Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

no jest sm sicer precej mlajša od vas veteranov...se pa vseeno spomnim,

da sem v 1.razredu sedela v prvi klopi in moja naloga je bila, da sem šla

vsako jutro pred tablo ..... se zravnala (to pomeni joške ven, trebuh not) pa naglas in

razločno rekla : ZA DOMOVINO S TITOM

razred je odgovoril : NAPREJ !!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,da vas obvestim,da je moj štrom šel v druge roke.

Mislim,da v dobre. :yea1:

Pa ,da mu bo dobro delal tko kot je meni.

V svojih vrstah mate novga štromarja -BRANKOP na forumu.

Jaz se bom pa drugo leto čist zadej nekje vozu,za vami,da me ne boste kregal. :whistle: :krneki:

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tiger: čestitam za prodajo (to je šlo pa hitro :worship: ), sem prepričan, da ne bo problemov s skupnimi izleti tudi z novim motociklom

@borist: čestitke za nakup. Točno tak zanima tudi mene (bel, 650-ka za ABS-om), se priporočam za kakšne vtise in izkušnje (kavo plačam jaz, se razume :naughty:), drugače pa še izrekam dobrodošlico na forumu (med Štromarji so pa drugi bolj pristojni :whistle:)

Lep večer še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,da vas obvestim,da je moj štrom šel v druge roke.

Mislim,da v dobre. :yea1:

Pa ,da mu bo dobro delal tko kot je meni.

V svojih vrstah mate novga štromarja -BRANKOP na forumu.

Jaz se bom pa drugo leto čist zadej nekje vozu,za vami,da me ne boste kregal. :whistle: :krneki:

Kaj boš pa vozu,da boš tako odzad :wacko: :lol1::lol1::lol1::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tiger: čestitam za prodajo (to je šlo pa hitro :worship: ), sem prepričan, da ne bo problemov s skupnimi izleti tudi z novim motociklom

@borist: čestitke za nakup. Točno tak zanima tudi mene (bel, 650-ka za ABS-om), se priporočam za kakšne vtise in izkušnje (kavo plačam jaz, se razume :naughty:), drugače pa še izrekam dobrodošlico na forumu (med Štromarji so pa drugi bolj pristojni :whistle:)

Lep večer še naprej!

Hvala za čestitke! Kupil sem ga v Mariboru, ga po stari cesti pripeljal v Kamnik in to je vse kar mi je do sedaj uspelo narediti (150 km). Ga bom pa najbrž v petek registriral in upam še na par sončnih dni. Glede na to, da sem na motorju po zeloooo dolgem času, so vtisi blazni. Kar se tiče kave pa ni problem. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš pa vozu,da boš tako odzad :wacko: :lol1::lol1::lol1::hmm:

He,he

ko boš ti do konca gas tiščal,bom jaz moral bremzat,da te ne prehitim...... :naughty: :evilgrin:

Hec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu :yea1:

očitno poleg epidemije gripe razsaja še nekaj nalezljivega med lastniki Velikih štromov...

kakor koli, čestitke tistim, ki ste jih kupili in žal bo tistim, ki so jih prodali.

Oglas za velzga štroma, ki ga je "odkril" Bobi je od našga Lucija, ampak sem že urgirala z njim prek telefona, tko, da upam da bo zaleglo.... a ne Luci. :devil:

No medtem ko vi japonce prodajate :slap: sem jaz še enga kupla. :kva2: Tokrat ni mat črn...ampak sijaj črn :naughty:

1.200 ccm pa 80 KM , 1 izpušna cev, mega zavorna luč....4 točkovno centralno stojalo itd.

naredla sva pa že 132 km.

vikend bo suh.... se gre kdo pelaaaaaaaaaaaaaaaaaat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

kr nekej skos dogaja! Kupujete, prodajate, sej je že vse zmešan! :slap:

No upam, da se bo vse uštimal do spomladi, da lahko naredimo skupno otvoritveno furo :kva1: .

Dobrodošli novi Štromarji, in vsi po srcu Štromarji!! :D

Tiger, kaj maš v mislih (al je že v garaži) ??? :? Dej povej! Firbec je hudo nadležna bolezen! :yes:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he

ko boš ti do konca gas tiščal,bom jaz moral bremzat,da te ne prehitim...... :naughty: :evilgrin:

Hec :whistle:

AAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUU :010

vidom,da nočeš izdat :cry: kaj naj bi blo to :nono:

sam moj je zdej lažji pa še enmau bolj grmi pa kakšna podkovana živalca je še skočila v njega O:-) :yes: :lol1::lol1::lol1:

post-22424-1259840348_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: čestitke za nakup, naj dobro služi. Pa po moje govorim v imenu vseh, ko rečem: "slike, slike, slike... :evilgrin:"

Drugače pa vidim, da je pri V-Stromu res edina stvar ta, kaj še dati gor od dodatne opreme, ker prevelkih mehanskih problemov ni, prodajajo se kar sami o sebe, takoj ko jih da človek na internet, število uporabnikov tega motocikla je v zdravem ravnovesju (eni gredo drugam, drugi pridejo,...), v bistvu pa še tisti, ki gredo ostanejo v srcu Štromarji in se jim na vsake toliko malo kolca po dobrih starih časih :whistle: . Sicer pa, če bi vsi vozili V-Strome bi bil pa res dolgčas...

Lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

kr nekej skos dogaja! Kupujete, prodajate, sej je že vse zmešan! :slap:

No upam, da se bo vse uštimal do spomladi, da lahko naredimo skupno otvoritveno furo :kva1: .

Dobrodošli novi Štromarji, in vsi po srcu Štromarji!! :D

Tiger, kaj maš v mislih (al je že v garaži) ??? :? Dej povej! Firbec je hudo nadležna bolezen! :yes:

BYBY

Matjaž,garaža je prazna. :doze:

Je kar mal čudno,zjutraj ko grem od doma,nekaj manjka. :eek:

Bo pa treba praznino z nečem zapolnit,ja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUU :010

vidom,da nočeš izdat :cry: kaj naj bi blo to :nono:

sam moj je zdej lažji pa še enmau bolj grmi pa kakšna podkovana živalca je še skočila v njega O:-) :yes: :lol1::lol1::lol1:

Hoj Baracuda. :yea1:

Vidim,da delaš na audio učinkih čez zimo. :photo:

Boš spomladi mal predvajal,da slišimo.

Verjetno je hud bas. :eek:

Glede motorja je pa tko,če bi Suzuki še delal V-Strome ,takoj novga kupim.

Če pa nimajo interesa prodajat bo pa treba kaj druzga. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

A se komu doma po garaži valja kakšen spodnji spojler za DL1000, oz a kdo pozna kakega privatnika ki te stvari dela??? Včeraj mi je dal Suzuki Odar ponudbo 170€, me je kar iz čevljev ven zabriasl ;) Ampak motor brez tega j kar mal "bos" :(

Hvala pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem še z moje strani!worship.gif

In v tej deželi bi naj vladala krizatrance_14_devil2.gif ,ja pa jade!Vsi kar prodajate in kupujete, a ste na lotu zadeli al ka.slap.gif Janetka čestitke za nakup novega štirikotalečega konjička in veeelikooo srečnih km ti želim.trance_40_thumbup.gif

Baracuda; tebi pa zdaj huudoo seka od zaditrance_21_laughing1.gif ; čestitke,samo kdo bo pa zdaj rad vozil za tabo?trance_41_w00t2.gif

Tiger; želim ti dober nakuptrance_40_thumbup.gif pa čeprav vem, da boš po srcu in duši vedno ostal štromar in v naši družbi.biggrin.gifyes.gif

Aja, mimogrede jaz pa vem kaj bo Tiger kupu samo ne povem ha,ha,ha.trance_26_nono.gif Čestitke tudi tebi Tiger pa čimprej speli vso stvar, saj država spet grozi z novimi davkitrance_14_devil2.gif in ne vem kaj še vse, bemti.

Čao vsem na živce pa tolče malo to vreme,al.br,br,brtrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

A se komu doma po garaži valja kakšen spodnji spojler za DL1000, oz a kdo pozna kakega privatnika ki te stvari dela??? Včeraj mi je dal Suzuki Odar ponudbo 170€, me je kar iz čevljev ven zabriasl ;) Ampak motor brez tega j kar mal "bos" :(

Hvala pa lep pozdrav

Poglej malo po ebay-u.Se ponavadi marsikaj prodaja.

Tu ga boš pa kvečjemu dobil s kakšnega razbitega.

Sam 170€ za eno plastiko pa še pobarvana ni. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem še z moje strani!worship.gif

In v tej deželi bi naj vladala krizatrance_14_devil2.gif ,ja pa jade!Vsi kar prodajate in kupujete, a ste na lotu zadeli al ka.slap.gif Janetka čestitke za nakup novega štirikotalečega konjička in veeelikooo srečnih km ti želim.trance_40_thumbup.gif

Baracuda; tebi pa zdaj huudoo seka od zaditrance_21_laughing1.gif ; čestitke,samo kdo bo pa zdaj rad vozil za tabo?trance_41_w00t2.gif

Tiger; želim ti dober nakuptrance_40_thumbup.gif pa čeprav vem, da boš po srcu in duši vedno ostal štromar in v naši družbi.biggrin.gifyes.gif

Aja, mimogrede jaz pa vem kaj bo Tiger kupu samo ne povem ha,ha,ha.trance_26_nono.gif Čestitke tudi tebi Tiger pa čimprej speli vso stvar, saj država spet grozi z novimi davkitrance_14_devil2.gif in ne vem kaj še vse, bemti.

Čao vsem na živce pa tolče malo to vreme,al.br,br,brtrance_43_wavetowel2.gif

Joma,

saj veš,enkrat štromar,vedno štromar :worship:

ko ste vsi tolk fajn. :yea1:

Se vidiva danes. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak motor brez tega j kar mal "bos" :(

Ne samo, da je kar malo bos ampak brez tega spojlerja ali kakšne druge zaščite je poškodbam izpostavljena škatlica preko katere gredo kabli stikala za stransko stojalo/nogo. Že dvem hrvaškim štromarjem se je zgodilo, da je na makadamu v to škatlico priletel oster kamen in jo poškodoval ter prekinil kabel. Rezultat - strom ni več vžgal, to pa zna biti precej neprijetno, ko si kje bogu za hrbtom in nimaš pravega orodja in delov, da bi to popravil.

Tisto plastiko bi ti znal po naročilu in verjetno za ugodnejšo ceno narediti forumaš 'Pohajač' s tega foruma ali 'Sarinjo' s foruma vstrom.com.hr (Sarinjo je iz Umaga). Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger...kaj pa 3umph Tiger, da boš zvest imenu :naughty:

post-1019-126001704914_thumb.jpg

Zelo lep motorin. Če le ne bi bil tako majhen B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger...kaj pa 3umph Tiger, da boš zvest imenu :naughty:

post-1019-126001704914_thumb.jpg

Zelo lep motorin. Če le ne bi bil tako majhen B)

Premajhen v vseh pogledih ,nima 1000 kubikov vsi štromarji ki smo imeli tavelke strome :naughty: gremo sedaj na 1200 kubikov in 105 konjev :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premajhen v vseh pogledih ,nima 1000 kubikov vsi štromarji ki smo imeli tavelke strome :naughty: gremo sedaj na 1200 kubikov in 105 konjev :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ooo, tale tigrčk ima kar 1050 cm3 in 115 konjičev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger...kaj pa 3umph Tiger, da boš zvest imenu :naughty:

post-1019-126001704914_thumb.jpg

Zelo lep motorin. Če le ne bi bil tako majhen B)

Premajhen za moje dolge noge in veliko rit :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!