Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Meni je na glavo najbol sedla Schubert C3 (

Lepo se mejte, byby.

Meni pa Schubert C3,ki sem jo probal ni najbolj sedla L-malo prevelka M-me pa na vrhu tišči.Pa saj nima veze odločil sem se in to je.......

Nolanka N103 št.M kot vlita.Sam ena stvar je,da je cena (iz zaloge),ki mi močno odgovarja ( v MB 247,Yamaha KK,kjer sem jo tudi probal pa 297 in se noče noč pogajat polna cena te ,ki jo ima na zalogi 324eur,če jo pa naročijo je pa letošnja cena 364 EUR ) samo v barvi,ki je na sliki.Res je ubitačna nekaj posebnega vidna pa tako,da bom vsakmu pol v oči trance_21_laughing1.gif .Sem jo mel na glavi kar nekaj časa pa mi ni bilo nič narobe.Kako bo na motorju ........ po pogovoru z nekaj ljudmi upam da trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif

Možak pri Compaco d.o.o. je zagotovil vso podporo pri reševanju kakršnih koli problemov v zvezi s čalado,če je kupljena v SLO in letni zimski pregled-brezplačni 5L kot traje garancija worship.gifworship.gif

Sem pa tud tole najdu na netu.Dokaj sveža zadeva pol se pa vprašaš slap.giftrance_13_cry.giftrance_19_hmm.gif preberte do konca kaj je g.Meccar napisal oops.gifslap.gif

http://forum.bmwslo....ead.php?t=54659

Pa še slikca,če se hočte borit za varnost je to prava barva yes.gif zdej me boste videl s Trojan ko bom v Litiji trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrrrrrrr večer želim vsem skupaj, še posebej pa našemu štromarju

ki je iz malega presedlal na velikega , ostal je zvest modri barvi. :grim

Fritz danes imaš rojstni dan :010

saj ne, da sem se šele sedaj spomnila...ampak pri nas doma

priti na vrsto do računalnika je pravi podvig :fight1: .

Z Djumetom ti želiva veliko lepega in prijetnega, vse dobro,

veliko optimizma in pozitivne energije.

Vse najboljše Fritzy :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz vse naj ,naj :worship::worship: Naj ti zdravje služi in vse neizpolnjene želje naj se ti uresničijo :naughty: :naughty: Se nisi nič pohvalu ko sva se pogovarjala :nono::nono:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Boris, no worry. Rojstni dnevi so kot koledar, abstraktna pogruntavščina, ki živi samo v našem umu, da bi nekako osmislili in nadzirali minevanje časa. Pomembno je, da se imamo fajn, ko se vidimo in da je fešta zmeraj, ko se tako počutimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Boris, no worry. Rojstni dnevi so kot koledar, abstraktna pogruntavščina, ki živi samo v našem umu, da bi nekako osmislili in nadzirali minevanje časa. Pomembno je, da se imamo fajn, ko se vidimo in da je fešta zmeraj, ko se tako počutimo...

Res je tako :worship: zato pa pravim : :friend1: ŽIVI DANES JUTRI NE VEŠ KAJ TE ČAKA :?

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritzworship.gifworship.gif

Vse naj boljše za tewhistle.gif ,vse najboljše za tewhistle.gif ,vsenajboljše dragi štromarwhistle.gif vse najboljše za tewhistle.gif

Zdravje,sreča,(predvsem na cesti z mopekom ali brez),zadovoljstvo in pa veeelikooo gnarja so pa itak samoumevne stvari.Tak, daj si duška in spij katero na našo štromarsko čast.trance_41_w00t2.gif Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Pa še nekaj , da ne boste pozabili :

Zbiranje naj se bi pričelo ob 17 uri !!

za več informacij pa - PM !!

LPtrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke, še posebej pa Yoshiju, ki me je fajn nasmejal s tisto sliko.

Mel ga pa ne bi v taki barvi, sem se je 'najedel' tako kot kalašnika. Zdajle mi kaj drugega bolj leži ;) V osnovi me je Baracuda zakuril s tisto barvo čelade in že nekaj dni razmišljam o tem, da bi dal narediti fluorescenčno-rumene črtaste nalepke za oklep in čelado. Po moje bi dobro izgledalo (kot UK policija :P ) pa še vidljiv bi bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke, še posebej pa Yoshiju, ki me je fajn nasmejal s tisto sliko.

Mel ga pa ne bi v taki barvi, sem se je 'najedel' tako kot kalašnika. Zdajle mi kaj drugega bolj leži ;) V osnovi me je Baracuda zakuril s tisto barvo čelade in že nekaj dni razmišljam o tem, da bi dal narediti fluorescenčno-rumene črtaste nalepke za oklep in čelado. Po moje bi dobro izgledalo (kot UK policija :P ) pa še vidljiv bi bil.

Mogoče res ? Saj na masko okoli luči bi dobro zgledalo :naughty: :naughty: :hmm::hmm:

Al pa KLV-ja :evilgrin: :evilgrin: se tud dobr vid :devil::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 Fritz: z kr nekaj zamude, ampak od srca, vse najboljse, pa da bo v kratkem vreme bolj milo, pa da gres lahko na kako furo (pa vsi ostali Stromerji zraven... he he he) :naughty:

2 all: pa en lep pozdrav....

beremo se velik, pisem(o) malo manj, ampak vseeno (upam) imamo fajn! :yea1:

v cim vecjem stevilu pa v kratkem, face 2 face :OK:

c u

Popravljeno . Popravil serad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Da ne boste pozabili .....to je to soboto !!! B O W L I N G !!!!trance_25_naughty.gif

LP

PS: če si je kdo še premisli ...naj samo pride !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

post-9535-126598268129_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da ste se imeli lepo na bowlingu.Čestitke zmagovalcu in za nagrado je verjetno prejel kakšno pijačo. No,jaz za njega nazdravljam s kozarcem domačega cvička.Letos je res dober :naughty:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bowlingu je blo super, čestitke organizatorju :worship: vsem ostalim pa hvala za prijetno druženje :worship: :worship: . Zdej samo še sonček počakamo in potem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!