Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

No pa so se prijavile še Hrvatje :

Za enkrat :

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Danek & Lily

Dady

Joma & Jomica

Pikas & Radmila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede sobote...

A je kakšen dedc tukaj za vožnjo do MB?

A.

Po moje razen Renegadeja ne bo šel nihče peš, ampak se bomo vsi peljali. Ampak ne z motorjem, ha, ha, ...

Se vidimo - kdaj pa je zbor?

lp i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem !

Predvideni zacetek turnirja naj bi bil okoli 16 ure ...... saj veste kako to gre ...cvek ... pijaca ..... zacetek turnirja !!

Se veselim vsakega udelezenca !!!

Do sobote pa ....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno off topic vprašanje.

Kakšen način vbrizga goriva ima V-strom letnik 2002 1000ccm, pa kakšna je cca poraba??

hvala pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno off topic vprašanje.

Kakšen način vbrizga goriva ima V-strom letnik 2002 1000ccm, pa kakšna je cca poraba??

hvala pa lep pozdrav

kakšen off topic neki saj si v V-Strom temi :naughty: ima pa elektronski vbrizg goriva, poraba pa kolkor ga goniš :wacko: :kva2:mislim pa da tudi pri ornk priganjanju še nisem zasledil da bi popil več kot 8,5 litra na sto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen off topic neki saj si v V-Strom temi :naughty: ima pa elektronski vbrizg goriva, poraba pa kolkor ga goniš :wacko: :kva2:mislim pa da tudi pri ornk priganjanju še nisem zasledil da bi popil več kot 8,5 litra na sto.

Tako je meni je največ 8 l (trije polni kufri,dve osebe 180km/h avtocesta) :naughty: ,ko ga bo Brum v roke dobu naj bi blo vse drugač

:kva2: :grim

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je meni je največ 8 l (trije polni kufri,dve osebe 180km/h avtocesta) :naughty: ,ko ga bo Brum v roke dobu naj bi blo vse drugač

:kva2: :grim

Oj,

glede porabe je mal hecno, Glažarjev stari (mislim da 05 letnik), pa moj (07) sta pila klub priganjanju precej manj požrešna. To smo že razglabljali in pametnega odgovora nismo našli. NPR.: Brigita in jaz, trije kufri, kar precej močan veter od spredaj desno, relacija Beograd - Zagreb, hitrost 170km/h poraba cca 6,5 litra.

O tem lahko pove tudi Igor, kako se je vozil z Glažarjem.

Povprečno nedeljsko potovanje ali pa po Balkanu se je poraba vrtela nekje med 5,4-5,7 litra( za 5,7 smo morali kar bolj agresivno vozit). Največ sem naredil 410 km s tankom po Romuniji, na benzi sem nalil 21,05 litra, torej sem mel le še kake 0,5 litra v rezervoarju. Kljub temu, da sem imel od prvega dne Akrapoviče, za katere nekateri trdijo, da se poraba poveča.

To so bile moje izkušnje, s porabo sem bil več kot zadovoljen.

Se ga vidimo jutri! :yea1:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Kljub bolj klavernim začetkom prijav za naš KLVstrom biljard se je na zadnje kar zbralo nekaj "ituzijastov" - pa poglejmo :

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Danek & Lily

Dady

Joma & Jomica

Pikas & Radmila

Tayson

Jalni

DDK - Dolores

torej za enkrat : 38 .....no ostajam brez komentarja !!

Za jedačo in pijačo je tako ali tako že preskrbljeno ....torej fali nam še samo dobra volja pa bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž & Brigita

Žrebec & Žrebička

Glažar & Žemljca

Fritz

Serad

Aky

Baracuda&Jožica

Ib

Agolac

Che & Iva

Igor br + Darja

Brum & Tanja

Rokie81 + boljša polovica

Frenk + Melita

Dady

Renegade - kot ponavadi.....

Luc & Majda

Danek & Lily

Dady

Joma & Jomica

Pikas & Radmila

Tayson

Jalni

DDK - Dolores

OK......kljub vsemu pogrešam na seznamu PRESS parček.......janetka & djume ??????????????????? !!!!!!!!!!!!!!

A je mogoče čas za paniko !!! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba sabo :photo: vzet,ker glavne :nono: :oops: .Se mata še tok :love1: ,da en brez druzga :nono: . .) Sem dubu naročilo,da naj :beer2: namesto njih popijem pa :grupni: pozdravim.Bomo kej :photo: pa :friend2: poslal. :010 :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow again

No hvala za odgovore glede porabe. No, da vam povem, da kupujem V-stroma in sem danes šel enga pelat. Pelje se odlično, moči, navora ima vsega dovolj oz preveč ;)

Neki pa me je zmotilo, namreč iz spodnjega dela mototrja pri počasni vožnji po ravnm se je slišal en čuden zvok. Kot bi neki na suho teklo. Pol pa ko sem dal le toliko dasa da je motor pelu (da ni bilo pol motor pol sam zagon) pa je ta zvok izginu. Isto se je pojavilo ko sem peljal po klancu navzdol ali pa če sem se pol pelu še z prenizko prestavo.

dosedanji lastnik trdi da so vsi V-Stromi taki ????!!!

A se komu sanja kaj je to ali pa je je kakšen V-Stromis na območju Ljubljane, ki bi si vzel zame 10 min časa in da mi pojani te zvoke v živo.

Hvala pa Lep Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem ravno kaj imaš v mislih da klenka.ponavadi V2 motorji radi klenkajo če so v previsoki prestavi in na malih obratih in ko hočeš pospešit nabija kot mlad žrebec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kar se tiče samega teka motorja je bomba, motor laufa sam kot urca. Ti sto ki nabija če, ga voziš pod gasom poznam. Ampak tle je bi en tak zvok kot da bi nekaj na suho laufal, ali pa kot da se bo sedaj sedaj sesul :) Menjalnik pa se šalta krasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

No pa smo spet lepo zaključili naš turnir !!

Zbralo se nas je kar nekaj intuziastov - tudi tistih , ki jih že dogo časa ni bilo na vidiku !!

Vsem skupaj pa se najlepše zahvaljujem , za tako lep večer - upam pa , da ste vsi srečno prispeli do svojih domov !

Lp trance_40_thumbup.gif Do Februarja ni več daleč !!

PS:

No - to pa so naši zmagovalci !!

post-297-125828078353_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kar se tiče samega teka motorja je bomba, motor laufa sam kot urca. Ti sto ki nabija če, ga voziš pod gasom poznam. Ampak tle je bi en tak zvok kot da bi nekaj na suho laufal, ali pa kot da se bo sedaj sedaj sesul :) Menjalnik pa se šalta krasno.

mogoče se sliši sklopka vsaj pri mojem se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, se mi je kar zdelo, da zna bit kaj takega, glede da vse ostalo laufa kot urca. Sumil sem že na kakšen ležaj na motorni gredi ali pa v menjalniku..

Jutri bom poklical na servis, če mi lahko kaj več povejo. Če me pomirijo da je vse okej, bom pač šel in položil aro za motorček...

Hvala pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade-Bojan, hvala za organizacijo in prijeten večer.

Enako tudi od mene in Jožice Bojan :worship: pa tudi tebi Fritz za gostoljublje :hooray: in za zajterk pod POHORJEM :kava::OK::yea1:

post-22424-125847295535_thumb.jpg

post-22424-125847305728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo spet videt staro družbo. Renegade hvala za organizacijo. Februarja se vidimo. Nekaj si omenjal, da bi šli tokrat na bovling. A je še kdo za to?

Glede porabe pa pa je res kar je napisal Matjaž. Samo ne vem ali je imel Glažar kako flaško skrito, ko smo šlo po Dolomitih. Lahk bi rekl, da je vsak drug tankanje soustu. Sicer pa je tega pogovora o minimalni porabi dost. Dajmo se pogovarjat obratno, npr o maksimalni. Pol mam še šanse, če bo gas do konca. No Matjaž in tokrat bodo štromarčki zmagal. Proti bmflnu seveda.

lp I+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Renegede tudi z moje strani... :worship:

Bilo je zelo prijetno in lepo sobotno druženje.... upam da bom drugič imel spet istega partnerja za biljard ;-) Crni.... živijo!

:whistle:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke štromarjem za uspešno izveden "Biliard day".

Vidim, da so nekateri že pospravili mašine v zimsko spanje.

Tukaj (v Banjaluki)so pa vsi dvo-kolesniki prilezli na plano saj je ful sončno in cca 20 stopinj že kar nekaj dni.

Pa lep pozdrav vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo spet videt staro družbo. Renegade hvala za organizacijo. Februarja se vidimo. Nekaj si omenjal, da bi šli tokrat na bovling. A je še kdo za to?

Glede porabe pa pa je res kar je napisal Matjaž. Samo ne vem ali je imel Glažar kako flaško skrito, ko smo šlo po Dolomitih. Lahk bi rekl, da je vsak drug tankanje soustu. Sicer pa je tega pogovora o minimalni porabi dost. Dajmo se pogovarjat obratno, npr o maksimalni. Pol mam še šanse, če bo gas do konca. No Matjaž in tokrat bodo štromarčki zmagal. Proti bmflnu seveda.

lp I+d

Ojla,

nemorem še povedati veliko o porabi, saj sem nardil šele 1200 km. Prve tri dni ko sem vozil bolj po turistično je bila povprečna poraba ( na potovalnem računalniku) 4,7-4,8. Tisti dan ko pa smo šli na morje in nazaj po avtocesti (hitrost 150km/h, nekajkrat tudi 170km/h) pa potem mali lokalni izleti, pa se je izpisalo 5,8. Brez kakšnega hudega priganjanja, saj se šele uvajam.

Kaj je v resnici bom lahko povedal, ko bom sam izračunal in preveril porabo.

Lep vikend,

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem štromarkam in štromarjem!!!worship.gif

Biljard turnir(srečanje)zakon v vseh pogledih.trance_40_thumbup.gif Renegade; kot vedno, vse profesionalno izpeljano;hvala ti za tvoj trud in organizacijobiggrin.gifwinkiss.gif ,vsem udeležencem pa hvala za prijetno družbo,klepet ki je hudičevo pasal.Žal mi je le, da z nami ni bilo naše Janetke headbang.gif in njene boljše polovice Djumetaheadbang.gif ,ker bi vse bilo še bolj veselo in na tem forumu bolj živo opisano.Je ka je bo pa drugič drgač!whistle.gif Da ne pozabim; Baracuda&Jožica; hvala vama za odlično pecivo in slastna jabolka,prav tako hvala osebi ki je prinesla odličen štrudel(Janetka ,a se ti cedijo sline),žal ne vem kdo,ker nisem videl.Toliko za danes mejte se skrajno lepo, glancajte štromeke in držite pesti,da bo zima hitro minila.

Ps.Jaz in Co.smo za vsake spremembe,pa naj bo drugič pač bovlanje!Čaotrance_43_wavetowel2.gif Joma&Jomica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!