Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Kaj pa takšni kot sem jaz, kiga nisem še nikoliigral, pa še koleno imam fuč za tiste čudne drseče gibe?:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa takšni kot sem jaz, kiga nisem še nikoliigral, pa še koleno imam fuč za tiste čudne drseče gibe?:wacko:

Brez skrbi..rabimo enega, ki bo skrbel, da žirafa nikoli ne bo prazna ;)

BTW, v Lidlu prodajajo polnilec za akumulatorje za 20€, kar se mi zdi dobra investicija (prejšnjozimomijecrknilakumulator,kerjemotorpredolgo stalpress).

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se novga zukija tiče je pa sedaj zame to odlična novica :worship: sedaj imam čas in počas šparam novca za novga pa bom ostal na stromu :whistle:

Ker je Tiger "za.ebal" stvar, boš moral pa ti kupiti prvi, :whistle: če bo dober ga kupim tudi jaz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je Tiger "za.ebal" stvar, boš moral pa ti kupiti prvi, :whistle: če bo dober ga kupim tudi jaz :lol1:

Kot prvo ga boš imel ti na testu,imaš veliko vez :naughty: da se mal okol prevozmo :naughty: pa ti že sedaj dajem na znanje brez omejitev kilometrov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat, ko bo ta nov V Strom ven pršu, bo že moj star. :headbang:

Če bo dober bomo pa nazaj na Suzukija šli :kva1:

Glažar ne vem,če bo v dveh letih nared. :?

Ga že ene štiri leta napovedujejo pa še slike ni..... :xx: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar ne vem,če bo v dveh letih nared. trance_11_confused.gif

Ga že ene štiri leta napovedujejo pa še slike ni..... trance_32_shutup.gifgrrr.gif

Verjetno bo tako hudo dober , da ga raje skrivajo do zadnjega .....trance_41_w00t2.gif

Sedaj pa še ena stvar - bi bilo prav , da se začenjate prijavljati na Bowling turnir - da lahko zorganiziram plac ....steze...hrana....pa še kaj se bi našlo

vse to na moj PM !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo tako hudo dober , da ga raje skrivajo do zadnjega .....trance_41_w00t2.gif

Sedaj pa še ena stvar - bi bilo prav , da se začenjate prijavljati na Bowling turnir - da lahko zorganiziram plac ....steze...hrana....pa še kaj se bi našlo

vse to na moj PM !!

Hajlo,

midva prideva! Kar prijavi naju!

Lep pozdrav,

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo tako hudo dober , da ga raje skrivajo do zadnjega .....trance_41_w00t2.gif

Sedaj pa še ena stvar - bi bilo prav , da se začenjate prijavljati na Bowling turnir - da lahko zorganiziram plac ....steze...hrana....pa še kaj se bi našlo

vse to na moj PM !!

Kaj pa se je treba prijavljat saj nas poznaš in po prejšnih postih poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi..rabimo enega, ki bo skrbel, da žirafa nikoli ne bo prazna ;)

BTW, v Lidlu prodajajo polnilec za akumulatorje za 20€, kar se mi zdi dobra investicija (prejšnjozimomijecrknilakumulator,kerjemotorpredolgo stalpress).

Star zadva laufa :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bovling super.

Renegade kar na spisek naju daj.

Kar se pa novega Stroma 1000 tiče pa se mi zdi, da japanezerji v tejle gospodarski krizi krepko stagnirajo. Stalno sicer nekaj delajo na tistih race kavnih mlinčkih, to pa je tudi vse. Varadero je več ali manj isti že kar nekaj let, V strom 1000 ni v prodaji, Yamaha že leta nima motorja v tem segmentu-sedaj se govori o super tenere 1200 ampak kake resne fotke še nisem našel, Kawasaki pa itak vemo kako je. Po moje so vsi konkurenti zelo veseli.

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade,

žrebec se pofočka 2x, :naughty: v kolikor bodo kakšni zadržki ti upam pravočasno sporočim :kva2:

SE VIDJAMO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Evo za enkrat nas je ... 25

Renegade & Maja

Matjaž & Brigita

Joma & Jomica

Igor & Darja

Žrebec & Žrebička

Serad

Glažar & Žemlca

Baracuda & njegova

Ib – Igor

Che & zhena

Angolac

Bru & Tanja

Dady Miklavž

Danek & Lily

Bi me veselilo , da pohitite z prijavami , da vidimo koliko nas res bo , saj je trebe rezervirat steze ......

PS :

upam , da nisem preveč siten ? ? trance_11_confused.gif

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritza štej zraven.

Angolac je Agolac ;)

Pravkar sem dobil scottoilerja za Baracudo in Jalnega. 80€ UK Ebay varianta..ena najboljših investicij za motor z verigo. Priporočam vsakomur..Škota, RLS oiler od Letečega (slovenski izdelek) ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Evo za enkrat nas je ... 25

Bi me veselilo , da pohitite z prijavami , da vidimo koliko nas res bo , saj je trebe rezervirat steze ......

PS :

upam , da nisem preveč siten ? ? trance_11_confused.gif

Ejga,

a je maškaram vstop dovoljen :naughty:

bowling je na pustno soboto :grim

post-9535-126408478755_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,da vas obvestim,da je moj štrom šel v druge roke.

Mislim,da v dobre. :yea1:

Pa ,da mu bo dobro delal tko kot je meni.

V svojih vrstah mate novga štromarja -BRANKOP na forumu.

Jaz se bom pa drugo leto čist zadej nekje vozu,za vami,da me ne boste kregal. :whistle: :krneki:

Ja res je....popolnoma nov štromar. 2 mesca ga že sam gledam - kdaj bo 15 stopinj.

Tiger, sej te bomo s tvojim Stelviom zravn vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je....popolnoma nov štromar. 2 mesca ga že sam gledam - kdaj bo 15 stopinj.

Tiger, sej te bomo s tvojim Stelviom zravn vzel

Čestitke Brankoptrance_40_thumbup.gif za dober nakupyes.gif in veliko varnih in srečnih km, v odlični družbi štromarjev trance_21_laughing1.giftrance_40_thumbup.gifgrim.gif želiva; Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxia..včasih, ko gledaš slike s srečanj bi rekel, da Strome prodajajo s temi kovčki, ker ga imajo skoraj vsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

A je kdo zamenjal original ogledala, kajti ta majo zelo omejen pogled. Zanima za kaj ste, če ste zamenjali. Znamka model, kje najdt... Sem gledal pri louisu ampak me je strah da bi preveč vn štrlela...

LPD

Popravljeno . Popravil deanr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

A je kdo zamenjal original ogledala, kajti ta majo zelo omejen pogled. Zanima za kaj ste, če ste zamenjali. Znamka model, kje najdt... Sem gledal pri louisu ampak me je strah da bi preveč vn štrlela...

LPD

da bi jih zamenjal-hm se mi zdi da so ena večjih vzvratnih ogledal in jaz osebno ne vidim potrebe po menjavi za večja.če jih dobro nastaviš in če so čista je vse ok.to je moja izkušnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi jih zamenjal-hm se mi zdi da so ena večjih vzvratnih ogledal in jaz osebno ne vidim potrebe po menjavi za večja.če jih dobro nastaviš in če so čista je vse ok.to je moja izkušnja.

Moj je 2003l. pa se čist strinjam :worship: mogoče niso glih zadnji krik mode :hmm: ampak vid se pa ,da so še privlačni za nežnejši spol :lol1: :grim :lol1::lol1:

l.p.

post-22424-126435027593_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!