motor, sam z Glažarjem ugotavljava, da nama je čist zagrenil tole zimo (njemu njegov novi, meni moj). MATR SE BO VLEKLA!! :headbang:

SE VIDIMO V MARIBORU :yea1:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

hvala vsem za dobre želje, res sem vesel kot otrok :rolleyes: . Seveda pa ostajam-ostajava ŠTROMARJA po duši!!

TAKE KLAPE NI DALEČ NAOKOLI :worship:

V veliko zadovoljstvo mi je ta motor, sam z Glažarjem ugotavljava, da nama je čist zagrenil tole zimo (njemu njegov novi, meni moj). MATR SE BO VLEKLA!! :headbang:

SE VIDIMO V MARIBORU :yea1:

BYBY

Ja res bo dolga zima,ampak se tolažim da je že november :naughty: ,lansko zimo sem parkiral že septembra :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res bo dolga zima,ampak se tolažim da je že november :naughty: ,lansko zimo sem parkiral že septembra :slap:

V soboto zna biti suho tja do 11 stopinj. Se greva peljat? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zna biti suho tja do 11 stopinj. Se greva peljat? :naughty:

Kr sem reku sem reku ,motor je pospravljen in pripravljen na zimski počitek :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr sem reku sem reku ,motor je pospravljen in pripravljen na zimski počitek :headbang:

Glažar zdej k maš Akrapote se pozim res ne smeš vozit. Maš preveč hribov okoli sebe in lohk kak plaz sproziš ...

lp i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70:30 verjetnosti, da tudi jaz pridem s polovico na biljard - bova še fiksno potrdila, ko bova točno vedela skladno z navodili "copy-paste" in se dopisi :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za suho in mokro...

tako da...

trasa?

sem jo morda spregledal?

sem iz mb in grem v soboto na furo najbrz - zaenkrat se brez cilja.

cilj je bil za ta vikend dvodnevna, ampak ker so "menda" prazniki, bo morda samo 1 dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

evo - nova lista :

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

kar tako naprej - sedaj nas je 26 ...še kdo zainteresiran ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj počasi se pa bomo nakapljali :) Nekateri so pa kar nekam poniknili...:? Ampak bo že, menda.

Še eno vprašanje - nekaj sem po tej temi bral o nekakšnem skladu za pijačo in ostalo, pa me zanima, če je to še aktualno in kam naj v tem primeru nakažem goldinarje. Hvala za odgovor in lep dan še naprej!

Sebastjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj počasi se pa bomo nakapljali :) Nekateri so pa kar nekam poniknili...:? Ampak bo že, menda.

Še eno vprašanje - nekaj sem po tej temi bral o nekakšnem skladu za pijačo in ostalo, pa me zanima, če je to še aktualno in kam naj v tem primeru nakažem goldinarje. Hvala za odgovor in lep dan še naprej!

Sebastjan

Tiste evrčke prines s seboj ,dol jih Renegade pobere :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Še kdo ?

HEJ,

v soboto poppoldan sem doma(od 13 ure dalje), če boste na Gorenjskem se lahk na dringo oglasite.

Vabljeni :kava:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

v soboto poppoldan sem doma(od 13 ure dalje), če boste na Gorenjskem se lahk na dringo oglasite.

Vabljeni :kava:

BYBY

Pelat se pa ne bi šel? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!