Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Branko kaj praviš v soboto na Trojanah, kavica in krof? coffee.gif

Seveda vabilo velja za vse ostale...

Bo treba obleko najdt in na kup dat. Spomladi rabva eno uro, da se prvič oblečeva in na motor sedeva.

lp i+d

PS

A ste vidl Tino. Svaka čast, ampak me mal skrbi k sam punce medalje dobivajo. So s hudiča naše dame, deci pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na furi srecal dva stroma. Enega pri Logatcu, enga na ridah, ko sem sel proti domu.

Kdo od tu?

NE :naughty:

SEZONA SE JE ZAĆELA JUUUUUUUUUUHUUUUUUU :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :yea2:

ni važno kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger, poznaš tega?

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa poznam.......mater eni pa uživate. :trance_27_notworthy:

Še mal pa grem tud jaz mal sprobat,tu pri nas je še en kup peska po cestah... :angry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

:worship::worship::worship::worship:

sem ga mougu tud jaz probat :yea1: sam se nisem upal deleč,ker je poteklo zava.in teh. motor je od BRUMA bbrrrrrrrruuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmm :worship::OK::worship::worship: letos bo llluuuuuuuuuuuššššššnnnnnnnnnnnnooooooooooooo :yea2::yea2::yea2:

post-22424-126730826843_thumb.jpg

post-22424-126730847261_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap sezona lova na ovinke je odprta. Takole je zgledalo danes na Trojanah

Na žalost sem vas zgrešil na Trojanah. V četrtek sem bil tam 2x, včeraj pa sem šel po stari cesti od Kamnika do Maribora in nazaj, se vrnil domov po ženo in ob 4:00 nazaj na Trojane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem vas zgrešil na Trojanah. V četrtek sem bil tam 2x, včeraj pa sem šel po stari cesti od Kamnika do Maribora in nazaj, se vrnil domov po ženo in ob 4:00 nazaj na Trojane.

A imaš belega v-stroma 650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOW!!! Pridni....

Upam da bo v kratkem tudi moj ljubimec zacutil 2010 asfalt pod sabo...

:naughty:

:trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil serad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

:worship::worship::worship::worship:

sem ga mougu tud jaz probat :yea1: sam se nisem upal deleč,ker je poteklo zava.in teh. motor je od BRUMA bbrrrrrrrruuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmm :worship::OK::worship::worship: letos bo llluuuuuuuuuuuššššššnnnnnnnnnnnnooooooooooooo :yea2::yea2::yea2:

Čelada pa trga gate. Men je zelo OK. Zraven bi pasal še tole:

http://www.louis.de/_30f58720e3d5b85f70347b7fbde2d4b3a1/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=870&list_total=57&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208772:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem smo te videli, mimo nas :kava: si se peljal

Očitno sem bil v afektu :-). Ob tem prvem letošnjem toplem dnevu se mi je čisto "odpeljalo". Bo pa naslednja kava na moj račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap sezona lova na ovinke je odprta. Takole je zgledalo danes na Trojanah

A tako se dogaja v dolini, jaz sem bil en teden na 2200 m :yea2: , zato glih nimam občutka, da je v dolini že taka pomlad !

Samo previdno, se vidmo čež cca 14 dni, ko vse tele obveznosti podelamo :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Štromarjem.

Končno sem tudi jaz popolnoma frišen lastnik moje nove ljubezni, forum in vaše strani (dogajanja okoli Štromarjev) pa že kar nekaj časa spremljam saj sem vseskozi vedel kaj bom kupil.

Če bo kakšno vprašanje glede tega in onega se bom priporočil za kak nasvet in odgovor.

V glavnem vsem (sploh zarad sebe :whistle: )želim da se pomlad res končno začne in da gremo na fureeeeee.

Varno in srečno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

:worship::worship::worship::worship:

sem ga mougu tud jaz probat :yea1: sam se nisem upal deleč,ker je poteklo zava.in teh. motor je od BRUMA bbrrrrrrrruuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmm :worship::OK::worship::worship: letos bo llluuuuuuuuuuuššššššnnnnnnnnnnnnooooooooooooo :yea2::yea2::yea2:

Kako si zadovoljen s celado? Meni je moja N103 glasna za popiz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si zadovoljen s celado? Meni je moja N103 glasna za popiz...

Kaj pa vem?!?Moji LeoVince majo dober glas pa pretežno njih poslušam in ne vetra :evilgrin: :lol1:

Naredu sem dobrih 30 km z njo pa se mi zdi OK,največ mi pomeni to,da mi super stoji na glavi

:OK:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada je v vseh pogledih 5 :worship: :naughty: ,da vidiš kako te automobilisti gledajo :lol1::yea2:

Jih kr mau :l_01: ,da ni polcaj :lol1:

Ma moja obleka je kr OK pa še usne mam tako,da o zamenjavi ne mislim veliko.

Je bil servis na 24000 vreden dobrih 500 s ketenkitom in ostalim materialom in delom :wallbash: kaj čmo kar se mora...ampak sem pa brez skrbi naslednjih 24000 :evilgrin:

motor pa gre k ura :trance_27_notworthy: Brum je res :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!