Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Če se slučajno zgrešimo na Trojanah ali pa zamudim...

Kje je biljardnica? Samo ime ali naslov. Za ostalo bo že TIS poskrbel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga... :D

na 5 in 6. strani te teme sta objavljena :grim zemljevida

točni naslov je pa:

biljardnica Martinela

Ptujska c. 17

2204 Miklavž na Dravskem polju

www.biljardnica-martinela.si

to je kletni prostor v sklopu Bellcentra

tel: 02 629-60-55

na parkingu bo zihr nekaj KR-anskih :naughty: in LJ tablic.

lp janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuu :yea1:

Frenk, Brane in Janetka smo za 24.2.07

Drejka ma službo, je ne bo ...sploh

No Jack, Robert 70, Zupo1970, Aky, Driverman, Bedanc,

Jure, Grega,Dady,Edvard&Majda,Dejan,Porto, Tiger .... pridete :hmm:

kje ste zapečkarji ???

VZEMTE SI ČAS ZA NAS

VSEDTE SE U AVTO PA GAS. :grim

VIDIM DA NISEM VEČ ČLAN V-STROM DRUŽBE :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Glažar..... :lol1: smotko

ti si se že pofočkal...tebe sm že odklukala :grim in si u rubriki PRIDE

naštela sm une k se še niso odločil....k mencajo :whistle: ...

zihr pa pride Bojan (VStrom 650) ...in to brez birgl... :OK:

pa 3 nove člane bomo spoznali:

Aky - ja

LUc - a

in Žrebec - a.

Edvard noooooooooooooooo ....dej sčarej kej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory sem mislu da sem aut :cry: :cry: :cry: :cry: .

Sem padu u depresijo :headbang: in zaradi sekirancije si mi dolžna en trojanski krof.

Kar se spoznavanja novih članov tiče :slap: pa nekatere že poznam in smo ga že malo pili a ne ŽREBEC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, pa jedli tudi !!!

Pol se vidmo Glažar, pa ne prašička razbit, s sabo ga prnes, da bova boga zgledala :OK:

LP vsem, se vidimo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Štromaši! Ker sem malo eksota in redek primerek me zanima če bi me mogoče posvojili pa kdaj kam vzeli s sabo, a? :naughty: Je kak Primorc tu z Strom-om?

Živjo :D

Sem iz Izole,z Stromom 650,se vozim naokrog(sedaj ne ker je mraz :zzz: ).

Vidim ,da bi z družbo se vozil naokrog,ti bom poslal GSM št na PM,pol pa bomo že kam odrinli.

LP :kva2:

ps:saj vbistvu ni pomembno kaj voziš,je bolj važno koliko voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štomarji :OK:

Kako je sedaj z našim biljardom - KDAJ BO - datum ????? lokacijo pa že tako poznamo !

Pa še nekaj - kdo vse bo prisoten , da organiziramo prehrano !!

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je sedaj z našim biljardom - KDAJ BO - datum ????? lokacijo pa že tako poznamo !

Pa še nekaj - kdo vse bo prisoten , da organiziramo prehrano !!

Če bo 24., lahko garantiram že danes, da pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štomarji :OK:

Kako je sedaj z našim biljardom - KDAJ BO - datum ????? lokacijo pa že tako poznamo !

Pa še nekaj - kdo vse bo prisoten , da organiziramo prehrano !!

LP :yea1:

jaz tud pridem

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuu :yea1:

Evo 2. V-strom turnir BO!!!

dobimo se :grim u soboto 24.02.2007 od 14.30 ure dalje u biljardnici

Mi 4-rje bomo med 12.30-13.00 uro jedli krof :P na Trojanah

če se nam želi kdo pridružit.

Andreja bo :OK: uspela priti, tako da pridejo sigurno:

Andreja

Brane

Frenk

Janetka

Glažar

5-ER

Žrebec

Dady

Aky

V-strom 650

Luc

Renegade

No jack-mogoče :hmm:

Pripeljite s seboj svoje boljše polovice, več nas bo, bolj bo veselo.

za ostale pa ne vem

vsakega bomo zelo, zelo veseli.

VZEMI SI ČAS ZA NAS

VSED SE U AVTO PA GAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji! :yea1:

Lep pozdrav, snega je vedno manj in pripravlja se nova MOTO sezona. :ninja: Glede na naše druženje in srečanja sem pripravil LOGO za skupino "Štromarjev" :alien1: , da ga bomo s pridom uporabljali. :worship: Prosim vas, da mi posredujete mnenja in predloge za spremembe in popravke, da ga dodelam do 24.tega. Hvala ;)

Popravljeno . Popravil žrebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji! :yea1:

Lep pozdrav, snega je vedno manj in pripravlja se nova MOTO sezona. :ninja: Glede na naše druženje in srečanja sem pripravil LOGO za skupino "Štromarjev" :alien1: , da ga bomo s pridom uporabljali. :worship: Prosim vas, da mi posredujete mnenja in predloge za spremembe in popravke, da ga dodelam do 24.tega. Hvala ;)

Sem zraven v mislih, fizično ne, ta čas bom na smučanju.

Logo, :OK:

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz še ne vem ali pridem 24.

Bom še povedal pravočasno.

Žrebec a boš majce natiskal? :P

Stvar dogovora.......................in financ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji, lep pozdrav, oglašam se poredko, vendar spremljalm debato, prav tako sem se udeležil 1. shoda v Mb.

V zvezi s prihodom nove sezone in problemi okrog plačila registracije imam predlog.

Zavarovalnica Maribor je s prvim februarjem ponudila precej vabljiv paket: omogoča prenos pridobljene bonifikacije na avtomobilskem zavarovanju na motocikel, če pa si še član kakšnega moto kluba, ti odobrijo na to še 50% popusta. Za štroma 1000 je pri 50% bonifikaciji na avto, cena registracije motocikla cca 200€, na to še klubski popust in si na cca 100€. ZM ob tej ponudbi ne vrača denarja ob morebitni odjavi motorja. Podrobnosti si oglejte na temi "Zavarovalnice". Je še nekaj zmede, ker je paket nov, zanj niti ne vedo povsod (npr. Špan), sam sem preverjal na ZM, Dunajska cesta (ob razstavišču, bivši salon Citroen).

Moj predlog je, da ustanovimo moto klub V-Strom in, poleg ostalih prednosti, izkoristimo ugodnosti paketa Zavarovalnice Maribor.

Lep pozdrav

Nemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebec,

fajn logo si skupaj spravil. Zanimala bi me tako majica kot nalepke (manjšega formata). Vse proti plačilu, seveda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji, lep pozdrav, oglašam se poredko, vendar spremljalm debato, prav tako sem se udeležil 1. shoda v Mb.

V zvezi s prihodom nove sezone in problemi okrog plačila registracije imam predlog.

Zavarovalnica Maribor je s prvim februarjem ponudila precej vabljiv paket: omogoča prenos pridobljene bonifikacije na avtomobilskem zavarovanju na motocikel, če pa si še član kakšnega moto kluba, ti odobrijo na to še 50% popusta. Za štroma 1000 je pri 50% bonifikaciji na avto, cena registracije motocikla cca 200€, na to še klubski popust in si na cca 100€. ZM ob tej ponudbi ne vrača denarja ob morebitni odjavi motorja. Podrobnosti si oglejte na temi "Zavarovalnice". Je še nekaj zmede, ker je paket nov, zanj niti ne vedo povsod (npr. Špan), sam sem preverjal na ZM, Dunajska cesta (ob razstavišču, bivši salon Citroen).

Moj predlog je, da ustanovimo moto klub V-Strom in, poleg ostalih prednosti, izkoristimo ugodnosti paketa Zavarovalnice Maribor.

Lep pozdrav

Nemo

Hello!

Kolega je včeraj uredil zadevo pri ZM - v Ljubljani na Dunajski. Insicer je avto in motor tam zavaroval in ker ni v klubu je dobil še dodatnih 40% (klub - 50%).

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot berem je LOGO pripravljen in je samo vprašanje, kako ga spraviti v življenje. Če se strinjate bomo imeli nekaj časa na srečanju, da se dogovorimo o tem, kaj bomo z njim.

Kar se tiče kluba je sigurno večina že razmišljala o tem, ali pa so že pripadniki tovrstnih skupin, saj sam sem v eni od takih skupin. Ustanovitev kluba pripelje veliko odgovornosti, stroškov in odrekanja, predvsem vodij. Podpiram akcijo ZM in se mi dopade, da nekdo stori nekaj za imetnike motorjev. Pogoj pri sklenitvi tovrstnih zavarovanj je samo, da ne odjavljamo vozil in prometa.

LP.......se vidimo v soboto :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji! :yea1:

Lep pozdrav, snega je vedno manj in pripravlja se nova MOTO sezona. :ninja: Glede na naše druženje in srečanja sem pripravil LOGO za skupino "Štromarjev" :alien1: , da ga bomo s pridom uporabljali. :worship: Prosim vas, da mi posredujete mnenja in predloge za spremembe in popravke, da ga dodelam do 24.tega. Hvala ;)

Zdravo!

Čestitam za logo, mogoče bi imel sugestijo, da bi napis "V strom" bil bolj povdarjen, "group" pa manj. :hmm:

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji! :yea1:

Lep pozdrav, snega je vedno manj in pripravlja se nova MOTO sezona. :ninja: Glede na naše druženje in srečanja sem pripravil LOGO za skupino "Štromarjev" :alien1: , da ga bomo s pridom uporabljali. :worship: Prosim vas, da mi posredujete mnenja in predloge za spremembe in popravke, da ga dodelam do 24.tega. Hvala ;)

:OK: Štromarji :OK:

Kar se Logota tiče , bi rekel podobno kot "25 december" da sta oba napisa SLO in Group malo neskladna z velikostjo in povdarjenostjo napisa - morda bi bilo pametno , da se dobimo v Soboto 24. v biljardnici in ob pijači in biljardu tudi predebatiramo kako in kaj .....

Se vidimo v Soboto !!

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Štromarji :OK:

Kar se Logota tiče , bi rekel podobno kot "25 december" da sta oba napisa SLO in Group malo neskladna z velikostjo in povdarjenostjo napisa - morda bi bilo pametno , da se dobimo v Soboto 24. v biljardnici in ob pijači in biljardu tudi predebatiramo kako in kaj .....

Se vidimo v Soboto !!

LP :yea1:

Danes mi bo kolega naredil ponudbo za majico + vezenje logota !

Ko dobim, pripnem gor !

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!