Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:OK:

Glažar se greva pelat O:-) :whistle:

Glažar še iz hiše ven ne vid od kupov snega. :kva1::kva2::photo:

Brankop ,a ga je kej zeblo, veš ,da ni navajen takih temperatur. :unsure: :hmm::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

na "kuglparty" je v pogovoru padlo par predlogov, med njimi tudi ta, da bi si privrženci KLV-Strom skupine dali ponovno izdelati kakšen oblačilni ali pomožno dekorativni artikel z že uveljavljenimi simboli ali pa kakšnim novim?

Pišite o svojih predlogih, mnenju in drugem, pa se dogovorimo! :stupid::blush::photo:

PS:

- vojaški oz. avstralski klobuk

- bandana

- Windstoper

- ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serad, vse najboljše :beer2:

Žrebec, moj glas gre za še eno serijo polo majic in majic s kratkimi rokavi. Te zdajšnje so zelo dobre a sem jih že skoraj vse potalal okrog :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

na "kuglparty" je v pogovoru padlo par predlogov, med njimi tudi ta, da bi si privrženci KLV-Strom skupine dali ponovno izdelati kakšen oblačilni ali pomožno dekorativni artikel z že uveljavljenimi simboli ali pa kakšnim novim?

Pišite o svojih predlogih, mnenju in drugem, pa se dogovorimo! :stupid::blush::photo:

PS:

- vojaški oz. avstralski klobuk

- bandana

- Windstoper

- ...

OJLA, B

M

evo nov znak KLWSTROM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJA,

ne gre mo tole od rok, :slap:

Hotel sem nekak skombinirat tri znake :wallbash:

____B_____

____M_____

__KLWSTROM

verjetno me bo Janetka :fight1:

Lepo se mejte, aja, za vikend v Kopru polno motorjev. Z Brigito pa na rolerjih!! ( no sej sva se mela fino) So naju mal :l_01:!!!!

Kdaj pa gremo mi kaj ven?

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serad, vse najboljše :beer2:

Žrebec, moj glas gre za še eno serijo polo majic in majic s kratkimi rokavi. Te zdajšnje so zelo dobre a sem jih že skoraj vse potalal okrog :P

Moj tud sem eden od tistih,ki jo je dobil od Fritza :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brankop ,a ga je kej zeblo, veš ,da ni navajen takih temperatur. :unsure: :hmm::OK:

Tiger, pr vas je še bolj mrzl, pr nas je blo pa že zjutri 7 stopinj...kaj šele bo popoldan....vrrruuuuummm :naughty: Morm ti pa povedat, da ko sm dal akumulator notr je vžgal od prve, predel kot maček...., tak da...nakup je bil več kot dobr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa se ne gremo :nono: me ni nekaj dni kle gor :angry: pa se nekateri že vozijo okol,pol pa to še kle gor povejo.

Brankop če boš še tako naprej dražil ljudi ti bom vzel eno varovalko iz motorja :devil: veš pol ne dela preverjeno samo na, sedaj tvojem motorju :devil: .Drugič ko misliš povedat da si se peljal z motorjem v februarju in to napisat na forum bodi obziren do nas .Prvi post napiši da si dal motor iz garaže ,pa mal počak (ene tri ure )drugi post napiš da si prižgal motor.pa spet mal počak (ene tri ure)treti post napiš da se greš mal pelat,pa spet mal počak (ene tri dni),pol pa mel kle gor poglej,če smo se že umiril pa napiš svoje občutke ,pol pa spet počak(???????????????????????)

Janetka tudi jest sem te poslušu in šel v nedeljo malo na zrak v PLANICO (ga na roke metat )

Ofsajd :nono: ti sam draži ljudi,sedaj si frajer ko maš grete ročke,mene pa naj zebe :nono: pridejo tudi mojih pet minut, :yea2: tudi pri nas so žačel ptički pet :kva2: :kva2: vsi veste kaj temu sledi.

Tiger a kaj premišlujej ,kaj delajo z tvojim stromčkom :cry: ponavadi je začel sezono sredi Aprila ,sedaj pa mislim da je prvi v-strom v sloveniji žačel sezono :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi nč jokat, sj bo kmal vikend....čakam ene 2 uri :whistle: ...napovedanih 13 stopinj.....čakam 1 uro..... :whistle: pa se bomo spet vozl po sončku........ :whistle: čakam na odgovor....

Žal mi ga je edin (štromčka namreč), ker je kr usran, ko pridem domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi nč jokat, sj bo kmal vikend....čakam ene 2 uri whistle.gif ...napovedanih 13 stopinj.....čakam 1 uro..... whistle.gif pa se bomo spet vozl po sončku........ whistle.gif čakam na odgovor....

Žal mi ga je edin (štromčka namreč), ker je kr usran, ko pridem domu.

Branko kaj praviš v soboto na Trojanah, kavica in krof? coffee.gif

Seveda vabilo velja za vse ostale...

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branko kaj praviš v soboto na Trojanah, kavica in krof? coffee.gif

Seveda vabilo velja za vse ostale...

Uuuuu, pr men je popoldan predaleč za dogovarjanje kaj šele sobota. Je pa mikavna ponudba! Če bo čas bom še mojo taboljš polovico mal pelal na kratek izlet. Ja....če bom, bi lahk bil na Trojanah okol pol dveh. Juhuuuu sezona je tuuuuu :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda se pridruzim,

ceprav imam zaenkrat načrt voznje iz mb proti prekmurju, kjer je vse ena sama ravnina in so tako ceste izpostavljene soncnim zarkom :)

ob 10h start, pa tja do kake 16h nazaj domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branko kaj praviš v soboto na Trojanah, kavica in krof? coffee.gif

Seveda vabilo velja za vse ostale...

Jaz grem v soboto po mojga dopoldne Brumu ,če bi blo res lepo se mogoče vidimo :kava::010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Trojanah okol pol dveh. Juhuuuu sezona je tuuuuu :010

Ob pol dveh tut men paše, tko da mamo zdej tut uro zmenjeno.

No, samo še sonček počakamo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trojane

SOBOTA: 13:30h

27. februar

12 °C (na soncu še več)

Smer vetra: Z

10-30 km/h

Obeti

V petek bo oblačno, na severovzhodu sprva še delno jasno. Na Primorskem in Notranjskem bo deževalo že od jutra, čez dan pa se bo dež širil proti vzhodu. Meja sneženja bo med 800 in 1200 metri nad morjem. Pihal bo jugozahodni veter, ob morju jugo.

V soboto bo pretežno jasno, zjutraj in dopoldne bo po nižinah megla.

Vremenska napoved več kot zadovoljiva. Štromarji vse Slovenije združite se :yea1:

Upam, da bom zravn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cestah bomo sami stromarji, ker vsakega ko vprasam ali bo zacel ta vikend sezono..... dobim odgovor "ja, vi z enduroti si lahko to privoscite".

samo en s KTM je rekel, da bi zacel sezono, ampak se more pocakati na nekaj delov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo je treba za en mesec zaklent. :yes: :devil:

Tole so res orenk provokacije.....Glažar v soboto se greva sankat. :kva2::alko:

"Skoraj raj si ti Gorenjska....." :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo je treba za en mesec zaklent. :yes: :devil:

Tole so res orenk provokacije.....Glažar v soboto se greva sankat. :kva2::alko:

Tiger a z motorji :naughty:

Ofsajd :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!