Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

@Tiger: kolega ... kje so slikce Guzija iz tvoje garaže domače :hmm: ,

dokler ne bo nič :grrr za videt in za prijet :naughty:

smatram da je vse skupaj komercialni nateg !! :devil:

lp tečka

A si zdej zadovoljna,ko si ga prjela v roke? :evilgrin: :kva1::004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tiger: kolega ... kje so slikce Guzija iz tvoje garaže domače :hmm: ,

dokler ne bo nič :grrr za videt in za prijet :naughty:

smatram da je vse skupaj komercialni nateg !! :devil:

lp tečka

Janetka pe le ni bil komercjalni nateg. Moram reč da je zelooooo lep.sploh luči smo ugotavljali kakšno košarico za pušap potrebuje.

Paparazzo slike prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene na prvem peronu....moj osebni tehnik je mel težave s computerjem :BUA:

zato ste morali malo čakati :blush: ampak za pokušino si

oglejte exkluzivno sliko :photo: Tigra na njegovem novem Guziju :lol1: ...repotaža sledi malo

kasneje.......

post-9535-126227591416_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004:P

@Mausi: enga :004 za Božič, pa :004 za nou let ...pa enga v dobrodelne namene...

enga ti pa podarja tud Djume :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej …. ena mojih lastnosti je, da stvarem rada pridem do dna. Ko je Glažar kupoval motor, sem mislila, da me vleče za nos :evilgrin: …. pa me ni …. Ko se je Tiger spravil v nakup sem se temeljito pripravila :grim ….. objavil je slike :photo: Guzija, vsi ste mu čestitali, mu zaželeli srečne in varne kilometre, jaz pa sem še vedno spraševala: :hmm: se heca al …. Rekla sem si, da bom verjela v Guzija šele, ko ga bom vidla v njegovi garaži.

Tigru sem izrecno naročila, da mi javi kdaj bo motor doma … včeraj me je klical, da bodo pripeljali motor …. in tako sem se iz službe peljala direkt na Trojane po welcom-krofe, šla domu po fotkič in šampanc , pobrala Djumeta in odvihrala u Lesce.

Ko pridem na Tigrov dvorišče, v garaži stoji kurbiš :xx: rdeč Guzi, zraven pa cela :eek: četa firbcev. Najbolj glasen je bil pa :kva2: Glažar, ki se je vrtel okol motorja, ko maček okol vrele kaše. Motor sem si temeljito ogledala od blizu in moram priznat, čeprav nerada, da je res :blush: lep, čist zares lep, … aaaaaaampak samo do sprednje luči. :slap: Te dve veliki okrogli luči kar nekak ne :grrr sedeta na takega lepotca. Ko se začnem :headbang: razburjat, da so luči zgrešene, mi Glažar strokovno razloži, da je to »moški motor«. :krneki:

Ahaaaaaaaa rečem …. in zakaj že :hmm:

Glažar mi nazorno pokaže s svojimi veliki rokami ter prime obe lučki kot prime Žemelco za …. :whistle: »A dej ga srat« :lol1: mu rečem ….

» kolk košarco pa ma ta tvoj Guzi? :hmm: » vprašam Tigra …. pa je reku, da nima pojma … bi mogu mal mere okol jemat …. :whistle:

Potem je sledil fotosešen… :photo: spredi, zadi, levo, desno ,gor, dol …. Glažarja je blo treba z motorja dol :grim zvlečt, da sm sploh lahko kej slikala, Tigra sem mogla pa prosit, da je poziral …. on je bolj sramežljive :blush: sorte veste ….

Po polurnem pametovanju smo garažo zaklenil , se preselil v tople prostore, kjer smo Guzija temeljito O:-) zalil. Po dveh urah strokovnega posveta smo se prešerne volje razšli …. Slike sem imela namen objavit že včerej zvečer …. pa se je računalnik upiral :wacko: … verjetno zaradi barve motorja…. B)

Kakorkoli že …. Tigru in Miri smo odobrili ;) nadaljne druženje s štromarji in mislim dragi fantje, da vaša teorija o tem, da po Štromu lahko kupiš samo še BMW-ja sploh ne :grrr drži ….

Na spomladansko furo vzemte seboj robčke, grem stavt, da se boste slinl po makaronarju … :lol1:

Bye bye

Janetka press :004

post-9535-126228285582_thumb.jpg

post-9535-126228289751_thumb.jpg

post-9535-126228294296_thumb.jpg

post-9535-126228298408_thumb.jpg

post-9535-126228303051_thumb.jpg

post-9535-126228309088_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

Te dve veliki okrogli luči kar nekak ne :grrr sedeta na takega lepotca. Ko se začnem :headbang: razburjat, da so luči zgrešene, mi Glažar strokovno razloži, da je to »moški motor«. :krneki:

Ahaaaaaaaa rečem …. in zakaj že :hmm:

Glažar mi nazorno pokaže s svojimi veliki rokami ter prime obe lučki kot prime Žemelco za …. :whistle: »A dej ga srat« :lol1: mu rečem ….

» kolk košarco pa ma ta tvoj Guzi? :hmm: » vprašam Tigra …. pa je reku, da nima pojma … bi mogu mal mere okol jemat …. :whistle:

Janetka press :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO, VARNO IN SREČNO 2010

VSEM ŽELIVA VARNO,SREČNO,USPEŠNO IN ŠE POSEBAJ ZDRAVO LETO 2010. LP. F.+M.winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene na prvem peronu....moj osebni tehnik je mel težave s computerjem :BUA:

zato ste morali malo čakati :blush: ampak za pokušino si

oglejte exkluzivno sliko :photo: Tigra na njegovem novem Guziju :lol1: ...repotaža sledi malo

kasneje.......

:eek::eek::eek::eek: :xx: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

TIGER, če te zajebavajo zaradi luči, jim povej, da ma BMW pa res grde!! :slap:

SREČNO NA NOVEM MOTORČKU!

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIGER, če te zajebavajo zaradi luči, jim povej, da ma BMW pa res grde!! :slap:

Saj se še zmeraj da kupit masko od V-Stroma, če vaju bo preveč matralo ;) Tko pač je, vsak je po nečem boljši in tko kot pravijo: 'Nismo najbrži i najbolji al smo zato najljepši' ali drugače: "Jes, da je kratak al je zato tanak!' :P

Zdaj pa resno, marca/aprila bi peljal Stroma v Veliku Goricu k mr. Brumu, na servis..a je kak interesent/-ka za to, da bi kombinirali prevoze?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se še zmeraj da kupit masko od V-Stroma, če vaju bo preveč matralo ;) Tko pač je, vsak je po nečem boljši in tko kot pravijo: 'Nismo najbrži i najbolji al smo zato najljepši' ali drugače: "Jes, da je kratak al je zato tanak!' :P

Zdaj pa resno, marca/aprila bi peljal Stroma v Veliku Goricu k mr. Brumu, na servis..a je kak interesent/-ka za to, da bi kombinirali prevoze?

Jaz bi šel že prej !

:yea1:SREČNO NOVO LETO 2010 IN OBILO VARNIH km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

TIGER, če te zajebavajo zaradi luči, jim povej, da ma BMW pa res grde!! :slap:

SREČNO NA NOVEM MOTORČKU!

BYBY

Hoj Matjaž

Važno,da so men všeč. :worship:

Za mnenja drugih ,se pa ne sekiram preveč. :grrr

Vsak ma svoj okus ,drugače bi pa vsi enake motorje vozili. :xx:

Tudi tebi veliko sreče na BMW-ju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuu

Fantje, kdo od vas ima na Zukiju grelne ročke Daytona iz "Louis-a" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuu

Fantje, kdo od vas ima na Zukiju grelne ročke Daytona iz "Louis-a" :hmm:

mam ja i jos par ZG ekipe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuu

Fantje, kdo od vas ima na Zukiju grelne ročke Daytona iz "Louis-a" :hmm:

Jaz mam une bul simpel saito,ki imajo samo tri stopnje,izklop-srednje-močno gretje.Zadeva dela super tako,da so tudi OK (moje so ble samo 15eur :naughty: ),sam zdej vidim,da majo boljše sajito za manj denarja od dajtone pa tudi po moje boljše :evilgrin: :evilgrin:

Drugače pa je zadeva zame osebno OK in opravlja svojo fukcijo! :worship:

l.p.

http://www.louis.de/_306552e058fd42d9512fe9b8053d5fe8ea/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&artnr_gr=10032046&anzeige=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!