Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Tiger, kaj ko bi ti kako slikico tvoje nove igračke prpopal za vse nas motoristične perverzneže :evilgrin:

Vsem motoristom pa želim veliko prostega časa, še več lepega vremena in polne tanke bencina...

pa srečno vsem :yea1:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznujte v miru,sreči, naši dragi,

srebrni zvončki naj vam zapojo

naše iskrene želje in voščilo;

Prijatelji imejte se lepo!

Vesel Božič in srečno novo leto

2010 želiva

Joma&Jomica!yes.giftrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa u formi :worship: se je otoplilo pa so vsi zlezl na plano :lol1::lol1: tud tisti ,ki bi mogl spat :lol1:

no pa uživejte v današnjem večeru pa nepozabit NASTAVIT,če ne gre Božiček mem :grim :010:beer2:

rdeči pa :devil: sedi gor in :grupni:

podobleka KOMINE je SUPER SEM JO PROBAL PRI -18 :worship::OK::yea2:

ČE BO GDO KLICAL SAM RECTE,DA VAS UN POŠILA IZ KRŠKIGA :lol: O:-) :lol1: MAM VAS :love1:

VSE NAJLEPŠE NA BOŽIČNI VEČER O:-) IN V NOVEM LETU OBILO ZDRAVJA :OK::OK: MALO SLABEGA :BUA: ,VELIKO SREČE :hooray: ,NEIZMERNO :love1: IN ČIMANJ :fight2: Z BLJIŽNJIMI ZARADI

post-22424-126167200201_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa u formi :worship: se je otoplilo pa so vsi zlezl na plano :lol1::lol1: tud tisti ,ki bi mogl spat :lol1:

no pa uživejte v današnjem večeru pa nepozabit NASTAVIT,če ne gre Božiček mem :grim :010:beer2:

rdeči pa :devil: sedi gor in :grupni:

podobleka KOMINE je SUPER SEM JO PROBAL PRI -18 :worship::OK::yea2:

ČE BO GDO KLICAL SAM RECTE,DA VAS UN POŠILA IZ KRŠKIGA :lol: O:-) :lol1: MAM VAS :love1:

VSE NAJLEPŠE NA BOŽIČNI VEČER O:-) IN V NOVEM LETU OBILO ZDRAVJA :OK::OK: MALO SLABEGA :BUA: ,VELIKO SREČE :hooray: ,NEIZMERNO :love1: IN ČIMANJ :fight2: Z BLJIŽNJIMI ZARADI

AJA NA TEM NASLOVU :headbang::headbang:

http://www.moto-palma.si/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar :worship:

A bova pol srečanje Stelvijev mela? :yea1:

Kdo bo pa statistiko vodil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo Glažar vidu kakšn je ta RDEČ MAKARONAR pol pa tud zamenu . :naughty:

Saj veste kar TIGER kup, sproba in pohval, GLAŽAR gre v nakup. :whistle:

Primer kot prvo motor V-STROM ,GPS QEST garmin,fotoaparat SONY N50, GPS ZUMO 660,IN ŠE MNOGO MALENKOSTI. :whistle:

Zakaj pa freze nisi kupu, :hmm: jo je tud Tigr kupu pa sprobu :grim .....še celo sosed je njegovo po dvorišču porivu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motoristom pa želim veliko prostega časa, še več lepega vremena in polne tanke bencina...

kaj pa motoristkam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta

smeh je pol zdravja

druga polovica so pa limone !!! B)

Kdor je zdrav

je bogat,

za vse ostalo

pa je tu mastercard. :yes:

hauk,

zdej grem pa nazaj za šporget .)

Srečen Božič in naj vam v Novem letu vse gladko teče kot po maslu

janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger, kaj ko bi ti kako slikico tvoje nove igračke prpopal za vse nas motoristične perverzneže :evilgrin:

Vsem motoristom pa želim veliko prostega časa, še več lepega vremena in polne tanke bencina...

pa srečno vsem :yea1:

:photo:

post-1726-126173587027_thumb.jpg

post-1726-126173590148_thumb.jpg

post-1726-126173593074_thumb.jpg

post-1726-126173596319_thumb.jpg

post-1726-126173601035_thumb.jpg

post-1726-126173609533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa freze nisi kupu, :hmm: jo je tud Tigr kupu pa sprobu :grim .....še celo sosed je njegovo po dvorišču porivu. :lol1:

Pri tej stvari pa imam deljeno mnenje ,Tiger jo je posojal sosedu da jo je porival :naughty: jest sem svojo ponujal sosedu :evilgrin: pa je ni hotel, je reku da ima že svoje dovolj :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif T I G E R worship.gif

Pa srečno vožnjo !!

Meni je kar všeč !!

SREČNO še enkrat !!

Ho,Ho,Ho;vav,vav,vav; Tiger&Tigricaworship.gif , krasen motoryes.giftrance_40_thumbup.gif in naj vama tako tudi služi.biggrin.gif To pa je bil Božiček.trance_25_naughty.gif SREČNO!Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ho,Ho,Ho;vav,vav,vav; Tiger&Tigricaworship.gif , krasen motoryes.giftrance_40_thumbup.gif in naj vama tako tudi služi.biggrin.gif To pa je bil Božiček.trance_25_naughty.gif SREČNO!Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Ja ni kaj, lepa mašinca.Želim ti veliko varnih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni štromarji,

potrebujem vašo pomoč oz. nasvet. Potrebujem stranska kovčka za svojega DL1000. Novi se mi zdijo strašansko dragi za teh nekaj kil odpadne plastike.

Zanima me, kje ste jih nabavili vi in kje so najugodnejše cene?

Hvala za odgovore in čestitke ob prazniku dneva samostojnost

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni štromarji,

potrebujem vašo pomoč oz. nasvet. Potrebujem stranska kovčka za svojega DL1000. Novi se mi zdijo strašansko dragi za teh nekaj kil odpadne plastike.

Zanima me, kje ste jih nabavili vi in kje so najugodnejše cene?

Hvala za odgovore in čestitke ob prazniku dneva samostojnost

:unsure:

Srečno in zdravo novo leto vsem motoristom in čimveč varnih kilometrov po svetu.

Glede nakupa dodatne opreme. Jaz sem kupil v paketu vse kovčke in zaščite in sem v paketu dobil za okoli 300€ ceneje v moto IG.

Vseeno, pazi cene se spreminjajo.

Pa še to, ko nabulaš v plastične kovčke le ti malo regnejo narazen in niso več vodotesni. Stvari daj v več plastičnih vrečk pa bo.

Lep pozdrav Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekretar.

Pojdi malo pod male oglase pogledat.

Sem videl kar nekaj oglasov s stranskimi kovčki ceneje. :naughty:

Mam pa jaz tank torbo Held za prodat.

Narejena prav za V stroma.Meni se je za daljša potovanja dobro obnesla.

Sedaj mi ne bo več pasala,pa se je moram znebit. :whistle:

Stranski kovčki Givi mi pa niso nikol vode spustili,pa naj sem jih še tko nabasal. :unsure:

post-1726-126184207661_thumb.jpg

post-1726-126184223698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekretar.

Pojdi malo pod male oglase pogledat.

Sem videl kar nekaj oglasov s stranskimi kovčki ceneje. :naughty:

Mam pa jaz tank torbo Held za prodat.

Narejena prav za V stroma.Meni se je za daljša potovanja dobro obnesla.

Sedaj mi ne bo več pasala,pa se je moram znebit. :whistle:

Stranski kovčki Givi mi pa niso nikol vode spustili,pa naj sem jih še tko nabasal.

Hval za odgovor.

Tudi jaz gledam po kovčkih Givi, samo se mi zdijo novi preprosto predragi. OK, bi še razumel, da je to neka visoka tehnologija, ampak gre za navadno plastiko z dvema pantoma in ključavnico. Imam občutek, da nas pri teh stvareh trgovci močno nategujejo.

Saj vem, da ne morem nič spremeniti, ampak sem si vsaj *dušo* malo olajšal.

Da ne pozabim, vsem obiskovalcem foruma čestitke ob današnjem prazniku samostojnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hval za odgovor.

Tudi jaz gledam po kovčkih Givi, samo se mi zdijo novi preprosto predragi. OK, bi še razumel, da je to neka visoka tehnologija, ampak gre za navadno plastiko z dvema pantoma in ključavnico. Imam občutek, da nas pri teh stvareh trgovci močno nategujejo.

Saj vem, da ne morem nič spremeniti, ampak sem si vsaj *dušo* malo olajšal.

Da ne pozabim, vsem obiskovalcem foruma čestitke ob današnjem prazniku samostojnosti.

Da res so dragi kovčki givi ampak v primerjavi z kappo so veliko bol praktični to ugotoviš ko imaš nekaj potovanj za seboj

TAKOLE ZGLEDAJO NOVI GIVI

SPODAJ PA STARI OD KAPPE

post-2458-126190245374_thumb.jpg

post-2458-12619024749_thumb.jpg

post-2458-126190278144_thumb.jpg

post-2458-126190280777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam zgoraj omenjene kovčke Givi. Proizvajalci bi lahko malo povprašali potrošnike, pa bi bili ti kovčki verjetno malo drugačni pa še kaj, nosilci.

Ti kovčki so eni izmed redkih, kjer imaš dostop pri zaprtem kovčku skozi majhna vratca, kar je hvale vredno.

Moti me, ker je spoj pri tesnilu oblikovan na konus in veter dež potiska proti tesnilu vrat in če tesnila niso vredu ali pa je preveč napolnjen kovček lahko pride do zamakanja.

Še zmeraj sem mnenja. da bi bilo primernejše zapiranje od zgoraj navzdol.

Glede stranskih nosilcev. Le ti bi morali biti pomaknjeni za kakih 5 centimetrov še bolj nazaj. Dostop na zadnji sedež je precej težek in lahko nevaren v mokrem, saj dobiš na stopalko samo peto, za kaj več ni prostora. da ne bo pomote, ko sediš na motorju je vredu.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tiger: kolega ... kje so slikce Guzija iz tvoje garaže domače :hmm: ,

dokler ne bo nič :grrr za videt in za prijet :naughty:

smatram da je vse skupaj komercialni nateg !! :devil:

lp tečka

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!