Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:wacko: bogi je tvoj strom, ko skos v garaži počiva, revež bo zgnil.

smo se včasih kot še mlajši tolko tudi pozimi in mrazu prevozil z motorji da so kolena kar boga pa zapestja tudi tako da naj štromček kar počiva čez zimo zavit v dekico :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo se včasih kot še mlajši tolko tudi pozimi in mrazu prevozil z motorji da so kolena kar boga pa zapestja tudi tako da naj štromček kar počiva čez zimo zavit v dekico :glare:

@Bobi: se strinjam s tabo, Štrom naj počiva :grim

@ Ofi: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I' am BACK

Vsem en po novoletni pozdrav z obilo čestitk za varno vožnjo v tem letu. Kot kaže se bomo še dražje vozili :headbang: zaradi dragega vodstva države :topic:!

Tiger obilo srečnih in varnih kilometrov z novo "živalco" v tvojem hlevu !!!!

PS: Deda Mraz je tudi žrebca obdaril :rolleyes:

post-13297-126323666015_thumb.jpg

post-13297-126323683443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I' am BACK

Vsem en po novoletni pozdrav z obilo čestitk za varno vožnjo v tem letu. Kot kaže se bomo še dražje vozili :headbang: zaradi dragega vodstva države :topic:!

Tiger obilo srečnih in varnih kilometrov z novo "živalco" v tvojem hlevu !!!!

PS: Deda Mraz je tudi žrebca obdaril :rolleyes:

Oj,

so ti rit zakrivili :lol1: ????

Priden, koj namontirat!

Komi čakaš pelat se, aneda??

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I' am BACK

Vsem en po novoletni pozdrav z obilo čestitk za varno vožnjo v tem letu. Kot kaže se bomo še dražje vozili :headbang: zaradi dragega vodstva države :topic:!

Tiger obilo srečnih in varnih kilometrov z novo "živalco" v tvojem hlevu !!!!

PS: Deda Mraz je tudi žrebca obdaril :rolleyes:

Kje to dobiš in koliko stane. Zgleda svetsko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ebay-u, cca. 50 eurosongov.

Bodi še tako prijazen in povej pod kakšnim nazivom moram to iskati.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo vstrom LED ;)

http://cgi.ebay.it/LED-Ruecklicht-klar-Suzuki-VStrom-DL-650-1000-V-Strom_W0QQitemZ370192610082QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item563132f322

Pri istem prodajalcu najdeš še zatemnjeno varianto. Ker sem na prejšnjem stromu imel svetlo varianto, bi sedaj raje vzel temno. Se mu lepše poda, ker je cel zadnji konec itaq črn. Je pa to stvar okusa. lp

Če boš iskal sam boš našel več prodajalcev, ki pošiljajo v Slovenijo. Jaz sem ti skopiral prvi zadetek in ne vem kak prodajalec je to (sam preveri feedbacke in te zadeve).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo vstrom LED ;)

http://cgi.ebay.it/LED-Ruecklicht-klar-Suzuki-VStrom-DL-650-1000-V-Strom_W0QQitemZ370192610082QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item563132f322

Pri istem prodajalcu najdeš še zatemnjeno varianto. Ker sem na prejšnjem stromu imel svetlo varianto, bi sedaj raje vzel temno. Se mu lepše poda, ker je cel zadnji konec itaq črn. Je pa to stvar okusa. lp

Če boš iskal sam boš našel več prodajalcev, ki pošiljajo v Slovenijo. Jaz sem ti skopiral prvi zadetek in ne vem kak prodajalec je to (sam preveri feedbacke in te zadeve).

Lepo,

a ma kdo kako dobro idejo za sprednje LED dnevne luči. Sem bral, da je motor veliko bolj viden, v kolikor doaš dve luči v višini kolen čim bolj levo-desno. nekateri meglenke montirajo, kar je prepovedano. V tanove avte pa so že vgrajene dnevne luči v klasični ali LED tehnologiji. Sem iskal po netu, pa nič konkretnega našel, kar bi mi bilo všeč. Velik je raznega poceni LED šodra, ki p abaje en k... sveti.

Sicer pa vsem en lep pozdrav. V nedeljo smo se sprehajali v Izoli. 10 stopinj in lokalci so se vozili in mi delali skomine.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole naj bi bila 'prava' stvar. Na slikah in filmčkih dobro zgleda, žal pa tega še nisem videl v živo. Te LEDice so dovolj majhne, da jih ni problem dati kamorkoli..v bližino žarometov, na oklep ali na crash-bare. Your choice.

post-1019-126332410948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zadnjem času berem na forumu, nekateri menjavate motorje, nekateri štop lampe, nekateri,.........., sem jaz danes zamenajl kri v dobrodelne namene o.5l.

Ne prvič, da sem dal kri, je verjetno med nami še kdo, morda naslednjič še kdo od vstromovcev, v aprilu, maju, ....

To bi bila ena lepa gesta, :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za - potrebujem samo točen datum, uro in kraj.

Lep dan želim vsem

Če ti ni nujno iti v okviru organiziranega dogodka (motoristi in motosvetovci so to že počeli organizirano), lahko greš na stran zavoda za transfuzijsko medicino in pogledaš, kje in kdaj ti odgovarja termin in lepo daš kri.

Tisti dan ti pripada opravičena zadržanost do dela. Zdravi moški lahko kri darujejo na vsake 3 mesece, ženske pa na vsake 4 mesece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ni nujno iti v okviru organiziranega dogodka (motoristi in motosvetovci so to že počeli organizirano), lahko greš na stran zavoda za transfuzijsko medicino in pogledaš, kje in kdaj ti odgovarja termin in lepo daš kri.

Tisti dan ti pripada opravičena zadržanost do dela. Zdravi moški lahko kri darujejo na vsake 3 mesece, ženske pa na vsake 4 mesece.

Kot je napisal fritz, v novem mestu lahko daš vsak torek in četrtek med 7.30 - 10.00.

Sem tole skupno dajanje mislil, ko se bo sezona začela, pa ne veš kam bi se pelal, bi mimo grede šli na tranfuzijsko, .....................

Ja tole bolj velja za tiste, ki smo med tednom več doma, vikende smo pa na šiht. ( taka je borba za život, nimaš kaj )

Bomo na tole temo še kaj v bodoče rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj jaz sem tudi tako razumel, da bi se šlo v okviru Štromarjev

(jaz sem pač pripravnik, nekje je treba začeti

ph34r.gif - pa mogoče bo motor do taktrat že v garaži).

Drugače pa vem, da pogosto darujete kri Fritz, ampak tisti sistem meni nekako ne potegne (preveč ljudi...). Jaz darujem kri, ko je krvodajalska akcija v bližini mojega kraja ali pa ko me pokličejo - vedno sem takoj na vrsti, nobene gneče in podobno. Nekajkrat sem bil tudi v Ljubljani (samo tam je ponavadi norišnica s parkrianjem - kljub temu, da ti potrdijo listek za PH Šempeter), ampak jaz osebno se je raje izogibam in darujem kri drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuuuuu kakšna krvava tema :naughty:

hehe

a ta žlehtno kri tud uzamejo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta žlehtno kri tud uzamejo :blush:

Jaz zmer naročim, da mi tiste pol litra bolj žlehtne ven iztočijo ;)

Sem zadnjič v Mariboru teti, ki mi je kri jemala, razlagal, da imam gorenjsko roko, da nerada da kri in počasi teče pa mi je rekla: "Nene se vi nič sekirajte, tu pri'nas, na Štajerskem, vse dobro teče!" In tudi je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k. fantje

kar se krvi tiče, računajte name :grim

z Djumetom pa dvomim :hmm: da bo kaj, ker mu skoz jest kri pijem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Žrebec: men je tud všeč tvoj "zadek"

BTW v Obiju že trobentice (primule) prodajajo..... še dva ovinka je do pomladi

(od koga sm že to slišala :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Lepe pozdrave vsem !!bounce.gif

Imam eno vprašanje za vse !!whistle.gif

Ali ste za to , da 13.2.2010 organiziram BOWLING turnir v MB za vse Štromarje (namesto biljarda - da bo malo spremembe ) ali pa imate raje biljard ??

Pa še eno slabšo svežo novico imam - direkt iz Suzukija - uradno so sporočili , da bo novi V-strom 1000 (ali samo 1000 ccm enduro) prišla na tržišče

eek.gif šele 2012 !eek.gifoops.gif to pa ne bo prav všeč vsem kajne ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Lepe pozdrave vsem !!bounce.gif

Imam eno vprašanje za vse !!whistle.gif

Ali ste za to , da 13.2.2010 organiziram BOWLING turnir v MB za vse Štromarje (namesto biljarda - da bo malo spremembe ) ali pa imate raje biljard ??

Pa še eno slabšo svežo novico imam - direkt iz Suzukija - uradno so sporočili , da bo novi V-strom 1000 (ali samo 1000 ccm enduro) prišla na tržišče

eek.gif šele 2012 !eek.gifoops.gif to pa ne bo prav všeč vsem kajne ??

Kar se bowlinga sem za :worship: :naughty: bomo mal večje kugle okol metal :naughty:

Kar pa se novga zukija tiče je pa sedaj zame to odlična novica :worship: sedaj imam čas in počas šparam novca za novga pa bom ostal na stromu :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno slabšo svežo novico imam - direkt iz Suzukija - uradno so sporočili , da bo novi V-strom 1000 (ali samo 1000 ccm enduro) prišla na tržišče

Objavljena slika šele 2012 !Objavljena slika Objavljena slika to pa ne bo prav všeč vsem kajne ??

bo takrat moj štrom že skoraj veteran :lol1::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!