Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Premajhen v vseh pogledih ,nima 1000 kubikov vsi štromarji ki smo imeli tavelke strome :naughty: gremo sedaj na 1200 kubikov in 105 konjev :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

1200 kubikov in 105 konjev, kako se to lepo sliši :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tigerworship.gif fajn te je bilo po dolgem času videt,malo poklepetat ob coffee.gif in kot praviš Ti ,enkrat štromar za vedno štromar(kapo dol)yes.giftrance_40_thumbup.gif Ko nabaviš mašinco pa pripopaj kako slikco gor,da bomo sline cedili.grim.gif Bay Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: čestitke za nakup, naj dobro služi. Pa po moje govorim v imenu vseh, ko rečem: "slike, slike, slike... :evilgrin:"

@ Horny: bodo slike bodo, sam morm avto najprej oprat, zdaj je tako umazan :slap: da ni primeren za fotosesion.

@ Joma: hvala za lepe želje :winkiss:

od cvetočega škodilaka sem se pa poslovila v ožjem družinskem krogu in je zdaj v "avtonebesih"

post-9535-126025640996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1200 kubikov in 105 konjev, kako se to lepo sliši :wub:

da ti ne pride kaj na misel !!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: se nikamor ne mudi... Drugače pa slava škodilaku, verjetno jeseni drugo leto nekaj podobnega čaka tudi našo krilato puščico - ampak takih avtov pa tudi ne delajo več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je čitat tale forum, se skoz neki dogaja.

Tigru bi se podala tanova Ducati Multistrada 1200ccm/150kavalov. Lep za znoret.

Glažar 1200ccm/105km pomeni "star" bmw. Letnik 2010 bo mel 110km. Matjaz kako lahko voziš onega s 105km? Bi se spodobl da zamenjaš. Pssst - za kok daš tvojga?

Baracuda daj mal opiš kako se to sliši pa ali imaš db kilerje in al out? Če so db kilerji v roru al je sploh kaj razlike v zvoku proti tovarniški izvedbi? Sicer pa sem ti kar mal fovš. In lepo slikco si pripel. Sem se takoj spomnil na lepe trenutke, ko smo pri tebi na hribčku užival.

Janetka, kako si lahko dober avto (Škoda) zamenjala za japonca? Ne vem če bo tole dobr.

Joma a mate že kaj snega pr teb doma?

No zdej sem vse "oblajal" in se grem mal spočit.

lep pozdrav vsej družbi.

lp i+b

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je čitat tale forum, se skoz neki dogaja.

Tigru bi se podala tanova Ducati Multistrada 1200ccm/150kavalov. Lep za znoret.

Glažar 1200ccm/105km pomeni "star" bmw. Letnik 2010 bo mel 110km. Matjaz kako lahko voziš onega s 105km? Bi se spodobl da zamenjaš. Pssst - za kok daš tvojga?

Baracuda daj mal opiš kako se to sliši pa ali imaš db kilerje in al out? Če so db kilerji v roru al je sploh kaj razlike v zvoku proti tovarniški izvedbi? Sicer pa sem ti kar mal fovš. In lepo slikco si pripel. Sem se takoj spomnil na lepe trenutke, ko smo pri tebi na hribčku užival.

Janetka, kako si lahko dober avto (Škoda) zamenjala za japonca? Ne vem če bo tole dobr.

Joma a mate že kaj snega pr teb doma?

No zdej sem vse "oblajal" in se grem mal spočit.

lep pozdrav vsej družbi.

lp i+b

Živjo Igorbr,br!worship.gif

Nekaj se kuha upam, da bo,sicer je pa že cajt in dilce bodo tudi zarjavele,če ne bo kmalu te bele pene dol z neba.trance_28_offtopic.gif

Janetkatrance_29_photo.gif , ampak tistile žmigavec je pa res od sile,da o zglancanih gumah ne izgubljam besed.Jaz ga nebi menjal in pika.blink.gif BMVU je pa itak BMVU.Držte se pa, da ne bo kdo nasankal.slap.gif

Bay vsem Joma!trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je čitat tale forum, se skoz neki dogaja.

(Baracuda daj mal opiš kako se to sliši pa ali imaš db kilerje in al out? Če so db kilerji v roru al je sploh kaj razlike v zvoku proti tovarniški izvedbi? Sicer pa sem ti kar mal fovš. In lepo slikco si pripel. Sem se takoj spomnil na lepe trenutke, ko smo pri tebi na hribčku užival.)

]

Razlika od originala je velika :evilgrin: tudi z kilerji,če jih daš pa ven :kva2: .Na posnetku se ne sliš realno v resnici je čist drgač.Zato komaj čakam,da grem na kakšno furco.Prva bo v LJ na homologacijo pol pa ................ :devil:

Kar se tiče kakšne gostije ni problema kadar koli sam,da sem doma,saj bo žegnanje vsak čas :kva2:

Bi šel mogoče gdo v Jun. na Balkan turo za kakšnih pet dni :hmm: ?Junija je že kar OK vreme in temperature :grim

Res,da je še daleč ampak treba je uskladit delo in ostale malenkosti :yes:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, kako si lahko dober avto (Škoda) zamenjala za japonca? Ne vem če bo tole dobr.

Škodilak je bil pri hiši točno 15 let in 5 mesecev :worship: .... in vedi da ga nisem dala z lahkim :wub:

srcem od hiše. Obdržala sem si za spomin "šaltkebl" :grim in zadnji račun za bencin, da bom lohk čez 15 let,

ko bom spet menjala avto, primerjala ceno bencina :lol1: . Rjo na plehu sem imela poleplneno z raznimi nalepkami in preteklimi moto-vinjetami :naughty: ....

mašina je delala ko švicarska ura, :grim vse ostalo je bilo pa iztrošeno do amena. :slap:

Zdej imam pa podoben avto kot je tale na sliki, le da je bolj stlačena varianta. Barva je seveda ČRNA, itaq.

post-9535-12603419631.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka sigurno je nekaj takega (glede na dosedanje podatke) trance_41_w00t2.gif

post-12287-12603559098_thumb.jpg

LPtrance_43_wavetowel2.gif

Edvard

:grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa temu tako potem pa SREČNO VOŽNJO !!!!

tank ju veri mač :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je čitat tale forum, se skoz neki dogaja.

Bi šel mogoče gdo v Jun. na Balkan turo za kakšnih pet dni :hmm: ?Junija je že kar OK vreme in temperature :grim

Res,da je še daleč ampak treba je uskladit delo in ostale malenkosti :yes:

Evo mene...če bo le sreča junaška.

A imaš že kaj v mislih , po katerih poteh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='Baracuda' date='09. December 2009 - 01:33 AM' timestamp='1260318835' post='1703617']

Evo mene...če bo le sreča junaška.

A imaš že kaj v mislih , po katerih poteh ?

kaj tud ti delaš ponoč :hmm:

nimam nič konkretnega možnosti so vse odprte,zato sem pa dal že zdej na razpravo,da se uskladimo se dogovorimo in zadevo speljemo :yea1: ,če bo le zdravje :grim

sice jaz čakam na operacijo kolena ampak mislim,da bo do jun. vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem, da verjetno ni najbolj primerna, je pa zagotovo najbolj aktivna stromarska tema, zato bom vprasal kar tule.

A morda kdo od vas pozna tale motor http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3299880

Danes ga grem namrec pogledat, pa bi bila vsaka dodatna informacija, ce seveda obstaja, zelo dobrodosla.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem, da verjetno ni najbolj primerna, je pa zagotovo najbolj aktivna stromarska tema, zato bom vprasal kar tule.

A morda kdo od vas pozna tale motor http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3299880

Danes ga grem namrec pogledat, pa bi bila vsaka dodatna informacija, ce seveda obstaja, zelo dobrodosla.

Hvala!

helou

V moji evidenci med štajerci nimam lastnikov malih štromov,

Bedanc(srečanje 2006) je mel malega štroma, sam mislm, da je mel/ima CE tablico.

Morda ima "Štajerc" Renegade kako informacijo.

Med štromarji, ki se redno družimo, lastnika tega mororja NI. :grrr

lp j.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou

V moji evidenci med štajerci nimam lastnikov malih štromov,

Bedanc(srečanje 2006) je mel malega štroma, sam mislm, da je mel/ima CE tablico.

Morda ima "Štajerc" Renegade kako informacijo.

Med štromarji, ki se redno družimo, lastnika tega mororja NI. grrr.gif

lp j.

Hay!!!trance_25_naughty.gif

Najprej velik lp.vsem.Včeraj sva z Jomico obiskala naše gorenjske prijatelje in sicer najprej sva bila na obisku pri Tigru-Franciju in Tigrici-Miri,nato sva zmotila še družinsko idilo pri Janetki in Djumetu(sorry)trance_41_w00t2.gif Moram se zahvaliti obema za prisrčno dobrodošlicotrance_40_thumbup.gif ,tebi Tiger pa itak hvala še enkrat za tvoj trud in poslovno sodelovanjeyes.gifbiggrin.gif in upam in želim,da se ko nam bo sonček namenil motoristične km(spomladi-poleti)z boljšo polovico pripeljeta do naju in napravimo kakšen km skupaj,po najini okolici.Zdaj pa lopate v roke in gremo kidat sneg.trance_11_confused.giftrance_40_thumbup.gif Kaj se obirate akcijaaa!!biggrin.gifyes.gifslap.gif Končno prihaja prava zima!Bay!Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj joma in jomica.

Sta vedno dobrodošla :yea1:

če bosta še kaj tu okrog hodila,se pa le še oglasita. :naughty:

Spomladi se pa itak kam peljemo skupaj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj joma in jomica.

Sta vedno dobrodošla trance_43_wavetowel2.gif

če bosta še kaj tu okrog hodila,se pa le še oglasita. trance_25_naughty.gif

Spomladi se pa itak kam peljemo skupaj. worship.gif

worship.gif Tiger;kontra,velja!Bay!!!trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem, da verjetno ni najbolj primerna, je pa zagotovo najbolj aktivna stromarska tema, zato bom vprasal kar tule.

A morda kdo od vas pozna tale motor http://www.avto.net/....asp?ID=3299880

Danes ga grem namrec pogledat, pa bi bila vsaka dodatna informacija, ce seveda obstaja, zelo dobrodosla.

Hvala!

Motorina ne poznam in sem tole, žal, pozno opazil, drugače bi se lahko zmenili in šli skupaj pogledati. Po slikah sodeč, gre za zelo ohranjenega stroma s precej dodatne opreme. Če ni bil paden ali zaleten in glede na pregovorno neproblematičnost 650ccm agregatov, bi znal to biti kar dober nakup (potem, ko se cena še mal pogliha ;) ).

Boš kaj povedal, kako je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen nakup :hmm::hmm::hmm::photo:

Garmin ........... Itaq :grim

@ Joma: me veseli, da sta ga testirala ravno na gorenskih koncih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!