Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Zakaj bi jih zamenjal, jaz sem mel na prejšnjem motorju bistveno boljši pogled nazaj, pa he he tudi niso bila neki zadnji krik mode, so bila višja in so mi pokrivala bistveno večji kot zada.j mogoče je bila na njih tudi kaka dioptrija ali pa kaj podobnega nevem... meni videz ni tako važen kot sama uporabnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rene-gade jedan

Vse, vse, vse najlepše in najboljše in vse kar rabiš :grim

in kar si želiš :blush: in na kar upaš, naj se uresničuje od danes naprej, ko si

vpihnil 44 svečk. :kva2:

od 45. leta dalje te bom pa vikala

lep pozdrav od šmrkle Janetke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rene-gade jedan

Vse, vse, vse najlepše in najboljše in vse kar rabiš :grim

Stara sabla enako želim :worship::worship:

VSE NAJ,NAJ KOPICO ZDRAVJA,KI SE NAJ OBNAVLJA :grim OBILO LJUBEZNI IN SEVEDA VARNIH KM :OK:

Pa fajn zažurej :yea2:

:beer2::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

A je kdo zamenjal original ogledala, kajti ta majo zelo omejen pogled. Zanima za kaj ste, če ste zamenjali. Znamka model, kje najdt... Sem gledal pri louisu ampak me je strah da bi preveč vn štrlela...

LPD

Ja sam menjao original retrovizore na K2 i nikako nisam bio zadovoljan sa kupljenim[ u Louisu mnogo lep dizajn] iz razloga sto se na zglobu dosta lako pomeraju i pri voznji podrhtavaju, duplo su laksi od originala sto govori o kvalitetu.Moj ti je savet ne menjati original ,a ako si bas resio po meni mnogo su lepi od Sivera original i mnogo su skupi. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rene-gade :lol1::lol1::lol1:( by Janetka)

Tudi jaz ti želim predvsem velik zdravja :grim :grim

pol bo pa tud kilometrov dost. :yea1:

Pa da ga ne boš preveč :beer2::beer2:

Ga bomo rajši skup :grupni::beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ GADE JEDAN!

Vse naj boljše tudi od naju :worship: ,

sem zacahnal da mam eno pivo v dobro! :whistle: Sej veš gorenjci!

Lepo praznuj,

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif ŠTROMARJI worship.gif

Se bi najprej rad vsem skupaj zahvalil za vaše čestitke !!trance_40_thumbup.gif - bom dal za rundo ni problematrance_40_thumbup.gif - komaj čakam , da pride 13 feb. pa bomotrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.gif po pameti !!!

Samo bi vprašal , če je še kdo zainteresiran za Bowling trance_11_confused.giftrance_11_confused.gif naj mi prosim javi na PM !!

Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif ŠTROMARJI worship.gif

Se bi najprej rad vsem skupaj zahvalil za vaše čestitke !!trance_40_thumbup.gif - bom dal za rundo ni problematrance_40_thumbup.gif - komaj čakam , da pride 13 feb. pa bomotrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.gif po pameti !!!

Samo bi vprašal , če je še kdo zainteresiran za Bowling trance_11_confused.giftrance_11_confused.gif naj mi prosim javi na PM !!

Pa srečno

Bojan!worship.gif

Vsa čast in vse najtaboljše naj se ti uresniči za tvoj najlepši dan v letuyes.gif Želiva ti predvsem zdravja in veeelikooo lepih dogodivščin in varnih km s tvojim mopekom, seveda skupaj z našo druščino.Čestitkam se pridružujeta tudi Borut&Anita.trance_40_thumbup.gif Do snidenja bay!Joma&Jomicatrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla ,

fantje inu dekleta :worship: kaj pravte na tole :?

zadeva zgleda :OK::OK:

http://www.shark-evoline.com/

Ko sem kupoval novo čelado, sem imel tudi to na glavi. Ima zame eno veliko napako.

Dokler je služila kot klasična je vse vredu, ko pa sem pomaknil sprednji del na zatilje, mi je celo glavo vleklo nazaj. Težišče je ful porušeno. Glavo vleče nazaj, kar pa mojim mišucam ne bi priporočal.

Drgač pa ful zanimiv patent. Morda ko bo sprednji del ful lahek.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupoval novo čelado, sem imel tudi to na glavi. Ima zame eno veliko napako.

Dokler je služila kot klasična je vse vredu, ko pa sem pomaknil sprednji del na zatilje, mi je celo glavo vleklo nazaj. Težišče je ful porušeno. Glavo vleče nazaj, kar pa mojim mišucam ne bi priporočal.

Drgač pa ful zanimiv patent. Morda ko bo sprednji del ful lahek.

Scarabeo

Tudi to sem bral vendar ni velike panike po mnenju enega na V-strom forumu HR,ki jo uporablja eno leto.Dokler sem vozil nekeda sem imel tudi ojačan vrat z navadno čalado (Ohrid-Krško 1200km štart 8h cilj ob 19h :cry::eek: )pa sem preživu pa še vratne mišice jačaš :evilgrin: :evilgrin: .

Saj odprto imaš v naseljih in izi vožnji pa na pumpi drugače pa ne.Pa še moj Štromček mi daje močno zavetrje :worship: .

Pa saj tudi pri nolanu 103,ki sem ga tudi imel v mislih ne more bit boljš glede na to kje je sprednji del ko je odprta :hmm: .

Ni kej jaz sem jo naroču v Louisu moja številka je bila na razprodaji iz 369eur na 200eur s poštnino 220 vidim pa da te številke ni več možno naročit.Jaz sem jo ponoči naroču in zdej jo ni več v ponudbi---zgleda,da je bila med zadnjimi.

Kar bo pa bo za tak denar jo bom lahko tudi prodal,če mi ne bo odgovarjala.Glede na to,da je tudi v TC-ju 320eur.

:grim :grim

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj odprto imaš v naseljih in izi vožnji pa na pumpi drugače pa ne.Pa še moj Štromček mi daje močno zavetrje :worship: .

____________________________________________________________________________________

Za takšno uporabo je po mojem super. Sicer pa jo boš dobil zelo poceni in še zmeraj se lahko proda.

Jaz pa preko leta nosim jet čelado in mi ni dišalo imeti tisti štrcl vseskozi zadaj.

Pa še vprašanje, kako bi tulilo, ko bi veter pihal okoli, ja pa zadeva praktična.

Dve čeladi v enem.

Naj ti vredu služi, pa napiši kak si se kaj navadil.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla ,

fantje inu dekleta worship.gif kaj pravte na tole trance_11_confused.gif

zadeva zgleda trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif

http://www.shark-evoline.com/

Zadeva je videti kar v redu. Sam uporabljam Grex-ovo, ki se ji tudi odpira podbradni del. Zaenkrat nimam pripomb in mi dobro služi. Sem pa testiral tudi Nolan N-103, pa mi nikakor ni odgovarjala. Po pol ure so me bolela ušesa za popizdit, pa je bila ista številka školjke kot na moji. Tudi bolj hrupna se mi je zdela. Pravijo, da je bolj varna od Grex, kaj pa vem, dokaza za to nimam in obratno.

Bi bilo pa tega Sharka fino probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo bodo do 13.02. poslali jo prinesem s sabo v MB trance_43_wavetowel2.gif na kuglanje grim.gifgrim.gif

Saj sem vedu ,da se bo nekaj zalomilo--se vam iskreno opravičujemo :headbang::headbang::headbang: lalalal artikla ni na zalogi :topic::topic:

grem v nov boj,če bo kje drugje sem se vse dogovoru s financ ministrico zdej pa ................ :headbang::headbang:

ma do 13.02.bo moja pa če :fight1::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem vedu ,da se bo nekaj zalomilo--se vam iskreno opravičujemo :headbang::headbang::headbang: lalalal artikla ni na zalogi :topic::topic:

grem v nov boj,če bo kje drugje sem se vse dogovoru s financ ministrico zdej pa ................ :headbang::headbang:

ma do 13.02.bo moja pa če :fight1::devil:

Al pa kakšna druga preklopna,zdej me je spet v TC prepričeval,da se naj odločim za Caberg ali Schubert,da nima Shark podbradne vetrne zaščite itd.

Na pomočččččččččččččččččč :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kakšna druga preklopna,zdej me je spet v TC prepričeval,da se naj odločim za Caberg ali Schubert,da nima Shark podbradne vetrne zaščite itd.

Na pomočččččččččččččččččč :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

OJLA,

če mene vprašaš, vsaka firma paše na en tip buče (tudi uhlji so pomembni!). Ko bom kupoval čelado, bom definitivno želel od prodajalca, da mi da testno in da se grem za 3-4 ure peljat z njo. Le tako se res lahko prepričaš o čeladi in njeni uporabnosti.

Meni je na glavo najbol sedla Schubert C3 ( v vseh pogledih mi je odgovarjala), samo trenutno se mi zdi kar precej precenjena, kako leto počakam, da bo v akciji.

Lepo se mejte, byby.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na glavo najbol sedla Schubert C3 (

Lepo se mejte, byby.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baracuda odlična izbira, :OK: tudi sam se si ogledoval točno to barvo. Iz prve roke lahko povem, da je tudi v slabši vidljivosti je zelo opazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baracuda odlična izbira, trance_40_thumbup.gif tudi sam se si ogledoval točno to barvo. Iz prve roke lahko povem, da je tudi v slabši vidljivosti je zelo opazna.

Tudi jaz se strinjam , da je to zelo dobra izbira - vsaj kar se barve tiče - postanimo bolj opazni , da nas ne bodo #spregledali# !!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!