Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

včerej sm srečala štromarja TRAPATONI-ja. Je v odličnem stanju, sveže postrižen

in vas vse lepo pozdravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: še en BMW :? :wacko: :baa::fight1:

ooooooooooooo kle se nam pa ni :grrr treba bat..... Tiger je alergičen na BMW-je :evilgrin:

a ne Tiger :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ... če slučajno nimate drugih opravkov, vas vabim na večer Španske latino glasbe s skupino Gaucho v živo.

Sobota ob 20h , Ljubljana - Dvorni bar , Na dvornem trgu ( blizu Filharmonije )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polet pa pozimi....... :naughty: :P

Mogoče elan, skiper ????

post-13958-125926724878_thumb.jpg

Skoraj pozimi, slikano na Lisci 22.11. 2009, so me prijatlji prepričali, da sem potegnil motor iz zimskega spanja, lepih sončnih 95 km

post-13958-125926742263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi šu na izlet :? pa ne menda pozim :nono::devil: za polet pa :hmm: ne rečem :yea2:

@ Barči: Stelvio je model motornega kolesa iz tovarne Moto Guzzi in recimo Stelvio 1200 4V s serijsko vgrajenim ABS sistemom bo v Sloveniji na voljo predvidoma v začetku leta.

Prelaz Stelvio (italijansko: Passo dello Stelvia, nemško: Stilfser Joch) je z svojimi 2757 m nadmorske višine najvišji asfaltirani gorski prelaz v vzhodnih Alpah in drugi najvišji v celotnih Alpah (prvi je Col de l'lseran).

Prelaz se nahaja v italijanskih Alpah severno od Bormia v provinci Sondrio ter južno od Stilfsa v provinci Bolzano-Bozen kakih 75 km od Bolzana, blizu švicarske meje. Cesta čez prelaz povezuje dolini Valtellina in Adige z mestom Merano. V bližini prelaza se nahaja gorska skupina Ortler kjer je večje število smučišč.

Prelaz so začeli graditi Avstrijci med leti 1820-1825 z namenom da bi povezali nekdanjo avstrijsko provinco Lombardijo s preostalo Avstrijo. Pred prvo svetovno vojno je v bližini prelaza potekala meja med Avstro-Ogrsko in Italijo. Med vojno je prelaz postal bojišče kjer so potekali hudi boji, ki so se občasno preselili tudi na švicarsko ozemlje v okolici prelaza. Zaradi kršenja švicarske nevtralnosti so se vse tri strani sklenile poseben dogovor, ki bi te kršitve preprečeval. Po letu 1918 so prelaz zasedli Italijani. Danes preko prelaza, tako v zimskem kot tudi poletnem času, potekajo številne športne tekme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj pozimi, so me prijatlji prepričali, da sem potegnil

povej pošteno, so te dolgo prepričevali :hmm: ali si takoj klonil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Barči: Stelvio je model motornega kolesa iz tovarne Moto Guzzi in recimo Stelvio 1200 4V s serijsko vgrajenim ABS sistemom bo v Sloveniji na voljo predvidoma v začetku leta.

:headbang: ma kua bi mi brez tebe :afro2::love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče elan, skiper ????

post-13958-125926724878_thumb.jpg

Skoraj pozimi, slikano na Lisci 22.11. 2009, so me prijatlji prepričali, da sem potegnil motor iz zimskega spanja, lepih sončnih 95 km

post-13958-125926742263_thumb.jpg

gume maš pa glih za pozim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Barči: Stelvio je model motornega kolesa iz tovarne Moto Guzzi in recimo Stelvio 1200 4V s serijsko vgrajenim ABS sistemom bo v Sloveniji na voljo predvidoma v začetku leta.

Prelaz Stelvio (italijansko: Passo dello Stelvia, nemško: Stilfser Joch) je z svojimi 2757 m nadmorske višine najvišji asfaltirani gorski prelaz v vzhodnih Alpah in drugi najvišji v celotnih Alpah (prvi je Col de l'lseran).

Prelaz se nahaja v italijanskih Alpah severno od Bormia v provinci Sondrio ter južno od Stilfsa v provinci Bolzano-Bozen kakih 75 km od Bolzana, blizu švicarske meje. Cesta čez prelaz povezuje dolini Valtellina in Adige z mestom Merano. V bližini prelaza se nahaja gorska skupina Ortler kjer je večje število smučišč.

Prelaz so začeli graditi Avstrijci med leti 1820-1825 z namenom da bi povezali nekdanjo avstrijsko provinco Lombardijo s preostalo Avstrijo. Pred prvo svetovno vojno je v bližini prelaza potekala meja med Avstro-Ogrsko in Italijo. Med vojno je prelaz postal bojišče kjer so potekali hudi boji, ki so se občasno preselili tudi na švicarsko ozemlje v okolici prelaza. Zaradi kršenja švicarske nevtralnosti so se vse tri strani sklenile poseben dogovor, ki bi te kršitve preprečeval. Po letu 1918 so prelaz zasedli Italijani. Danes preko prelaza, tako v zimskem kot tudi poletnem času, potekajo številne športne tekme.

Ma vsaka čast Janetkicatrance_25_naughty.gif za tako izčrpno poročilo Passo dello Stelvia,krasno.Še bolje ga je z štromekom prevozit in skočit v Švico, kar smo skupaj s prijatelji(Dady,Andrej,Pavli)tudi storili.whistle.gif Škoda edino,da nisi bila z namitrance_28_offtopic.gif No, pa saj gremo drugo leto spet in te vzamemo zraven,če boš želela.yes.giftrance_40_thumbup.gif Pridna bodi, pa piši še kaj,ko te je tak fajn brati.yes.gif Čaoooo Joma!trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse Titovim pionirjem čestitam dan republike :whistle:

Takrat je blo pa :worship: veselice -koline :kva2:

Danas, kad postajem pionir, dajem časnu pionirsku reč, da ću marljivo učiti i raditi, postovati roditelje i starije i biti veran, dobar drug koji drzi datu reč. Da ću voleti svoju domovinu, Socijalističku Federativnu Republiku Jugoslaviju i sve njene narode i narodnosti.”

Ja :OK: bli so časi,ki jih več ne bo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :OK: bli so časi,ki jih več ne bo :grrr

Sam motor si pa tešk kupu.he,he :evilgrin:

kakšen Mz alpa Jawa :wub: se je že dobila. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam motor si pa tešk kupu.he,he evilgrin.gif

kakšen Mz alpa Jawa wub.gif se je že dobila. wacko.gif

Vsaka stvar ima dobro in slabo plat ph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka stvar ima dobro in slabo plat ph34r.gif

In dobra plat tega je bila, da smo lahko naše pionirske čase preživeli kar lepo. Vsaj jaz. Če primerjam otroštvo svoje hčerke in moje sem zagotovo na boljšem, četudi ima ona več materialnih dobrin. Tudi moped, o katerem sem jaz samo sanjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!