Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofsajd,

:grim

če si za, predlagam da prideš na Gorenjsko, se dobimo recimo v Kranju ali še bolj Preddvoru, potem se dvignemo na Jezersko, pol pa v Avstrijo, naredimo en krog proti Celovcu, pa nadaljujemo lahko tudi proti Beljaku, gremo čez ..... (en hrib ki ne vem kako se imenuje) in pridemo ven v Kranjski Gori, pol pa počasi nazaj... po poti se pa lahko vstavimo mogoče na kakšni kavici pri “non-Driving-Stromerjih” ko nam bodo na poti?

Kaj praviš? :hmm:

Ne bi pa štartal zelo zgodaj... bolj okrog 11-12?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelat se pa ne bi šel? :naughty:

oj,

zjutraj delam do 13 ure,

mal na tesnem bom s časom, kak del poti lahko, za kako uro ali dve , več pa nebom mel časa, mam bolnega očeta.

Se zvečer dokonca zmenimo, OK?

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofsajd,

:grim

če si za, predlagam da prideš na Gorenjsko, se dobimo recimo v Kranju ali še bolj Preddvoru, potem se dvignemo na Jezersko, pol pa v Avstrijo, naredimo en krog proti Celovcu, pa nadaljujemo lahko tudi proti Beljaku, gremo čez ..... (en hrib ki ne vem kako se imenuje) in pridemo ven v Kranjski Gori, pol pa počasi nazaj... po poti se pa lahko vstavimo mogoče na kakšni kavici pri “non-Driving-Stromerjih” ko nam bodo na poti?

Kaj praviš? :hmm:

Ne bi pa štartal zelo zgodaj... bolj okrog 11-12?

;)

Lahko se zmeniva, samo bi bil rad do teme doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se zmeniva, samo bi bil rad do teme doma

Če bosta delala ta krog in bi bil rad do teme doma moraš štartat iz Hrastnika ob 7h :whistle: :naughty: pa nobenih obiskov :nono: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bosta delala ta krog in bi bil rad do teme doma moraš štartat iz Hrastnika ob 7h :whistle: :naughty: pa nobenih obiskov :nono: :naughty: :naughty:

:grim zato sem tut napisal da bi bil rad do teme doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še zadnjih 340 km v tej sezoni sva odpeljala. Hvala Seradu za družbo :worship: Matjažu gostoljubje :OK: in :xx: :worship:. Od jutri naprej bo motorček šel na zimsko :zzz:. Glažar pa mi je reku citiram" da te ne slišim več , kdo se gre pelat". Človek je že v letih sej ga razumem.

LP vsem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:. Od jutri naprej bo motorček šel na zimsko :zzz:. Glažar pa mi je reku citiram" da te ne slišim več , kdo se gre pelat". Človek je že v letih sej ga razumem.

LP vsem :yea1:

Saj res človeka draži :headbang: ko se psihično pripraviš in z težkim srcem daš motor na zimsko spanje ga očistiš ,zgloncaš, čelade in obleko opereš ti on napiše

A SE GRE GDO PELAT :headbang::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res človeka draži :headbang: ko se psihično pripraviš in z težkim srcem daš motor na zimsko spanje ga očistiš ,zgloncaš, čelade in obleko opereš ti on napiše

A SE GRE GDO PELAT :headbang::?

...zato eni tega ne počnemo pred decembrom (pranje oblek, čelad.....)

:whistle:

prav fajn je bilo... :worship:

Hvala Ofsajdu za prijetno popoldne in Matjazu na toplemu čajčku... khm, mrzlem piru sem mislu... :slap:

Od jutri tudi moj Storm gre v zimsko spanje... :zzz:

....za nami je pa odlična sezona! :OK:

:yea1:

Popravljeno . Popravil serad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Samo eno vprašanje imam za vse vas !!

Kaj je " NOČ ČAROVNIC" ? ?

V bistvu isto, kot DAN ŽENA, samo da je ponoči.....

whistle.gifwhistle.gifslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Samo eno vprašanje imam za vse vas !!

Kaj je " NOČ ČAROVNIC" ? ?

V bistvu isto, kot DAN ŽENA, samo da je ponoči.....

whistle.gifwhistle.gifslap.gif

DOBRAAAA PRIJATELJ!!!!! :lol1:

Hvala zadnjim Štromarskim popotnikom (Ofsajd, Serad) za obisk, vsi Štromarji vedno dobrodošli!! :worship:

Se vidimo v Maribori! :yea1:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarski biljard worship.gif

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Danek & Lily

Dady

Dajte no ..... še je čas......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Ekipa za bilateralne odnose worship.gif

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Horn3t

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Danek & Lily

Dady

Joma & Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislil, da vsi spite zimsko spanje... :yawn: Saj bo bolje spomladi no, bodo spet novi kraji za obiskat, polni tanki za gorivo, pa gume ravno na pravi temperaturi za še tiste tri ovinke tam v daljavi odpeljat, pa motorček brni tam nekje pri 6.500 obratih na minuto, pa druščina je prava :kva2: Vmes se pa še kje dobimo (Štajerska bo super za začetek), pa kako bolj ali manj brihtno razdremo, pa kako :kava: spijemo, pa kak "štrudl" ali krof pojemo (ok, jaz ne ker sem na dieti)... :devil:

Saj veste, da ste vesela druščina Štromarjev, ki pravzaprav nikoli, tudi v spanju ne neha vsaj malo obračati desnice... Zbuuudiiimoooo seeeee! :yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,sneg je tu :kva2:

Dobil sem super ponudbo za tole zadevo :hmm:http://www.sitogroup.com/pls/pazsito/pk$ges_upload.download?nome_file=F22644/DT-7254A.pdf

seveda novi,homologirani

oblika je kot na drugem videu glas pa podoben prvemu

:OK::OK:

kaj porečete?

a je cena skrivnost :naughty: :krneki:

sicer pa a nisi neki o akrapotu govoru :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dobra ponudba - zakaj ne. Sam jih sicer ne bi vzel, ampak to sem jaz (zvok mi je lep, dokler ga ne poslušam cel dan)

Lep večer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je cena skrivnost :naughty: :krneki:

sicer pa a nisi neki o akrapotu govoru :unsure:

Vrečka za luksuz je manjša :evilgrin: kot zahteva Akrapovič :angry: najcenejša varijanta 750eur,kakšnih rabljenih ni,ker jih vsi prodajajo na motorjih,ne vem sicer :? ,za tele pa sem dobu ponudbo 417 eur dostavljeni na dom z vso dokumentacijo za homologacijo in direkt iz tovarne.

Poznam fanta,ki dela izpuhe in mi je dejal ,da mi moje predela za 370eur,kar pa se mi zdi preveč glede na ceno novih LeoVince,pa še niso tako napačni,ker imajo zadnji del lepo ošiljen :naughty: pa še :music1: ni slaba iz njih :yea2: .

Ne gre se mi za kakšno moč samo :music2: me mika :grim :worship: ,da te slišjo,ko se pelješ,če te slučajno spregleda-varnostni element!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrečka za luksuz je manjša :evilgrin: kot zahteva Akrapovič :angry: najcenejša varijanta 750eur,kakšnih rabljenih ni,ker jih vsi prodajajo na motorjih,ne vem sicer :? ,za tele pa sem dobu ponudbo 417 eur dostavljeni na dom z vso dokumentacijo za homologacijo in direkt iz tovarne.

Poznam fanta,ki dela izpuhe in mi je dejal ,da mi moje predela za 370eur,kar pa se mi zdi preveč glede na ceno novih LeoVince,pa še niso tako napačni,ker imajo zadnji del lepo ošiljen :naughty: pa še :music1: ni slaba iz njih :yea2: .

Ne gre se mi za kakšno moč samo :music2: me mika :grim :worship: ,da te slišjo,ko se pelješ,če te slučajno spregleda-varnostni element!!!!!!!!!!!!!!!!

Včasih moraš kako stvar narest preprosto zato, ker ti to paše - brez kakega razumljivega razloga. Ti kar kupi Leo Vince pol pa pridemo poslušat, če se splača. Pa taki prjatli a ne? Kako pa je tu z dB killerji? Ali so posneti zvoki z ali brez oziroma ali se sploh lahko dajo ven? In cena ali je to za dva rora al enega?

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih moraš kako stvar narest preprosto zato, ker ti to paše - brez kakega razumljivega razloga. Ti kar kupi Leo Vince pol pa pridemo poslušat, če se splača. Pa taki prjatli a ne? Kako pa je tu z dB killerji? Ali so posneti zvoki z ali brez oziroma ali se sploh lahko dajo ven? In cena ali je to za dva rora al enega?

lp igor

DB-ji se snamejo ven ali pa jih daš not,glas je menda močnejši kot pri Akrapih kar se pa performas tiče me pa tako ne zanima samo :music2: ,cena je za dva saj drugač se sploh ne bi pogovarjal o tem pa seveda homologacija ,kar je glavno.

Aja zvoki so na Youtube posneti brez. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Ja - še samo en teden je do našega Biljarda - je še morda kdo zainteresiran ??

Za enkrat :

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Danek & Lily

Dady

Joma & Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helooooooooooo :yea1:

da se mal pofočkam po dolgem cajt :grim

sezono 2009 sem zaključila s krofijado na Trojanah

in takoj nato odšla na rehabilitacijo v toplice :kava:

Zuki :wub: prede ko puma, zadekan, zadihtan, zaklenen...

Vidm, da še zmer vlečete debato o kovinskih šamrolcah :slap: .... veš Baracuda jest mam

sam en rorček in bom nanj nalimala nalepko "Akrapovič", to se mi zdi minimalni strošek

kaj praviš ? :naughty:

Tole so pa naši skupni izleti v letu 2009

izlete z manjšim številom motorjev nism :grrr vpisala

pa izlete "parčkov" tud ne :whistle:

13.04. Mirna Peč 14 motorjev + modra rizla ala Glažar

09.05. Ipa žegn v Dovjah

05.07. Jez Maltatal – Avstrija - mokra tura

26.07 Italijaski prelazi »Hapy brzdej fura 2009 »

15.08. 4. Tradicionalna vožnja – tokrat po Dolenjski-kopanje v Kolpi

11.09. 3-dnevno druženje v Dalmaciji - Labaduša

03.10. Rijeka, Grrrrrobnik, Novi Vinodolski ….

17.10. krofijada na Trojanah

Hvala za prijetno druženje v minuli sezoni in pazite nase,

bye janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: me je že malo skrbelo, ko je bilo vse tiho... sem se že bal, da so kaj krofi (ali pa pot do Trojan oz. nazaj) kaj škodili - upam, da so toplice zalegle :)

Vsem udeležencem KLV/V-strom bilijarda 09 pa se na tem mestu iskreno opravičujem za to, ker vas bom žal tokrat moral pustiti na cedilu. V soboto sem izvedel, da bom moral jutri na pot in ker me domov ne bo točno 14 dni,druženje z najbolj zabavnimi uporabniki (vozniki in sopotniki) nam vsem najboljšega motocikla žal odpade :headbang: :headbang:

Se pač vidimo ob drugi priliki...

Imejte se maksimalno lepo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da še zmer vlečete debato o kovinskih šamrolcah :slap: .... veš Baracuda jest mam

sam en rorček in bom nanj nalimala nalepko "Akrapovič", to se mi zdi minimalni strošek

kaj praviš ? :naughty:

Ti kr limi nalepke :lol1: jst bom pa :music1: poslušal se mi saj spalo :nono:,drugač pa tvoje šamrolce dobim drug teden :OK::whistle: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!