Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Na bowlingu je blo super, čestitke organizatorju :worship: vsem ostalim pa hvala za prijetno druženje :worship: :worship: . Zdej samo še sonček počakamo in potem :whistle:

Slika1.

Se strinjam :worship::worship::worship: vse super,kuglanje je zakon :grupni: kar je potrdil tudi organizator Renegade kapo dolb :worship::worship:

Slika2.

Pa še naša pridna čebelca in njene HR kolegice v akciji :worship:

Slika3.

In seveda zmagovalec na zasluženem priboljšku :beer2: :hooray:

l.p.

post-22424-126613783141_thumb.jpg

post-22424-126613787016_thumb.jpg

post-22424-126613798167_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem štromarjem za včerajšnji pustni godtrance_25_naughty.gif ,damam štromarkam pa za VALENTINOVOyes.giftrance_40_thumbup.gif Vem, da ste se včeraj imeli odlično in da je Renegade vse organiziral kot se spodobi in zna.worship.gif Ko pošlihtama zdravje boma pa spet tudi midva zraven.Vsem lep zimski štromarski pozdrav od Jome&Jomice!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste se imeli super, upam da bom naslednjič lahko tudi jaz prišel - tokrat sem imel pač druge obveznosti.

Lep dan vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da imeli smo se res dobro :worship: mislim da je bilo boljše od biljarda saj zame.A ne SERAD :evilgrin:.Je pa tudi to da me danes bolijo vse kosti in mišice :whistle: te kugle so res teške,tudi REDBUL ni pomagal sam ga malo dal tudi kuglam da bi bile lažje.,Renegade,organizacija kot vedno :OK: Družba kot vedno na vrhuncu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da imeli smo se res dobro :worship: mislim da je bilo boljše od biljarda saj zame.A ne SERAD :evilgrin:.Je pa tudi to da me danes bolijo vse kosti in mišice :whistle: te kugle so res teške,tudi REDBUL ni pomagal sam ga malo dal tudi kuglam da bi bile lažje.,Renegade,organizacija kot vedno :OK: Družba kot vedno na vrhuncu :OK:

Ko vajenec zmaga učitelja, ni večje radosti!!! :worship:

Vse ostalo ZAKON!!!

Renegade: Organizacija, pogostitev in vse ostalo... WOW!!! Speachless!

CHE: Slike... Profi!!! Hvala

V-Strom Ekipa: še enkrat potrdilo da ste res občudovanja vredni!!! še veeelilliiikkkoooo vellliikkkkooo takih in podobnih druženj nam vsem skupaj želim!!!

RESPECT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je štromastično.... :grim

z ozirom na to, da do zadnjega nisva vedla, prideva al ne :unsure:

Renegadu in Maji res lepa hvala za trud ki sta ga vložila in se odrekla prostemu času,

ostalim pa hvala za družbo. Fantje mal več bi lahko plesali.... kle ste me pa razočaral na celi črti :glare:

Morm rečt, da mi je bouling bolši ko biljard...sploh če sediš nekje v ozadju in

gledaš priklone in počepe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

post-9535-126638901841_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je tu končni izdelek :evilgrin: ,zdej pa sam še sonce :headbang::headbang:

Velki ponedeljek je 5.aprila pomeni Mirna peč -žegnanje!

post-22424-126655112076_thumb.jpg

post-22424-126655113019_thumb.jpg

post-22424-126655114634_thumb.jpg

post-22424-126655115394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je tu končni izdelek evilgrin.gif ,zdej pa sam še sonce headbang.gifheadbang.gif

Velki ponedeljek je 5.aprila pomeni Mirna peč -žegnanje!

Bravo staritrance_05_banana.gif Pa, da bi jo srečno nosil in naj ti čuva tvojo bučko!twak.gif Upam, da bo tisti tvoj 5 april suh in da bomo raje kaj dol po grlu vlili.trance_06_beer2.gifdrinka.gif Ajde držte se in bay od Jome&Jomice!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo staritrance_05_banana.gif Pa, da bi jo srečno nosil in naj ti čuva tvojo bučko!twak.gif Upam, da bo tisti tvoj 5 april suh in da bomo raje kaj dol po grlu vlili.trance_06_beer2.gifdrinka.gif Ajde držte se in bay od Jome&Jomice!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Aja, skor sem pozabiltrance_40_thumbup.gif -SERAD-trance_27_notworthy.gif te pa na zdravjetrance_06_beer2.gif in vse kar si sam želiš!trance_11_confused.giftrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz moje strani vse naj naj in dosti km! :rolleyes: :rolleyes: :alko::kva2: :kva2:

Baracuda, koliko te je stalo tole na čelado?

Lep pozdrav vsem skupaj.

Dady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz moje strani vse naj naj in dosti km! :rolleyes: :rolleyes: :alko::kva2: :kva2:

Baracuda, koliko te je stalo tole na čelado?

Lep pozdrav vsem skupaj.

Dady

Takole izdelava štirih ribic in treh napisov z montažo 30eur.Fantje v službi so mi pa nalepke špricnli z lakom (košta malčka pa :kava: ),da se ne bi slučajno odlimale.Je precej majhnih črtic.....Je ku original napis Nolan. :trance_27_notworthy:

Ravnokar sem priletel od Bruma z Ofsajdom je moj Štromček na kirurškem posegu.Ofsajd je svojga pa odpeljal pa ves živčen k ga ne more probat :wallbash::headbang:

Renegade tvoj je pa še v kosih sem ga pozabu slikat ku supermoto zgleda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_27_notworthy.gif SERAD trance_27_notworthy.gif vse naj naj !!

pol pa mi je Baracuda napisal :

Renegade tvoj je pa še v kosih sem ga pozabu slikat ku supermoto zgleda trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" Kostko Seba " vse najboljše za tvoj praznik.... :wub:

da bi ubogal Suzano, Štromarje in šefa :grim

pa nehaj zgubljat kilograme, ker te bo na motorju odpihnilo :D

ostalim pa želim lepo sončno nedeljo B)

ajdi dol s kavčev, ven na zrak !!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"

ajdi dol s kavčev, ven na zrak !!! :010

Sem te poslušo Janetka in sm šou na zrak in to skupi z mojim štromom. Prau uživala sma. Sezona je tukaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te poslušo Janetka in sm šou na zrak in to skupi z mojim štromom. Prau uživala sma. Sezona je tukaj :whistle:

iiiiiiiiiiiiii jooooooj ti se sploh ne zavedaš kaj si sprožil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te poslušo Janetka in sm šou na zrak in to skupi z mojim štromom. Prau uživala sma. Sezona je tukaj :whistle:

:OK:

Glažar se greva pelat O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z kar nekaj zamude, HVALAAAAA VSEEM!!!!

Globoko potopljen v savno in bazen, ni bilo časa za internet.... :whistle:

Hvala vam na vsem lepim željam.... določene bom uresničil, določenih se bom lotil, določene upam da bodo prše kr same od sebe... ;-)

Jaz si pa predvsem želim, sam sebi, veliko varnih kilometrov v dobri štromarski družbi.... ;-)

P.S.

aha, kjer je bil rojsten dan, in kjer, kot so določeni ugotovili, sam čez zimo, nekje po poti, zgubil kakšen kg, je padla tudi nova tekstilna jakna Rev'it Off Track in Rev'it tekstilne hlače Dakar, tako da komaj čakam sončne dneve... ;-)))

Aha, in, by the way, par mescev stre hlače in jakna (IXS, kupljeni lansko leto, aprila) so na prodajo... v kratkem dam slikice, dimenzije in ceno gor.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te poslušo Janetka in sm šou na zrak in to skupi z mojim štromom. Prau uživala sma. Sezona je tukaj :whistle:

še dobr da moj štromček ne bere foruma bi že zbezljal ob takileh izjavah :slap: bo še malo za počakat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!